Vetura
Kuçovë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kuçovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  ?GOLF 5 SUPER GAZ\\BENZIN FABRIKE ?
  Vetura

  ?GOLF 5 SUPER GAZ\\BENZIN FABRIKE ?

  Shitet Vw Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike Viti 2008 193.000 KM Origjinale Mund Ti Kontrolloni Ku Te Do

  Kuçovë 4 gusht 22:15
  5.000 €
 • 2 foto
  Golf IV
  Vetura

  Golf IV

  Shitet golf IV, 1.4 benzine + gas, ne gjendje shume te mire xhenerike. (Nuk ka kondicioner).

  Kuçovë 11 qershor 14:19
  1.500 €
 • 2 foto
  Golf IV, 1.4 benzine/gas
  Vetura

  Golf IV, 1.4 benzine/gas

  Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe me letra te prera deri ne mars 2019. Cmimi 200 000 leke!

  Kuçovë 3 prill 23:13
  200.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Golf 4 TDI 2002 me dy dyer
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf 4 TDI 2002 me dy dyer

  Shitet Volkswagen Golf 4. Viti 2002. *DY DYER* Makina eshte ne gjendje shume te mire. Cmim i diskutu

  Kuçovë 3 prill 15:57
  4.000 €
 • 11 foto
  volkswagen golf 1.4
  Vetura

  volkswagen golf 1.4

  Shitet per arsye mos perdorimi volkswagen golf 1.4 benzin me 16 Valve.me sherbime te bera.me sallon

  Kuçovë 2 prill 13:37
  2.300 €
 • 7 foto
  VW Gofl 4 benzin+gaz
  Vetura

  VW Gofl 4 benzin+gaz

  Golf 4.... 1.4  16v benzin gaz.(ne leje qarkullimi) viti prodhimit  Maj  2002 kamio manuale xhama el

  Kuçovë 2 prill 03:39
  2.700 €
 • 4 foto
  golf 5  1.4 benzin
  Vetura

  golf 5 1.4 benzin

  golf 5 viti 2005 1.4 benzin me kindicioner sallon rrob ngjyr te zez disje alumin R16 ABS makina es

  Kuçovë 14 janar 19:20
  4.200 €