Vetura
Mitrovicë

Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shitet Polo 1.6 Tdi e posa ardhur prej Finlande - Pa dogan - viti 2010 karrikat me nxemje gjamat me

  Mitrovicë Sot, 10:33
  3.950 €
 • 7 foto
  Golf 6-2011
  Vetura

  Golf 6-2011

  Shes Golf 6 VP 2011- 1.6 Bluemotion 105 ps i ardhun ne ks me 20.06.2020 Performancat: Tempomat Boar

  Mitrovicë 5 gusht 21:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE AUTOMATIK 2006 RKS 2QELSA
  Vetura

  AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE AUTOMATIK 2006 RKS 2QELSA

  📞044494555 dhe 048494555 *AUDI A6 3.0 DIZELL S-LINE *AUTOMATIK TIPTRONIK *KM 198 *FULL EXTRA VIT

  Mitrovicë 5 gusht 21:48
  6.900 €
 • 9 foto
  SHES KOMBI VW T4 2.5 TDI ME KLIM RKS 2001
  Vetura

  SHES KOMBI VW T4 2.5 TDI ME KLIM RKS 2001

  TELEFON <<049860260>> Shes Kombin vw T4 me Klim ne gjendje te mir i sapo servisuar me r

  Mitrovicë 5 gusht 21:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kia sportage rks 11muj
  Vetura

  kia sportage rks 11muj

  kia osht ngjendje trregullt boj edhe ndrrim

  Mitrovicë 5 gusht 21:41
  2.000 €
 • 5 foto
  Fiat punto
  Vetura

  Fiat punto

  shes Fiat punto 1.2 benxin ne gjendje te rregullt i ka gjamat me rrym mrena eshte shume shume i paq

  Mitrovicë 5 gusht 21:37
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Caddy 2.0 sdi-Me dogan me fakur tvsh-Viti 2004
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi-Me dogan me fakur tvsh-Viti 2004

  I sapo doganuar ne emer te firmes .gjendje perfekte per info : ipko-viber 049666799 ose 045987797

  Mitrovicë 5 gusht 21:36
  2.999 €
 • 8 foto
  VW Caddy 1.9 Tdi-DSG-Pa dogan-Viti 2006Me klim
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Tdi-DSG-Pa dogan-Viti 2006Me klim

  I sapo ardhun Pa dogan ,Gjendje shum tmir me klim nxemje karrika gjama me rrym etjj

  Mitrovicë 5 gusht 21:36
  2.950 €
 • 12 foto
  ➖BMW MODELI F10 530D➖
  Vetura

  ➖BMW MODELI F10 530D➖

  📞044 865 125 ➖BMW MODELI F10 530D Full opcione Timon me shpejci dhe me vibrator Fellne M-Pow

  Mitrovicë 5 gusht 21:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan faktur tvsh-viti 2005
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan faktur tvsh-viti 2005

  I sapo doganuar ne emer te firmes ne gjendje perfekte per me shum kontakto ipko-viber 049666799 ose

  Mitrovicë 5 gusht 21:35
  3.000 €
 • 10 foto
  Peugeot 1.6 ehdi SW
  Vetura

  Peugeot 1.6 ehdi SW

  Peugeot 308 SW 1.6 ehdi 2012 Regjistrimi i pare ne RKS Vetura eshte e kompletuar me te gjitha, Abs E

  Mitrovicë 5 gusht 21:35
  6.800 €
 • 6 foto
  Ford tranzit 2.2 dizell - pa dogan - viti 2004
  Vetura

  Ford tranzit 2.2 dizell - pa dogan - viti 2004

  per info 049666799 ose 045987797 i ardhun nga gjermonia

  Mitrovicë 5 gusht 21:35
  2.250 €
 • 12 foto
  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd 110kw 150ps
  Vetura

  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd 110kw 150ps

  Alfa ROMEO 159 1.9 JTD 16v 1.9 JTD 110kw-150ps -Viti 2006 -Motorri 1.9 JTD -1910 kubik, -110kw-150p

