Vetura
Krujë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Krujë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Golf 5 1.9 tdi goal viti 2006 me dogan te paguar
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi goal viti 2006 me dogan te paguar

  Makina me dogan te paguar viti 2006me motorr 1.9 tdi kondicioner clima serdile me ngrohie sensor par

  Krujë 4 nëntor 11:16
  4.300 €
 • 0 foto
  Okazion 1.6 automatike sapo ardhur me doganen ??
  Vetura

  Okazion 1.6 automatike sapo ardhur me doganen ??

  Okazion golf 6 I sapo ardhur nafte 1.6 ne gjendje shum te mire makina esht e ardhur nga gjermania ka

  Krujë 20 tetor 21:58
  7.700 €
 • 10 foto
  SHITET PËR ARSYE MOSPËRDORIMI
  Vetura

  SHITET PËR ARSYE MOSPËRDORIMI

  VW GOLF 6, automat, benzinë - Viti 2011 - Gaz-benzinë (impjanti 4 vjet garanci fabrike) - Kambio aut

  Krujë 20 tetor 19:50
  8.500 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.9 nafte viti 2001
  Vetura

  Golf 4 1.9 nafte viti 2001

  Makina eshte ne gjendje te mire makina posedon xhama elektrik,abs,esp,disqe alumini origjinale te ve

  Krujë 7 tetor 20:06
  2.750 €
 • 10 foto
  Shes Goolf 5 1.9 Tdi naft
  Vetura

  Shes Goolf 5 1.9 Tdi naft

  Shes Goolf 5 motorr 1.9 Tdi kamje manual 5+1 viti 2006 timon 3 me klima funksjonale pasyra elktrike

  Krujë 26 shtator 11:08
  4.000 €
 • 2 foto
  Golf 5 1.9 me dogan te paguar viti 2006 model goal
  Vetura

  Golf 5 1.9 me dogan te paguar viti 2006 model goal

  Makina e sapoardhur me dogan te paguar motorr 1.9 tdi kondicioner clima serdile me ngohie sensor par

  Krujë 25 shtator 22:17
  4.300 €
 • 9 foto
  Golf 1.9 tdi goal i sapo ardhur me dogan te paguar
  Vetura

  Golf 1.9 tdi goal i sapo ardhur me dogan te paguar

  Makina e sapoardhur me dogan te paguar viti 2006 serdili me ngrohie clima kondicioner sensor parkimi

  Krujë 25 shtator 11:50
  4.500 €
 • 0 foto
  Golf 5 2008 bluemotion
  Vetura

  Golf 5 2008 bluemotion

  Golf 5 bluemotion Vit prodhimi:2008 1.9 nafte Limitator Sensor shiu Abs Sedilje me ngrohje Etj et

  Krujë 16 shtator 17:20
  1 Lek
 • 4 foto
  Golf 6 benzin gaz
  Vetura

  Golf 6 benzin gaz

  Golf 6 benzin gaz ne gjendje shum te mir

  Krujë 10 shtator 21:07
  7.700 €
 • 0 foto
  Okazion golf 1.9 sapo ardhur sapo targuar
  Vetura

  Okazion golf 1.9 sapo ardhur sapo targuar

  Shitet golf 5 I sapo ardhur i sapo targuar ne gje dje te mire ndodhet ne superstraden fush kruje shk

  Krujë 1 shtator 12:07
  3.000 €
 • 0 foto
  Okazion golf 6 nafte 1.6 automat me dogane ??
  Vetura

  Okazion golf 6 nafte 1.6 automat me dogane ??

  Shitet golf 6 I sapo ardhur me dogane te paguar ne gje te mire dhe shum i mbajtur si nga brenda Dhe

  Krujë 24 gusht 14:54
  9.000 €
 • 5 foto
  GOLF 6 VITI 2009 AUTOMAT 1.4 LEKURE AKULL
  Vetura

  GOLF 6 VITI 2009 AUTOMAT 1.4 LEKURE AKULL

  SHITET GOLF 6 VITI 2009 KAMBJO AUTOMATIKE F1 TAPICERI LEKURE VOLLANTIN E RI KIT ME DOKUMENTA TE PAGU

  Krujë 20 gusht 10:08
  6.990 €
 • 7 foto
  Golf 1.9 tdi i sapo ardhur me dogan te paguar
  Vetura

  Golf 1.9 tdi i sapo ardhur me dogan te paguar

  Golf 1.9 tdi kambie manual viti 2006 serdile me ngrohie sensor parkimi etj nr tel 0696521939

  Krujë 8 gusht 16:13
  4.500 €
 • 7 foto
  Okazion golf 1.9 sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf 1.9 sapo ardhur me dogane

  Shitet golf 5 me nafte 1.9 sapo ardhur ne gjedje te mire ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder

  Krujë 6 gusht 07:28
  3.000 €
 • 6 foto
  Okazjon golf 5 automat
  Vetura

  Okazjon golf 5 automat

  Shitet golf 5 automat 2.0 benzine ne gjendje shum te mir me te gjith sherbimet e bera- ska nevoj per

