Vetura
Kosovë

Audi | Vetura në shitje në Kosovë | Benzinë | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Vetura me Qera
  Vetura

  Vetura me Qera

  AutoCenter, nje nder kompanite e para ne vend dhe rajon, ju ofron vetura te llojeve te ndryshnme me

  Gjilan Sot, 16:15
  15 €
 • 11 foto
  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4
  Vetura

  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shu te mir teknike Tfsi 2.0 benzin 4x4 Posedon :karrika likur me nxemje me

  Ferizaj Sot, 14:52
  6.600 €
 • 8 foto
  Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4
  Vetura

  Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike Tfsi 2.0 benzin 4x4 Posedon : karrika likur me nxemje me

  Prizren Sot, 14:51
  6.600 €
 • 11 foto
  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4
  Vetura

  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike Tfsi 4x4 2.0 benzin Posedon : karrika lekur me nxemje k

  Prishtinë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A4 1,8 Benzin Automatik rks Klim funksionale
  Vetura

  Audi A4 1,8 Benzin Automatik rks Klim funksionale

  Shes Audi A4 vetura posedon Regjistrim deri 05/05/2020 Menjaq Automatik Klima tronik funksional 4

  Gjakovë Sot, 11:28
  3.200 €
 • 1 foto
  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr
  Vetura

  A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

  Shitet a8 2.8 benzin vetura osht pa motorr vetem kareseria me dokomenta rks e qlajmrume Per ma shum

  Gjakovë Sot, 11:20
  1 €
 • 6 foto
  Audi A4 Automatik
  Vetura

  Audi A4 Automatik

  Shitet Audi A4 1.8 Automatik ne gjendje perfekte, i mirembajtun dhe i servisuar gjithe me rregull, k

  Prishtinë 30 maj 14:36
  3.600 €
 • 0 foto
  audi
  Vetura

  audi

  vetura me 4 rrot

  Viti 30 maj 02:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek
  Vetura

  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DH

  Prizren 26 maj 11:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi a8 2005 benzin 3.2
  Vetura

  Audi a8 2005 benzin 3.2

  Shitet audi a8 2005 benzin 3.2

  Prizren 8 maj 17:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 1.8T Quattro, automatik
  Vetura

  Audi A4 1.8T Quattro, automatik

  Audi A4 1.8T Quattro / 4x4 , Automatik ne gjendje shum te mire si mbrenda ashtu edhe jasht. Serviset

  Istog 14 mars 10:07
  4.700 €
 • 4 foto
  Shes Audi a4 benzin 1.8 turbo
  Vetura

  Shes Audi a4 benzin 1.8 turbo

  Shes audi a4 1.8 Turbo ne gjendje shum te mir. Posedon Automatik Klimatronik Cd Navigacion Librit e

  Prishtinë 23 shkurt 13:59
  4.500 €
 • 0 foto
  Audiii
  Vetura

  Audiii

  Jagj

  Gjakovë 8 janar 21:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A6-Automatik 2.4
  Vetura

  Audi A6-Automatik 2.4

  Shitet Audi A6 - Automatik i servisuar ne gjendje perfekte .i regjistruar edhe 8 muaj. Per qdo infor

  Prishtinë 19 shtator 16:03
  3.500 €
 • 4 foto
  Audi a8 3.7 v8
  Vetura

  Audi a8 3.7 v8

  Shes audin me targa thuaja e ardhur prej gjermanis krejt nregull ka klim nxemje qendrore karikat me

  Ferizaj 19 shtator 11:31
  1.300 €
 • 4 foto
  AUDI S5 3.0 V6
  Vetura

  AUDI S5 3.0 V6

  Shes Audin S5 i posa ardhur nga zvicrra Audi S5 V6 333PS viti 2011 140000Km

  Shtime 17 shtator 15:18
  18.900 €
 • 5 foto
  Audi A4 1.8 T
  Vetura

  Audi A4 1.8 T

  Shes Audi A4 1.8 Turbo Automatik ne gjendje shum te mir me servise te kryera i regjistruar deri me 1

  Prizren 10 shtator 19:29
  3.400 €
 • 0 foto
  OFROJ PUNE PER NJE PUNTORE FEMER
  Vetura

  OFROJ PUNE PER NJE PUNTORE FEMER

  OFROJ PUN PER NJE PUNTORE FEMER NGA ORA 9 DERI NE ORA 15 TE INTERESUARAT LET LAJMROHEN 044819227 I N

  Prizren 10 shtator 13:15
  140 €
 • 4 foto
  Audi a8 4.2 fsi 370 kual fuqi viti 2010
  Vetura

