Vetura
Kukës

Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Mercedes benz 220 cdi viti 2000
  Vetura

  Mercedes benz 220 cdi viti 2000

  Shes benz 220 cdi , manuale , le da djegese naft viti prodhimit 2000 me letra deri ne janar 2019 cm

  Kukës 3 prill 22:54
  2.800 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E-Klas Cdi
  Vetura

  Mercedes Benz E-Klas Cdi

  Mercedes benz Avantgard 220 cdi. (anglez) shitet per mos perdorim, gjendja e makines eshte e shkelqy

  Kukës 3 prill 22:52
  2.300 €
 • 8 foto
  C220 avangard nafte full opsion buton starti .
  Vetura

  C220 avangard nafte full opsion buton starti .

  Me dogan te paguar sa ka ardh nga gjermania ne gjendje te mir sport shum i shpejt dhe me navigato

  Kukës 3 prill 22:48
  4.000 €
 • 7 foto
  Okazion avangard c220 nafte motorr evo 2004.
  Vetura

  Okazion avangard c220 nafte motorr evo 2004.

  Shitet benz i 2004 c220 naft motorr evo shum ekonomik sa ka ardh nga gjermania me letra gjermane me

  Kukës 3 prill 22:47
  4.000 €
 • 4 foto
  AUDI 80 B4
  Vetura

  AUDI 80 B4

  AUDI 80 B4 1995 1.9 TDI (nafte) viber/whatsapp 0698881993 taksat i kan mbaru duhet me ja pre per 1vi

  Kukës 3 prill 22:45
  1.000 €
 • 7 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  ukës Shitet Passat 1.9 TDI pa te kuqe me te gjitha sherbimet e bera goma 90% te reja. Shum e paster

  Kukës 3 prill 22:39
  2.150 €
 • 7 foto
  caddy 1.9 TDI DSG PABORAMA.FULL
  Vetura

  caddy 1.9 TDI DSG PABORAMA.FULL

  caddy 1.9 TDI DSG~Automatic ~Full viti 2008 Model 2009 Panorama DSG viber +383 49 8

  Kukës 3 prill 22:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  vw caddy 1.9 TDI DSG  FULL
  Vetura

  vw caddy 1.9 TDI DSG FULL

  caddy 1.9 TDI DSG Automatc KLIMA nxemje KARRIKA DSG /6 shpejtsi Bord Kunpjoter Tempomat XenonBi

  Kukës 3 prill 22:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 4.
  Vetura

  Golf 4.

  Shitet golf.4 viti 2000 me letra i sapo. Targuar. Urgjent qmimi pak i diskutushem

  Kukës 3 prill 22:34
  2.700 €
 • 4 foto
  Hyundai
  Vetura

  Hyundai

  Shes hyundai sapo i ardhur nga o s c e te gjitha gumat te reja Full ekstra

  Kukës 3 prill 22:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazioooon. Mercedes a class!!!
  Vetura

  Okazioooon. Mercedes a class!!!

  Shitet makina ne super gjendje pa me te voglin difekt. Mund ta kontrolloni ku te doni. Shitet per ar

  Kukës 3 prill 22:08
  3.200 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes E270 AVANTGARDE!!
  Vetura

  Shitet Mercedes E270 AVANTGARDE!!

  Shitet makina ne super gjendje. Makina esht full options dhe perpara ka pasur targa CD. Shitet per a

  Kukës 3 prill 22:08
  3.800 €
 • 5 foto
  Shitet mercedes a170 Avantgarde LUNGO!!!
  Vetura

  Shitet mercedes a170 Avantgarde LUNGO!!!

  Shitet makina ne super gjendje pa me te voglin difekt dhe full options.

  Kukës 3 prill 22:08
  2.500 €
 • 4 foto
  shitet Audi1,9 Tdi
  Vetura

  shitet Audi1,9 Tdi

  shitet audi a4 1,9 tdi ne gjendje prefekte me servise te sapo bera vaj filtra kit freksioni disqe 17

  Kukës 3 prill 22:06
  2.400 €
 • 4 foto
  Ml 320
  Vetura

  Ml 320

  Shes ml 320 e sapo ardhur nga belgjika me targa shqiptare ne super gjendje si motorrike ashte dhe m

  Kukës 3 prill 22:05
  15.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz E class 220 2004 Dizel
  Vetura

  Mercedes Benz E class 220 2004 Dizel

  Shitet mercedes E clas i ardhur nga gjermania Eshte me 4 dyer ne gjendje te mrekullueshme karigst i

  Kukës 3 prill 22:01
  8.400 €
 • 0 foto
  e-class 2000
  Vetura

  e-class 2000

  shitet makina ne gjendje shum te mire pune.taksat te prera per 1 vit.