  Mitrovicë 5 gusht 21:34
  5.199 €
 • 12 foto
  MERCEDES E320 AVANGARD REGJIRIM 6 MUJ 1 PRONAR
  Vetura

  MERCEDES E320 AVANGARD REGJIRIM 6 MUJ 1 PRONAR

  -Mercedes E320 CDI AVANGARDE -CMIMI-6300€ tel:049116515 -Marshi Automatik , -Senzora parkimi -Regj

  Mitrovicë 5 gusht 21:34
  6.300 €
 • 9 foto
  VW Caddy 1.9 Tdi -Me dogan faktur tvsh-viti 2007
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Tdi -Me dogan faktur tvsh-viti 2007

  I sapo doganuar ne emer te firmes .Gjendje perfekte 1.9 tdi . per kontakt :ipko-viber 049666799 ose

  Mitrovicë 5 gusht 21:33
  3.333 €
 • 10 foto
  VW Caddy 1,9 Tdi-DSG-Pa dogan-viti 2006-Me klim
  Vetura

  VW Caddy 1,9 Tdi-DSG-Pa dogan-viti 2006-Me klim

  I sapo ardhun nga jasht Me klim gjama me rrym fellne me goma tmir. gjendje perfekte. Dsg per info :i

  Mitrovicë 5 gusht 21:33
  3.000 €
 • 9 foto
  VW T5 Transporter 1.9 Tdi-Pa dogan-viti 2004
  Vetura

  VW T5 Transporter 1.9 Tdi-Pa dogan-viti 2004

  i sapo ardhun nga jasht Pa dogan ,Gjendje perfekte. per info :ipko-viber 049666799 ose 045987797

  Mitrovicë 5 gusht 21:33
  3.333 €
 • 1 foto
  Sportage 2.0td rks 8muj shes,ndrroj
  Vetura

  Sportage 2.0td rks 8muj shes,ndrroj

  Gjip osht ngjendje tmir boj ndrrim shtoj Pak pare me naj vetur tvogel

  Mitrovicë 5 gusht 21:31
  2.000 €
 • 9 foto
  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan - viti 2004
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan - viti 2004

  caddy sdi me dogan te paguar i sapo ardhur nga gjermania per me shum 049333260 ose 043720850

  Mitrovicë 5 gusht 21:29
  3.100 €
 • 12 foto
  vw passat karavan me klim viti 2004
  Vetura

  vw passat karavan me klim viti 2004

  vw passat karavan me klim me nxemje karrika me liber servisit servisin sapo te kryer i qlajmruar pe

  Mitrovicë 5 gusht 21:28
  360 €
 • 10 foto
  VW T5 transporter 2.5 tdi - Pa dogan - viti 2006
  Vetura

  VW T5 transporter 2.5 tdi - Pa dogan - viti 2006

  Me klim nxemje karrika goma treja . motorrin me dhomzor . per me shum kontakto 049333260-viber

  Mitrovicë 5 gusht 21:28
  3.650 €
 • 5 foto
  MERCEDES E 270 CDI AVANGARDE TARGA SRB VITI 2004
  Vetura

  MERCEDES E 270 CDI AVANGARDE TARGA SRB VITI 2004

  MERCEDESI E 270 CDI AVANGARDE AUTOMATIK DRITA XENON NE GJENDE SUPER TE MIR ME DUKUMENTA TE RREGULL K

  Mitrovicë 5 gusht 21:23
  3.500 €
 • 9 foto
  SHES KOMBI VW T4 2.5 TDI ME KLIM RKS 2001
  Vetura

  SHES KOMBI VW T4 2.5 TDI ME KLIM RKS 2001

  TELEFON <<049860260>> Shes Kombin vw T4 me Klim ne gjendje te mir i sapo servisuar me r

  Mitrovicë 5 gusht 21:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES KOMBI VW T4 2.5 TDI ME KLIM RKS 2001
  Vetura

  SHES KOMBI VW T4 2.5 TDI ME KLIM RKS 2001

  TELEFON <<049860260>> Shes Kombin vw T4 me Klim ne gjendje te mir i sapo servisuar me r

