Vetura
Kosovë

Porsche | Vetura në shitje në Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Porsche Cayenne S 4.5 V8
  Vetura

  Porsche Cayenne S 4.5 V8

  Porsche Cayenne S 4.5 V8

  Gjilan Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Truall ne shitje
  Vetura

  Truall ne shitje

  Shiten 4.25 ari truall ne rrugen 28 nentori (te gjukant)me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukt

  Ferizaj Sot, 02:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Porsche Cayenne 3.0 diesel mundsi ndrrimi me banes
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 diesel mundsi ndrrimi me banes

  Shes porsche cayenne diesel. Vetura posedon: Start stop sistem (dhez pa qels),Nxemje ne ulese para d

  Prishtinë Dje, 15:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PORSCHE PANAMERA 4S,4.0d ,422ch, 2018
  Vetura

  PORSCHE PANAMERA 4S,4.0d ,422ch, 2018

  Shitet vetura e tipit :PORSCHE PANAMERA 4S, 4.0d , 422ch , 2018 viti i prodhimit e blerë 156000.00€

  Prishtinë Dje, 12:08
  121.000 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne 2013 dizel 3.0 pa dogan
  Vetura

  Porsche Cayenne 2013 dizel 3.0 pa dogan

  Shes porschen dizel gjendje shum te mir viti 2013 per ma shum info tel +38344 218 816. bmw.citr o

  Prishtinë Dje, 11:04
  24.999 €
 • 3 foto
  Porsche boxster
  Vetura

  Porsche boxster

  Porsche boxster 2.7 benzin Manual viti 2003 km 65 mij t kalune goma te reja etj

  Lipjan 10 dhjetor 16:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Porsche cayenne 3.0dizel 2012
  Vetura

  Porsche cayenne 3.0dizel 2012

  Shitet porsche cayenne 3.0

  Prizren 10 dhjetor 06:09
  34.500 €
 • 7 foto
  Shitet porsche cayenne hi dhe ndrrime me troje etj
  Vetura

  Shitet porsche cayenne hi dhe ndrrime me troje etj

  Usht krejt ne gjendje te rregull i ka krejt dokumentat e servisit usht 3.0 disel automatik e ka dhe

  Pejë 6 dhjetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Porsche cayenne 4.5 S 173.000km me liber
  Vetura

  Porsche cayenne 4.5 S 173.000km me liber

  Porsche cayenne 4.5 s 173.000 km me gjdo garancion me liber servisi pronari i dyt vetura edhe me tab

  Ferizaj 6 dhjetor 16:20
  8.500 €
 • 5 foto
  porsche cayenne
  Vetura

  porsche cayenne

  shes kete porsche ,vetura gjendet ne gjermani Nese deshironi te bleni te ne ju ndihmojm per rregu

  Gjakovë 2 dhjetor 08:46
  6.150 €
 • 7 foto
  Porsche 944  2.5 e regjistruar RKS oldtimer
  Vetura

  Porsche 944 2.5 e regjistruar RKS oldtimer

  Vetura eshte shume e rujtne e regjistruar rks ne emrin tim personal. Ne gjendje shume te mire tekn

  Prishtinë 2 nëntor 15:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  porsche cayenne
  Vetura

  porsche cayenne

  shes kete porsche cayenne ,vetura gjendet ne gjermani Nese deshironi te bleni te ne ju ndihmojm p

  Gjakovë 21 tetor 13:59
  7.950 €
 • 4 foto
  Porsche Cayenne 2013
  Vetura

  Porsche Cayenne 2013

  Porsche Cayenne 3.0 Diesel Viti - 04/2013 180KW / 245PS 177.000 KM Vetura Me Dogan (IM7) Auto Sa

  Prishtinë 16 tetor 13:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Porsche panamera
  Vetura

  Porsche panamera

  Porsche panamera full extra me dogan tel 049882215

  Prishtinë 10 tetor 14:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PORSCHE PANAMERA 3.0 DIZELL 2012
  Vetura

  PORSCHE PANAMERA 3.0 DIZELL 2012

  PORSCHE PANAMERA 3.0 DIZELL I REXHISTRUAR RKS POSEDON NCEMJE TE KORRIKAV PARA MAS FTOFJE TE KORRIKAV

  Lipjan 2 tetor 15:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Porsche Cayenne 3.2
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.2

  Shitet Porsche ne gjendje shume te mire pune dhe gjithqka funksionale, me timon anglez Pres te inter

