Vetura
Kukës

Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shitet golf 3 portobagazh
  Vetura

  Shitet golf 3 portobagazh

  Shitet golf 3 naft portobagazh 1.9i thjesht me letra te rregullta per 1vit me kondicioner me goma te

  Kukës 11 maj 11:31
  1.400 €
 • 5 foto
  mercedez benz c class
  Vetura

  mercedez benz c class

  mercedez benz motorri->250 turbodiessel modeli->w202 c class fuqia->150 ps consumi->6|8

  Kukës 10 maj 20:52
  1.450 €
 • 10 foto
  VW Golf VII 1.6 TDI
  Vetura

  VW Golf VII 1.6 TDI

  VW Golf VII 1.6 TDI, *Dizell, *Automatik (DSG), *1600 cc (1.6 TDI), *Viti i prodhimit 11.26.2013, *

  Kukës 10 maj 11:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW 320d Xdrive
  Vetura

  BMW 320d Xdrive

  BMW 320d X-drive * Prejadhje nga Zvicrra🇨🇭🇨🇭 * Viti i prodhmimit 2010, * Automatik (Steptronic), *

  Kukës 10 maj 09:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet toyota D4D per pjese,
  Vetura

  Shitet toyota D4D per pjese,

  Kemi 95% te pjeseve per keke veture

  Kukës 9 maj 04:44
  1 €
 • 8 foto
  BMW 320d Coupe (e po sa Ardhur)
  Vetura

  BMW 320d Coupe (e po sa Ardhur)

  Bmw 320d Coupe Viti: 2009 km: 141000 Ne gjendje perfekte e Po sa ardhur dhe e Clajmeruar ne Itali.

  Kukës 6 maj 17:38
  5.300 €
 • 9 foto
  SUPER OKAZION!! BMW F10 530 Nafte 2010
  Vetura

  SUPER OKAZION!! BMW F10 530 Nafte 2010

  Bmw f10 530 diesel 2010 ,me letra te paguara per nje vit ,.Makina eshte ne gjendje shume te mire mot

  Kukës 6 maj 16:02
  11.999 €
 • 5 foto
  C 63 AMG I sapoardhut nga amerika
  Vetura

  C 63 AMG I sapoardhut nga amerika

  Makina esht e spaoardhur. Superfull AMG 63 fabrikisht.

  Kukës 6 maj 11:12
  17.000 €
 • 4 foto
  Shes toyota auris
  Vetura

  Shes toyota auris

  Shes toyota auris ne gjendje perfekte.mod 2010 me 2.2 motor D4D cat D Me shum extra me liber servisi

  Kukës 6 maj 11:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW SHARAN 1.9 TDI PA DOGAN
  Vetura

  VW SHARAN 1.9 TDI PA DOGAN

  Vw sharan motorr 1.9 tdi e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte cmimi sipas marrveshjes

  Kukës 6 maj 08:55
  1.300 €
 • 4 foto
  Ford galaxi i 99
  Vetura

  Ford galaxi i 99

  Makina esht ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullta, e gatshmr per cdo lloj prove

  Kukës 6 maj 08:33
  1.800 €
 • 3 foto
  Nisan micra i 2003 me dogan
  Vetura

  Nisan micra i 2003 me dogan

  Makina esht e sapoardhur nga gjermania me dogan . Esht super e mvajtur

  Kukës 6 maj 08:33
  1.750 €
 • 3 foto
  Ford Fiesta 1.4 naft i 2004
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 naft i 2004

  makina esht ne gjendje perfekte shum ekonomike . me dokumenta te rregullta per nje vit, te gjitha sh

  Kukës 6 maj 08:33
  2.150 €
 • 8 foto
  Volkswagen Bora 1.9 TD-I
  Vetura

  Volkswagen Bora 1.9 TD-I

  VW Bora 1.9 td- i e kuqe , 5 marshe xhama elektrik , sensor shiu , kondicioner tapiceria tavanit dhe

  Kukës 6 maj 08:27
  2.800 €
 • 5 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  Makina ka tapiceri të pastër. Gjama elektrik.

