Vetura
Kosovë

Audi | A3 | Vetura në shitje në Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

A3

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet A3
  Vetura

  Shitet A3

  shitet Audi A3 2.0 E,sline quatro 170 ps viti prodhimit 12 muj 2008 me gjitha serviset ksenon lled p

  Pejë Sot, 00:32
  10.300 €
 • 11 foto
  AUDI A3 1.9 TDI ME DOGAN FULL OPSIONE
  Vetura

  AUDI A3 1.9 TDI ME DOGAN FULL OPSIONE

  Audi A3 1.9 tdi me dogan te paguar e ardhur nga gjetmonija vetura posedon kto opsione Klima automati

  Ferizaj Sot, 00:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Audi A3 tdi 2.0 pa dogan
  Vetura

  Shes Audi A3 tdi 2.0 pa dogan

  Shes Audi A3 tdi 2.0 E sa po ardhur Pa dogan

  Fushë Kosovë Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h??
  Vetura

  BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h??

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Gjilan Dje, 23:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Audi A3 - 2.0 S- tronic - 2016
  Vetura

  Shitet Audi A3 - 2.0 S- tronic - 2016

  Shitet vetura Audi A3 Viti i prodhimit - 2016 Motori - 2.0 TDI Nderruesi - Automatik Lleda Para

  Prishtinë Dje, 23:10
  16.900 €
 • 9 foto
  Shitet Audi A3 - 1.6 TDI - 2010
  Vetura

  Shitet Audi A3 - 1.6 TDI - 2010

  Shitet Audi A3 - sportback Viti i prodhimit - 2010 Motorri - 1.6 TDI Nderruesi - Manual 5+1 Klim

  Prishtinë Dje, 23:07
  7.900 €
 • 2 foto
  Audi a3-rks
  Vetura

  Audi a3-rks

  Shitet audi a3, 1.9 dizel, viti 2008, i regjistruar RKS, i ardhur nga zvicra në qershor 2018, r

  Prizren Dje, 23:02
  7.350 €
 • 11 foto
  AUDI A3 TDI S-TRONIK AUTOMATK I DOGANUAR 2011
  Vetura

  AUDI A3 TDI S-TRONIK AUTOMATK I DOGANUAR 2011

  AUDI A3 1.6 TDI S- TRONIK VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN KM TE GARANTUARA NE GJENDJE PER

  Prishtinë Dje, 22:43
  8.900 €
 • 0 foto
  RENT A CAR PREJ 15 EURO
  Vetura

  RENT A CAR PREJ 15 EURO

  VETURA ME QERA PREJ 15 EURO VETURA AUTOMATIK MAUELL ME 7 ULSE

  Lipjan Dje, 21:33
  15 €
 • 11 foto
  AUDI A3 1.6 TDI VITI 2014 AUTOMATIK S/TRONIKC
  Vetura

  AUDI A3 1.6 TDI VITI 2014 AUTOMATIK S/TRONIKC

  AUDI A3 1.6 TDI VITI 2014 AUTOMATIK S/TRONIKC Posedon Klima tronik Komanda n vollon Navi t madh

  Prishtinë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3 1.9 tdi me dogan tpaguar Prej Zvicerres
  Vetura

  Audi A3 1.9 tdi me dogan tpaguar Prej Zvicerres

  Shes Audi A3 1.9 tdi me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vetura posedon Liber servisit

  Ferizaj Dje, 20:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport t

  Prishtinë Dje, 20:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi 1.6tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres
  Vetura

  Audi 1.6tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres

  Shes Audi 1.6tdi 23.12 2010 Automatik steptronik me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vet

  Ferizaj Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 20:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Dje, 20:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje

  Prishtinë Dje, 20:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Dje, 20:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TDI S-Tronic 2014 AUTOMATIK??
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI S-Tronic 2014 AUTOMATIK??

  Audi A3 SEDAN Sport Beck 20.07.2014 2.0 TDi 110kw 150ps S-TRONIC AutoMatik Sedile Likur Sedilet me N

  Prizren Dje, 20:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A3 2.0 S-line quattro 2009
  Vetura

  Audi A3 2.0 S-line quattro 2009

  Shitet Audi A3 2.0 S-line TDI quattro 2009 me dogan , 160.000 te kaluara me kilometra te garanturara

  Prishtinë Dje, 19:52
  11.500 €
 • 9 foto
  AUDI A3 2.0 TDI..Stronic..2011..
  Vetura

  AUDI A3 2.0 TDI..Stronic..2011..