  Malisheve 29 shtator 09:06
  5.000 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 3.0 TDI 50.000 km sport
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 TDI 50.000 km sport

  Vetura eshte e doganuar regjistrim i parë ne RKS , eshte ne gjendje shume te mir teknike dhe optike

  Prishtinë 9 shtator 12:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Porsche Cayenne
  Vetura

  Porsche Cayenne

  Shitet Porsche Cayenne 3.0 Viti 2012 në gjendje shumë të mir. Për më shumë kontakto në WhatsApp ose

  Prishtinë 31 gusht 11:05
  28.000 €
 • 11 foto
  PORSCHE CAYENNE 3.0 DIZEL - 11
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE 3.0 DIZEL - 11

  PORSCHE CAYENNE 3.0 DIZEL E DOGANUAR E REGJISTRUAR FULL FULL EKSTRA NE GJENDJE PERFEKTE ☎ 04458961

  Vushtrri 25 gusht 18:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW Jetta 1.6 dizel
  Vetura

  VW Jetta 1.6 dizel

  Shes gjeten ne gjendje te mir shum

  Skënderaj 21 gusht 18:07
  600 €
 • 5 foto
  Shitet vetura Porsche
  Vetura

  Shitet vetura Porsche

  Shitet vetura me targa te huaja dora parë i servisuar me rregull ,po ashtu ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 21 gusht 15:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Porsche Cayen 3.0 Automatik 2013 Full
  Vetura

  Porsche Cayen 3.0 Automatik 2013 Full

  Porsche Cayen 3.0 Automatik dogan homologim full

  Prishtinë 21 gusht 13:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PORSCHE CAYENNE 3.0 D FULL EKSTRA
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE 3.0 D FULL EKSTRA

  SHITET PORSCHE CAYENNE 3.0 D VITI PRODHIMIT 2013 I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SER

  Vushtrri 19 gusht 13:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet porche cayenne
  Vetura

  Shitet porche cayenne

  SHITET PORCHE CAYENNE 3.0 DIESEL 2012 Sa ka ardh prej gjermanis me km 150000 te garantuara full fu

  Ferizaj 16 gusht 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Porsche Cayenne S 4.5 V8
  Vetura

  Porsche Cayenne S 4.5 V8

  Porsche Cayenne S 4.5 V8

  Gjilan 13 gusht 10:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Porsche Cayenne S 4.5 V8
  Vetura

  Porsche Cayenne S 4.5 V8

  Porsche Cayenne S 4.5 V8

  Gjilan 7 gusht 08:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Porsche Cayenne 3.0Diesel Quattro
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0Diesel Quattro

  Vetura në gjendje perfekte Optike dhe Teknike. Pronar i dytë dhe me Libër Servisi. Për qdo informatë

  Vushtrri 22 korrik 18:22
  28.500 €
 • 6 foto
  Porsche panamera 4s 4.8 PDK
  Vetura

  Porsche panamera 4s 4.8 PDK

  Shitet porsche panamera 4s 4.8 PDK benzin ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 20 korrik 19:25
  3.500 €
 • 11 foto
  PORSCHE CAYENNE 3.0 D AUTOMATIK
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE 3.0 D AUTOMATIK

  PORSCHE CAYENNE 3.0 D AUTOMATIK I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN

  Vushtrri 18 korrik 18:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PORSCHE CAYENNE 3.0
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE 3.0

  PORSCHE CAYENNE 3.0 I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

  Vushtrri 18 korrik 08:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Porsche Cayenne S 2004
  Vetura

  Porsche Cayenne S 2004

  Gjendje perfekte shitet per arsye mos perdorimi motori 4.5 benzin+Gaz,Makina ndodhet te korce

  Deqan 16 korrik 12:09
  8.500 €
 • 3 foto
  Porsche Boxer 2.7
  Vetura

  Porsche Boxer 2.7

  Porsche Boxster Viti 2003 Manual Motorri 2.7 Benzin Eshte per dy veta po ashtu edhe qelet behet kab

  Lipjan 13 korrik 21:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Porsche Cayenne 2009
  Vetura

  Porsche Cayenne 2009

  Shitet ose nderrohet

  Prizren 13 korrik 14:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Porsche Cayen 3.0 2015
  Vetura

  Porsche Cayen 3.0 2015

  Porsche Cayen 3.0 2015 Dogan Homologim Panoram Full

  Prishtinë 10 korrik 19:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Porsche Cayenne ii, 2013-12000€,-
  Vetura

  Porsche Cayenne ii, 2013-12000€,-

  porsche cayenne ii 3.0 v6 d 245 tiptronic-, 2967cc, 29652 km, 12000€,- whatsapp, viber: 002296745124

  Dragash 10 korrik 18:36
  12.000 €
 • 0 foto
  Shitet porsche panamera me qmim eksluziv nga CH
  Vetura

  Shitet porsche panamera me qmim eksluziv nga CH

  Vetura posedon: klime, shpejtsi ne vollon, panoram, full ekstra ...

