Vetura
Leposaviq

Vetura në shitje në Leposaviq

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  BMW X3 VETURA
  Vetura

  BMW X3 VETURA

  Ne kemi marrë mesazhin tuaj dhe dëshirojmë t\'ju informojmë se zonja Krasniqi Angela tashmë na ka ko

  Leposaviq 25 shtator 20:35
  3.000 €
 • 9 foto
  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️
  Vetura

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️ (i autorizuar per rajonin e Kosoves) Perparesi kan

  Leposaviq 17 korrik 16:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MINI Countryman CMCSD 2.0
  Vetura

  MINI Countryman CMCSD 2.0

  Makina shitet me një garanci që do të thotë se si blerës, ju keni një garanci kundër gabimeve dhe de

  Leposaviq 18 qershor 01:25
  8.000 €
 • 4 foto
  Adi 1.9 dizel
  Vetura

  Adi 1.9 dizel

  Klimen ne gjendje te mir

  Leposaviq 25 maj 18:25
  1.000 €
 • 3 foto
  2017 Hyundai Santa Fe SUV For Sale
  Vetura

  2017 Hyundai Santa Fe SUV For Sale

  Item specifics Condition: Used Year: 2017 Mileage: 42970 Interior Color: Gray Make: Hyundai Transmis

  Leposaviq 27 prill 21:44
  12.000 €
 • 2 foto
   Toyota Land Cruiser
  Vetura

  Toyota Land Cruiser

  readout 74.959 km ngjyrë e zezë kuti e shpejtesise makinë Drive me rrota Të gjitha rrotat lëvizëse l

  Leposaviq 6 prill 15:59
  3.000 €
 • 5 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Golf 1.9 tdi 110kw 1997 motori model i ri ka klim tronik ulse me nxemje muzik te mire fellne alumini

  Leposaviq 5 prill 15:10
  1.150 €
 • 0 foto
  Blej vetura nga 200-500
  Vetura

  Blej vetura nga 200-500

  Blej te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni me dogan pa dogan te aksidentuar Nr kontaktues 0

  Leposaviq 4 prill 19:38
  300 €
 • 11 foto
  Taureg
  Vetura

  Taureg

  Taureg V6 Benzin 64 mi te sakta ilkur targa kosovare

  Leposaviq 4 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet fordi ne rregull
  Vetura

  Shitet fordi ne rregull

  Shitet ford galaksy ne ghendje te mir si dhe shes nji gom 13

  Leposaviq 3 prill 10:36
  1.300 €
 • 4 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Golf 3 1.6 benzin 1996 extra stanje

  Leposaviq 3 prill 08:47
  570 €
 • 2 foto
  Ac
  Vetura

  Ac

  Kontakti Viber.

  Leposaviq 2 prill 22:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shes veturen golf 4 ne gjendje te mir, arsyeja pse pe heki osht me u largu nga ky vend i mjer, per m

  Leposaviq 1 prill 07:42
  2.200 €
 • 6 foto
  Kombi Mecedes vito 2.2 cdi 2004\'
  Vetura

  Kombi Mecedes vito 2.2 cdi 2004\'

  Kombi Mecedes vito 2.2 cdi 2004\' , odlicno stanje, rrgistrovan do 6-og meseca, 150 konja, teretni,

  Leposaviq 31 mars 06:54
  3.650 €
 • 2 foto
  shes opel vectr sport
  Vetura

  shes opel vectr sport

  shes ope vectr sport

  Leposaviq 25 janar 20:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  1,000 € në 900,000 €
  Vetura

  1,000 € në 900,000 €

  1,000 € në 900,000 € për një periudhë prej 12 muajsh deri në 25 vjet me një normë interesi prej 2% d

  Leposaviq 21 shkurt 10:49
  1 €
 • 12 foto
  Volkswagen Polo 1.2 Trendline
  Vetura

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline Përdorur Data e regjistrimit 09/2008 Transmisioni Manual transmitti

  Leposaviq 17 shkurt 12:30
  2.000 €
 • 1 foto
  alfa romeo 159
  Vetura

  alfa romeo 159

  Unë po shesë Alfa Romeo 159 2nov 2006 Diesel gjithmonë servisohen në qendrën e shërbimit të autorizu

  Leposaviq 8 shkurt 10:11
  4.000 €
 • 1 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Unë e shes Audi A3 nov 2013 Diesel gjithmonë shërbim në qendrën e autorizuar të shërbimit Audi A3 të

  Leposaviq 7 shkurt 15:03
  3.000 €