Vetura
Kukës

Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Bmw 535 d 2993ccm
  Vetura

  Bmw 535 d 2993ccm

  Bmw 535 diesel .Facelift, biturbo, 2993 ccm nuk e kap taksa e luksit,

  Kukës 23 qershor 16:16
  8.000 €
 • 4 foto
  Shitet mercedes benz E 300
  Vetura

  Shitet mercedes benz E 300

  Shitet mercedes benz E 300 blu efficienty full extra me dokumenta te paguara deri 1-06-2020 ne gjndj

  Kukës 23 qershor 13:37
  16.000 €
 • 5 foto
  SHITET FURGON VW T5 CARAVELLE
  Vetura

  SHITET FURGON VW T5 CARAVELLE

  wolkzvagen T5.viti prodhimit 2007 vende 8+1.condicioner Esp.airbeg.Turbo e sapo zevendesuar.e re.kil

  Kukës 23 qershor 11:17
  8.500 €
 • 8 foto
  Mercedes-benz E280 evo
  Vetura

  Mercedes-benz E280 evo

  Shitet mercedes benz e280 cdi viti i prodhimit 2007 ne gjendje shum te mir teknike i sa po ardhur ng

  Kukës 23 qershor 07:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet benz E300
  Vetura

  Shitet benz E300

  Shitet mercedes benz E 300 blu efficenty full extra dokumenta te paguara deri me 30-5-2020. Ne gjend

  Kukës 22 qershor 22:12
  16.000 €
 • 10 foto
  C200 CDI AVANTGARDE FULL OPTIONS
  Vetura

  C200 CDI AVANTGARDE FULL OPTIONS

  C200 CDI (nafte) AVANTGARDE KAMIO AUTOMAT BAXHA XHAMI FUKSIONALE 205MIJE KM ORIGJINALE SENDILIE ME L

  Kukës 22 qershor 21:03
  4.100 €
 • 3 foto
  VW Tourani 1.9
  Vetura

  VW Tourani 1.9

  Volkswagen Touran 1.9 TDI I sapo ardhur nga Gjermonia Automatik DSG Viti Prodhimit. 2006 Klimatron

  Kukës 22 qershor 18:32
  2.600 €
 • 2 foto
  Bmw m2
  Vetura

  Bmw m2

  Pershendetje shes bmw 320d pack M full extra opcione 150Ps e riprogramuar 190 pes ne gjendje prefekt

  Kukës 22 qershor 15:39
  4.000 €
 • 3 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golfi 4 ngjyr blu me disqe alumini motor 1.9 nafte me 4 dyer shitet per pjes se eshte p

  Kukës 22 qershor 14:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet Golf 4 me letra motor 1.9 me naft me 4 dyer me disqe alumini goma te reja nr kontakti 068

  Kukës 22 qershor 14:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4 ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo lloj prove me letra deri ne janar 2020 motor

  Kukës 22 qershor 14:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet benzi
  Vetura

  Shitet benzi

  Shitet benz E 300 blu efficienty dokumenta te paguara deri me 30 -6-2020 full extra ne gjendje shum

  Kukës 22 qershor 14:19
  16.000 €
 • 5 foto
  Shitet audi A4
  Vetura

  Shitet audi A4

  Shitet audi a4 Nr 0675864886

  Kukës 22 qershor 14:11
  16.000 €
 • 8 foto
  PEUGEOT
  Vetura

  PEUGEOT

  Makina eshte ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike, Makina shitet per arsye emigrimi, Ne t

  Kukës 22 qershor 12:02
  2.400 €
 • 5 foto
  Mercedes E class 220
  Vetura

  Mercedes E class 220

  Makina esht ne gjendje perfekte

  Kukës 22 qershor 09:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  E class 2003 i sapotarguar
  Vetura

  E class 2003 i sapotarguar

  Makina esht ne gjendje perfeke e gatshne per cdo lloj prove

  Kukës 22 qershor 09:41
  5.300 €
 • 11 foto
  Shitet Opel Astra 2.0 Dti Pa dogan Full Extra !
  Vetura

  Shitet Opel Astra 2.0 Dti Pa dogan Full Extra !

