Vetura
Kosovë

VW Volkswagen | Polo | Vetura në shitje në Kosovë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Vetura

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan Sot, 03:52
  2.500 €
 • 8 foto
  shes VW Polo 1.4 dizel Dogan te paguar viti 09
  Vetura

  shes VW Polo 1.4 dizel Dogan te paguar viti 09

  shes vw polo 1.4 dizel ne fund 2009 posedon BLUEMOTION dogan te paguar 2 qelsa klim bordkompjuter g

  Ferizaj Dje, 18:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Polo 1.2 b R- line 105 ps 77 ke
  Vetura

  VW Polo 1.2 b R- line 105 ps 77 ke

  I ardhur nga zvicrra Viti 2012 Km 190000 Full opsione Modeli R- line

  Gjilan Dje, 18:02
  8.700 €
 • 9 foto
  VW Polo 1.4 i nga CH
  Vetura

  VW Polo 1.4 i nga CH

  - VW Polo 1.4 i - - viti 2010 - km 164000 - 1.4 i pa turbo i thjesht - nga Zvicrra - ne super gjend

  Gjilan Dje, 18:00
  6.990 €
 • 4 foto
  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)
  Vetura

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT) POLO 6R 2010 DERI 2015 TE REJA VW POLO 1.6 DIZELL TE REJA

  Pejë Dje, 11:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  pjes per vw polo
  Vetura

  pjes per vw polo

  pjes per vw polo 044 149 797 +38649354408 viber

  Mitrovicë Dje, 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Polo 1.9 TDI
  Vetura

  VW Polo 1.9 TDI

  Shitet VW Polo 1.9 TDI, Viti 2006 Facelift Servisin komplet e ka te krym e ka librin e servisit, go

  Prishtinë Dje, 10:01
  5.400 €
 • 5 foto
  SHITET VOLKSWAGEN POLO 2009 1.6 TDI
  Vetura

  SHITET VOLKSWAGEN POLO 2009 1.6 TDI

  SHITET VOLKSWAGEN POLO 2009 1.6 TDI NE GJENDJE PERFEKTE ME DOGANE.

  Prishtinë 26 maj 11:06
  6.666 €
 • 6 foto
  VW POLO 1.6 TDI ME DOGANË TE PAGUAR 2010
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI ME DOGANË TE PAGUAR 2010

  Shitet vetura VW Polo 1.6 TDI VITI:2010, e sapoardhur nga Gjermania me doganë të paguar ne gjendje s

  Ferizaj 26 maj 10:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW POLO 1.6 TDI
  Vetura

  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW POLO 1.6 TDI

  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW POLO 1.6 TDI. Veturen mund ta pranoni ne Aeroportin e Prishtine

  Prishtinë 26 maj 08:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGA 19.99 STOP N GO RENT A CAR PEJTON-PRISHTINE
  Vetura

  NGA 19.99 STOP N GO RENT A CAR PEJTON-PRISHTINE

  Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW POLO 1.6 TDI. Veturen mund ta pranoni ne Aeroportin e Prishtine

  Prishtinë 26 maj 08:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes WV Polo
  Vetura

  Shes WV Polo

  Shes WV POLO viti 1990, te kaluara 250000 ne gjendje te mirë.

  Prishtinë 23 maj 18:33
  800 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë 22 maj 16:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë 22 maj 16:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Pjes Per vw polo 1.4 b
  Vetura

  Shes Pjes Per vw polo 1.4 b

  viber kontakt +38649358144

  Mitrovicë 19 maj 19:38
  6 €
 • 2 foto
  Auto pjes te riza
  Vetura

  Auto pjes te riza

  Shiten pjes per polo 1.4 tdi (di) te kuqe per ma shum 044692979

  Ferizaj 1 maj 20:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Polo 1.2 benxin
  Vetura

  Polo 1.2 benxin

  Shes pjes per polo 1.2 benxin 044692979

  Ferizaj 1 maj 20:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shiten pjest per polo 1.4 mpi
  Vetura

  shiten pjest per polo 1.4 mpi

  shiten pjest per polo 1.4 mpi

  Ferizaj 1 maj 20:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes pjes oer polo
  Vetura

  shes pjes oer polo

  shes pjes per polo tel 044692979

  Ferizaj 1 maj 20:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Polo 2010 i sapo ardhur nga zvicra????
  Vetura

  Polo 2010 i sapo ardhur nga zvicra????

