Vetura
Malisheve

Audi | Vetura në shitje në Malisheve

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Audi Q5 Individual 3.0 tdi quattro
  Vetura

  Audi Q5 Individual 3.0 tdi quattro

  Shitet Audi Q5 3.0 Tdi ( indivudual) quattro automatik Dynamik drive Panorama ✅ Drive select pe

  Malisheve 16 nëntor 08:09
  14.900 €
 • 6 foto
  audi a6 2.5 dizell viti 2004 esline
  Vetura

  audi a6 2.5 dizell viti 2004 esline

  audi a6 dizell2.5 aftumatik tiptronik asht ne gjendje te mir qmimi 5200

  Malisheve 26 shtator 13:05
  5.200 €
 • 6 foto
  audi a6 2.5 dizell viti 2004
  Vetura

  audi a6 2.5 dizell viti 2004

  audi a6 2.5 dizell eslline asht ne gjendje te mir qmimi 5200

  Malisheve 26 shtator 12:45
  5.200 €
 • 4 foto
  Shes Audi A4 2.0 TDI Viti 2011
  Vetura

  Shes Audi A4 2.0 TDI Viti 2011

  Shes Audi A4 2.0 dizell ngjendje tmir me regjistrim Viti prodhimit 11.2011 Numri 044-302-550

  Malisheve 24 shtator 10:20
  11.000 €
 • 4 foto
  Shes Audi a6 2.5 viti 1999 çmimi 2750€
  Vetura

  Shes Audi a6 2.5 viti 1999 çmimi 2750€

  Shes Audi a6 2.5 disel viti 1999 ne gjendje te rregullt, hipoteke nuk eshte perkthimi menjehere,reg

  Malisheve 22 shtator 16:21
  2.750 €
 • 11 foto
  Audi Q5 3.0 tdi INDIVIDUAL Dynamic drive
  Vetura

  Audi Q5 3.0 tdi INDIVIDUAL Dynamic drive

  ✅ Drive select per vozitje( confort, auto, dynamic, individual) ✅ Distanc Kontroll

  Malisheve 21 shtator 15:47
  14.900 €
 • 3 foto
  Audi a3 2.0 sport back (DSG)
  Vetura

  Audi a3 2.0 sport back (DSG)

  Shes Audi a3 2.0 tdi 125 kw 170 ps automatik DSG modeli sport back ne gjendje perfekte i posadoganua

  Malisheve 17 shtator 15:39
  10.500 €
 • 7 foto
  Audi q5 2.0 dizelll gjendje perfekte iposa ardhur
  Vetura

  Audi q5 2.0 dizelll gjendje perfekte iposa ardhur

  Shes audi q5 dizell 2.0 ne gjendje perfekte me gjitha serviset e krym tempomat bordkompjuter 4 gumat

  Malisheve 16 shtator 19:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 B7 2.0 TDI ABT
  Vetura

  Audi A4 B7 2.0 TDI ABT

  Audi A4 B7 2.0 TDI Viti i prodhimit: 2008 76000 kilometra te kalume te ngarantume Ndrrusi i shpejtsi

  Malisheve 6 shtator 09:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shed
  Vetura

  Shed

  Sshes ndrroj audi 80 1m8 benxin me gjendje te rrehullt vetura asht e paq si mrena dhe jasjt ndrrim i

  Malisheve 1 shtator 12:51
  900 €
 • 4 foto
  shitet toka te pishina labaia boj dhe ndrrim
  Vetura

  shitet toka te pishina labaia boj dhe ndrrim

  Shitet toka te pishina Labaia ne koshtov 40 ari boj ndrrim me vetur dhe banes gjithqka osht ne rreg

  Malisheve 29 gusht 00:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Shes audi A6 2.5 ne gjendje te mir teknike, kinatornik,xenzora mbrapa, marsh manual 6-shpejtësi. Çmi

  Malisheve 15 gusht 19:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Shitet Audi A6 2.5 Tdi Diesel Viti i prodhimit 1999 ne gjendje perfekte serviset e kryne, regjistrim

  Malisheve 15 gusht 18:07
  2.950 €
 • 3 foto
  Audi s4
  Vetura

  Audi s4

  Shes audi 1.8 benxin me tabela te gjermanis kerri ash shum i rujtun lekur klim

  Malisheve 29 korrik 17:35
  1.000 €
 • 10 foto
  Shitet Audi A6
  Vetura

  Shitet Audi A6

  Shes makinen e tipit Audi A6 makina asht shum e rujtne si mrena ashtu dhe jasht. Makina asht 2.0 170

  Malisheve 28 korrik 22:06
  13.500 €
 • 2 foto
  Audi a6 dizell rks gjendje perfekte automati 2006
  Vetura

