Vetura
Kukës

BMW | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  BMW 118d Urban
  Vetura

  BMW 118d Urban

  BMW 118d Urban *Prejardhje nga Zvicrra 🇨🇭🇨🇭 *Me dogan te paguar *Viti i prodhimit 2012 *Board-Compu

  Kukës Sot, 18:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion. BMW 330 sport
  Vetura

  Okazion. BMW 330 sport

  shitet bmw 330 benzin gaz, me sherbime te bera vaj filtra , e ardhur nga zvicra, me komanda ne timon

  Kukës Sot, 14:23
  3.500 €
 • 11 foto
  Bmw 320 D Automatik Me Leda Nga Zvicrra ??
  Vetura

  Bmw 320 D Automatik Me Leda Nga Zvicrra ??

  Shitet Makina Bmw Series 3 2.0 Naft Automatik Tiptronik M8 Viti 2013 Facelift E Sa Po Ardhur Nga Ch

  Kukës Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BMW Seria 1
  Vetura

  BMW Seria 1

  BMW Seria 1 119D ne gjendje shum te mir. Te gjitha sherbimet e bera. E paster si brenda dhe jashta.

  Kukës 23 qershor 19:03
  5.300 €
 • 5 foto
  Bmw 535 d 2993ccm
  Vetura

  Bmw 535 d 2993ccm

  Bmw 535 diesel .Facelift, biturbo, 2993 ccm nuk e kap taksa e luksit,

  Kukës 23 qershor 16:16
  8.000 €
 • 2 foto
  Bmw m2
  Vetura

  Bmw m2

  Pershendetje shes bmw 320d pack M full extra opcione 150Ps e riprogramuar 190 pes ne gjendje prefekt

  Kukës 22 qershor 15:39
  4.000 €
 • 5 foto
  BMW Seria3 1.6
  Vetura

  BMW Seria3 1.6

  Shitet BMW Seria 3 Super ekonomike motorr 1.6 nafte , Makina I ka te gjitha sherbimet e bera ne koh

  Kukës 14 qershor 11:40
  16.000 €
 • 10 foto
  BMW X5 M50 2016 (e po sa Ardhur)
  Vetura

  BMW X5 M50 2016 (e po sa Ardhur)

  BMW X5 M50 Bmw X5 36d M-paket M50 viti: 2016 km: 130k te Garantuara Makina eshte full opsione +38

  Kukës 18 maj 12:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW 318 1.8 benzin+gaz 1997 2000 euro
  Vetura

  BMW 318 1.8 benzin+gaz 1997 2000 euro

  Shes bmw 318 benzin+ gaz ne leje Qarkullimi letrat per 1 vit deri maj 2020 eshte ne gjendje te shke

  Kukës 13 maj 19:10
  2.000 €
 • 11 foto
  BMW X5 35d X-Drive (i po sa ardhur)
  Vetura

  BMW X5 35d X-Drive (i po sa ardhur)

  BMW X5 35d X-Drive Viti: 2013 km: 204000 camera 360* Full Opsione +38649222303 +37744666746 049 22

  Kukës 13 maj 12:19
  14.900 €
 • 8 foto
  BMW 320d Xdrive
  Vetura

  BMW 320d Xdrive

  BMW 320d X-drive * Prejadhje nga Zvicrra🇨🇭🇨🇭 * Viti i prodhmimit 2010, * Automatik (Steptronic), *

  Kukës 10 maj 09:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW 320d Coupe (e po sa Ardhur)
  Vetura

  BMW 320d Coupe (e po sa Ardhur)

  Bmw 320d Coupe Viti: 2009 km: 141000 Ne gjendje perfekte e Po sa ardhur dhe e Clajmeruar ne Itali.

  Kukës 6 maj 17:38
  5.300 €
 • 9 foto
  SUPER OKAZION!! BMW F10 530 Nafte 2010
  Vetura

  SUPER OKAZION!! BMW F10 530 Nafte 2010

  Bmw f10 530 diesel 2010 ,me letra te paguara per nje vit ,.Makina eshte ne gjendje shume te mire mot

  Kukës 6 maj 16:02
  11.999 €
 • 11 foto
  BMW X1 X-drive
  Vetura

  BMW X1 X-drive

  * BMW X1 X-drive * Prejadhje nga Zvicrra🇨🇭🇨🇭 * Me Dogan te paguar, * 2000cc (2.0 Dizell), * X-drive

  Kukës 29 prill 10:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  535d euro 4 viti 10/11/2005
  Vetura

  535d euro 4 viti 10/11/2005

  Ne gjendje te mir makina gjindet ne pej kosov

  Kukës 28 prill 10:12
  5.500 €
 • 5 foto
  BMW 320 - 2001 , mundesi nderrimi
  Vetura

  BMW 320 - 2001 , mundesi nderrimi

  shitet bmw 320d motorr 2000cc nafte shum ekonomike 5.5l/100 ne gjendje te shum te mire si jashte dh

