Vetura
Librazhd

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Librazhd

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  golf 3
  Vetura

  golf 3

  Makina esht ne gjendje shum te mire .. Esht teper e mirmbajtur .me dokumenta te rregullta....

  Librazhd 20 gusht 11:51
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Volkswagen Golf E-
  Vetura

  Volkswagen Golf E-

  Mileage: 56,000 Ngjyra: gri Transmetimi: automatik Traction: Rrota e përparme Karburant: benzinë Fuq

  Librazhd 14 korrik 22:12
  2.000 €
 • 1 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Makina eshte ne gjendje shum te mir . Nuk ka nevoj per asnje sherbim . Letrat e sapoprera per nje vi

  Librazhd 7 korrik 23:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  golf
  Vetura

  golf

  te gjitha sherbimet e bera per me shume informacion mund te beni tel ne nr 0692548785

  Librazhd 24 qershor 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj golf 3 nafte kush ka ne shitje..
  Vetura

  Kerkoj golf 3 nafte kush ka ne shitje..

  Kerkoj te blej golf 3 naft contact 0695419503

  Librazhd 22 qershor 14:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4 . Me letrat e sapoprera per nie vit . Makina eshte ne gjendje shum te mir edhe nuk ka

  Librazhd 19 qershor 23:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Golf 5 1.9 Tdi
  Vetura

  VW Golf 5 1.9 Tdi

  Golf 5 1.9 tdi kamjo manuale klimatronik makina eshte pa dogane cmimi 3500E cmim i diskutushem tel 0

  Librazhd 2 qershor 15:30
  3.500 €
 • 4 foto
  GOLF 5
  Vetura

  GOLF 5

  VW GOLF 5 2.0 Viti prodhimit Fund 2004 E sapo ardhur nga Austria me targa 2 pale disqe me goma Cmimi

  Librazhd 1 qershor 17:27
  4.299 €
 • 3 foto
  Volkswagen Golf 2
  Vetura

  Volkswagen Golf 2

  Shitet Volkswagen Golf 2. Ne gjendje te mire pune. Makina është pa letra... Çmimi: Me marrëveshje

  Librazhd 28 maj 23:10
  450.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet Golf 3
  Vetura

  Shitet Golf 3

  Makina esht ne gjendje shume te mire . Xhama elektrik , pasqyra elektrike. Cmimi i diskutueshem

  Librazhd 13 prill 18:05
  120.000 Lek
 • 3 foto
  ..
  Vetura

  ..

  Shitet Golf 3 1.9 naft viti 1997 makina esht me letra targa te reja ne gjendje shum te mire cmimi 1

  Librazhd 3 prill 20:14
  1.100 €
 • 7 foto
  Shitet golf III (3) super gjendje
  Vetura

  Shitet golf III (3) super gjendje

  Shitet golf 3. 1,9 nafte Viti 1995 Kondicioner ABS SENDILJE ME NGROHJE AIRBAG XHAMA ELEKTRIK LETRA

  Librazhd 3 prill 17:42
  1.699 €
 • 11 foto
   shitet
  Vetura

  shitet

  shitet golf 4 benzin gaz 1.6 i shkrujter ne leje qarkullimi ne super gjendje

  Librazhd 3 prill 03:25
  2.500 €
 • 3 foto
  VW Golf 5 2007 automat
  Vetura

  VW Golf 5 2007 automat

  Makina sapo ka ardhur nga jashte eshte me dogane te paguar .Ka motorr 2000 disel .Eshte me kamio aut

  Librazhd 2 prill 05:37
  1 €
 • 4 foto
  Golf 3 vetem nderrohet
  Vetura

  Golf 3 vetem nderrohet

  Vetem nderrohet makina i ka letrat deri ne korrik siguracion plus taksat i ka te prera vetem do kua

  Librazhd 2 prill 04:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 3 dhe nderrohet
  Vetura

  Golf 3 dhe nderrohet

  nderrohet benzin gaz 1.6.makina i ka letrat deri ne qershor don vetem.kualidim noteria nuk i behet s

  Librazhd 1 prill 08:00
  900 €
 • 8 foto
  VW Golf 3 -94
  Vetura

  VW Golf 3 -94

  Shes golf 3 1.6 benzin viti 94 ne gjendje shum te mire xhenerike motorrike me4 goma te reja. Te gjit

  Librazhd 1 prill 02:26
  900 €
 • 3 foto
  Golf 4 1.4 benzin
  Vetura

  Golf 4 1.4 benzin

  Makina ka ardh nga gjermania eshte me dogane te paguar .Ka motorr 1.4 benzine eshte euro 4.Eshte ne

  Librazhd 10 mars 07:47
  2.200 €
 • 8 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Makina nuk ka nevoj per asgje (di) tkuqe 6 marsha . shum e paster si makine e gateshme per cdo lloj

  Librazhd 3 mars 16:34
  2.900 €
 • 4 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Shitet golf 5 sportiv ,ne gjendje shume te mire pune ,kambio manuale,me klima ,me ABS ,sendilje me n

  Librazhd 7 janar 00:45
  3.800 €