Vetura
Mitrovicë

Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  SHES KOMBI FORD 2.5 TDI RKS
  Vetura

  SHES KOMBI FORD 2.5 TDI RKS

  TELEFON ( 049356870) Shes Kombin FORD me 8ulse ne librez ne gjendje te mir i sapo servisuar me rryp

  Mitrovicë Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES KOMBIN FORD 2.5 TDI RKS
  Vetura

  SHES KOMBIN FORD 2.5 TDI RKS

  TELEFON ( 049356870) Shes Kombin FORD me 8ulse ne librez ne gjendje te mir i sapo servisuar me rryp

  Mitrovicë Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES KOMBI FORD 2.5 TDI RKS
  Vetura

  SHES KOMBI FORD 2.5 TDI RKS

  TELEFON ( 049356870) Shes Kombin FORD me 8ulse ne librez ne gjendje te mir i sapo servisuar me rryp

  Mitrovicë Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugot 206 HDI
  Vetura

  Peugot 206 HDI

  Shes Pezhon 206 HDI 2.0 dizell viti 2001 89 ps Veturen e kam qe nga viti 2009 e kam doganu vet dhe r

  Mitrovicë Sot, 09:50
  2.500 €
 • 2 foto
  Opel kadet gsi 2.0 16v
  Vetura

  Opel kadet gsi 2.0 16v

  Shitet opel kadet gsi 2.0 16v ne gjendje perfekte

  Mitrovicë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 3 per pjes
  Vetura

  Golf 3 per pjes

  Golf 3 per pjes p.sh dyrt hauba armortizera dritat e para shtopa kemi edhe karrika per dy dyrsh po e

  Mitrovicë Sot, 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandasha 16 coll per Zuzuki Vitara,Mitrovic
  Vetura

  Bandasha 16 coll per Zuzuki Vitara,Mitrovic

  Shiten bandashat 16 coll jane per suzuki vitara jane shum te rujtun dhe nuk jane te dredht viber.

  Mitrovicë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT
  Vetura

  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT

  TELEFON ( 049596592 ) VIBER (+38349596592) Shes Audin A4 ne gjendje perfekte e sapoardhur nga

  Mitrovicë Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT
  Vetura

  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT

  TELEFON ( 049596592 ) VIBER (+38349596592) Shes Audin A4 ne gjendje perfekte e sapoardhur nga

  Mitrovicë Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT
  Vetura

  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT

  TELEFON ( 049596592 ) VIBER (+38349596592) Shes Audin A4 ne gjendje perfekte e sapoardhur nga

  Mitrovicë Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi a6 2010 Sline
  Vetura

  Audi a6 2010 Sline

  Shitet Audi a6 viti prodhimit 2010 2x Sline , mulitronic ne gjendje perfekte . Per meshum info 04932

  Mitrovicë Sot, 08:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi A3 1.6 d
  Vetura

  Audi A3 1.6 d

  Shitet audi A3 1.6dizel e posa ardhur nga suedija ne gjendje shum te mir

  Mitrovicë Sot, 07:50
  5.400 €
 • 12 foto
  Shes VW Touran 1.9 tdi DSG
  Vetura

  Shes VW Touran 1.9 tdi DSG

  Shes VW Touran 1.9 tdi DSG - Viti i prodhimit 2010 - I sapo doganuar dhe regjistruar RKS - DSG 7G t

  Mitrovicë Sot, 07:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Opel Insignia 2.0 SportsTourer sapodoganuar
  Vetura

  Shitet Opel Insignia 2.0 SportsTourer sapodoganuar

  Shitet Opel Insignia 2.0 CDTI Sports Tourer, motor te qendrueshem 81 kw (110 PS), e importuar tani,

  Mitrovicë Sot, 07:37
  8.700 €
 • 2 foto
  Bure 1000l
  Vetura

  Bure 1000l

  Jon te perdura vetem nj perdorim(50€copa)

  Mitrovicë Sot, 05:54
  50 €
 • 11 foto
  Mercedes C250 Bluetec 204PS, ME DOGAN
  Vetura

  Mercedes C250 Bluetec 204PS, ME DOGAN

  Mercedes c250 cdi 204ps Navi me ekran te madh Drita te ambientit brenda 7G - Tronic Xhama te ere

  Mitrovicë Sot, 01:33
  18.500 €
 • 12 foto
  Mercedes E250 CDI , Final edition 2014 , me dogan
  Vetura

  Mercedes E250 CDI , Final edition 2014 , me dogan

  Mercedes E250 cdi 7g tronik 204 ps Viti i prodhimit 08 - 2013 , seria e fundit e ketij modeli Distro

  Mitrovicë Sot, 01:31
  14.500 €
 • 4 foto
  peugeot 406hdi 2003
  Vetura

  peugeot 406hdi 2003

  Motori 2.0. Shkon shum mir dyrt centrall akumllatorin e ri 2vite garncionin guma rezerv e re ika te

