Vetura
Kosovë

Mercedes-Benz | GLK-Class | Vetura në shitje në Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Mercedes glk 320cdi 4matic
  Vetura

  Mercedes glk 320cdi 4matic

  Mercedes glk 320cdi 4matic

  Lipjan 13 janar 08:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AMG PREMIUM 4 MATIC
  Vetura

  MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AMG PREMIUM 4 MATIC

  SHITE MERCEDES BENZ GLK 250 CDI 4 MATIC AMG PREMIUM I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA ME KM TE GARANTUA

  Vushtrri 11 nëntor 09:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Glk 200
  Vetura

  Mercedes Glk 200

  Mercedes GLK 200 2.2cdi vit 2012 vetura posedon butona ne timon navi panoram senzor parkingu para dh

  Prishtinë 2 nëntor 13:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz GLK 320
  Vetura

  Mercedes Benz GLK 320

  Makina ne gjentje te rregullt i sapo ardhur ne zvicrra modeli Edition

  Pejë 18 tetor 15:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes GLK 250
  Vetura

  Shes GLK 250

  Shes mercedes GLK 250. Vetura eshte pothuajse e re me vetem 48,000 km te kaluara. Japim garancion pe

  Prishtinë 7 tetor 11:42
  23.000 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz GLK 220CDI Me Dogan
  Vetura

  Mercedes-Benz GLK 220CDI Me Dogan

  Mercedes-Benz GLK 220CDI •4 Matik •Viti 2010 •Automatik •163047 km Liber servisi •Me Dogan

  Ferizaj 7 tetor 09:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  •Mercedes GLK 320 CDI-4 Matic-Me dogane nga Zvicra
  Vetura

  •Mercedes GLK 320 CDI-4 Matic-Me dogane nga Zvicra

  Mercedes GLK 320 CDI 4 Matic 165 Kw 224 PS Viti i prodhimit:2009 I sapoardhur nga Zvicra me dogane t

  Prishtinë 24 shtator 16:29
  12.900 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AMG PANORAM
  Vetura

  MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AMG PANORAM

  SHITET MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AUTOMATIK I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT

  Vushtrri 23 shtator 16:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes benz GLK 350
  Vetura

  Mercedes benz GLK 350

  Mercedes benz GLK 350 CDI 4 MATIC Km 254000 Servisat te kryera te gjitha

  Pejë 14 shtator 12:35
  15.500 €
 • 11 foto
  Mercedes GLK 220 4 MATIC nga Zvicra
  Vetura

  Mercedes GLK 220 4 MATIC nga Zvicra

  Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic Viti Prodhimit:2009 Km:229.000 te garantuara me liber servisit Nga Z

  Ferizaj 14 shtator 10:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 350 4 MATIK
  Vetura

  MERCEDES GLK 350 4 MATIK

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte posedon kamer panoram modeli AMG full lleda para

  Prishtinë 12 shtator 22:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Glk 320 full ,, rks
  Vetura

  Glk 320 full ,, rks

  Glk 320 217.000km , pa asnje problem Gjendje perfekte , panoram , f1 , kamer , navigacion , shanzhe

  Prishtinë 29 gusht 12:44
  12.300 €
 • 9 foto
  GLK 250 4 Matik. 2011
  Vetura

  GLK 250 4 Matik. 2011

  Mercedes Benz GLK 250 4 Matik Full Dogan Homologim

  Prishtinë 25 gusht 20:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes GLK 320
  Vetura

  Mercedes GLK 320

  Mercedes GLK 320

  Lipjan 17 gusht 23:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes GLK 220CDI 4Matik Me Dogan
  Vetura

  Mercedes GLK 220CDI 4Matik Me Dogan

  Mercedes GLK 220CDI 4Matik •Viti 2010 •Automatik •Sport •Me Dogan t\'pagune •Senzor Park

  Ferizaj 17 gusht 11:22
  14.500 €
 • 11 foto
  Mercedes glk 320cdi 4matic
  Vetura

  Mercedes glk 320cdi 4matic

  Mercedes glk 320cdi 4matic posedon navigacion tempomat pulla timon dritat automatik xhamat elektroni

  Lipjan 15 gusht 18:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 4MATIC 320CDI
  Vetura

  MERCEDES GLK 4MATIC 320CDI

  MERCEDES GLK 4MATIC 320CDI VITI 2009 ME SHPEJTSI NE VOLLAN SENZOR PARA MAS SENON BIG SENON MODEL I V

  Lipjan 12 gusht 10:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes GLK 320cdi 4matic
  Vetura

  Mercedes GLK 320cdi 4matic

  Mercedes GLK 320cdi 4matic posedon navigacion tempomat pulla timon klimatronik klim funksionale shpe

  Lipjan 9 gusht 15:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes GLK 320 4matic
  Vetura

  Mercedes GLK 320 4matic

  Mercedes GL 320 4matic posedon navigacion tempomat shpejtsi timon pulla timon klim funksjonale klima

  Lipjan 9 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes Mercedes GLK 220 dizell 2012 me tabela D
  Vetura

  Shes Mercedes GLK 220 dizell 2012 me tabela D

  Shes Mercedesin në gjendje të shkëlqyer me shumë opcione, familjare me shpenzime shumë ekonomike me

  Prishtinë 8 gusht 00:03
  19.000 €
 • 6 foto
  Mercedes GLK. 220 CDI. Automatic. 4 matic.
  Vetura

  Mercedes GLK. 220 CDI. Automatic. 4 matic.