  Krujë 2 gusht 17:07
  3.700 €
 • 8 foto
  Golf plus 1.9 tdi automatik
  Vetura

  Golf plus 1.9 tdi automatik

  Golf plus automatik km 211 mij dogane e prer sherbime te bera ne gjermani si vaj filtra

  Krujë 29 korrik 17:37
  4.700 €
 • 7 foto
  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus sapo ardhur me dogane gati per targa ne gjendje te mire ky cmim esht vetem per 3 di

  Krujë 22 korrik 17:18
  3.000 €
 • 8 foto
  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus sapo ardhur ne gjedje te mire xhama te zi origjinale goma te reja ne gjendje shum t

  Krujë 22 korrik 17:17
  3.800 €
 • 7 foto
  Shes Goolf 4 1.4 benzin/gaz kamje automatike
  Vetura

  Shes Goolf 4 1.4 benzin/gaz kamje automatike

  Shes Goolf 4 1.4 benzin/gaz viti 2001 kamje automatike me klima funksjonale perde xhami mrapa kaseda

  Krujë 19 korrik 14:01
  2.800 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9
  Vetura

  Golf 5 1.9

  Golf 5 1.9 me letra shiptare tani jan prer dogan dhe targat 10 korrik 2020

  Krujë 18 korrik 01:11
  5.200 €
 • 0 foto
  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus I sapo ardhur me dogane ne gjendje te mire km originale,2 celsa,goma 80% i paster s

  Krujë 17 korrik 20:06
  3.500 €
 • 5 foto
  Okazion golf 1.9 nafte manuale 6+1 sapo ardhur
  Vetura

  Okazion golf 1.9 nafte manuale 6+1 sapo ardhur

  Shitet golf 5 sapo ardhur me dogane te paguar ne super gjedje shum i paster si nga brenda dhe nga ja

  Krujë 11 korrik 22:14
  4.000 €
 • 8 foto
  Shes Goolf 5 1.9 Tdi
  Vetura

  Shes Goolf 5 1.9 Tdi

  Shes Goolf 5 motorr 1.9 Tdi naft manual 6+1 viti 2006 timon 3 xhama elktrik me klima tapiceri shm e

  Krujë 11 korrik 12:06
  4.200 €
 • 0 foto
  Okazion Plus 1.9 automat sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion Plus 1.9 automat sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus I sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa Makina esht e sapo ardhur nga belg

  Krujë 9 korrik 18:27
  4.200 €
 • 8 foto
  VW Golf VI
  Vetura

  VW Golf VI

  Shitet Golf 6 viti 2009, motorr 2.0 nafte me 208 mije km origjinale e sapoardhur nga gjermania.. mak

  Krujë 5 korrik 22:36
  6.000 €
 • 3 foto
  Golf polo
  Vetura

  Golf polo

  Golf polo shitet per arsye mosperdorimi eshte pa letra fare

  Krujë 30 qershor 21:08
  600 Lek
 • 7 foto
  Okazion 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf 5 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane te paguar,ne gjedje shum te mire i mbajtur mire dhe i

  Krujë 30 qershor 10:37
  4.200 €
 • 0 foto
  Okazion 1.9 manuale 6+1 me dogane sapo ardhur
  Vetura

  Okazion 1.9 manuale 6+1 me dogane sapo ardhur

  Shitet golf 5 nafte i sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje te mire dhe shum i mbajtur si nga b

  Krujë 26 qershor 20:52
  4.200 €
 • 0 foto
  Okazion golf plus 1.9 sapo ardhur me dogane manual
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 sapo ardhur me dogane manual

  Shitet golf plus 1.9 nafte sapo ardhur dogane e paguar ne gjendje te mire dhe i mbajtur mire,xhama t

  Krujë 21 qershor 12:21
  3.500 €
 • 0 foto
  VW Golf 5, 1.9 TDI, Viti 2007, me dogan i sapoardh
  Vetura

  VW Golf 5, 1.9 TDI, Viti 2007, me dogan i sapoardh

  Shitet golf 5, 1.9 nafte, viti 2007, 8 airbag, abs,esp, condicioner me clima, 4 xhamat elektrik, pas

  Krujë 17 qershor 07:42
  3.700 €
 • 2 foto
  Golf 4 1.9tdi
  Vetura

  Golf 4 1.9tdi

  Golf 4 1.9 tdi I e kuqe viti98

  Krujë 13 qershor 11:20
  1.900 €
 • 0 foto
  super ?
  Vetura

  super ?