  Kukës 3 maj 21:02
  2.700 €
 • 1 foto
  Seat 2011
  Vetura

  Seat 2011

  Makina esht ne gjendje perfekte 123000km origjinale posedon tera extrat e gatshme per cdolooj prov j

  Kukës 3 maj 19:34
  7.300 €
 • 2 foto
  Shitet urgjent Mercedes Benz - E class katerfeners
  Vetura

  Shitet urgjent Mercedes Benz - E class katerfeners

  Mercedes benz E class 2001. Naft gri vet parakolbi pak i demtuar urgjent shitet

  Kukës 3 maj 18:42
  1.800 €
 • 5 foto
  Mercedes benz 270 dizel
  Vetura

  Mercedes benz 270 dizel

  Shitet mercedes benzc clas 270 cdi vit prodhimi 203 me vaj filtra sherbime te sa po bera sensor park

  Kukës 3 maj 18:14
  2.500 €
 • 8 foto
  Opel Zafira
  Vetura

  Opel Zafira

  Shitet Opel Zafira 1.7 viti i prodhimit 2014 i sapo ardhur nga Zvicrra.Vetura posedon: 7 ulse, karri

  Kukës 2 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes ML 350 CDI BLUTEC (Pa Dogane)
  Vetura

  Mercedes ML 350 CDI BLUTEC (Pa Dogane)

  Mercedes ML 350 CDI BLUTEC (Pa Dogane) Viti 2011 Km: 180000 te Garantuara me liber sherbimesh. Full

  Kukës 29 prill 18:02
  11.900 €
 • 4 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 2.0 dizelll ne gjendje te rregullt vetura gjendet ne kosov tabela anglez.

  Kukës 29 prill 12:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Merxedez Benz
  Vetura

  Merxedez Benz

  Shitet vetura Mercedes Benz ne gjendje perfekte shitet se kam makin tjeter dhe nuk e perdori.

  Kukës 29 prill 11:07
  16.000 €
 • 7 foto
  Vw Golf 4 SR 1.6 Benzin/Gas OKAZION.....
  Vetura

  Vw Golf 4 SR 1.6 Benzin/Gas OKAZION.....

  Shitet : Volkswagen Golf Mk4 1.6 SR Lenda djegese : Benzine Fuqia motorike : 1600ccm Kontroll Difere

  Kukës 29 prill 10:52
  2.100 €
 • 11 foto
  BMW X1 X-drive
  Vetura

  BMW X1 X-drive

  * BMW X1 X-drive * Prejadhje nga Zvicrra🇨🇭🇨🇭 * Me Dogan te paguar, * 2000cc (2.0 Dizell), * X-drive

  Kukës 29 prill 10:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  535d euro 4 viti 10/11/2005
  Vetura

  535d euro 4 viti 10/11/2005

  Ne gjendje te mir makina gjindet ne pej kosov

  Kukës 28 prill 10:12
  5.500 €
 • 3 foto
  Golf 5 1.9 tdi dsg
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi dsg

  Ne gjendje te mir marshi automatik euro4 makina gjindet ne pej kosov

  Kukës 28 prill 10:09
  3.400 €
 • 7 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Okazion shitet pasat 2002 2.5 v6 (nafte)me dokumenta deri ne dhjetor , volanti krah anglie cmimi 110

  Kukës 27 prill 23:24
  1.100 €
 • 3 foto
  Audi A4 3.0 TDI
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI

  Shitet Audi A4 3.0 Tdi Quattro E ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte 3xSline Lekure mrenda,tempo

  Kukës 27 prill 22:53
  6.800 €
 • 6 foto
  mercedenz benz c220 avangarde
  Vetura

  mercedenz benz c220 avangarde

  Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike me dokumenta te rregullta .

  Kukës 27 prill 19:23
  8.500 €
 • 9 foto
  Peugeot 206 cc 1.6 hdi, Cabrio, Nafte, km 183000.
  Vetura

  Peugeot 206 cc 1.6 hdi, Cabrio, Nafte, km 183000.

  Shitet peugeot 206 cc 1.6 hdi Cabrio tipi karburantit Nafte, vit prodhimi 2006, Manuale, Km 183000 e

  Kukës 27 prill 13:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet golf 4 per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet golf 4 per arsye mosperdorimi

  Shitet golf 4 ne gjendje shume te mire , me letra te prera deri ne gusht, motorr nafte 1.9 tdi me n

  Kukës 26 prill 20:41
  2.500 €
 • 11 foto
  Shitet Golfi 4 Pacific 2005
  Vetura

  Shitet Golfi 4 Pacific 2005

  Shitet makina GOLF 4 Pacific 2005 ! Nafte me TDI . Makina esht shume ekonomike dhe e mire mbajtur s

  Kukës 26 prill 17:21
  3.000 €
 • 11 foto
  RANGE ROVER 3.0 D SPORT LUXURY 2011 LED
  Vetura

  RANGE ROVER 3.0 D SPORT LUXURY 2011 LED

  Range Rover Sport 3.0 HSE Luxury Viti prodhimit 08.2011 Sapo ardhur nga Zvicrra pa dogan Km 191.000

