Vetura
Lipjan

BMW | Vetura në shitje në Lipjan

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  BMW 116 2.0 Naftë
  Vetura

  BMW 116 2.0 Naftë

  BMW 116 2.0 Diesel është në gjendje të jashtëzakonshme, nuk ka asnjë koment hajdeni dhe e shihni aut

  Lipjan 6 shtator 12:03
  6.600 €