  Mitrovicë 5 gusht 21:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf
  Vetura

  VW Golf

  Golf IV 1.9 TDI 2002 regjistrim deri ne 10 Prill 2021

  Mitrovicë 5 gusht 21:23
  4.400 €
 • 10 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE RKS
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE RKS

  TELEFON📞:📞 __ 049860260__ Shes Golf 6 i impurtuar nga Gjermania i doganuar dhe regjistruar me RKS

  Mitrovicë 5 gusht 21:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE RKS
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE RKS

  TELEFON📞:📞 __ 049860260__ Shes Golf 6 i impurtuar nga Gjermania i doganuar dhe regjistruar me RKS

  Mitrovicë 5 gusht 21:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi A7 3.0 tdi quattro per marakli
  Vetura

  Audi A7 3.0 tdi quattro per marakli

  Shes ose bej ndërrim Audi a7 prej Suedie Kerri asht ne gjendie perfekte Mrenda full asht Dritat

  Mitrovicë 5 gusht 21:11
  18.500 €
 • 8 foto
  VW Caddy 2.0 sdi-Me dogan faktur tvsh- Me klim
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi-Me dogan faktur tvsh- Me klim

  i sapo doganuar ngjendje shum tmir me Klim funcjonale

  Mitrovicë 5 gusht 21:06
  3.333 €
 • 9 foto
  VW Caddy 2.0 Sdi - Me dogan me Faktur -viti 2004
  Vetura

  VW Caddy 2.0 Sdi - Me dogan me Faktur -viti 2004

  i sapo doganuar ne gjendje te shkelqyshme . Per me shum kontakto ipko-viber 049666799 ose 045987797

  Mitrovicë 5 gusht 21:06
  3.000 €
 • 9 foto
  VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan me faktur- Me klim
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan me faktur- Me klim

  i sapo doganuar ne gjendje te shkelqyshme .Me faktur tvsh Per me shum kontakto ipko-viber 049666799

  Mitrovicë 5 gusht 21:06
  3.333 €
 • 10 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE RKS
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE RKS

  TELEFON📞:📞 __ 049860260__ Shes Golf 6 i impurtuar nga Gjermania i doganuar dhe regjistruar me RKS

  Mitrovicë 5 gusht 21:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TIGUAN 2014 DSG me dogane & homologim ne shitje!
  Vetura

  TIGUAN 2014 DSG me dogane & homologim ne shitje!

  Vetura e posa ardhur me dogane & homologim ne shitje. Automatik dsg, ulese alcantara me nxemje,

  Mitrovicë 5 gusht 20:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kombi Mercedes Sprinter 413 cdi me 25 ulese
  Vetura

  Shitet kombi Mercedes Sprinter 413 cdi me 25 ulese

  Sprinter 413cdi 2.2cc Viti 2005 25 ulse Regjistrim edhe 6muj Me klime Nxemje me radiator edhe fryrs

  Mitrovicë 5 gusht 20:49
  11.000 €
 • 5 foto
  skoda octavia
  Vetura

  skoda octavia

  shes skoda octavia 1.6 benzin ne gjendje te rregullt punon mir i shtrengum rigjistrimi i skaduar per

  Mitrovicë 5 gusht 20:45
  1.150 €
 • 11 foto
  reno clio
  Vetura

  reno clio

  shea reno clio 1.9 disel ne gjendje te rregullt punon mir rks 03.12.2020 i shtrengum dokomenta i gar

  Mitrovicë 5 gusht 20:40
  1.250 €
 • 10 foto
  Wv t5 dizell 1.9 tdi klim abs esp dritat lleda
  Vetura

  Wv t5 dizell 1.9 tdi klim abs esp dritat lleda

  Wv t5 dizell 1.9 tdi klim abs esp tempomat drita me lleda xenon karrika me nxemjen klim edhe mrapa k

  Mitrovicë 5 gusht 20:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES BMW 320 DIZELL 2.0 X DRIVE VITI 2012 NDRRIM
  Vetura

  SHES BMW 320 DIZELL 2.0 X DRIVE VITI 2012 NDRRIM

  SHES BMW 320 DIZELL 2.0 X DRIVE MOTORR ME ZINGJIR VETURA POSEDON KLIMA TRONIK ABS ESP BORD KOMPJUTER

  Mitrovicë 5 gusht 20:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep
  Vetura

  Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

  ☎️☎️☎️ 049604426 Shes veturen Passat dsg automatik i sapo importuar nga gjermania, Pa d

  Mitrovicë 5 gusht 20:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKTE《《?
  Vetura

  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKTE《《?