  Kukës 3 prill 21:49
  2.700 €
 • 0 foto
  Makina shitet
  Vetura

  Makina shitet

  Makina shitet

  Kukës 3 prill 21:45
  2.500 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz E-class 220 cdi Okazion
  Vetura

  Mercedes Benz E-class 220 cdi Okazion

  Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe shum pak e perdorur. (anglez) dokumenta skadojn ne korrik 2

  Kukës 3 prill 21:45
  2.300 €
 • 5 foto
  shes golfin 4 i sapo arfhur nga zvicrra
  Vetura

  shes golfin 4 i sapo arfhur nga zvicrra

  shes golf 4 1.6 benzine me klim funcionale gonat e mire 80% pa dogan tek dere 1999 nese jeni te inte

  Kukës 3 prill 21:43
  1.300 €
 • 6 foto
  Shitet Mazda Lantis 323
  Vetura

  Shitet Mazda Lantis 323

  The HighWay Beast

  Kukës 3 prill 21:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ookaziiionnn
  Vetura

  ookaziiionnn

  makina eshte me te gjitha sherbimet eh bera me goma te reja.nuk ka nevoi per agje.shitet per mos por

  Kukës 3 prill 21:33
  4.500 €
 • 6 foto
  Mundsi Ndrrimi
  Vetura

  Mundsi Ndrrimi

  Shite te 2 automjetet ose ndrohen me nje tjeter edhe me krahun anglez audi eshte me letra te rregull

  Kukës 3 prill 21:32
  2.400 €
 • 3 foto
  pasat
  Vetura

  pasat

  Shitet pasat me letra te prera e sapo ardhur nga jashte.Me condicioner.Makina shitet per asyje mospo

  Kukës 3 prill 21:26
  2.300 €
 • 0 foto
  vw passat - 2.0tDI - 2004
  Vetura

  vw passat - 2.0tDI - 2004

  Shitet Vokswagen Passat 2004 ngjyre Blu e erret . -Motorri : 2.0 nafte TDI \"DI\" - te kuqe - Autom

  Kukës 3 prill 21:24
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet C220 automat avangard me dogan full opsion
  Vetura

  Shitet C220 automat avangard me dogan full opsion

  Shitet me dogan shum i mbajtur sapo ka ardh nga gjermania me dritat ksenon motorr evo dhe shum

  Kukës 3 prill 21:18
  3.800 €
 • 4 foto
  Touran dsg
  Vetura

  Touran dsg

  Nga zvicrra

  Kukës 3 prill 21:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Nissan Xtrail 4×4
  Vetura

  Shitet Nissan Xtrail 4×4

  Shitet Nissan Xtrail 4x4 viti 2002 200.000 km ne gjendje shume te mire mekanike i ardhur nga Zvicra

  Kukës 3 prill 21:04
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet Mazda sedos6
  Vetura

  Shitet Mazda sedos6

  Shitet Mazda sedos6 eshte pa letra shitet per pjese

  Kukës 3 prill 20:44
  1.000 €
 • 2 foto
  Audi S6 full opsion
  Vetura

  Audi S6 full opsion

  Audi S6 naft 3.0 quatro full opsion ngjyr gri e erret disqet sport 19’ me sensor para mbrapa me ma

  Kukës 3 prill 20:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Nissan
  Vetura

  Shitet Nissan

  Shitet nissan 2.0 nafte ne gjendje perfecte shume e mabajtut si brenda dhe jasht me te gjitha sher

  Kukës 3 prill 20:33
  3.200 €
 • 7 foto
  PEUGEOT
  Vetura

  PEUGEOT

  Makina esht me dogane te paguar Shitet per arsye mospordorimi Viti i prodhimit 2005 motorr 1.6 me na

  Kukës 3 prill 20:24
  2.700 €
 • 10 foto
  BMW GT 530 NAFT VITI 2011 FULL PAISJE
  Vetura

  BMW GT 530 NAFT VITI 2011 FULL PAISJE

  BMW GT 530 NAFT FULL PAISJE NE GJENDJE PERFEKTE MAKINA GJINDET NE PRISHTINE +38345505565 ////////GT

  Kukës 3 prill 20:16
  14.900 €
 • 10 foto
  GOLG V 1.9 TDI PA DOGAN VITI 2008
  Vetura

