Vetura
Kosovë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shes matorrin e kombit fave t 2 dizell 1.6
  Vetura

  Shes matorrin e kombit fave t 2 dizell 1.6

  Shes matirrin e kombit fave t 2 dizell 1.6 qmimi 190 eur viber +38344916435

  Lipjan Sot, 20:56
  190 €
 • 10 foto
  GOLF 7 1.6 TDI 81kw 12/2013 1vit regjistrim
  Vetura

  GOLF 7 1.6 TDI 81kw 12/2013 1vit regjistrim

  Shes Golf 7 1.6 TDI 81kw 110ps 6shpejtsi 12/2013 ne gjendje perfekte 170.000km i posaservisuar. Vetu

  Prishtinë Sot, 20:53
  10.900 €
 • 5 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  Shes VW T4 , 2.4 Diesel ne gjendje shume te mire , rimorkion e Aluminit , 3m gjatesi , 2m gjersi. K

  Ferizaj Sot, 20:52
  3.200 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 GTD 125kw 170ps i Doganuar
  Vetura

  Golf 6 2.0 GTD 125kw 170ps i Doganuar

  2.0 TDI GTD 125kw 170ps 247.000 KM I sapo doganuar ne Kosove 4 goma te reja NAVI te madh Aux Cenzo

  Gjilan Sot, 20:52
  10.500 €
 • 11 foto
  Shitet Golf 6 2.0 GTD 170Ps Mundesi Nderrimi
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 GTD 170Ps Mundesi Nderrimi

  VW Golf 6 2.0 TDI GTD 125kw 170ps I sapo doganuar ne Kosove me te 22.07.2019 4 goma te reja Servisin

  Prishtinë Sot, 20:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes golf 2 benzin plin rks 4 muj
  Vetura

  Shes golf 2 benzin plin rks 4 muj

  Shes golf 2 ne gjendje shum te mir benzin plin me atest me regjistrim deri ne fund te vitit shum i

  Gjilan Sot, 20:49
  900 €
 • 7 foto
  shes tauran 2.0 dizell tip top
  Vetura

  shes tauran 2.0 dizell tip top

  shes tauran viti 2009 2.0 dizell i ardhun prej zvicrre para 6 jave sevisin e kryme par 4 dite kompl

  Ferizaj Sot, 20:49
  7.200 €
 • 5 foto
  Shes Pasat Viti 2001 Dizel 1.9 Tdi
  Vetura

  Shes Pasat Viti 2001 Dizel 1.9 Tdi

  Shes Pasat Viti 2001 Dizell 1.9 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , kar

  Prishtinë Sot, 20:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  turan 1.9 2007
  Vetura

  turan 1.9 2007

  shes turanin ne gjendeje shum te mire 1.9 tdi 6 shpejtesi viti 2007 regjistrim 6 muje

  Ferizaj Sot, 20:46
  6.700 €
 • 7 foto
  Kombi me friz
  Vetura

  Kombi me friz

  Shes kombi me frigo i ardheur nga gjermania ne gjendeje te mire teknike me frigo - temperatur me dog

  Ferizaj Sot, 20:45
  3.300 €
 • 10 foto
  Passat 1.9 Tdi Rks 1 vjet gjendje Perfekte Vp2002
  Vetura

  Passat 1.9 Tdi Rks 1 vjet gjendje Perfekte Vp2002

  Passat 1.9 Tdi Rks 1 Vjet jo hipoetek perkthimi i menjehershem pa asnje vrejtje vetur jo e tregut ne

  Gllogoc Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Touran tdi Highline Navigacion i Doganuar
  Vetura

  Touran tdi Highline Navigacion i Doganuar

  Shitet vetura e tipit WV Touran 2.0 tdi modeli Highline i Doganuar Homologim dhe Kontrolle teknike

  Mitrovicë Sot, 20:37
  6.900 €
 • 11 foto
  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte
  Vetura

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte manual shitet ndrrohet Nr.Te/Viber:+383-45-295-112

  Gllogoc Sot, 20:37
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 103 kw 150 PES R-Line mrena dhe jasht i sa po ardhur nga gjermonia Klimatronic

  Prishtinë Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????
  Vetura

  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????

  Golf 6 1.4 Benzine Viti 28/12/2009 Importuar nga Zvicra me dogane, sigurim dhe homologim dhe rex

  Fushë Kosovë Sot, 20:35
  7.900 €
 • 9 foto
  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????

