Vetura
Lushnjë

Audi | Vetura në shitje në Lushnjë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt
  Vetura

  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt

  Te gjitha sherbimet e bera ne kohe , letra te gjitha te paguara per 1 vit , goma te reja sapo vena ,

  Lushnjë Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin ekonomike
  Vetura

  Makin ekonomike

  Shitet makin ekonomike audi A2 viti 2001 1.4 naft Letrat te paguara deri ne 27dhjetor 2017

  Lushnjë 30 prill 14:14
  2.600 €
 • 4 foto
  OKAZION Shes Audi A4 1.9 TDI
  Vetura

  OKAZION Shes Audi A4 1.9 TDI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet jane kryer ne kohe

  Lushnjë 29 prill 22:53
  2.700 €
 • 5 foto
  AUDI A6
  Vetura

  AUDI A6

  Shitet Audi A6 vit prodhim 2013. I ardhur nga Gjermania, ne super gjendje. Motorr 2.0 Tdi nafte. Dis

  Lushnjë 29 prill 16:20
  21.000 €
 • 2 foto
  Audi a3 okazion ..
  Vetura

  Audi a3 okazion ..

  Audi a3 2.0 TDI manual..

  Lushnjë 1 shkurt 16:56
  3.500 €
 • 9 foto
  Audi A3 1.9 naft
  Vetura

  Audi A3 1.9 naft

  Shitet Audi A31.9 naft kambio manuale makin a shitet per arsye mosperdorimi full opsion

  Lushnjë 31 janar 16:11
  2.800 €
 • 3 foto
  SHITET AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131 CV
  Vetura

  SHITET AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131 CV

  SHITET AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131 CV, VITIT 2002 - 2003. MAKINA ESHTE SHUME EKONOMIKE , E SHPEJT ,

  Lushnjë 8 tetor 12:16
  3.300 €
 • 2 foto
  Audi A4 Sline 2007
  Vetura

  Audi A4 Sline 2007

  Audi A4 Diesel 2 viti 2007 Sline Full Optional

  Lushnjë 22 shtator 18:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Audi A4 benzin/Gaz
  Vetura

  Shitet Audi A4 benzin/Gaz

  Shitet audi a4 1996 benzin/gaz 2.2 euro i diskutueshem sherbimet e kryera 0693038850

  Lushnjë 17 shtator 21:24
  2.200 €
 • 6 foto
  Shitet audi A4 1.8 benzin gaz
  Vetura

  Shitet audi A4 1.8 benzin gaz

  Shitet audi A4 1.8 benzin/gaz sherbimet jan kryer rrip faze ,pomp benzine,kandele,bateri jan ven te

  Lushnjë 17 shtator 14:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi a4 1.9 super gjendje shitet ose nderrohet
  Vetura

  Audi a4 1.9 super gjendje shitet ose nderrohet

  Audi a4 viti 2003 me letra te paguara 1.9 naft 197 mije kilometra ne gjedje te shkelqyer e perdo

  Lushnjë 4 shtator 20:38
  2.900 €
 • 5 foto
  Shitet Audi A6 2.7 TDI!
  Vetura

  Shitet Audi A6 2.7 TDI!

  Shitet Audi A6 i vitit 2007 manuale,6 marshe,ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.Makina ka 2

  Lushnjë 20 gusht 13:31
  7.500 €
 • 4 foto
  Audi A3 1.9 nafte
  Vetura

  Audi A3 1.9 nafte

  Shitet audi a3 ne super gjendje . Makina disponon klima.bagazhier.shum ekonomike .e vecante ne lloji

  Lushnjë 10 gusht 19:39
  2.600 €
 • 4 foto
  Audi A4 Full Optional
  Vetura

  Audi A4 Full Optional

  Audi A4 Full Optional Manual 2.0 Tdi 4 Goma te Reja, Navigator, I Madhe Para mbrapa, libri servisit

  Lushnjë 6 gusht 02:00
  7.300 €
 • 7 foto
  Audi a3 1.9 naft
  Vetura

  Audi a3 1.9 naft

  Shitet audi a3 1.9 naft manual ne gjendje perfekte. Makina esht full opsion cd bagazhier me 6 cd bax

  Lushnjë 3 gusht 07:54
  2.600 €
 • 5 foto
  Shitet audi a4
  Vetura

  Shitet audi a4

  shitet per arsye mosperdorimi ..makina eshte ne gjendje te mir ..me letra deri ne fund te shtatorit

  Lushnjë 22 korrik 21:46
  2.800 €
 • 9 foto
  Audi A4 Full option 4900 euro
  Vetura

  Audi A4 Full option 4900 euro

  Makina eshte full full me te gjitha sherbimet e bera.Me teper shihni fotot

  Lushnjë 18 korrik 15:52
  4.900 €
 • 4 foto
  Audi A4 2.0 Tdi
  Vetura

  Audi A4 2.0 Tdi

  Shitet audi a4 2.0 tdi , me sherbime te porsakryera , letra te paguara deri me korrik 2020 , 4 goma

  Lushnjë 15 korrik 00:14
  4.300 €
 • 6 foto
  shitet audi a4 1.9 tdi 2002
  Vetura

  shitet audi a4 1.9 tdi 2002

  Shitet audi a4 1.9 tdi 2002 .makina ndodhet ne lushnje dhe sherbimet jane bere regullisht.eshte blu

  Lushnjë 10 korrik 23:40
  2.800 €
 • 1 foto
  shitet Audi A5
  Vetura

  shitet Audi A5

  shitet audi A 5 viti 2008-2009 1.8 benzin shum ekonomik gjendje super manual

  Lushnjë 15 qershor 11:03
  8.900 €
 • 9 foto
  Audi A4 1.9 TDI 2002
  Vetura

  Audi A4 1.9 TDI 2002

  Audi A4 1.9 TDI 2002 Ne gjendje shume te mire teknike Sherbimet e kryera ne kohe Kit Faze SKF. Vaj

  Lushnjë 15 qershor 07:42
  2.800 €
 • 4 foto
  Audi A 4
  Vetura

  Audi A 4

  Shitet audi A 4 , 2.0 Tdi , shume e mbajtur dhe ekonomike , me sherbime te porsakryera , 4 goma te r

  Lushnjë 4 qershor 11:03
  4.600 €