  Mitrovicë Sot, 00:38
  1.200 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 Hdi 2,0
  Vetura

  Peugeot 307 Hdi 2,0

  Vetura esht ne gjendje te mir si optike ashtu edhe mekanike. Vetura posedon klim funksionale fellge

  Mitrovicë Dje, 23:27
  2.300 €
 • 9 foto
  Audi Q7 4L S-Line
  Vetura

  Audi Q7 4L S-Line

  Audi Q7 3.0 Premium Plus me te gjitha opsionet super luksoz me shpejtsi ne timon , Panoram , pasqyre

  Mitrovicë Dje, 22:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes e220 cdi
  Vetura

  Mercedes e220 cdi

  Shitet vetura mercedes e220 cdi ne gjendje shum tmir posedon clim tronic, automatik tip tronik,abs,e

  Mitrovicë Dje, 21:35
  2.299 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 sw
  Vetura

  Peugeot 308 sw

  Shitet vetura.

  Mitrovicë Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes A170 2003
  Vetura

  Mercedes A170 2003

  Vetura është në gjendje të regullt

  Mitrovicë Dje, 20:57
  1.000 €
 • 5 foto
  Mbules bagazhi opel zafira B
  Vetura

  Mbules bagazhi opel zafira B

  Shitet Mbules bagazhi per "OPELL ZAFIRA ,B," Eshte shum e rujtne. Kontakt nga ora 10:00 deri 22:00.

  Mitrovicë Dje, 20:54
  70 €
 • 5 foto
  Opel Meriva 1.3 CDTI 2005 RKS TIPTOP
  Vetura

  Opel Meriva 1.3 CDTI 2005 RKS TIPTOP

  Shes OPEL MERIVA 1.3 CDTI 16V 69 PS , viti i prodhimit:2005, ne gjendje teper te mire teknike dhe o

  Mitrovicë Dje, 20:50
  3.100 €
 • 11 foto
  Mercedes C 220 Cdi Exclucive Km: 92480
  Vetura

  Mercedes C 220 Cdi Exclucive Km: 92480

  Mercedes C 220 Cdi Airmatic, Klima Dy zonale, Park senzora para dhe mbrapa, Kamera mbrapa, Distronik

  Mitrovicë Dje, 19:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes C 220 Cdi ( AMG )
  Vetura

  Mercedes C 220 Cdi ( AMG )

  Mercedes C 220 Cdi I posa ardhur nga Gjermania. I doganuar dhe i regjistruar. Senzora per parkim par

  Mitrovicë Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 1.9TDI RKS
  Vetura

  Audi A4 1.9TDI RKS

  📲049 300 273 ose 044 865 125 sms joo Audi A4 1.9TDi hargjimet e vogla servis te kryer

  Mitrovicë Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW Kombi T4 ne Gjendje perfekte Rks 2 muaj
  Vetura

  VW Kombi T4 ne Gjendje perfekte Rks 2 muaj

  Shes Kombin vw t4 2,5 Dizell motorr teper te mire ne gjendje perfekte i regjistruar ne rks te gjitha

  Mitrovicë Dje, 19:15
  2.850 €
 • 12 foto
  Audi Q7 3.0 V6 4L
  Vetura

  Audi Q7 3.0 V6 4L

  Regjistrim deri dhjetor, nuk eshte hipotek, full options

  Mitrovicë Dje, 19:14
  8.600 €
 • 5 foto
  Mercedes CDI280 3.2
  Vetura

  Mercedes CDI280 3.2

  Shitet vetura Mercedes Benz CDI 280 me motor 3.2 , Automatik , viti 2005 , 254000km , ulset e lekur

  Mitrovicë Dje, 18:56
  7.950 €
 • 2 foto
  Shitet ndrrohet edhe me Vetur fahr kombaj
  Vetura

  Shitet ndrrohet edhe me Vetur fahr kombaj

  Shes ndrroj kombajen fahr m1102 kombaja osht ne gjendje te rregullt e gatshme per sezon boj ndrrim m

  Mitrovicë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  golf 4 pacefik
  Vetura

  golf 4 pacefik

  shes golf 4 pacefik 1.9 TDI me ulset me nxemje me shiber goma treja me klim perfekte me ni fjal

  Mitrovicë Dje, 17:45
  1 €
 • 1 foto
  BLEJ VETURA!!!
  Vetura

  BLEJ VETURA!!!

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE!!!