  Kukës 24 prill 19:53
  1.800 €
 • 7 foto
  X5
  Vetura

  X5

  Vetura eshte be gjendje te rregullt

  Kukës 19 prill 19:51
  3.500 €
 • 4 foto
  Bmw 320d automat motorr 2 nafte
  Vetura

  Bmw 320d automat motorr 2 nafte

  Shitet bmw ne gjendje shum te mir dhe me sherbimet te bera. Vaj dhe filtra sa po ja kam nderru dh

  Kukës 19 prill 19:35
  1 €
 • 3 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Shitet bmw 530d 2005 look m5 origjnal brenda jasht full options

  Kukës 4 prill 07:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes BMW 525,3.0 automatik
  Vetura

  Shes BMW 525,3.0 automatik

  Shes BMW 525,3.0 automatik,e ardhur nga zvicrra,vetura posedon,klimatronik,abes,espe,centrall,ulse m

  Kukës 4 prill 02:35
  18.000 €
 • 5 foto
  Bmw 120d automatik 2008.
  Vetura

  Bmw 120d automatik 2008.

  Vetura shitet me targa te gjermanis gjindet te kosov ne prishtine pa dogan ne gjendje shum te mir.

  Kukës 4 prill 01:58
  5.800 €
 • 7 foto
  Bmw 320 d limuzin automatik FACELIFT
  Vetura

  Bmw 320 d limuzin automatik FACELIFT

  Bmw 320 d automatik me targa gjermane vetura esht shum e bukur gjindet ne prishtin- kosove. Tel. 00

  Kukës 4 prill 01:58
  8.000 €
 • 3 foto
  BMW 320 dizel
  Vetura

  BMW 320 dizel

  Makina eshte ne gjendje shum te mire kush esht i interesuar per me shum info mund te kontaktoje ne n

  Kukës 4 prill 01:38
  2.600 €
 • 0 foto
  BMW 528i. Automatik sapo ardhur nga zvicra
  Vetura

  BMW 528i. Automatik sapo ardhur nga zvicra

  Bmw 528i. Automatik tiptronik lelur xenona senzora felne gomantreja sapo ardhur nga zvicra ne gjedje

  Kukës 4 prill 00:47
  11.900 €
 • 7 foto
  BMW X5 dizel
  Vetura

  BMW X5 dizel

  Shitet makina e ardhur nga Suedia ne gjendje te regullt me gjitha serviset eshte me senzor para dhe

  Kukës 4 prill 00:10
  4.700 €
 • 10 foto
  BMW GT 530 NAFT VITI 2011 FULL PAISJE
  Vetura

  BMW GT 530 NAFT VITI 2011 FULL PAISJE

  BMW GT 530 NAFT FULL PAISJE NE GJENDJE PERFEKTE MAKINA GJINDET NE PRISHTINE +38345505565 ////////GT

  Kukës 3 prill 20:16
  14.900 €
 • 4 foto
  BMW E39 530D
  Vetura

  BMW E39 530D

  Shitet BMW ne gjendje shume te mire. Look mpower Nafte 3.0 Per me shume kontakt ne whatsapp Cmimi i

  Kukës 3 prill 20:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BMW 530d Full Opsjon
  Vetura

  BMW 530d Full Opsjon

  Shes BMW 530d ne gjendje perfekte e posaardhur nga Austrije,sedlije lekur,panoram goma te mira,xhama

  Kukës 3 prill 19:32
  4.800 €
 • 4 foto
  Bmw serija 7
  Vetura

  Bmw serija 7

  Bmw esht shum ne gjendje te mir sherbimet i ka te mbaruara para nje muaji letrat mbarojn vitin t

  Kukës 3 prill 13:19
  4.200 €
 • 3 foto
  BMW e60 525 d M-packet automatic
  Vetura

  BMW e60 525 d M-packet automatic

  Bmw e60 525 d m-packet e inportuar nga irlanda timon djathtas ne gjendje peefekte viber +37745594601

  Kukës 3 prill 13:14
  3.500 €
 • 2 foto
  Bmw 320d
  Vetura

  Bmw 320d

  Shitet e sapo ardhur bmv 320d viti 2002 qmimi 1900 ero i diskutueshem

  Kukës 3 prill 12:09
  1.900 €
 • 7 foto
  Shes bmw 523 E39 sport 1998
  Vetura

  Shes bmw 523 E39 sport 1998

  shitet bmw 523 E39 mperfomance sport disqe sport gomat e reja

  Kukës 3 prill 11:15
  1.700 €
 • 11 foto
  Flm merrjep.al (U SHIT) BMW 320 E46.
  Vetura

  Flm merrjep.al (U SHIT) BMW 320 E46.

