Vetura
Kosovë

Mercedes-Benz | CLA-Class | Vetura në shitje në Kosovë | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Mercedes cla 180 AMG i Doganuar
  Vetura

  Mercedes cla 180 AMG i Doganuar

  Shes mercedes cla 1.6 benzin AMG packet full extra vetura eshte doganuar ne mars te viti 2018 nga Z

  Gjilan 15 janar 12:24
  23.000 €
 • 8 foto
  Mercedes CLA 200 Cdi Amg Viti 2015
  Vetura

  Mercedes CLA 200 Cdi Amg Viti 2015

  Mercedes Cla 200 Cdi Amg viti 2016 dogan homologim info +37744936936

  Prishtinë 16 dhjetor 11:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 220 AMG - Line DCT (2014)
  Vetura

  Mercedes-Benz 220 AMG - Line DCT (2014)

  Vetura gjindet ne Gjermani mund te transportohet ne qfardo kohe. Te Dhenat e Vetures: Mercedes-Benz

  Lipjan 22 shtator 11:48
  25.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM
  Vetura

  MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM

  SHITET MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM PAKET I PO SA ARDHUR ME KM TE GARNATUARA DHE LIBER TE S

  Vushtrri 10 shtator 16:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM
  Vetura

  MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM

  SHITET MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVIDI

  Vushtrri 27 korrik 11:29
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes CLA 250 AMG " Mundsi Ndrrimi "
  Vetura

  Mercedes CLA 250 AMG " Mundsi Ndrrimi "

  Shitet Mercedes Benz Cla 250 Amg Benxins 2.0 Turbo 211 PS Regjistrimi I Pare Ne Rks Regjistrim De

  Prishtinë 11 korrik 19:39
  20.400 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ 2.2 CDI CLA FULL PAISJE RKS
  Vetura

  MERCEDES BENZ 2.2 CDI CLA FULL PAISJE RKS

  MERCEDES BENZ 2.2 CDI CLA FULL PAISJE NE GJENDJE PERFEKTE 045505565 ////////GTAGTAGTAGTAGTAGTAGTAG

  Prishtinë 2 maj 13:09
  22.000 €
 • 11 foto
  Mercedes cla 200cdi amg paket
  Vetura

  Mercedes cla 200cdi amg paket

  Shitet mercedes cla ne gjendje perfekte 200cdi (dizel) 2014 165000km Amg paket Park Assistent (vet p

  Ferizaj 25 prill 14:00
  18.200 €
 • 8 foto
  Shes Mercedes Benz CLA - AMG
  Vetura

  Shes Mercedes Benz CLA - AMG

  Shes veturen Mercedes Benz. cla - amg me marrveshje edhe ndrrim me banes . Vetura asht tip i ri te

  Fushë Kosovë 15 prill 14:05
  30.000 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz cla- AMG.
  Vetura

  Mercedes Benz cla- AMG.

  Shes veturen Mercedes Benz AMG Me marrveshje ndrrim me banes. Kerri asht ne gjendje tmir teknike ,

  Fushë Kosovë 15 prill 12:30
  27.000 €
 • 1 foto
  Blejm vetura ...me targa vendore dhe te Huaja...
  Vetura

  Blejm vetura ...me targa vendore dhe te Huaja...

  Blejm vetura me targa te huaja per qdo info jeni te mireseardhur .ju mirepresim.Mercedes Benz dhe Wo

  Prizren 2 prill 23:19
  5.000 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet mercedes cla 220 cdi , amg paket

  Prishtinë 2 prill 19:14
  Me Marrveshje