  GOLF 6 2.0 TDI 110 PS Viti 2009 Highline 4 goma te reja Nexen Disqe frena mrapa ATE te reja Vaj Fil

  Fushë Kosovë Sot, 20:35
  7.200 €
 • 5 foto
  Vw T4 1.9td viti 2000 Regjitrim Rks
  Vetura

  Vw T4 1.9td viti 2000 Regjitrim Rks

  Vw t4 Transporter *1.9td* 3 Ulse * Viti prodhimit ne fund te 2000 Regjistrim deri me 05.11.2019 Esht

  Gjakovë Sot, 20:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 1.9 Tdi - Rks i qlajmruar - v.p 2000 .
  Vetura

  VW Golf 1.9 Tdi - Rks i qlajmruar - v.p 2000 .

  vetura osht ne gjendje shum tmir per me shum, kontakto 049666799 ose 045987797 vetura ka klim funkc

  Mitrovicë Sot, 20:33
  3.099 €
 • 7 foto
  Polo 1.6 tdi 2010
  Vetura

  Polo 1.6 tdi 2010

  Shitet polo ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e kryera shpenzime shum te vogla. Klim Xh

  Prishtinë Sot, 20:32
  6.800 €
 • 9 foto
  Golf 7 Manuel 1.6 TDI ME DOGAN
  Vetura

  Golf 7 Manuel 1.6 TDI ME DOGAN

  Golf 7 Manuel 1.6 TDI ME DOGAN VITI 2013 kilometra te garantuara NR: 049595560

  Prishtinë Sot, 20:30
  10.200 €
 • 8 foto
  WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014
  Vetura

  WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014

  WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014 kilometra te garantuara mod. FRESH 049595560

  Prishtinë Sot, 20:30
  9.300 €
 • 11 foto
   VW GOLF VI PLUS -10
  Vetura

  VW GOLF VI PLUS -10

  VW GOLF VI PLUS. Viti i prodhimit 06/2009 I sapo ardhun nga gjermania🇩🇪 Comfortline Me d

  Prishtinë Sot, 20:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT B7-14
  Vetura

  VW PASSAT B7-14

  VW PASSAT B7 Viti i prodhimit 05/2013 model 2014 BLUEMOTION TECHNOLOGY I sapo ardhun Me dogan te

  Prishtinë Sot, 20:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF VI PLUS-10
  Vetura

  VW GOLF VI PLUS-10

  GOLF VI PLUS Viti i prodhimit 2010 Modeli HIGHLINE Vetura eshte e doganuar 2.0 TDI DIESEL 103 kw

  Prishtinë Sot, 20:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6  2.0 TDI
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 PS VITI 2009 NAVIGACION KLIMATRONIK AUX BORDKOMPJUTER GJAMAT ELEKTR

  Prishtinë Sot, 20:27
  8.700 €
 • 10 foto
  GOLF 6 2.0 TDI
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 PS VITI 2009 NAVIGACION KLIMATRONIK AUX BORDKOMPJUTER GJAMAT ELEKTR

  Fushë Kosovë Sot, 20:27
  8.450 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI

  Shes Golf 6 Motorri>2.0-TDI Me klim Nxemje ne karriga Senzora parkimi I ardhur nga Gjermania Dog

  Ferizaj Sot, 20:26
  8.900 €
 • 11 foto
  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??
  Vetura

  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??

  Shitet Vetura Vw Up! 1.0 MPI Klima Funksjonale Sistemi I Ndjekjes Se Vijave te Bardh Ne Autostrad Ai

  Prizren Sot, 20:26
  7.150 €
 • 9 foto
  Golf 5 1.9 TDI-2008 United
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI-2008 United

  Shes Golf 5 Motorri>1.9-TDI Modeli-United I saposervisuar I rexhistruar Rks Viti i prodhimit-2008

  Ferizaj Sot, 20:25
  6.700 €
 • 10 foto
  Golf 5 1.9-TDI-Goal 2006
  Vetura

  Golf 5 1.9-TDI-Goal 2006

  Shes Golf 5 Motorri>1.9-TDI Modeli-Goal Nxemje ne karriga Senzora parkimi I rexhistruar Rks Viti

  Ferizaj Sot, 20:25
  5.900 €
 • 10 foto
  Shite Polo
  Vetura

  Shite Polo

  Shitet Ww Polo me 4 dyer ne gjendje optike ne rregull interier te rujtun regjistrim deri ne muajin e

  Fushë Kosovë Sot, 20:24
  3.450 €
 • 5 foto
  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi viti 2001
  Vetura

  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi viti 2001

  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi 2001 Pasqyrat me levizje Rd me cd Dy gjama anash Kuk per bartje Ne gje

  Rahovec Sot, 20:24
  1.990 €
 • 4 foto
  pasat 1.9 dizell 1 vit rks
  Vetura

  pasat 1.9 dizell 1 vit rks

  shws veturwn pasat 1.9 dizell ne gjendje te rregullt ne emrin tim personal qe 4 vite 1 vit rks per i

