Vetura
Kurbin

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kurbin

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet automat super full
  Vetura

  Shitet automat super full

  Shitet golf 3 nafte 1.9 automat kondicjoner klime funksjonale baxho srs abs... shum e paster brenda

  Kurbin 11 nëntor 16:00
  1.500 Lek
 • 4 foto
  shitet ose nderrihet
  Vetura

  shitet ose nderrihet

  makina eshte me gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.me te gjitha dokumentat.

  Kurbin 26 shtator 17:13
  1.600 €
 • 5 foto
  Vw Golf IV 1.9 NAFT
  Vetura

  Vw Golf IV 1.9 NAFT

  Golf 4 1.9 tdi naft Abs Airbag kondicioner me hapje nga siper goma te reja makina ne gjendje shum te

  Kurbin 19 korrik 09:59
  2.300 €
 • 4 foto
  Shes golf 5 sport
  Vetura

  Shes golf 5 sport

  Shes golf 5 i modifikuar GT GJDO GJE ORIGJINALE GT FULL EXTRA

  Kurbin 3 korrik 13:04
  3.500 €
 • 5 foto
  Golf automat 2000 nafte viti 2006
  Vetura

  Golf automat 2000 nafte viti 2006

  Shitet

  Kurbin 30 qershor 15:43
  6.000 €
 • 7 foto
  Golf V
  Vetura

  Golf V

  Makina eshte ne gjendje super me dogan te prer e ardhur nga italia bejm edhe ndrrime me makin tjeter

  Kurbin 25 qershor 22:52
  4.100 €
 • 3 foto
  Golfi 5
  Vetura

  Golfi 5

  Golf 5 , 1.9 Nafte , Manuale ..

  Kurbin 22 qershor 11:09
  3.500 €
 • 7 foto
  Golf V 1.9 TDI
  Vetura

  Golf V 1.9 TDI

  Golf V 1.9 TDI Makina sapo ka ardhur nga italia me dogan cmimi eshte pak i diskutushem

  Kurbin 18 qershor 17:55
  4.100 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf5
  Vetura

  Volkswagen Golf5

  Golf 5 fundi i 2004, 1.9 TDI 6+1 marrsha, letrat per 1 vit 250000 km origjinale. Cmimi i padiskutues

  Kurbin 14 qershor 12:12
  4.000 €
 • 7 foto
  golf 4 automat
  Vetura

  golf 4 automat

  golf 4 , viti 1999 , letra deri ne gusht 2019 , ska nevoj per asnje lloj sherbimi , kamio automatike

  Kurbin 19 prill 20:23
  2.700 €
 • 3 foto
  VW Golf
  Vetura

  VW Golf

  Vw Volkswagen Golf me te gjitha sherbimet e kryera dhe dokumentat deri ne Maj 2019. Motorr 1.9, kons

  Kurbin 4 prill 09:43
  2.400 €
 • 0 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Shitet me cmim.te arsyeshem makina esht ne gjendje te mir me vaj filtra pjes gjenerike esht top nr t

  Kurbin 4 prill 01:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 3 automat
  Vetura

  Golf 3 automat

  Shitet golf 3 viti 97 automatike nafte 1.9 turbo kondicjoner klime funksjonale abs gomat 80% te reja

  Kurbin 3 prill 23:52
  1.700 Lek
 • 3 foto
  Golf3 automat
  Vetura

  Golf3 automat

  Shitet golf 3 automat 1.9 naft klime funksjonale.baxho.srs.abs.shum me gjendje te mir me gjitha sher

  Kurbin 3 prill 22:47
  1.500 Lek
 • 9 foto
  VW Golf 4 DTI
  Vetura

  VW Golf 4 DTI

  Golf 4 1.9 TDI DI te kuqe eshte me te gjitha sherbimet e bera, shitet per arsye mos perdorimi flm

  Kurbin 3 prill 14:06
  3.000 €
 • 0 foto
  Shitet Golf 4 T”di” te kuqe
  Vetura

  Shitet Golf 4 T”di” te kuqe

  Shitet Golf 4 me “DI” te kuqe. Makina eshte ne gjendje shume te mire edhe eshte makine shume e

  Kurbin 3 prill 03:25
  2.300 €
 • 3 foto
  golf 1.9naft 4porta me letra
  Vetura

  golf 1.9naft 4porta me letra

  shitet ose nderrohet golf 4 1.9naft 4porta ne gjendje te mir pune, taksa kolaudim deri me 30gusht s

  Kurbin 2 prill 23:45
  20.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet golf 6 okazionnnnn
  Vetura

  Shitet golf 6 okazionnnnn

  Shitet golf 6 tsi ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera disponon xhama te zi origjinal goma te

  Kurbin 2 prill 03:37
  6.500 €
 • 3 foto
  Okazionnnn
  Vetura

  Okazionnnn

  Shitet super golf 6 tsi 00 355 69 863 9352

  Kurbin 2 prill 00:08
  6.200 €
 • 6 foto
  VW Golf 5 sport
  Vetura

  VW Golf 5 sport

  Shes golf 5 1.6 benzine i sapo ardhur me amertizator dhe skavament sportive me dogan te paguar dhe

  Kurbin 1 prill 14:59
  3.900 €
 • 5 foto
  Shitet golf
  Vetura

  Shitet golf

  Shitet makina golf 5 ne super gjendje me motor 200 naft tdi shum e shpejt dhe shum shum ekonomike te

  Kurbin 1 prill 12:56
  3.000 €
 • 4 foto
  Golf 7 Gti Full Opsion
  Vetura

  Golf 7 Gti Full Opsion

  VW Golf Fund 2015 Benzin Manual 22 mije milje te kaluara Me timon anglez e sapo ardhur ne shqiper

  Kurbin 1 prill 04:10
  12.500 €
 • 3 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shitet golf 4 1.9 nafte ,me i kuqe, kamio manuale

  Kurbin 12 janar 12:48
  2.400 €
 • 6 foto
  Golf VI
  Vetura

  Golf VI

  Shitet golf VI 2.0 nafte ... makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike .. makina

  Kurbin 8 janar 13:34
  9.500 €