  Audi a8 4.2 fsi 370 kual fuqi viti 2010

  Shes audin a8 4.2 fsi 370 kual fuqi 85 000 km garantume me liber servisi Full full opsion ose nrrim

  Gjilan 9 shtator 11:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 2.0 FSI AUTOMATIK PANORAM 2006
  Vetura

  AUDI A3 2.0 FSI AUTOMATIK PANORAM 2006

  dvd navigacion shpejtesi ne timon ulset me lekur xenon climatronik boardkompjuter abs esp panoram f

  Prishtinë 6 shtator 14:45
  5.800 €
 • 10 foto
  Shitet/Ndrohet Audi B4 1.8 AUTOMATIK
  Vetura

  Shitet/Ndrohet Audi B4 1.8 AUTOMATIK

  Shes/Ndroj Audi B4 1.8 Benzin AUTOMATIK me gjdo sen funksionale tip-top me rks te skaduar info/+383

  Prishtinë 5 shtator 11:01
  999 €
 • 3 foto
  Castrol 5W-30 origjinal nga austria
  Vetura

  Castrol 5W-30 origjinal nga austria

  Castrol origjinal nga fabrika ku prodhohet ne Austri Per cilesi garantojm 15euro litra Pranoj tele

  Prizren 1 shtator 12:11
  15 €
 • 4 foto
  shitet toka te pishina labaia boj dhe ndrrim
  Vetura

  shitet toka te pishina labaia boj dhe ndrrim

  Shitet toka te pishina Labaia ne koshtov 40 ari boj ndrrim me vetur dhe banes gjithqka osht ne rreg

  Malisheve 29 gusht 00:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A6 2.0 Fsi Extraaaa Regjistrim i par ne RKS
  Vetura

  Audi A6 2.0 Fsi Extraaaa Regjistrim i par ne RKS

  Shitet Audia full extra Viti 2009 Regjistrim i par ne KS Ne gjendje perfekte 2.0 Fsi Benzin Kompl

  Gjilan 24 gusht 20:41
  11.900 €
 • 9 foto
  Shes/Ndroj audin b4 automatik
  Vetura

  Shes/Ndroj audin b4 automatik

  shes / ndroj audi b4 automatik benzin 2.0 ingjeksion e ruajtur siq po shihet ne foto rks i skaduar p

  Prishtinë 23 gusht 15:53
  1.000 €
 • 11 foto
  Audi 80 B4 2.0i AUTOMATIK
  Vetura

  Audi 80 B4 2.0i AUTOMATIK

  Shes/Ndroj Audi 80 B4 2.0 Ingjeksion motorr prej ma te mirve snihet qe osht dhezun posedon abs centr

  Prishtinë 22 gusht 13:41
  1.000 €
 • 8 foto
  Audi A8 Lungo Presidencial viti 2008 benzine
  Vetura

  Audi A8 Lungo Presidencial viti 2008 benzine

  Makina eshte ne super gjendje shume e paster si brenda dhe jasht. Me dokumenta te sapo prera per 1 v

  Prishtinë 19 gusht 13:52
  12.000 €
 • 6 foto
  shes q5 2.0 benzin 2013 veq me dogan
  Vetura

  shes q5 2.0 benzin 2013 veq me dogan

  shes q5 2013 veq me dogan gjendje teper te mir per ma shun info tel 044218816 a me krejt per ma shu

  Prishtinë 13 gusht 10:03
  19.200 €
 • 7 foto
  Audi R8 v10 tfsi
  Vetura

  Audi R8 v10 tfsi

  Shes audi R8 v10 ne gjendje tshkelqyeshme 1 pronar ne emer timin full opsion

  Mitrovicë 10 gusht 08:39
  50.000 €
 • 10 foto
  AUDI A3  1.5 TFSI
  Vetura

  AUDI A3 1.5 TFSI

  Audi A3 S-Line Viti 2018 muji 6 1.5 benzin TFSI 15324 km me liber servisit, Vetura gjendet ne Gjermo

  Prishtinë 2 gusht 00:18
  33.500 €
 • 4 foto
  Audi a6 2.8v6 benzin rks i skaduar
  Vetura

  Audi a6 2.8v6 benzin rks i skaduar

  Shitet audia negjendje shum te rregullt teknikee pa as edhe nji defekt shum e shtrengume ska nevoj p