  AUDI A3 2.0 TDI..Stronic..2011..FULL...OPCIONE.. NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE..TIP..

  Lipjan Dje, 19:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blejm Vetura Me Defekte ose te Aksidentuara 24/7
  Vetura

  Blejm Vetura Me Defekte ose te Aksidentuara 24/7

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Prizren Dje, 19:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A3 2.0TDI 1BREGASNI 2007 SPORTBACK FULL EXTRA
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDI 1BREGASNI 2007 SPORTBACK FULL EXTRA

  Shes Audi A3 SPORTBACK ne gjendje perfekte i ardhur nga zvicrra i doganuar dhe regjistruar RKS. Vetu

  Mitrovicë Dje, 19:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A3 2.0TDI 1BREGASNI 2007 SPORTBACK FULL EXTRA
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDI 1BREGASNI 2007 SPORTBACK FULL EXTRA

  Shes Audi A3 SPORTBACK ne gjendje perfekte i ardhur nga zvicrra i doganuar dhe regjistruar RKS. Vetu

  Mitrovicë Dje, 19:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A3 2.0TDI 1BREGASNI 2007 SPORTBACK FULL EXTRA
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDI 1BREGASNI 2007 SPORTBACK FULL EXTRA

  Shes Audi A3 SPORTBACK ne gjendje perfekte i ardhur nga zvicrra i doganuar dhe regjistruar RKS. Vetu

  Mitrovicë Dje, 19:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 1.6 TDI, I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM, 2015
  Vetura

  AUDI A3 1.6 TDI, I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM, 2015

  AUDI A3 1.6 TDI, I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Nxemje ne Sedile, K

  Prishtinë Dje, 18:45
  12.500 €
 • 11 foto
  •Audi A3 2.0 TDI-Automatik-S tronic- I doganuar
  Vetura

  •Audi A3 2.0 TDI-Automatik-S tronic- I doganuar

  Audi A3 2.0 TDI 110 Kw 150 PS Automatik-Tiptronik-S tronic Me dogane dhe regjistrim- i sapo doganuar

  Prishtinë Dje, 18:44
  13.900 €
 • 8 foto
  AUDI A3 2.0 TDI SPORTBEC VITI 2005
  Vetura

  AUDI A3 2.0 TDI SPORTBEC VITI 2005

  AUDI A3 2.0 TDI 103 KW 140 PS VITI 2005 SPORTBEC KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT LLED MRAPA SENON DRITA

  Prishtinë Dje, 18:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 2.0TDI DSG SINTRONIK S_LINE VITI 2013
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDI DSG SINTRONIK S_LINE VITI 2013

  AUDI A3 2.0 TDI 125KW 170 PS VITI 20.12. 2012 DSG SIMTRONIK S_LINE LLED PARA LLED MRAPA KLI TRONIK S

  Prishtinë Dje, 18:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3 1.6Tdi Dsg 2015
  Vetura

  Audi A3 1.6Tdi Dsg 2015

  Shitet Audi A3 1.6Tdi viti Dsg viti 2015 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir pa as nje investi

  Prishtinë Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A3 2.0Tdi 2012
  Vetura

  Audi A3 2.0Tdi 2012

  Shitet vetura Audi A3 2.0Tdi manual viti 2012 i ardhur nga zvicra🇨🇭 Me dogan te paguar ne gjendje sh

  Prishtinë Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Blejm Vetira Defekt Akcident
  Vetura

  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Blejm Vetira Defekt Akcident

  ⛔ Haxha Auto ⛔ Blej të gjitha llojet e veturave: 🚗 Në gjendje të rregullt 🚗 Të aksidentuara 🚗

  Vushtrri Dje, 17:51
  3.000 €
 • 11 foto
  Flamurselmani
  Vetura

  Flamurselmani

  Shitet vetura Audi A3 2.0 TDI viti 2011 i posa ardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir

  Prishtinë Dje, 17:39
  6.800 €
 • 5 foto
  Audi A3 1.9 Tdi Automatike
  Vetura

  Audi A3 1.9 Tdi Automatike

  Shitet audi A3 1.9 automatike dsg e sapo regjistruar me liber te servisit ne gjendje shume mire, ll

  Prishtinë Dje, 17:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi A3 1.9 TDI Diesel Viti 2008 Iregjistruar
  Vetura