  GOLG V 1.9 TDI PA DOGAN VITI 2008

  GOLF V 1.9 TDI ABS ESP AIRBAG ALARM SERVO KLIME RADIO CD I PA DOGANUAR MAKINA NE GJENDJE PERFEKTE M

  Kukës 3 prill 20:16
  4.400 €
 • 4 foto
  BMW E39 530D
  Vetura

  BMW E39 530D

  Shitet BMW ne gjendje shume te mire. Look mpower Nafte 3.0 Per me shume kontakt ne whatsapp Cmimi i

  Kukës 3 prill 20:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Shes Seat Ibiza 1.9 TDI (TDI) tkuqe eshte full extra dhe sport asnje defekt amortizimin e ka Kony Nd

  Kukës 3 prill 20:12
  5.000 €
 • 2 foto
  Mercedes 320 cdi S lanch
  Vetura

  Mercedes 320 cdi S lanch

  Shes mercedesin sport me gjitha opson karrikat levize gjamat ezeza elektronik shibe tavanin

  Kukës 3 prill 20:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Golf 4
  Vetura

  Shes Golf 4

  Shes Golf 4 Automatik. 1.9 Nafte Viti 2002 Letrat e sa po prera me siguracion me te gjitha deri ne 1

  Kukës 3 prill 20:01
  2.800 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz Slk 320 V6
  Vetura

  Mercedez Benz Slk 320 V6

  Shitet Slk 320 V6 benzin kabriolet , viti prodhimit 2001 look amg i fabrikuar. 156mij te kaluara , n

  Kukës 3 prill 19:56
  5.000 €
 • 2 foto
  land cruiser
  Vetura

  land cruiser

  shes ose ndroj lan cruiser

  Kukës 3 prill 19:55
  3.000 €
 • 7 foto
  Sharan 2005
  Vetura

  Sharan 2005

  E sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar e gatshme per targa.Ne gjendje shume te mire motorri

  Kukës 3 prill 19:51
  4.000 €
 • 3 foto
  okazoim
  Vetura

  okazoim

  0682213481.tel makina nuk ka novoi per as nje sherbim shitet vetem per mos pordorim ....per me shum

  Kukës 3 prill 19:48
  4.300 €
 • 8 foto
  C220 avangard full opsion kamje automat motor evo
  Vetura

  C220 avangard full opsion kamje automat motor evo

  Shitet benzi vaj motorri filtra vaj kamjo ja kam ndrru shitet ne super gjendje me doga

  Kukës 3 prill 19:46
  4.000 €
 • 6 foto
  SEAT IBIZA - 1.4 B - TABELA ZVICRANE
  Vetura

  SEAT IBIZA - 1.4 B - TABELA ZVICRANE

  🇨🇭Vetura Gjindet ne ch vjen per 10 dite •Seat ibiza •Motor 1.4 Benzin B •Me Tabela CH •Numr

  Kukës 3 prill 19:45
  1.750 €
 • 9 foto
  Audi A8 4.0 TDI
  Vetura

  Audi A8 4.0 TDI

  Audi a8 4.0 TDI QUATTRO E SAPO ARDHUR NGA GJERMONIA start stop Solar Me full opsione +38349659037

  Kukës 3 prill 19:43
  3.800 €
 • 0 foto
  Sjitet seat alhambra super gjendje
  Vetura

  Sjitet seat alhambra super gjendje

  Letrat 2 muaj qe jan prere . 4+1 e shenuar ne letra .pres telefonues serioz

  Kukës 3 prill 19:43
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet seat alhambra super gjendje
  Vetura

  Shitet seat alhambra super gjendje

  Letrat 2 muaj qe jane prere .4+1 ne letra shitet per arsye mospordorimi

  Kukës 3 prill 19:33
  2.300 €
 • 1 foto
  BMW 530d Full Opsjon
  Vetura

  BMW 530d Full Opsjon

  Shes BMW 530d ne gjendje perfekte e posaardhur nga Austrije,sedlije lekur,panoram goma te mira,xhama

  Kukës 3 prill 19:32
  4.800 €
 • 9 foto
  Opel
  Vetura

  Opel

  Shitet makina per arsye mosperdorimi.me dok te regullta deri ne maj 2019. makina eshte ne super gje

  Kukës 3 prill 19:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet seat alhambra super gjendje
  Vetura

  Shitet seat alhambra super gjendje

  Letrat 2 muaj qe jane prere.4+1 ne ketra .shitet per arsye mospordorimi

  Kukës 3 prill 19:25
  2.200 Lek