  Prishtinë 8 korrik 10:32
  160.000 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 3.0 TDI V6 Diesel
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 TDI V6 Diesel

  Porsche

  Lipjan 8 korrik 10:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Porche
  Vetura

  Porche

  Porche kajene ne gjendje perfekte ndrrim munshem me banes gjilan te albanika. 044850190 per ks

  Gjilan 5 korrik 21:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 3.0 D FACELIF 2012 E doganuar
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 D FACELIF 2012 E doganuar

  Porsche Cayenne 3.0 D FACELIF 2012 E doganuar Rks Ne Gjendje Perfkete Full Opsione Zmobile. 04

  Lipjan 5 korrik 14:47
  25.900 €
 • 11 foto
  SHITUR....
  Vetura

  SHITUR....

  SHITET PORSCHE CAYENNE 3.0 D I PO SA ARDHURME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN DHE HO

  Vushtrri 4 korrik 13:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Porsche boxster 45000€
  Vetura

  Porsche boxster 45000€

  Shes veturen porsche boxster 2015 teper te rujtun me tabela te huaja pa dogane. Vetura ka 98000 km m

  Prishtinë 4 korrik 11:20
  45.000 €
 • 11 foto
  PORSCHE CAYENNE 3.6 LUXORY RKS VITI 2008
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE 3.6 LUXORY RKS VITI 2008

  • PORSCHE CAYENNE 3.6 B FACELIFT • MODELI LUXORY • AUTOMATIK-TIPTRONIC 7G • I DOGANUAR DH

  Prishtinë 29 qershor 11:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  porsche cayenne 3.0 diesel
  Vetura

  porsche cayenne 3.0 diesel

  shitet porsche cayenne 3.0 diesel 2012 sport 196mij km me liber servisi, nga austria (pa dogane) cmi

  Prishtinë 25 qershor 19:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Porsche 924 OLDTIMER - RKS/ ndrrim
  Vetura

  Porsche 924 OLDTIMER - RKS/ ndrrim

  Shes apo ndrroj porsche 924 rks e qlajmruar .ne gjendje te rregullt . E cila ka nevoje per marak me

  Skënderaj 24 qershor 08:40
  4.750 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 3.0 D FACELIF 2012 E doganuar
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 D FACELIF 2012 E doganuar

  Porsche Cayenne 3.0 D FACELIF 2012 E doganuar Rks Ne Gjendje Perfkete Full Opsione Zmobile. 04

  Lipjan 23 qershor 14:29
  25.900 €
 • 7 foto
  Porsche cayene 3.0 Dizel i doganuar Rks,
  Vetura

  Porsche cayene 3.0 Dizel i doganuar Rks,

  Porsche cayene 3.0 Dizel i doganuar Rks, full extra, viti 2012, 190 000 km 044 762 246

  Gjilan 22 qershor 12:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PORSCHE PANAMERA MANSORY BITURBO
  Vetura

  PORSCHE PANAMERA MANSORY BITURBO

  Panamera MANSORY biturbo..viti 2012...37mi milje...super gjendje...Targa AL..ish vetura personale

  Prizren 18 qershor 09:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PORSCHE CAYENNE 3.0 D AUTOMATIK PANORAM
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE 3.0 D AUTOMATIK PANORAM

  SHITET PORSCHE CAYENNE 3.0 D I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT VITI PRODHIMIT

  Vushtrri 31 maj 15:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Porche cayen
  Vetura

  Porche cayen

  Porshe cayen 4.5 benxin Ndrrim i mundshem

  Prishtinë 29 maj 00:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes biciklet e ardhur nga zvicrra
  Vetura

  Shes biciklet e ardhur nga zvicrra

  Shes biciklet e ardhun nga zvicrra gomat e mira me shpejci me koshnica shum praktike pos me kan e r

  Vushtrri 21 maj 17:01
  55 €