  Teksti: Shitet Golf 4 1.9 naft klima timon 3 kasetafon mp3 usb me pult Buton qe i shton shpejtesine

  Krujë 11 qershor 23:00
  2.500 €
 • 0 foto
  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus 1.9 nafte I sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje te mire dhe i mbajtur mire s

  Krujë 8 qershor 22:44
  3.700 €
 • 8 foto
  Shes Goolf plus 1.9 Tdi
  Vetura

  Shes Goolf plus 1.9 Tdi

  Shes Goolf plus motorr 1.9 Tdi naft manual 6+1 marshe viti 2007 klima me dy zona 4 xhama elktrik pas

  Krujë 4 qershor 22:47
  4.200 €
 • 3 foto
  \'\'OKAZION\'\' GOLF 4
  Vetura

  \'\'OKAZION\'\' GOLF 4

  GOLF 4, ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike, e gatshme per cdo lloj prove. Motorr i thjesht

  Krujë 31 maj 12:58
  2.300 €
 • 0 foto
  Shitet golf 5 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Shitet golf 5 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane

  Shitet golf 5 nafte 1.9 ne gjendje shum te mire dhe shum I mbjtur si nga brenda dhe nga jasht,nuk ka

  Krujë 30 maj 13:55
  4.100 €
 • 0 foto
  VW Golf Plus dizel
  Vetura

  VW Golf Plus dizel

  Golf plus, viti 2006, 1.9 nafte, 10 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me n

  Krujë 27 maj 14:16
  4.200 €
 • 10 foto
  Okazion golf 5 sapo ardhur 1.9 nafte viti 2005
  Vetura

  Okazion golf 5 sapo ardhur 1.9 nafte viti 2005

  Shitet golf 5 sapo ardhur me dogane nafte 1.9 ne gjendje te mire dhe e mbajtur mire,euro 4 makina nd

  Krujë 26 maj 12:16
  3.900 €
 • 0 foto
  okazion ??? Golllf 1.9 viti 99 super
  Vetura

  okazion ??? Golllf 1.9 viti 99 super

  shes makine e mbajtur per merak me tegjitha sherbimet e bera ) Gramaline sedokardi xhamin e par te

  Krujë 25 maj 20:37
  2.700 €
 • 5 foto
  Golf 5 2007 2.0 TDi Nafte
  Vetura

  Golf 5 2007 2.0 TDi Nafte

  Shitet golf 5 2.0 TDi viti 2007 me targa shqiptare kamjo automatike ne gjendje perfekte. Shitet pe a

  Krujë 25 maj 11:07
  5.300 €
 • 8 foto
  Shes Goolf 4 1.9 Tdi 6+1 marshe
  Vetura

  Shes Goolf 4 1.9 Tdi 6+1 marshe

  Shes Goolf 4 super gjendje shum i paster si brenda si jasht motorr 1.9 Tdi (di) e kuqe naft kamje ma

  Krujë 20 maj 16:26
  2.800 €
 • 0 foto
  Shitet golf plus 1.9 automat sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Shitet golf plus 1.9 automat sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus nafte 1.9 automatike,ne gjendje te mire makina ka navi te madh me ngjyra,tel komand

  Krujë 20 maj 11:28
  5.000 €
 • 4 foto
  GOLF 4 AUTOMAT VERSIONI SPECIAL
  Vetura

  GOLF 4 AUTOMAT VERSIONI SPECIAL

  SHITRT GOLF 4 KAMBJO AUTOMATIKE ME NAVI NGROHJE SEDILESH PILOT AUTOMATIK KLIMA BAGAZHJER ME 6 CD. I

  Krujë 6 maj 12:03
  3.000 €
 • 0 foto
  Golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me doagen euro 4
  Vetura

  Golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me doagen euro 4

  Shitet golf plus 1.9 nafte I sapo ardhur me gjendje te mire dje j mbajtur mire km origjinale 230 mi

  Krujë 23 prill 16:33
  4.700 €
 • 11 foto
  VW Golf 5 nafte 1.9 me dogane euro 4 sapo ardh
  Vetura

  VW Golf 5 nafte 1.9 me dogane euro 4 sapo ardh

  Shitet golf 5 nafte motorr 1.9 ne gjendje te mire dhe i mbajtur mire si nga brenda dhe nga jasht,gom

  Krujë 6 prill 21:25
  4.500 €
 • 0 foto
  VW Golf 4 TD i e kuqe
  Vetura

  VW Golf 4 TD i e kuqe

  shes golf 4 td i e kuqe me sedilje me ngrohje model pacefic i sapo targuar black color vaj filtra go

  Krujë 4 prill 09:05
  3.200 €
 • 1 foto
  4 disqe alumini per golf 4 R16
  Vetura

  4 disqe alumini per golf 4 R16

  Shiten 4 disqe alumini R16 ne gjendje shume te mire

  Krujë 3 prill 23:25
  150 €
 • 2 foto
  Benzin gaz
  Vetura

  Benzin gaz

  Benzin gaz , me letra te paguara deri ne dhjetor . Anje lloj problemi

  Krujë 3 prill 20:52
  2.000 €
 • 3 foto
  VW Golf 4 dizel
  Vetura

  VW Golf 4 dizel

  Shitet

  Krujë 3 prill 16:43
  1.800 €
 • 5 foto
  Golf 6 1.6 Nafte Kamjo Manuale
  Vetura

  Golf 6 1.6 Nafte Kamjo Manuale

  Gof 6 1.6 Nafte kamjo manual cmimi 7.200€ i diskutushem. Ju lutem mos merrni ne tel per pytje kot dh

  Krujë 3 prill 08:17
  7.200 €