  Mercedes GLK. 220 Diesel. Automatic. 4 Matic. Doganuar. Importuar nga zvicrra. Per ma shum informata

  Ferizaj 2 gusht 10:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 220 CDI 4MATIC AVANTGARDE
  Vetura

  MERCEDES GLK 220 CDI 4MATIC AVANTGARDE

  MERCEDES GLK 220 CDI BlueEFFICIENCY / AVANTGARDE 4MATIC AUTOMATIK DIESEL VITI 2010 ME DOGAN TE PAG

  Ferizaj 27 korrik 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Glk 220 cdi automatik 4x4 rks 5 muj
  Vetura

  Glk 220 cdi automatik 4x4 rks 5 muj

  Vetura eshte ne gjendje prefekte full opsion viti sakt 2010 motorrri 220 cdi ndrrusi automatik tiptr

  Prishtinë 19 korrik 14:03
  12.400 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz GLK220 4Matic
  Vetura

  Mercedes Benz GLK220 4Matic

  Shes Mercedes Benz GLK 220 Cdi 4Matic 2011 vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike

  Prishtinë 11 korrik 17:47
  13.600 €
 • 9 foto
  MERCEDES GLK 350 CDI AUTOMATIK SPORT EDITION
  Vetura

  MERCEDES GLK 350 CDI AUTOMATIK SPORT EDITION

  I ardhur nga zvicrra,i doganuar dhe regjistruar qe 5 muj ne kosove,ne gjendje shum te mir,ka liber s

  Prishtinë 6 korrik 13:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 220 AUTOMATIK 4 MATIK FULL OPSIONE
  Vetura

  MERCEDES GLK 220 AUTOMATIK 4 MATIK FULL OPSIONE

  Mercedes GLK 220 cdi Automatik 4matik 4x4 iardhur nga zvicrra me dogan te pagune Vetura esht ne g

  Ferizaj 4 korrik 15:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES GLK 320 CDI 4MATIC 4x4 AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES GLK 320 CDI 4MATIC 4x4 AUTOMATIK

  MERCEDES GLK 320 CDI 4MATIC 4x4 ME SENZOR PARA MRAPA SENON BI SENON NAVI TMADH AUTOMATIK GOMA TE REJ

  Lipjan 1 korrik 11:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Glk 220 cdi automatik 4x4 rks 5 muj
  Vetura

  Glk 220 cdi automatik 4x4 rks 5 muj

  Vetura eshte ne gjendje prefekte full opsion viti sakt 2010 motorrri 220 cdi ndrrusi automatik tiptr

  Prishtinë 28 qershor 22:06
  12.400 €
 • 11 foto
  GLK 350   AUTOMATIK 4 MATIK
  Vetura

  GLK 350 AUTOMATIK 4 MATIK

  049663662 viber 044663662 045669616

  Lipjan 25 qershor 15:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AMG 4 MATIC FULL
  Vetura

  MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AMG 4 MATIC FULL

  SHITET MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AMG 4 MATIC I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISI

  Vushtrri 19 qershor 10:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Mercedes-Benz GLK 220 4Matic BlueEfficiency
  Vetura

  Shes Mercedes-Benz GLK 220 4Matic BlueEfficiency

  Shes Mercedes Benz GLK220 4Matic BlueEfficiency Vetura posedon: *Motor 220 Dizel 170ps/125kw *Marsh

  Ferizaj 11 qershor 12:37
  13.599 €
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 350BENZIN 4MATIC VITI 2010
  Vetura

  MERCEDES GLK 350BENZIN 4MATIC VITI 2010

  MERCEDES GLK 350BENZIN 4MATIC VITI 2010 SENZOR PARA MAS MAVI TE MADH KOMANDA NE VOLLAN AUTOMATIK NE

  Lipjan 10 qershor 13:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 320 CDI 4 MATIC EDITION RKS
  Vetura

  MERCEDES GLK 320 CDI 4 MATIC EDITION RKS

  • MERCEDES GLK 320 CDI 4 MATIC • AUTOMATIK - TIPTRONIC 7G • I DOGANUAR DHE REGJISTUAR • S

  Prishtinë 6 qershor 09:15
  13.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 4MATIC 350BENZIN VITI 2010
  Vetura

  MERCEDES GLK 4MATIC 350BENZIN VITI 2010

  MERCEDES GLK 4MATIC 350BENZIN VITI 2010 SENZOR PARA MAS AUTOMATIK SENON BI SENON SPORT PAKET NAVI TE

  Lipjan 5 qershor 18:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 320 CDI 4 MATIC FULL EKSTRA RKS
  Vetura

