Vetura
Mirditë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Mirditë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shes golf 6 look GTI e sa po ardhur nga Belgjika.
  Vetura

  Shes golf 6 look GTI e sa po ardhur nga Belgjika.

  Golf 6 Viti 2010 1.6 nafte Kamje manuale me 5 marsha Xhama te zinj origjinal Makina eshte me dogan

  Mirditë Sot, 00:06
  9.400 €
 • 6 foto
  Shitet Mirdite
  Vetura

  Shitet Mirdite

  Wolfswagen Caddy

  Mirditë 27 qershor 12:34
  2.000.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet Passat 2.0 TDI DSG 2007
  Vetura

  Shitet Passat 2.0 TDI DSG 2007

  I ardhur nga gjermania me te gjitha sherbimet e kryera Viti 2007 Automatic Navigator Etj

  Mirditë 3 prill 17:43
  5.400 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.9 Tetor 2004
  Vetura

  VW Touran 1.9 Tetor 2004

  Gjendje perfekte motorike, xhenerike dhe e mbajtur per merak. Sedilje me ngrohje, pasqyra elektrike,

  Mirditë 3 prill 09:32
  4.300 €
 • 7 foto
  shitet golf 7
  Vetura

  shitet golf 7

  golf 7 viti 2015 e sa po ardhur nga Gjermania , disje alumini , e gatshme per cdo lloj prove , full

  Mirditë 2 prill 23:23
  12.500 €