  Shitet Opel Astra 2.0 Dti Pa dogan Full Extra ! Vetura esht pa dogan e ardhur nga gjermania Vetur

  Kukës 22 qershor 09:08
  1.650 €
 • 11 foto
  Golf 3 GTI , i e kuqe
  Vetura

  Golf 3 GTI , i e kuqe

  Golf 3 TDI (i)e kuqe Gjendje perfekte Kamje manuale Xhama te zinj origjinal 4 Xhama elektrik Goma te

  Kukës 22 qershor 08:08
  200.000 Lek
 • 5 foto
  A clas
  Vetura

  A clas

  Shitet A clas avangard 1.7 nafte me kamje manuale me letra te paguara deri ne janar 2020 i gatshem

  Kukës 22 qershor 07:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  1234
  Vetura

  1234

  shitet benzi ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga sllovenia me liber sevisi me letra te paguar

  Kukës 22 qershor 07:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  c 220
  Vetura

  c 220

  shitet makine ne super gjendje per cdo lloj prove sendile lekure me navigator ekran c 220 automat

  Kukës 22 qershor 07:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Frelander 2 hse 2.2 dizell motorrin
  Vetura

  Frelander 2 hse 2.2 dizell motorrin

  Freelander 2 prodhimi 2007, , HSE pajisja ausshtatung, lekure dhe automatik, panorama tavani, park d

  Kukës 21 qershor 23:10
  8.300 €
 • 9 foto
  Golf IV
  Vetura

  Golf IV

  Golf IV tdi pa te kuqe shume ekonomike .vit i prodhimit fundi i 2000 e kap 2001 letra deri ne janar

  Kukës 21 qershor 22:50
  2.200 €
 • 11 foto
  Mercedes benz E200 CDI
  Vetura

  Mercedes benz E200 CDI

  Shes Mercedesin i sapoardhur nga skandinavija ne gjendje shum te mir ka standard optionet viti Osht

  Kukës 21 qershor 01:56
  8.900 €
 • 1 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Sharon seat alhambra ne gjendje shme te mir motorrike . Me dokumenta dere fund te gushtit .

  Kukës 20 qershor 21:59
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mercedes Sprinter 315 cdi
  Vetura

  Mercedes Sprinter 315 cdi

  Shitet kamioneta sprinter 315 cdi viti i prodhimit 2007 klim,abs,central,ulset me nxemje ne gjendje

  Kukës 20 qershor 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazjon
  Vetura

  Okazjon

  Ne super gjendej .me sherbime te bera.me letra te sapo prera.2000 ero i diskutuar.

  Kukës 20 qershor 12:25
  1.750 €
 • 8 foto
  VW Golf VII 1.6 TDI
  Vetura

  VW Golf VII 1.6 TDI

  *VW Golf VII 1.6 TDI, *Dizell, *Automatik (DSG), *1600 cc (1.6 TDI), *Viti i prodhimit 2013, *Me do

  Kukës 20 qershor 10:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf IV 1.9 tdi
  Vetura

  Golf IV 1.9 tdi

  Shitet golf IV 1.9 tdi i thjeshte. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike e sa

  Kukës 20 qershor 09:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat 500 1.2 Benzin Nga Zvicrra Pa Dogan
  Vetura

  Fiat 500 1.2 Benzin Nga Zvicrra Pa Dogan

  Fiat 500 1.2 Benzin Viti 2010 Veq 110.000 Km Te Garantuara i Sa Po Ardhur Nga Zvicrra Pa Dogan 🇨🇭Po

  Kukës 19 qershor 18:53
  3.900 €
 • 9 foto
  Ford Fiesta 1.6 Naft Pa Dogan Nga Ch
  Vetura

  Ford Fiesta 1.6 Naft Pa Dogan Nga Ch

  Shes Makinen Ford Fiesta 1.6 Diesel Viti 2012 i Sa Po Ardhur Nga Ch Manuel Klim Funksionale Komanda

  Kukës 19 qershor 18:45
  4.800 €
 • 9 foto
  Jetta 2015 2.0 Benzine AUTOMATIC e Po sa Ardhur
  Vetura

  Jetta 2015 2.0 Benzine AUTOMATIC e Po sa Ardhur

  VW Volksvagen Jetta 2015, motorr i thjeshte benzin 2000 qe behet me impjant gazi, kamjo tiptronic, m

  Kukës 18 qershor 19:31
  8.500 €
 • 5 foto
  Subaru 2.0Dizell Bocser prej zvicrrr
  Vetura

  Subaru 2.0Dizell Bocser prej zvicrrr

  subsru 4x4 gjip si i ri Mercedes sprinter wolsvagen audi Bmw karrotrec iveco Man Vollvo Nissan Micub

  Kukës 18 qershor 15:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES VITO 111 2.2 CDI 2007 AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES VITO 111 2.2 CDI 2007 AUTOMATIK