  MERCEDES GLK 320 CDI 4 MATIC FULL EKSTRA RKS

  • MERCEDES GLK 320 CDI 4 MATIC • AUTOMATIK - TIPTRONIC 7G • I DOGANUAR DHE REGJISTUAR • S

  Prishtinë 5 qershor 08:56
  13.500 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz GLK220 4Matic
  Vetura

  Mercedes Benz GLK220 4Matic

  Shes Mercedes Benz GLK 220 Cdi 4Matic 2011 vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike

  Prishtinë 19 maj 13:33
  14.200 €
 • 8 foto
  Mercedes GLK 220 4matik
  Vetura

  Mercedes GLK 220 4matik

  Mercedes GLK i blere ne Zvicer ne muajin mars.RKS. Full ekstra. Modeli 2015

  Prishtinë 14 maj 08:08
  22.000 €
 • 11 foto
  Mercedes GLK 220, 2010 4Matic
  Vetura

  Mercedes GLK 220, 2010 4Matic

  Mercedes GLK 220 viti 2010 1vit RKS ne gjendje perfekte vetura posedon: • Navi t’madh • Kamera

  Ferizaj 3 maj 17:05
  17.000 €
 • 11 foto
  Mercedes GLK 220 4Matic 2010
  Vetura

  Mercedes GLK 220 4Matic 2010

  Mercedes GLK 220 viti 2010 1vit RKS ne gjendje perfekte vetura posedon: • Navi t’madh • Kamera

  Ferizaj 3 maj 16:57
  17.000 €
 • 10 foto
  Mercedes GLK 220 cdi 4 Matik
  Vetura

  Mercedes GLK 220 cdi 4 Matik

  049111214

  Ferizaj 29 prill 22:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes Benz Glk 220 cdi 2012
  Vetura

  Mercedes Benz Glk 220 cdi 2012

  Shitet Vetura Mercedes Benz GLK 220Cdi 4 matic Viti 2012 i doganuar me tabela vetura esht ne gjendje

  Prishtinë 27 prill 00:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MERCEDES GLK 320 CDI 4MATIC 4x4
  Vetura

  MERCEDES GLK 320 CDI 4MATIC 4x4

  MERCEDES GLK 320 CDI 4MATIC 4x4 ME SENZOR PARA MRAPA SENON BI SENON NAVI TMADH AUTOMATIK GOMA TE REJ

  Prishtinë 21 prill 19:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes mercdes glk 3.20 cdi autmatik 2009
  Vetura

  shes mercdes glk 3.20 cdi autmatik 2009

  shes mercdes glk 3.20 cdi autmatik 4 matik rks rigjstrim 8 mujn ulse me nxemje shpejcit timon navig

  Ferizaj 5 prill 15:19
  12.900 €
 • 10 foto
  MERCEDES GLK 2.2 ME DOGAN DHE REGJISTRIM VITI 2012
  Vetura

  MERCEDES GLK 2.2 ME DOGAN DHE REGJISTRIM VITI 2012

  Vetura eshte e doganuar dhe regjistruar per her te par ne ks viti i prodhimit 17.12.2012 per me shum

  Pejë 4 prill 15:51
  15.800 €
 • 7 foto
  MERCEDES GLK FACE LIFT 220 CDI 4 MOTION
  Vetura

  MERCEDES GLK FACE LIFT 220 CDI 4 MOTION

  SHITE VETURA MERCEDES GLK 220 CDI 4MATIC RKS 4 MUAJ 044442222 049666668

  Ferizaj 4 prill 14:30
  13.800 €
 • 8 foto
  Mercedea GLK 220 CDI
  Vetura

  Mercedea GLK 220 CDI

  Mercedes GLK 220 CDI EC I sapo ardhur nga Zvicrra Kilometra te kalume 133.000

  Rahovec 4 prill 07:33
  16.000 €
 • 5 foto
  MERCEDES GLK 220 4MATIC BLUE EFFICIENCY
  Vetura

  MERCEDES GLK 220 4MATIC BLUE EFFICIENCY

  Shes veturen TOP Forme!!! Mercedes GLK 220 automatik prodhim ne fund te vitit 2009. Dore e pare e vo

  Gjilan 3 prill 23:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes GLK220 automatik sport bluetec
  Vetura

  Mercedes GLK220 automatik sport bluetec

  Shitet mercedes GLK 220 2010 ngjendje perfekte vetura posedon: Komanda ne timon Klim dysezonale 2qel

  Prishtinë 3 prill 21:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes GLK sport bluetec AMG
  Vetura

  Mercedes GLK sport bluetec AMG

  Shitet vetura Mercedes benz GLK vetura posedon:senzora para mbrapa,panoram,automatik mundesi manuali

  Prishtinë 3 prill 21:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes benz Glk 320 diesel
  Vetura

  Mercedes benz Glk 320 diesel

  Automjeti shitet ne gjendje te rregullt, servisin e ka te kryer, esht i paisur me goma te veres 20 z

  Prizren 3 prill 18:02
  13.700 €