  Lipjan Sot, 20:22
  1.200 €
 • 8 foto
  Golf 7 Sportvan Lunge
  Vetura

  Golf 7 Sportvan Lunge

  Shitet golf 7 Sportvan Lunge ,full opcione ne gjendje shume te mire me kilometra originale dhe mund

  Ferizaj Sot, 20:20
  18.500 €
 • 5 foto
  shitet ndrrohet passati 1 vit rks
  Vetura

  shitet ndrrohet passati 1 vit rks

  shes ose ndrroj pasat 2.0 fund 2005 gjendje shum tmir pa as nje defekt ose grrith qe dy vite nks

  Vushtrri Sot, 20:18
  5.800 €
 • 10 foto
  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime
  Vetura

  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime

  Shitet VW UP 1.0 Benzin viti Prodhimit 2013 manuel 5 shpejsi kilometra 120 mij me liber servisit dy

  Viti Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOLF 5 2.0 TDI
  Vetura

  GOLF 5 2.0 TDI

  VW GOLF 5 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA PA DOGAN

  Prishtinë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ndrrohet golf 3 5 muj regj
  Vetura

  Shitet ndrrohet golf 3 5 muj regj

  Shotet ose ndrrohet golf 3 benzin 1.8 ne gjendje te rregullt ka regjistrim deri met 26.12.2019 ka ai

  Gjilan Sot, 20:12
  1.100 €
 • 4 foto
  Shitet Ndrroj veturen Golf 3 .1.9 Disel
  Vetura

  Shitet Ndrroj veturen Golf 3 .1.9 Disel

  Shitet ndrroj veturen Ne gjendje perfekte shum te mir e shtrengume tip top per mashum inf +38345383

  Prishtinë Sot, 20:12
  1.300 €
 • 10 foto
  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi me dy qelsa liber servisit kilometra te sakta 235 m

  Viti Sot, 20:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 TDI 2.0 VITI-2012-MATCH-ME DOGAN
  Vetura

  GOLF 6 TDI 2.0 VITI-2012-MATCH-ME DOGAN

  vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012 vetura esht e posa ardhur nga Gjermania vetura ka 200.000 km me l

  Prishtinë Sot, 20:11
  9.800 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - TARGA TE HUAJA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - TARGA TE HUAJA

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Podujevë Sot, 20:09
  10.000 €
 • 4 foto
  Shitet Passat 2.0TDI
  Vetura

  Shitet Passat 2.0TDI

  Shitet Passat 2006 2.0TDI Climatronik Ulse me nxemje Senzor shiu Senzor dritav Air bag Abs 4

  Prishtinë Sot, 20:08
  5.800 €
 • 0 foto
  BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN
  Vetura

  BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

  PER QMIM VARET QFAR GOLFI DHE GJENDJA E TIJ FOTOT VIBER 383 44 286 208

  Ferizaj Sot, 20:08
  1.999 €
 • 6 foto
  2.8.Dizel.Me Klim.Regj.20.06.2020.18.Uls.Aksion.
  Vetura

  2.8.Dizel.Me Klim.Regj.20.06.2020.18.Uls.Aksion.

  2.8.Dizel.Viti.2005.Me.18.Uls.Regj.20.06.2020.Ka Klim Servo Abs Centrall Muzik TV.Goma Te Mire.Ne Ll

  Prishtinë Sot, 20:08
  11.000 €
 • 1 foto
  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES
  Vetura

  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES

  Blej pikaba t vjeter qe jon pa regjistrime edhe dizel edhe benzin si Ford, Reno , Opel, Volkswagen C

  Ferizaj Sot, 20:07
  300 €
 • 3 foto
  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.
  Vetura

  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

  T.4.Kombi.1.9.Dizel.Viti.93.Ka Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej

  Prishtinë Sot, 20:07
  1 €
 • 5 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 për pjesë Ngjyra : Hiri Manual 5 shpejtsi 1.4 Benzin Viber : +383 44 991 353

  Gjilan Sot, 20:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  1.9.TDi.Dizel.VITI.2001.Regj.06.05.2020.Ne Aksion.
  Vetura

  1.9.TDi.Dizel.VITI.2001.Regj.06.05.2020.Ne Aksion.

  Golf.1.9.TDi.Dizel.Viti.2001.Regj.06.05.2020.Ka Klim Servo Abs Centrall Muzik 4. Goma M+S.Te Mire Ne

  Prishtinë Sot, 20:04
  3.900 €
 • 6 foto
  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.
  Vetura

  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.

  Jett.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Ka Servo Muzik te mire M+S.Ne Llapushnik 25 km per prishtine

  Prishtinë Sot, 20:01
  799 €