Vetura
Kukës

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  SHES BORA 1.9 4×4
  Vetura

  SHES BORA 1.9 4×4

  Shes bora 1.9 4×4 me dokumenta e sherbome te bera vaj filtra te nderruara rryp motorri te sapo nder

  Kukës 16 shkurt 19:11
  3.200 €
 • 1 foto
  VW BORA 1.6 LPG 2003 AUTOMATIKE
  Vetura

  VW BORA 1.6 LPG 2003 AUTOMATIKE

  Shitet vw bora 1.6 benzine gaz (impjanti STAG instaluar para dy vitesh pa asnje problem). Kambio aut

  Kukës 19 korrik 13:36
  370.000 Lek
 • 8 foto
  Volkswagen Bora 1.9 TD-I
  Vetura

  Volkswagen Bora 1.9 TD-I

  VW Bora 1.9 td- i e kuqe , 5 marshe xhama elektrik , sensor shiu , kondicioner tapiceria tavanit dhe

  Kukës 6 maj 08:27
  2.800 €
 • 5 foto
  Bora benzin-gaz
  Vetura

  Bora benzin-gaz

  Shitet bora benzin-gaz 2.3 V5 e sapo ardhur nga jasht me te gjitha dokumentet te paguara per 1 vit n

  Kukës 2 prill 10:51
  2.400 €
 • 3 foto
  makin
  Vetura

  makin

  Pasat Bora viti 2000 , 1,4 benxin, me letra deri ne dhjetor 2019

  Kukës 1 prill 11:03
  2.000 €
 • 6 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  VW Volsvagen Bora 1.9 TDi me 2 t kuqe DI viti 2003 , manuale 6+1 marsha,nafte targa te huaja me dog

  Kukës 1 prill 06:19
  2.600 €