  Mitrovicë Dje, 17:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Touran 1.9dsg
  Vetura

  Touran 1.9dsg

  Shes touran 1.9 tdi dsg tip top klim abs central ule filtera motorrit menjaqit gjitha ndrrume Servis

  Mitrovicë Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opell kadett gsi
  Vetura

  Opell kadett gsi

  Shes kadett gsi 16v viti 91 fellne oz abs timoni hidraulik 049129149

  Mitrovicë Dje, 17:01
  2.400 €
 • 12 foto
  Golf 6 Plus Cross
  Vetura

  Golf 6 Plus Cross

  Shitet Golf 6 plus Cross 2.0 Manual 6 shpejci tash i Doganum 1vjet i plot regjistrim Pa Vrejtje Ndrr

  Mitrovicë Dje, 16:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Golf 5 Ekstrem i Rujtun VP Fund 2007
  Vetura

  Golf 5 Ekstrem i Rujtun VP Fund 2007

  VW GOLF 5 VP FUND 2007 Golfi esht 2.0 TDI 103kw ose 140ps 6 shpejtsi motorrin e ka model t\'fundit t

  Mitrovicë Dje, 16:36
  7.100 €
 • 11 foto
  Shitet Bmw 325i 2006 049494549
  Vetura

  Shitet Bmw 325i 2006 049494549

  Shitet bmw 2.5i benzin viti i prodhimit 2006 Vetura posedon:klim funksionale abs esp gjamat me rrym

  Mitrovicë Dje, 16:23
  1 €
 • 8 foto
  Audi A4 Avant 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A4 Avant 2.0 TDI

  Audi A4 2.0 tdi 177ps. Viti i prodhimit 23.12.2011 Automatik 8 shpejtsi Posedon: liber servisi qe n

  Mitrovicë Dje, 16:04
  10.400 €
 • 3 foto
  Pjes per Skoda Fabia 1.9tDI
  Vetura

  Pjes per Skoda Fabia 1.9tDI

  Shes pjes per Skoda Fabia 1.9tDI 2 tkuqe 044 149 797 +38649354408 viber

  Mitrovicë Dje, 15:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Blej vetura me tabela te huaja per pjes
  Vetura

  Blej vetura me tabela te huaja per pjes

  Blej vetura me tabela te huaja per pjes me cmimet me te mira VW Golf 3 VW Golf 4 VW Passat B4 VW Pa

  Mitrovicë Dje, 15:20
  1.000 €
 • 2 foto
  Shitet Renault Clio 1.9 dTi
  Vetura

  Shitet Renault Clio 1.9 dTi

  Aktualisht 305364 KM Servisi i ardhshëm 312782 KM Shpenzimet 4.5-6.5L *lokal RKS i skaduar Te servi

  Mitrovicë Dje, 15:19
  1.600 €
 • 3 foto
  Mercedes - Benz (Actros 2543) Tandem
  Vetura

  Mercedes - Benz (Actros 2543) Tandem

  Shes kamionin së bashku me rimorkio në gjendje të mirë teknike, i kontrolluar rregullisht, serviset

  Mitrovicë Dje, 15:09
  15.000 €
 • 8 foto
  Toureg 3.0 TDI 4x4 Automatik 2006, RKS, ndrrim
  Vetura

  Toureg 3.0 TDI 4x4 Automatik 2006, RKS, ndrrim

  Shitet Toureg 3.0 TDI 4x4 automatik , viti 2006 regjistrim deri ne Nentor, navi, dvd ,full option, n

  Mitrovicë Dje, 14:42
  6.500 €
 • 4 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  shum gjendje te mir i rjtun si mrena edh jasht m rigji

  Mitrovicë Dje, 14:33
  990 €
 • 10 foto
  SHITET BMW 1she modeli 120
  Vetura

  SHITET BMW 1she modeli 120

  BMW 120d 2.0 Viti : 2009 212km te Garantura Vetura posedon -Abes - Airbag - Esp - drita Xenon - klim

  Mitrovicë Dje, 14:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Fiat punto 1.9 JTD me klime
  Vetura

  Fiat punto 1.9 JTD me klime

  ☎️☎️049929452 Shitet fiat punto 1.9 jtd 2002 me klime ngjendje tmir optike dhe teknike te gjitha ser

  Mitrovicë Dje, 13:11
  1.950 €
 • 10 foto
  Audi A2 1.4tdi viti 2002/ 3500€
  Vetura

  Audi A2 1.4tdi viti 2002/ 3500€

  Audi A2 1.4tdi dizell tip top qfar dush lloj prove rujtne / regjistrim 08.10.2020 viti 2002

  Mitrovicë Dje, 12:49
  3.500 €
 • 7 foto
  Audi A6 Diesel V6 2.7 140kw + Navigator
  Vetura

  Audi A6 Diesel V6 2.7 140kw + Navigator

  Audi A6 dizell 190 kalfuqi, shume ne gjendje te mire, te kalume 200 mi km, me servis te krym, ka shu

  Mitrovicë Dje, 12:38
  Me Marrveshje