  Blejm vetura me aksidente dhe defekte te ndryshme ne gjith kosoven apo veturat qe nuk i perdorni n

  Mitrovicë 5 gusht 20:35
  9.999 €
 • 1 foto
  Fellne
  Vetura

  Fellne

  Shiten fellnet 16 me guma Michelin per vetura Wolksvagen

  Mitrovicë 5 gusht 20:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Mercedes Vito 110 CDI
  Vetura

  Shes Mercedes Vito 110 CDI

  Shitet Mercedes Vito 110 CDI ne gjendje shum t\'mir i ardhur nga SW. 4 g

  Mitrovicë 5 gusht 20:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fors Focus 1.6 Automatik
  Vetura

  Fors Focus 1.6 Automatik

  Shes Ford Focus automatik benzin me shpenzime te vigla,gjendjen e ka te mire , shpenzime te vogla.Ve

  Mitrovicë 5 gusht 20:26
  3.250 €
 • 12 foto
  Seat Exeo 2.0 tdi Automatik i Doganuar Homologim
  Vetura

  Seat Exeo 2.0 tdi Automatik i Doganuar Homologim

  Shitet vetura e tipit Seat Exeo 2.0 tdi (Audi A4) modeli Highline i Doganuar Homologim dhe Kontrolle

  Mitrovicë 5 gusht 20:23
  6.800 €
 • 12 foto
  Golf 1.9 tdi UNITED Doganuar
  Vetura

  Golf 1.9 tdi UNITED Doganuar

  Shitet vetura e tipit Golf Plus 1.9 tdi modeli UNITED Doganuar Vetura posedon Klimatronik,Tempomat,

  Mitrovicë 5 gusht 20:23
  6.800 €
 • 12 foto
  Touran 1.9 tdi 7 Ulese 6 Shpejtesi Doganuar
  Vetura

  Touran 1.9 tdi 7 Ulese 6 Shpejtesi Doganuar

  Shitet vetura e tipit VW Touran 1.9 Tdi modeli Comfortline DOGANUAR HOMOLOGIM KONTROLLE TEKNIKE Vet

  Mitrovicë 5 gusht 20:22
  6.800 €
 • 6 foto
  Shitet Chevrolet Lacetti 2005
  Vetura

  Shitet Chevrolet Lacetti 2005

  Shitet Chevrolet Lacetti 1.4 benzin Vetura posedon: Viti i prodhimit 2005 RKS deri në Gusht 2020 Xh

  Mitrovicë 5 gusht 20:05
  2.400 €
 • 7 foto
  Shitet citroen c2 Rks 1 vit
  Vetura

  Shitet citroen c2 Rks 1 vit

  Shitet vetura citroen c2 Rks 1 vit te plote ne emer timin personal ne gjendje te rregull teknike vet

  Mitrovicë 5 gusht 20:05
  2.200 €
 • 4 foto
  Shitet qmimi volitshem rks deri mujin e 9
  Vetura

  Shitet qmimi volitshem rks deri mujin e 9

  Shitet urgjent qmimi volitshem deri ne muajin e 9 regjistrim dizel a170 cdi ne gjendje shume te mire

  Mitrovicë 5 gusht 20:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet VW Passat B7 DSG viti 12.2011
  Vetura

  Shitet VW Passat B7 DSG viti 12.2011

  Vetura posedon : Navi Pulla ne timon Shpejtesit ne timon Pasqyret me rrym Bluetooth AUX Senzora pa

  Mitrovicë 5 gusht 20:04
  6.700 €