  Sapo ardhur nga zvicrra pa dogan Tabela te rregullta zvicrrane Viti 2007 3 ulse 4 dyer Me klim funk

  Kukës 18 qershor 08:18
  3.800 €
 • 0 foto
  Motorr turbo
  Vetura

  Motorr turbo

  Shitet motorr 250 turbo diesel per mercedes w124 I kompletuar

  Kukës 18 qershor 08:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion! VW Touran 2.0TDi
  Vetura

  Okazion! VW Touran 2.0TDi

  Shitet VW Touran i vitit 2004 me motorr 2.0TDi me sendile lekure makina eshte shume e mbajtur nga te

  Kukës 17 qershor 19:07
  3.500 €
 • 6 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shitet golfi ne gjendje super , motorrike dhe gjenerike , shume e mbajtur vizualisht. me dok te rreg

  Kukës 17 qershor 18:09
  350.000 Lek
 • 4 foto
  Toyota avensis
  Vetura

  Toyota avensis

  Toyota avensis pjes,si dhe Toyota avensis ne gjendje pune

  Kukës 16 qershor 23:59
  1 €
 • 7 foto
  Okazion! VW Touran 2.0TDi
  Vetura

  Okazion! VW Touran 2.0TDi

  Shitet VW Touran i vitit 2004 me motorr 2.0TDi me sendile lekure makina eshte shume e mbajtur nga te

  Kukës 16 qershor 14:45
  4.700 €
 • 3 foto
  Shitet E clasa 220 benzin padogan Automatik
  Vetura

  Shitet E clasa 220 benzin padogan Automatik

  Shitet mercedesi ngjendje perfecte I sapo ardhur Vetura ka nje motorr shum te mir dhe te mibajtur

  Kukës 16 qershor 13:13
  1.200 €
 • 5 foto
  E class panoromik letra i ri qershor
  Vetura

  E class panoromik letra i ri qershor

  - 2002 e270 cdi - sherbimi komplet i ri - xhama panoromik -shume paster -sensor shiu, parkimi(para-m

  Kukës 16 qershor 08:56
  5.050 €
 • 4 foto
  PEGOUT PARTNER 1.6 HDI 2007 I ARDHUN NGA ZVICRRA
  Vetura

  PEGOUT PARTNER 1.6 HDI 2007 I ARDHUN NGA ZVICRRA

  Vetura osht ne gjendje perfekte Goma te reja dimrit Xhama elektronik Central

  Kukës 15 qershor 11:40
  1.500 €
 • 1 foto
  Shitet Audi A3 sportback
  Vetura

  Shitet Audi A3 sportback

  Shitet Audi A3 sportback ne gjendje shume te mire . E gatshme per gjdo prov

  Kukës 15 qershor 08:02
  4.800 €
 • 4 foto
  Shes mercedes416
  Vetura

  Shes mercedes416

  Mercedes 416 bus 19 ulse me te githa se qka i perkasin ne bussi i posa ardhur nga suedia 1 person e

  Kukës 14 qershor 18:13
  9.500 €
 • 5 foto
  BMW Seria3 1.6
  Vetura

  BMW Seria3 1.6

  Shitet BMW Seria 3 Super ekonomike motorr 1.6 nafte , Makina I ka te gjitha sherbimet e bera ne koh

  Kukës 14 qershor 11:40
  16.000 €
 • 8 foto
  AUDI A4 1.9 TD(i)
  Vetura

  AUDI A4 1.9 TD(i)

  Audi a4

  Kukës 14 qershor 08:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Toyota Land Cruiser prado
  Vetura

  Toyota Land Cruiser prado

  Shitet toyota Land Cruiser prado e vitit 98,Makina i ka Te gjitha sherbimet e kryme Nuk ka nevoj per

  Kukës 13 qershor 22:53
  5.500 €
 • 9 foto
  Audi mundesi nrrimi
  Vetura

  Audi mundesi nrrimi

  Audi a4 s line 2.0 shum gjendje te mir me dugan te prer makina i ka te gjitha sherbime te bane mund

  Kukës 12 qershor 15:32
  6.500 €
 • 7 foto
  Okazion Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Okazion Golf 5 1.9 TDI

  Ngjendje te mire gjenerike dhe motorrike me te gjitha serviset e kryera ne kohe

  Kukës 12 qershor 13:09
  3.950 €
 • 3 foto
  MERCEDES E350 targa ANGLEZ
  Vetura

  MERCEDES E350 targa ANGLEZ

  Makina esht ne super gjendje makina gjindet ne KOSOVA

  Kukës 11 qershor 15:30
  8.500 €