Vetura
Mat

Vetura në shitje në Mat

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Lis
  Vetura

  Lis

  Makina eshte me dogane me gjithe dokumente te rregullta,me kamie manuale,disqe alumini ne gjendje sh

  Mat Sot, 18:22
  3.000 €
 • 0 foto
  VW Golf 4 dizel
  Vetura

  VW Golf 4 dizel

  Shitet golf 4 tdi e thjeshte, shumeeeee ekonomike me te gjitha dekumentat,deri me dt 01/02/2021. E g

  Mat Sot, 16:59
  2.200 €
 • 2 foto
  Ford tranzit kamjoncin
  Vetura

  Ford tranzit kamjoncin

  Ford tranzit viti 1990 makina eshte pa dekomenta eshte me gjendje te mire makina ka karroceri 3.5 me

  Mat Dje, 01:56
  2.000 Lek
 • 11 foto
  VW TOUAREG 2006 4X4 AUTOMATIC ÇMIM I LIRË
  Vetura

  VW TOUAREG 2006 4X4 AUTOMATIC ÇMIM I LIRË

  Makina është në gjendje shumë të mirë, dhe shërbimet janë bërë në kohën e duhur dhe rregullisht. Ësh

  Mat 29 mars 18:17
  5.500 €
 • 2 foto
  automjeti më i mirë i biznesit
  Vetura

  automjeti më i mirë i biznesit

  një punë për një familje

  Mat 29 mars 12:21
  111 €
 • 3 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Ne gjendje shum te mir

  Mat 28 mars 20:53
  3.000 €
 • 7 foto
  BMW 315 ALPINA
  Vetura

  BMW 315 ALPINA

  Makina eshte ne gjendje shum te mire gjithqka origjinale eshte ne gjendje pune dekomentat gati per d

  Mat 25 mars 14:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 410
  Vetura

  Mercedes Benz 410

  Shiten dy makinat mercedez-benz 410 me dokumente të rregullta

  Mat 24 mars 20:18
  9.000 €
 • 3 foto
  Okazion Shitet Opel Vectra
  Vetura

  Okazion Shitet Opel Vectra

  Shitet opel vectra ne gjendje te mir Pune shum pak e perdorur ne shqipri.1.8 Benzine Krah Anglez. Sh

  Mat 24 mars 18:46
  1.500 €
 • 9 foto
  Mercedez benz 2000D
  Vetura

  Mercedez benz 2000D

  Mercedez benz 2000D ne gjendje shume te mire. Makina eshte pa letra. Nuk i behen më!

  Mat 20 mars 20:23
  1.000 Lek
 • 8 foto
  Mercedes Benz E320 EVO
  Vetura

  Mercedes Benz E320 EVO

  Mercedes Benz e320 EVO 230000 km origjinale Look AMG Fabrike Panoramic Timon AMG Kamio7G Veshje Mes

  Mat 17 mars 19:25
  10.500 €
 • 5 foto
  super makina
  Vetura

  super makina

  shiten makinat te dyja ne gjendje te mire Mercedes Benz me letra te rregullta te dyja

  Mat 17 mars 12:43
  9.000 €
 • 3 foto
  Tojota
  Vetura

  Tojota

  Makina nuke eshte ne pune veteme pjeset qe ju duhene veteme ne ocap kontaktoni cdo pjese ma lir se c

  Mat 15 mars 14:01
  1.000 Lek
 • 0 foto
  l200
  Vetura

  l200

  Makina eshte me letra te bllokume me idashte iterheqe ka motorr 2.477 eshte per terrene malore vete

  Mat 11 mars 23:02
  2.800 Lek
 • 8 foto
  Shitet Volkswagen Pasat 1.9
  Vetura

  Shitet Volkswagen Pasat 1.9

  Volkswagen Passat 1.9 portobagazh viti 2003, ne gjendje shume te mire me letra deri ne shtator 2020.