  Audi A3 1.9 TDI Diesel Viti 2008 Iregjistruar

  Audi A3 1.9 Diesel Viti Prodhimit 2008, iregjistruar rks Gjithcka ne regull Me shpenzime shum te vo

  Ferizaj Dje, 17:20
  6.100 €
 • 7 foto
  Audi a3 2.0 tdi dsg S-tronik
  Vetura

  Audi a3 2.0 tdi dsg S-tronik

  Audi a3 2.0 tdi S- tronik Nga zvicrra Viti 2012 Km 197000 Ne super gjendje Lleda xenona navi etj

  Gjilan Dje, 16:36
  11.900 €
 • 8 foto
  Audi A3-Sportback-2008-1.9
  Vetura

  Audi A3-Sportback-2008-1.9

  Shitet Audi a3-Sport Back *Motorri i ri me partikel filter-1.9 Dizel *Klimatronic *Karrikat me nxemj

  Prishtinë Dje, 15:42
  7.500 €
 • 7 foto
  Audi A3 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2006
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2006

  Audi A3 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG e Regjistruar RKS Viti 12-12-2006 full opcione me te gjitha

  Ferizaj Dje, 15:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 1.9TDI 2009
  Vetura

  AUDI A3 1.9TDI 2009

  AUDI A3 1.9TDI VITI 2009 DIESEL ME DOGAN TE PAGUAR 📞 049/550-888 📞 049/456-000

  Ferizaj Dje, 14:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI A3 2.0 TDI 2015
  Vetura

  AUDI A3 2.0 TDI 2015

  AUDI A3 2.0 TDI 2015 I DOGANUAR MANUAL Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Dje, 14:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUDI A3 1.6 TDI 2016 AUTOMATIK
  Vetura

  AUDI A3 1.6 TDI 2016 AUTOMATIK

  AUDI A3 1.6 TDI 2016 168000 km I DOGANUAR AUTOMATIK STRONiK tel 044 100 188 & 044 843 258

  Prishtinë Dje, 14:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A3 2.0 Tdi Sportback Me Leda
  Vetura

  Audi A3 2.0 Tdi Sportback Me Leda

  Audi A3 2.0 Tdi Sportback 🇩🇪 ▪️Viti i prodhimit : 2009 ▪️103 kw - 140 ps ▪️Me dogan

  Lipjan Dje, 14:22
  8.600 €
 • 6 foto
  Audi a3 2.0 automatik
  Vetura

  Audi a3 2.0 automatik

  Shitet Audi a3 2.0 automatik regjistrimi i par ne ks Stronik 6 shpejtesi pulla ne timon shpejtesi ne

  Prishtinë Dje, 13:41
  9.400 €
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TDI Model 2010
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Model 2010

  Shitet Audi A3 2.0 TDI, Led para+mrapa, Sensor parkingu, Big Xenon, Drita kthesa, xhamat+pasqyret me

  Prishtinë Dje, 13:13
  8.600 €
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TDI me Dogan
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI me Dogan

  Audi A3 2.0 TDI Viti Prodhimit:2009 Km:190.000 Nga GJERMNAIA Me dogan Tel:+38349739999

  Ferizaj Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A3 TDI—S— AUTOMATIK
  Vetura

  Audi A3 TDI—S— AUTOMATIK

  Audi A3 TDI S tronik Pronari par me liber servisi Nga zvicrra 196 mi km Rrypin e ndrrum 204 mi k

  Gjilan Dje, 10:35
  11.600 €
 • 9 foto
  AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT
  Vetura

  AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber serv

  Prishtinë Dje, 10:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI A3 2.0 DIZEL DSG RKS FULL EXKTRA
  Vetura

  AUDI A3 2.0 DIZEL DSG RKS FULL EXKTRA

  Shes AUDI A3 2.0 DIZEL DSG FULL EXKTRA Viber +38649717869 049717869

  Mitrovicë Dje, 09:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A3 2.0 TDI-Diesel Automatik s-tronic -11
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI-Diesel Automatik s-tronic -11

  Shitet Vetura Audi A3 2.0 TDI-Diesel, 103 KW / 140 PS, Viti i prodhimit 12/2011 (model 2012), Nderru

  Prishtinë Dje, 09:49
  11.700 €
 • 7 foto
  Sallë trajnimesh me qira
  Vetura

  Sallë trajnimesh me qira

  Leshoi me qira salle trajnimesh 90m2 Me 23 vende te paisura me kompjuter dhe projektore. Tek unive

  Prishtinë Dje, 09:44
  Me Marrveshje