Vetura
Lushnjë

Audi | A4 | Vetura në shitje në Lushnjë

Kategoria

Lloji

Modeli

A4

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt
  Vetura

  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt

  Te gjitha sherbimet e bera ne kohe , letra te gjitha te paguara per 1 vit , goma te reja sapo vena ,

  Lushnjë Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION Shes Audi A4 1.9 TDI
  Vetura

  OKAZION Shes Audi A4 1.9 TDI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet jane kryer ne kohe

  Lushnjë 29 prill 22:53
  2.700 €
 • 13 foto
  audi a4
  Vetura

  audi a4

  motori 2.0 tfsi. impianti gazit 1vit qe eshte vendosur marka brc. quatro. marsha f1ne timon. s line

  Lushnjë 14 shkurt 10:22
  8.000 €
 • 3 foto
  SHITET AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131 CV
  Vetura

  SHITET AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131 CV

  SHITET AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131 CV, VITIT 2002 - 2003. MAKINA ESHTE SHUME EKONOMIKE , E SHPEJT ,

  Lushnjë 8 tetor 12:16
  3.300 €
 • 2 foto
  Audi A4 Sline 2007
  Vetura

  Audi A4 Sline 2007

  Audi A4 Diesel 2 viti 2007 Sline Full Optional

  Lushnjë 22 shtator 18:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Audi A4 benzin/Gaz
  Vetura

  Shitet Audi A4 benzin/Gaz

  Shitet audi a4 1996 benzin/gaz 2.2 euro i diskutueshem sherbimet e kryera 0693038850

  Lushnjë 17 shtator 21:24
  2.200 €
 • 6 foto
  Shitet audi A4 1.8 benzin gaz
  Vetura

  Shitet audi A4 1.8 benzin gaz

  Shitet audi A4 1.8 benzin/gaz sherbimet jan kryer rrip faze ,pomp benzine,kandele,bateri jan ven te

  Lushnjë 17 shtator 14:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET AUDI A4 SLINE, AUTOMAT, SALLON LEKURE
  Vetura

  SHITET AUDI A4 SLINE, AUTOMAT, SALLON LEKURE

  Shitet AUDI A4 S-LINE viti 2006 , kambio automatike, sallon lekure. Makina eshte ne gjendje perfekte

  Lushnjë 9 shtator 18:52
  5.000 €
 • 9 foto
  Audi a4 1.9 super gjendje shitet ose nderrohet
  Vetura

  Audi a4 1.9 super gjendje shitet ose nderrohet

  Audi a4 viti 2003 me letra te paguara 1.9 naft 197 mije kilometra ne gjedje te shkelqyer e perdo

  Lushnjë 4 shtator 20:38
  2.900 €
 • 7 foto
  SHITET AUDI A4 S LINE
  Vetura

  SHITET AUDI A4 S LINE

  SHITET AUDI A4 S LINE VITI 2005 KAMBIO AUTOMATIKE ME NAFTE. MAKINA ESHTE ME SALLON LEKURE, DISQE ALU

  Lushnjë 28 gusht 13:28
  5.500 €
 • 4 foto
  Audi A4 Full Optional
  Vetura

  Audi A4 Full Optional

  Audi A4 Full Optional Manual 2.0 Tdi 4 Goma te Reja, Navigator, I Madhe Para mbrapa, libri servisit

  Lushnjë 6 gusht 02:00
  7.300 €
 • 4 foto
  Audi A4 Full Optional
  Vetura

  Audi A4 Full Optional

  Audi A4 Manual Viti 2009 Full Optional Makina pa Dogan Sapo Ardhur Nga Gjermania! Liber Servisi Cmim

  Lushnjë 29 korrik 23:32
  7.800 €
 • 6 foto
  Audi A4 B7 SLine Navi Automatik
  Vetura

  Audi A4 B7 SLine Navi Automatik

  Audi A4 modeli B7 SLine automatik navi portobagazh sendilet me ngrohje sensor parkimi pasqyrat elekt

  Lushnjë 28 korrik 11:13
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet audi a4
  Vetura

  Shitet audi a4

  shitet per arsye mosperdorimi ..makina eshte ne gjendje te mir ..me letra deri ne fund te shtatorit

  Lushnjë 22 korrik 21:46
  2.800 €
 • 9 foto
  Audi A4 Full option 4900 euro
  Vetura

  Audi A4 Full option 4900 euro

  Makina eshte full full me te gjitha sherbimet e bera.Me teper shihni fotot

  Lushnjë 18 korrik 15:52
  4.900 €
 • 4 foto
  Audi A4 2.0 Tdi
  Vetura

  Audi A4 2.0 Tdi

  Shitet audi a4 2.0 tdi , me sherbime te porsakryera , letra te paguara deri me korrik 2020 , 4 goma

  Lushnjë 15 korrik 00:14
  4.300 €
 • 6 foto
  shitet audi a4 1.9 tdi 2002
  Vetura

  shitet audi a4 1.9 tdi 2002

  Shitet audi a4 1.9 tdi 2002 .makina ndodhet ne lushnje dhe sherbimet jane bere regullisht.eshte blu

  Lushnjë 10 korrik 23:40
  2.800 €
 • 9 foto
  Audi A4 1.9 TDI 2002
  Vetura

  Audi A4 1.9 TDI 2002

  Audi A4 1.9 TDI 2002 Ne gjendje shume te mire teknike Sherbimet e kryera ne kohe Kit Faze SKF. Vaj

  Lushnjë 15 qershor 07:42
  2.800 €
 • 4 foto
  Audi A 4
  Vetura

  Audi A 4

  Shitet audi a4 2.0 tdi nafte , kambio manuale , sherbime te sapokryera , vaj filtra , rripi i fazes

  Lushnjë 9 qershor 11:26
  4.400 €
 • 4 foto
  Audi A 4
  Vetura

  Audi A 4

  Shitet audi A 4 , 2.0 Tdi , shume e mbajtur dhe ekonomike , me sherbime te porsakryera , 4 goma te r

  Lushnjë 4 qershor 11:03
  4.600 €