  Mat 11 mars 09:00
  2.000 €
 • 4 foto
  Veturë fiord transit
  Vetura

  Veturë fiord transit

  Viti i prodhimit 2008 I doganuar TDI 1.8 140.000 145.000 km MANUAL 5 shpejtsi Komuna MTROVICË

  Mat 8 mars 20:01
  2.800 €
 • 5 foto
  Fugon
  Vetura

  Fugon

  Shitet fugon mercedes benz i vitit 2012 me letra deri ne korrik me sherbime te bera te gjitha fugoni

  Mat 5 mars 20:09
  11.000 €
 • 3 foto
  Fiat punto 1.2 benzin 8 valvula super ekonomik
  Vetura

  Fiat punto 1.2 benzin 8 valvula super ekonomik

  shitet fiat punto 1.2 benzin super ekonomik me letra te paguara per 1 vit ne gjendje perfekte me ba

  Mat 3 mars 19:01
  1.350 €
 • 8 foto
  Mercedez benz 2000D
  Vetura

  Mercedez benz 2000D

  Mercedez benz 200D 1990 ne gjendje shume te mire Makina eshte pa letra

  Mat 1 mars 19:21
  750 Lek
 • 11 foto
  Benz-190
  Vetura

  Benz-190

  Benz ne gjendje te mir me kondisioner gati per cdo prove nr068292741.

  Mat 1 mars 17:08
  3.200 €
 • 3 foto
  Furgon mercedz ,Edi
  Vetura

  Furgon mercedz ,Edi

  She furgon benz viti 1982 ,taksa te paguara targat i ka te bllokuara por mund ti hapen pa problem

  Mat 28 shkurt 20:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet ose nderrohet fiat panda
  Vetura

  shitet ose nderrohet fiat panda

  Makina eshte ne super gjendje

  Mat 9 dhjetor 11:42
  1.490 €
 • 5 foto
  FIAT PUNTO AUTOMAT
  Vetura

  FIAT PUNTO AUTOMAT

  FIAT PUNTO I VITIT 1998 AUTOMAT , LETRA DERI NE SHKURT 2020, ME KONDICIONER, TE GJITHA SHERBIMET E B

  Mat 7 nëntor 11:22
  1.100 €
 • 5 foto
  bez mercedes
  Vetura

  bez mercedes

  mercedez benz me letra me 4marsha cmimi 1000 lek ...... .......kemi dhe nji zitor kubot 4x4 kubot pl

  Mat 26 shtator 10:19
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet mercedez benx 250
  Vetura

  Shitet mercedez benx 250

  Shes mercedez benx 250 pa turbo me kondicjoner makina esht ne gjendje shum te mir per me shum kontak

  Mat 22 shtator 10:23
  1.600 Lek
 • 6 foto
  micubish colt
  Vetura

  micubish colt

  mitsubishi colt e vitit 1999 1.3 benzin me kondicjoner me letra per nje vit tani sa i jan pre e rreg

  Mat 19 shtator 08:08
  1.200 €
 • 4 foto
  mecedes-benz
  Vetura

  mecedes-benz

  shitet _Autobuz 614 ne gjendje shum te mir motorrike ashu si edhe xhenerike e letra te sa po bera __

  Mat 18 shtator 20:30
  8.000 €
 • 3 foto
  Benx
  Vetura

  Benx

  Shese Benx 190 D me dokometa te rregulla deri ne qeshor 2020 esht ngjendje shum te mir mun ta provon

  Mat 16 shtator 11:09
  1.800 €
 • 3 foto
  Edi
  Vetura

  Edi

  Shitet makina ne gjendje te mir e sa po ardhur nga gjermani ne gjendje shum te mir per me teper 0686

  Mat 11 shtator 14:20
  2.200 €
 • 4 foto
  !!! Okazion.. Audi A3.1.9 TDI
  Vetura

  !!! Okazion.. Audi A3.1.9 TDI

  Shes Audi A 3 1.9 TDI Dhjetor 97 në super gjendje me të gjitha shërbimet e bëra në kohë..Me dokumen

  Mat 11 shtator 08:18
  1.700 €
 • 0 foto
  Dcnxzx
  Vetura

  Dcnxzx

  Shesim ose nderrojm!

  Mat 6 shtator 22:44
  4.000 €
 • 0 foto
  Aghkf
  Vetura

  Aghkf

  Shesim makinen ose e nderrojm! Me marrveshje

  Mat 6 shtator 22:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Jejjwk
  Vetura

  Jejjwk

  Shes LAND Rover discovery 2 td5 ne gjendje shum te mir.

  Mat 6 shtator 22:12
  4.000 €
 • 3 foto
  Ford Maverick
  Vetura

  Ford Maverick

  Shitet ford maverick 2.7 nafte ne gjendje te perkryer....krah anglez..shitet per arsye mosperdorimi.