  Prishtinë 1 gusht 08:31
  2.200 €
 • 2 foto
  Audi a4 2.4 benz
  Vetura

  Audi a4 2.4 benz

  SHes audin per Pjes viti 1998 Benzin automat Ngjendje Perfekte

  Gjilan 29 korrik 22:16
  650 €
 • 4 foto
  Audi A6 3.0 tfsi
  Vetura

  Audi A6 3.0 tfsi

  shess audi a6 3.0 tfsi ngjendje te rregul ardhur nga swicra discak dhe gurtnet e rreja 214000 km vit

  Gjilan 27 korrik 20:55
  8.000 €
 • 2 foto
  Audi a5
  Vetura

  Audi a5

  Vetum 8 mi km i ka vetura esht prefekt viti 24.4.18

  Prishtinë 22 korrik 17:01
  53.000 €
 • 4 foto
  shitet audia a8
  Vetura

  shitet audia a8

  shitet vetura

  Prishtinë 22 korrik 09:27
  6.500 €
 • 4 foto
  AUDI A3 1.8 TFSI
  Vetura

  AUDI A3 1.8 TFSI

  Pe shes Audi A3 1.8 TFSI Nga Zviser pa Dogan Numri Contact 049853868

  Prishtinë 14 korrik 20:21
  11.000 €
 • 11 foto
  Shes veturen urgjentisht
  Vetura

  Shes veturen urgjentisht

  Audi A3 2009 Benzin 4 goma te dimrit ekstra edhe 4 fellne Viber dhe whatsapp +38344635245

  Prishtinë 14 korrik 17:20
  8.000 €
 • 9 foto
  Rent a car
  Vetura

  Rent a car

  Ofrojm vetura super luksoze per darsma Modelet e veturav me te reja i gjeni vetem tek ne Tel +383

  Prishtinë 27 qershor 09:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aydi A8
  Vetura

  Aydi A8

  shitet audi A8 benxin me targa te huja e ardhur nga zvicrra shum ngjendje te mir 4.2

  Kaçanik 24 qershor 13:30
  3.800 €
 • 6 foto
  Audi Q5 TFSI
  Vetura

  Audi Q5 TFSI

  Automjeti në mënyrë perfekte pune dhe ka një garanci. Për më shumë informacion kontaktoni me mua: vl

  Dragash 22 qershor 02:37
  9.900 €
 • 9 foto
  Audi q5 2.0 benzin
  Vetura

  Audi q5 2.0 benzin

  Audi q5 s line 2.0 benzin me gjitha opcionet

  Viti 13 qershor 13:01
  14.500 €
 • 9 foto
  Audi A8
  Vetura

  Audi A8

  Shitet Audi A8 4.2 benzin/Plin ne dizne Viti prodhimit 2004 Regjistrim deri ne Muajin e 12 Gjama Ele

  Gjilan 11 qershor 15:20
  5.888 €
 • 6 foto
  Audi S7 2014
  Vetura

  Audi S7 2014

  ✅Shitet Audi S7 2014 ✅4.0 Bi Turbo 700hp ✅E Doganuar RKS ✅Navi + DVD ✅S-tronic + Launch

  Prishtinë 9 qershor 19:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Husky
  Vetura

  Husky

  Shitet husky 5Muj

  Ferizaj 8 qershor 18:21
  170 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Audi 80 automatik benxin rks edhe 3 muj

  Deqan 11 maj 19:30
  800 €
 • 6 foto
  Audi 80
  Vetura

  Audi 80

  Audi 80 benxin automatik hidrolik abes 5 muj regjistrim asht shum e rujtne dhe presim blers serioz

  Deqan 2 maj 20:55
  900 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Audi80 Benxin Automatik Hidrolik Abs 5muj regjistrim Asht shum e rujtne ne interier po ashtu

  Deqan 30 prill 09:08
  900 €
 • 4 foto
  Audi a3
  Vetura

  Audi a3

  Shes audi a3 2.0(fsi) viti 2005 , vetura eshte ne gjendje te mire , regjistrimi skadum 18.12.2018 ,

  Prishtinë 11 janar 10:20
  4.800 €
 • 4 foto
  SHES AUDI A4 automatik
  Vetura

  SHES AUDI A4 automatik

  vetura eshte 2.4 benxin ne gjendje te mir teknike edhe optike posedon klim,ulse me nxemje , fellne ,

  Gjilan 16 maj 18:17
  3.500 €
 • 4 foto
  audi a3
  Vetura

  audi a3

  audi a3 2010 sport benzin automatik sport

  Istog 21 mars 19:33
  7.000 €