  Polo 1.2 TSI i sapo ardhur nga zvizra ne gjendje shum te mir eshte me dogan te paguar Km 164000

  Gjilan 30 prill 11:58
  7.400 €
 • 5 foto
  Polo 1.2 TDI Full extra
  Vetura

  Polo 1.2 TDI Full extra

  Shitet Polo e ardhur nga Suedia ne gjendje perfekte

  Gjilan 19 prill 11:04
  5.300 €
 • 8 foto
  polo dizell blue motion
  Vetura

  polo dizell blue motion

  polo 6

  Gjakovë 18 prill 13:25
  7.500 €
 • 6 foto
  polo
  Vetura

  polo

  shes polon 2003 1.9 dizell eshte shum i ruajtur si mrena ashtu edhe jasht karrikat me nxemje klim i

  Prizren 12 mars 22:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RENT a CAR .. VETURA me HUAZIM - 044 900 660
  Vetura

  RENT a CAR .. VETURA me HUAZIM - 044 900 660

  Jepim vetura me huazim sipas marveshjes .. Minimumi , 3 ditë .. Qmimi sipas marveshjes .. Per marj

  Podujevë 11 mars 07:08
  19 €
 • 6 foto
  Shes automjetin Polo
  Vetura

  Shes automjetin Polo

  Regjistrim 1 vit. Hargjime shumë të vogla.

  Gjilan 9 mars 16:01
  2.500 €
 • 5 foto
  VW Polo 1.6TDI RKS Full extraI mir
  Vetura

  VW Polo 1.6TDI RKS Full extraI mir

  VW Polo 1.6TDI 2010 RKS Full extraI mir arel .................................................. MER

  Prishtinë 21 shkurt 22:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Polo 1.6 Benzin
  Vetura

  Shitet Polo 1.6 Benzin

  Polo 1.6 benzin Viti :2008 Km: 150.000km 1 vjet regjistrim Çmimi sipas marreveshjes. Per Info mund t

  Gjilan 21 nëntor 23:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pikap Polo 1.7d
  Vetura

  Pikap Polo 1.7d

  Shes pikap polo 1.7 dizell (pickup) viti 1997 per 2 persona i sapoardhur nga kroacija ne gjendje shu

  Prishtinë 2 nëntor 17:47
  1.399 €
 • 10 foto
  SHES POLO 1.2 BENZIN RKS V.P 2003 SHUM I RUJTUM
  Vetura

  SHES POLO 1.2 BENZIN RKS V.P 2003 SHUM I RUJTUM

  SHES OSE BOJ NDRRIM SHES POLO 1.2 Benzin I REGJISTRUAR DERI NE FUND MUJ 02-2020 ME GOMA TE REJA ES

  Vushtrri 16 tetor 19:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shitet polo urgjent 1.4 dizell ngjendje të shkelqyshme investim skaa nevoj as ni cent mee shti nto

  Mitrovicë 15 tetor 21:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vetur
  Vetura

  Vetur

  Shes veturen polo viti prodhimit 2013 pa dogan ne gjendje te rregullt

  Pejë 11 tetor 18:30
  6.300 €
 • 0 foto
  Polo 1.4Tdi 2009
  Vetura

  Polo 1.4Tdi 2009

  Shitet Poli 1.4Tdi viti 2009 manual me dogan te paguar e sapo ardhur nga gjermania vetura esht ne gj

  Prishtinë 10 tetor 14:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  polo 1.4 tdi 2006
  Vetura

  polo 1.4 tdi 2006

  shitet polo ne gjendje shume te mire 1.4 tdi viti 2006 me rks me rryp dhomzor te ndrrum me servise t

  Vushtrri 7 tetor 16:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET VW POLO 1.2 DIESEL DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR
  Vetura

  SHITET VW POLO 1.2 DIESEL DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR

  Shitet vw polo ne gjendje perfekte Posedon 4goma te reja 5shpejtesi+R 184.000km te garantuara

  Pejë 7 tetor 14:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 119.000 KM -2011
  Vetura

  VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 119.000 KM -2011

  VW Polo 1.2 TDI e Doganuar dhe Regjistruar RKS 119.000 KM te garantuara viti 12/2011 posedon: klima

  Ferizaj 4 tetor 14:58
  6.700 €
 • 10 foto
  polo 1.4 tdi. Viti 2009
  Vetura

  polo 1.4 tdi. Viti 2009

  Shes polo 1.4 tdi. E doganuar ne mars 2019 regjistrimi i pare ne Kosove . Ne gjendje shume te mire

  Podujevë 2 tetor 10:29
  5.600 €
 • 6 foto
  Shes Polo 1.2 2011
  Vetura

  Shes Polo 1.2 2011

  Shes Polo 1.2 ne gjendje te mire, me liber te servisit.