  Mat 6 shtator 11:06
  1 Lek
 • 7 foto
  mercedez benc
  Vetura

  mercedez benc

  makina eshte ne gjendje perfekte...e gatshme per cdo lloj prove...vaj filtra te sapo nderruara shit

  Mat 6 shtator 10:18
  1.700 €
 • 3 foto
  shitet urgjent super gjendje
  Vetura

  shitet urgjent super gjendje

  shes makinen ne gjendje te mire pune dhe me gjitha sherbimet e bera pa dekomenta te interesuarit te

  Mat 5 shtator 07:47
  600 Lek
 • 0 foto
  Mercedes Benz 200 dizel
  Vetura

  Mercedes Benz 200 dizel

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. E gatshme per cdo lloj prove

  Mat 2 shtator 14:33
  1.700 €
 • 0 foto
  Seat altea. Okazion vetem 3000 euro, per disa dite
  Vetura

  Seat altea. Okazion vetem 3000 euro, per disa dite

  Seat altea. Okazion vetem 3000 euro, per disa dite Nafte, 2005. ne gjendje shume te mire.

  Mat 1 shtator 22:07
  3.000 €
 • 7 foto
  Mercades-Benz
  Vetura

  Mercades-Benz

  Shitet per arsyje mos perdorimi. Mercedes-Benz E-Class(Elegance). Automjeti disponon: Motor 200.cdi.

  Mat 1 shtator 15:15
  3.300 €
 • 1 foto
  Bmv
  Vetura

  Bmv

  Shitet bmv pa dogan

  Mat 1 shtator 12:07
  1.500 €
 • 6 foto
  Ford Galaxy 1.9 TDI  (Viti:2002;Vende:6+1)
  Vetura

  Ford Galaxy 1.9 TDI (Viti:2002;Vende:6+1)

  Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI . Viti 2002. 6+1 vende . Kamio : Manuale. Gjendja motorrike dhe xhenerike

  Mat 31 gusht 20:41
  4.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz E clas 220 viti 2006
  Vetura

  Mercedes Benz E clas 220 viti 2006

  Shitet Mercedes Benz 211 viti 2006 automat letrat deri ne janar 2020 sherbimet te bera makina esht

  Mat 31 gusht 12:37
  7.000 €
 • 6 foto
  A4 OKAZION
  Vetura

  A4 OKAZION

  AUDI A4 AVANT SPORTBACK VITI PRODHIMIT 2005 MODEL 2006 - KAMBIO MANUALE 6+R -NGJYRA: BLU E ERRET ME

  Mat 29 gusht 23:12
  4.000 €
 • 0 foto
  Seat altea 4200 euro
  Vetura

  Seat altea 4200 euro

  Seat altea 4200 euro

  Mat 26 gusht 18:51
  4.200 €
 • 0 foto
  golf 5
  Vetura

  golf 5

  shitet ose nderrohet me foristrad x5.+.-.diferenca. makina esht ne gjendje te mire.me te gjit

  Mat 26 gusht 16:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vetem shitet
  Vetura

  Vetem shitet

  Bmw 2011 x5 .3.0 nafte e sapo arshur nga Usa. 113000 milje.$17000 gjendje perfekte e gatshe per cdo

  Mat 25 gusht 12:37
  17.000 €
 • 2 foto
  ford maverick 4x4
  Vetura

  ford maverick 4x4

  shitet ford maverick 4x4 motor 2.7 naft turbo , cmimi 160 000 leke. makina ndodhet ne klos ,Mat

  Mat 21 gusht 14:54
  160.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Mercedes benz 240 100 000 Leke
  Vetura

  Shitet Mercedes benz 240 100 000 Leke

  Shitet Mercedes benz 240 i cregjistruar perfundimisht, ne gjendje te mire pune,xhamat e pare elektri

  Mat 21 gusht 10:01
  100.000 Lek
 • 1 foto
  VW Golf 5 103 kW
  Vetura

  VW Golf 5 103 kW

  Makina esht ne gjendje te mir

  Mat 19 gusht 20:54
  4.500 €
 • 0 foto
  4x4 Ford maverick
  Vetura

  4x4 Ford maverick

  Shitet Ford maverick 2.7 naft turbo gomat e reja . motor super gjendje.cmimi 160000 I diskutushem M

  Mat 17 gusht 07:42
  160 Lek