  Shitet Bmw 320 Seria 3 E46 Fuqia Motorrike 2.0. Diesel. Vit Prodhimi: Shtator 2001, dokumente te rre

  Kukës 3 prill 06:08
  3.000 €
 • 5 foto
  Shitet BMW seria 5
  Vetura

  Shitet BMW seria 5

  Shitet bmw seria 5 e sapo ardhur nga austria me dogane te paguar gati per tu targuar , me sherbime t

  Kukës 2 prill 12:38
  6.000 €
 • 7 foto
  BMV 120D AUTOMA
  Vetura

  BMV 120D AUTOMA

  Shitete vetura bmv 120d Automatik viti 2008 221236 klm vetura gjindet ne kosov Gjilan nr telefonit 0

  Kukës 2 prill 11:40
  4.800 €
 • 5 foto
  BMW 725 -98 Full Extra
  Vetura

  BMW 725 -98 Full Extra

  Bmw Seria 7 model 725 i 1998 Disel gjendje perfekte Cmimi i diskutushem

  Kukës 2 prill 11:21
  3.000 €
 • 4 foto
  X5 me targa amerikane
  Vetura

  X5 me targa amerikane

  X5 xdayv prej amerike arrdhur 120mi kilometra te garantuara

  Kukës 2 prill 09:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Veture
  Vetura

  Veture

  Bmw x 5 Diesel Dora e Dyt e vozitesit ndodhet ne Gjermani gjat muajit Dhjetor vjen ne Prizren esht e

  Kukës 2 prill 08:43
  17.500 €
 • 5 foto
  BMW 530 tds
  Vetura

  BMW 530 tds

  shes bmw 530 d klima tronik espe novi gacijon senzor parkingi 233540 km em paket full opcijon +3774

  Kukës 2 prill 06:55
  4.300 €
 • 4 foto
  Bmw gaz+benzin
  Vetura

  Bmw gaz+benzin

  Shitet makina ne gjendje shum te mire Sherbimet e sapo kryera Letrat e sapo bera Xhama te zinj or

  Kukës 2 prill 06:07
  3.300 €
 • 0 foto
  BMW 528I automatik nga zvicra 2011
  Vetura

  BMW 528I automatik nga zvicra 2011

  bmw 528i automatik titronik klimatronik navi gmadh karrika nxemje fellne goma treja full opsion sapo

  Kukës 2 prill 03:48
  5.700 €
 • 4 foto
  BMW 320 NAFT AUTOMAT VITI 2008
  Vetura

  BMW 320 NAFT AUTOMAT VITI 2008

  BNW 320 NAFT FULL PAISJE NE GJENDJE PERFEJTE VITI I PRODHIMIT 2008 MAKINA GJINDET NE PRISHTINE +3834

  Kukës 2 prill 02:51
  5.900 €
 • 0 foto
  blej katalizator te veturav
  Vetura

  blej katalizator te veturav

  blej katalizator te veturav per me shum info Whatsap +383 45 241 770 Viber +383 49 713 145

  Kukës 2 prill 02:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW 320D 2005
  Vetura

  BMW 320D 2005

  SHITET BMW 320D VITI 2005 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. 6 MARSHA ,TAPICERI LEKU

  Kukës 2 prill 01:32
  1.650 €
 • 5 foto
  Shitet bmw 320d. Automat motor 2
  Vetura

  Shitet bmw 320d. Automat motor 2

  Shitet ne super gjendje me letra deri ne dhjetor 2019 me sherbimet te bera qmimi shum i mir Ok

  Kukës 2 prill 00:23
  6.800 €
 • 5 foto
  Bmw 320d. Automat motorr 2 nafte .
  Vetura

  Bmw 320d. Automat motorr 2 nafte .

  Bmw 320 full opsion. Buton starti buton ndezje me letra deri ne fund te vitit ne gjendje

  Kukës 2 prill 00:17
  6.200 €
 • 4 foto
  Bmw 320d automat motorr 2 nafte.
  Vetura

  Bmw 320d automat motorr 2 nafte.

  Shitet makina ne gjendje shum te mir shitet me goma te reja vaj e filtra te nderuar me letra

  Kukës 1 prill 22:26
  1 €
 • 1 foto
  Bmw e39 530D
  Vetura

  Bmw e39 530D

  Shit Bmw 530 nafte me te gjith sherbimet e bera Letra deri me 29.12.2019 Look M Gatshme perncdo pro

  Kukës 1 prill 21:52
  2.200 €
 • 2 foto
  Bmw 320d viti 2007 automat motorr 2 naft
  Vetura

  Bmw 320d viti 2007 automat motorr 2 naft

  Shitet bmw ne super gjendje me letra shqiptare deri ne dhjetorë. Makina ashte full opsion makin

  Kukës 1 prill 20:28
  1 €
 • 4 foto
  Shes Bmw 520 benzin AutoMatik pa dogan e Re
  Vetura

  Shes Bmw 520 benzin AutoMatik pa dogan e Re

  Shes Bmw 520 benzin AutoMatik pa dogan Vetura ka gjendje shum te mir Bmw esht pa Dogan E ardhur ng

  Kukës 1 prill 19:12
  1.350 €