  Audi a6 dizell rks gjendje perfekte automati 2006

  Shes audin a6 dizell rks ne gjendje shum te mir me gjitha serviset e krym tempomat bordkompjuter nav

  Malisheve 21 korrik 22:06
  5.500 €
 • 0 foto
  Audi A4 1.9 TDI Dizel
  Vetura

  Audi A4 1.9 TDI Dizel

  Avdi 1.9 TDI DIZEL

  Malisheve 19 korrik 17:55
  800 €
 • 3 foto
  Audi A8 s-line
  Vetura

  Audi A8 s-line

  Shes audi a8 3.0 diesel Automatik tiptronik Quattro Goma te reja Interier lekur En gjendje supe te

  Malisheve 18 korrik 20:10
  7.200 €
 • 4 foto
  Audi A3 S-LINE 2.0 2007 Model 2008
  Vetura

  Audi A3 S-LINE 2.0 2007 Model 2008

  Audi A3 S-LINE

  Malisheve 18 korrik 15:20
  7.500 €
 • 4 foto
  Audi A4 1.9 TDI Dizel
  Vetura

  Audi A4 1.9 TDI Dizel

  Shes Audi A4 1.9 TDI Dizel , Viti 2001 Kerri eshte ne gjendje te rregullte e ardhne nga Slovenia , S

  Malisheve 16 korrik 19:29
  850 €
 • 5 foto
  Audi A4 2.0 S-line
  Vetura

  Audi A4 2.0 S-line

  Shitet vetura Audi A4 S-line: Verura poesedon: Klime, Airbag, Senzore, Mbyllje qendrore, Audio Charg

  Malisheve 9 korrik 11:14
  5.000 €
 • 2 foto
  avdi
  Vetura

  avdi

  esht ne gjendje shum te mir Avdi 1.9 tdi perher te par ne 2001 per ndryshe 1999viti

  Malisheve 8 korrik 21:24
  850 €
 • 2 foto
  shes audin ne gjendje temir regjistrimi i par ne k
  Vetura

  shes audin ne gjendje temir regjistrimi i par ne k

  shes audin a4 ne gjendje te mir eardhur nga zvicrra regjistrimi i par

  Malisheve 5 korrik 15:45
  7.000 €
 • 5 foto
  Audi a4 2008
  Vetura

  Audi a4 2008

  Shitet ndrrohet audi a4 viti 2008 me dy par fellne rexhistrim edhe 1vit ndrrim i mundshem

  Malisheve 26 qershor 10:36
  10.500 €
 • 3 foto
  Audi a8
  Vetura

  Audi a8

  Shitet ose ndrrohet me naj kerr familjar Audi a8 3.0 maskimi komplet s8 full full opcion me servis t

  Malisheve 20 qershor 14:29
  8.800 €
 • 4 foto
  Audi A6 Avant 2.7 TDI
  Vetura

  Audi A6 Avant 2.7 TDI

  Ne gjendje shume te mire , e ardhur nga zvicra. 230000 km !

  Malisheve 10 qershor 21:07
  10.500 €
 • 6 foto
  Audi A7
  Vetura

  Audi A7

  Shes Audi A7 3.0dizell shum I rujtur me targa te ch me dy par fellne ne gjendje shum te Mir teknike

  Malisheve 9 qershor 14:26
  21.500 €
 • 4 foto
  shes Audi a6 2.5 viti 1999  rks çmimi 2850€.
  Vetura

  shes Audi a6 2.5 viti 1999 rks çmimi 2850€.

  Shes Audi a6 disel 2.5 viti 1999, ne gjendje perfekte serviset e kryme e gatshme per qdo lloj pr

  Malisheve 8 qershor 20:22
  2.850 €
 • 5 foto
  Shes audi a6 ne gjendje te rregullt, çmimi 2850€
  Vetura

  Shes audi a6 ne gjendje te rregullt, çmimi 2850€

  Shes Audi a6 ne gjendje te rregullt e gatshme per çdo prove, perkthimi brenda dites regjistrim rks

  Malisheve 8 qershor 11:50
  2.850 €
 • 2 foto
  fehmi
  Vetura

  fehmi

  Shes gol3 benzin 1.4 sigurim deri ne dhjetor ne gjendje te mrekullushme bojm dhe ndrrim nese na konv

  Malisheve 2 qershor 22:58
  1.350 €
 • 12 foto
  audi A6
  Vetura

  audi A6

  makina nese ndokush ka interesim me ndrrim me banes sigurisht qe ban makina asht me rigjistrim te gj

  Malisheve 12 prill 21:30
  21.000 €