  Kukës 26 prill 13:03
  16.500 €
 • 11 foto
  Range Rover Sport 3.0 Naft Luxury 2011 nga zvicrra
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 Naft Luxury 2011 nga zvicrra

  Shitet vetura Range Rover Sport 3.0 Naft Viti 2011 Ardhur nga Zvicrra Modeli LUXURY 2 Qelsa Camer Nx

  Kukës 26 prill 13:03
  15.500 €
 • 6 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI 2009 Targa Zvicrrane
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI 2009 Targa Zvicrrane

  Shitet vetura Vw Golf 6 2.0 tdi 81kw 115ps Manual 5 speed Sapo ardhur nga zvicrra Gjendet ne prisht

  Kukës 26 prill 13:02
  6.700 €
 • 6 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet benzi per arsye mosperdorimi Mercedes c 220 me naft Viti 2001 .me letra + siguracion Deri ne

  Kukës 26 prill 10:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CADDY 1.6 NAFT PA DOGANE VITI 2011
  Vetura

  CADDY 1.6 NAFT PA DOGANE VITI 2011

  CADDY 1.6 TDI PA DOGANE MAKINA GJINDET NE PRISHTINE NE GJENDJE PERFEKTE +38345505565 ////////GTAGT

  Kukës 26 prill 08:52
  4.500 €
 • 5 foto
  I Diskutueshem
  Vetura

  I Diskutueshem

  Shitet per arsye mos perdorimi me sherbime te sapobera

  Kukës 25 prill 14:58
  3.500 €
 • 0 foto
  VW Transportet T5 2.5 TDI
  Vetura

  VW Transportet T5 2.5 TDI

  Transporter TDI me dy të kuqe, 4X4 e sapoardhur nga Suedia

  Kukës 25 prill 13:05
  3.700 €
 • 4 foto
  Sharan td +i te kuqe
  Vetura

  Sharan td +i te kuqe

  Shes sharan super gjendje nk i mungon asgj e vogel me letra 6+1 cel srz flm Viber 0685239777 2800€

  Kukës 25 prill 12:47
  1 Lek
 • 4 foto
  vw golf 5 2.0 tdi 2005 !!
  Vetura

  vw golf 5 2.0 tdi 2005 !!

  Shitet golf 5 2.0 tdi nafte. Gjendje shum e mir sherbimet te bera ne koh vaj filtra sapo te ndruara

  Kukës 25 prill 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PASSAT 3 C
  Vetura

  PASSAT 3 C

  Passat 3C viti 2007 model I ri me 8valvula 👉🏼drita inteligjente 👉🏼servis total 👉🏼dokumenta deri ne d

  Kukës 25 prill 12:17
  6.500 €
 • 3 foto
  Mercedes benz shum i rujtun
  Vetura

  Mercedes benz shum i rujtun

  Mercedes benz c220 Avantgarde Viti 2006 2000000deri 250000km

  Kukës 24 prill 20:25
  4.800 €
 • 5 foto
  BMW 320 - 2001 , mundesi nderrimi
  Vetura

  BMW 320 - 2001 , mundesi nderrimi

  shitet bmw 320d motorr 2000cc nafte shum ekonomike 5.5l/100 ne gjendje te shum te mire si jashte dh

  Kukës 24 prill 19:53
  1.800 €
 • 4 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryera,me luk audi s6 me letra te paguarap

  Kukës 24 prill 17:53
  6.800 €
 • 5 foto
  Shitet e class 200
  Vetura

  Shitet e class 200

  ⤵️ ✔ Marka,Modeli :Mercedes benz e200 clasicc ✔ Viti : 2003 ✔ Kambjo : Manuale ✔ Lenda D

  Kukës 23 prill 15:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion Renault Megane dizel
  Vetura

  Okazion Renault Megane dizel

  Shitet reno 1000

  Kukës 23 prill 11:32
  1.000 €
 • 11 foto
  Shitet Mercdes A Class 180A i ardhur nga Gjermania
  Vetura

  Shitet Mercdes A Class 180A i ardhur nga Gjermania

  shitet makina mercdes a class 180a ne gjendje te mir teknike i ardhu nga gjermanija goma te reja te

  Kukës 23 prill 09:47
  3.400 €
 • 0 foto
  VW Passat 2006 Okazion!
  Vetura

  VW Passat 2006 Okazion!

  Shitet Passat ne gjendje shume te mire.Shitet per arsye emigrimi.

  Kukës 23 prill 09:43
  4.500 €
 • 5 foto
  volvo v40
  Vetura

  volvo v40

  shitet volvo v 40 ne gjendje perfekte,,, me dokumenta te sapopaguara,, goma te reja dhe sherbime te

  Kukës 23 prill 08:30
  4.500 €