  Gjakovë 30 shtator 17:39
  4.400 €
 • 4 foto
  Polo 1.2 2013
  Vetura

  Polo 1.2 2013

  Ne gjendje te rregullt osht e ardhur nga Zvicrra 1.2 bluemotion

  Gjilan 29 shtator 20:46
  10.000 €
 • 11 foto
  Vw polo 1.2 b nga zvicrra
  Vetura

  Vw polo 1.2 b nga zvicrra

  - Polo 1.2 B - - viti 2013 - km 160000 - nga zvicrra - panomram - ulse alkantara - full opsione -

  Gjilan 28 shtator 10:40
  9.200 €
 • 6 foto
  Shes veturen VW POLO
  Vetura

  Shes veturen VW POLO

  Vetura eshte ne gjendje te regullt , kubikazha eshte 1.2 benzine , servisimin e kryer , 79000 km te

  Ferizaj 27 shtator 16:44
  7.800 €
 • 3 foto
  Shitet POLO. 1.9 SDI
  Vetura

  Shitet POLO. 1.9 SDI

  Urgjent shitet polo Ne gjendje te rregullt Hargjimet minimale 1 vit regjistrim

  Prishtinë 26 shtator 19:58
  1.850 €
 • 6 foto
  Polo 1.1 benzin gjendje tmir
  Vetura

  Polo 1.1 benzin gjendje tmir

  Shes polo benzin 5 shpejci 4 gomat e reja me fellne gjendje tmir !

  Gjilan 26 shtator 17:17
  650 €
 • 3 foto
  Polo shitet dhe Ndrrohet
  Vetura

  Polo shitet dhe Ndrrohet

  Polo gjendje te mir serviset e kryera E rujten siq po shihet foto ska nevoj investim ndrrim i mu

  Prizren 26 shtator 00:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shitet VW polo 1.6 pa dogan ne gjendje te rregullt Viti i prodhimit 2010

  Podujevë 26 shtator 00:44
  6.000 €
 • 4 foto
  SHES POLO DIZEL 1.6 TDI VITI 2010 RKS 10 MUJ
  Vetura

  SHES POLO DIZEL 1.6 TDI VITI 2010 RKS 10 MUJ

  SHES POLO DIZEL 1.6 TDI FULL EKSTRA VITI 2010 RKS 10 MUJ NE GJENDJE SHUM TE MIR ME LIBER TE SERVISIT

  Prishtinë 25 shtator 21:44
  5.900 €
 • 4 foto
  Polo 1.9 TDI United
  Vetura

  Polo 1.9 TDI United

  Wv Polo 1.9 Tdi viti i prodhimit 2009 Me dogane dhe homologim Klima Nxemje ne ulse Senzira mbrapa

  Mitrovicë 25 shtator 15:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet polo rks.i skadun
  Vetura

  Shitet polo rks.i skadun

  Shitet polo.nengjendje.shum te mir.rks.i.skadum 4 gima.dimri dritat xenon 045610301

  Prizren 25 shtator 15:41
  1 €
 • 7 foto
  Polo 1.6 tdi
  Vetura

  Polo 1.6 tdi

  Shitet polo ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e kryera shpenzime shum te vogla. Klim Xh

  Prishtinë 25 shtator 13:13
  6.900 €
 • 9 foto
  Polo 1.4 Tdi
  Vetura

  Polo 1.4 Tdi

  Shes polo 1.4 tdi viti 2009 gjendje shume te mire e doganuar ne mars 2019 me te gjitha serviset e k

  Podujevë 25 shtator 09:55
  5.700 €
 • 5 foto
  vw polo 1.2 benzin
  Vetura

  vw polo 1.2 benzin

  Shitet vw polo 1.2 benzin, regjistrim edhe 8 muaj, eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe me

  Malisheve 24 shtator 17:41
  Me Marrveshje