Vetura
Mitrovicë

Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 12 foto
  Passat B7 2.0 TDI 2012 Bluemotion (Pa Dogane)
  Vetura

  Passat B7 2.0 TDI 2012 Bluemotion (Pa Dogane)

  Shitet Passat B7 2.0 TDI BlueMotion Viti i prodhimit 2012 Pronari i Par qe nga viti 2012.. Kilometra

  Mitrovicë 4 qershor 20:43
  6.500 €
 • 6 foto
  VW CADDY 2.0 SDI - Pa Dogan - Viti 2007
  Vetura

  VW CADDY 2.0 SDI - Pa Dogan - Viti 2007

  shitet caddy 2.0 Sdi viti 2007 pa dogan karrikat me nxemje 177000km me liber servisit centrall abs g

  Mitrovicë 4 qershor 19:40
  2.600 €
 • 8 foto
  Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014
  Vetura

  Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014

  Golfi 7 GTD 2.0 184 PS eshte me 24.11.2014 me garancion deri ne 24. 11. 2019 ne servis te autorizu

  Mitrovicë 4 qershor 19:15
  24.900 €
 • 11 foto
  E Class Elegance Full Opsion 94.000km
  Vetura

  E Class Elegance Full Opsion 94.000km

  * E 200 2.2 Elegance Full Opsion * Viti :.10.2013 * 94.000 km originale me servisa me rregull ne

  Mitrovicë 4 qershor 18:46
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  E Class Elegance 95.000km Full Opsione
  Vetura

  E Class Elegance 95.000km Full Opsione

  * E 200 2.2 Elegance Full Opsion * Viti :.10.2013 * 95000 km originale me servisa me rregull ne Mer

  Mitrovicë 4 qershor 18:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E350 CDI AMG Sapo doganuar U SHIT
  Vetura

  Mercedes E350 CDI AMG Sapo doganuar U SHIT

  Mercedes E350 Amg Line 265ps automatik i sapo doganuar Posedom:Drita led para mrapa ,Drita bi xenon

  Mitrovicë 4 qershor 18:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kia
  Vetura

  Kia

  KIA CARNAVAL 2.9 CDI DISEL VITI 2002 PA DOGAN NE GJENDJE TE RREGULLT SHITET PER PJES 049337638

  Mitrovicë 4 qershor 18:14
  580 €
 • 5 foto
  Mercedes A 170 CDI viti 2002 pa dogan
  Vetura

  Mercedes A 170 CDI viti 2002 pa dogan

  Shes Mercedes A170 Cdi ne gjendje te mir pa dogan viti 2002 per meshum info nr teli 049888408

  Mitrovicë 4 qershor 17:10
  999 €
 • 10 foto
  Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep
  Vetura

  Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

  Shes veturen Mercedes C220 Cdi 170ps Full Avantgarde Vetura posedon: Fara Xenon Bi Xenon Dhe Robot

  Mitrovicë 4 qershor 16:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Golf 4 1.9 tdi (i) ngjendje perfekte

  Mitrovicë 4 qershor 16:44
  3.750 €
 • 9 foto
  Peugeot 407 2.0
  Vetura

  Peugeot 407 2.0

  Peugeot 407, viti 2006,motorri HDI 2.0,ps 136. 218.000 te kalume me liber servisi,automatik tiptroni

  Mitrovicë 4 qershor 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  jeta
  Vetura

  jeta

  shes xheten disell 1.6 i thjesht viti 23.12.91 rks 22.9.2020 goma treja i mirmbajtun maksimum seriv

  Mitrovicë 4 qershor 14:21
  999 €
 • 5 foto
  Shes caddy
  Vetura

  Shes caddy

  Shes veturen caddy 1.9 tdi pa dogan 2008 klimen ac karrikat me nxemje motorrin e tipit ri fellne dhe

  Mitrovicë 4 qershor 13:31
  3.200 €
 • 2 foto
  Krrilla Per Audi 100
  Vetura

  Krrilla Per Audi 100

  Shes dy krillat e para per audi 100

  Mitrovicë 4 qershor 13:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2004
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2004

  Per info : ipko-viber 049666799 - 045987797

  Mitrovicë 4 qershor 13:14
  2.899 €
 • 4 foto
  Mercedes A170 CDI 2003
  Vetura

  Mercedes A170 CDI 2003

  Shitet vetura Mercedes A170 CDI ne gjendje te rregullt rexhistrimi i dyt ne Kosov esht me Klim, ulse

  Mitrovicë 4 qershor 12:48
  4.200 €
 • 10 foto
  shes Passat 2013 variant 2.0 DSG BMT
  Vetura

  shes Passat 2013 variant 2.0 DSG BMT

  Shes veturen ne gjendje shum te mir vetura posedon Klim ,tempomat, navigation rns510 Bluetooth 4×Gja

  Mitrovicë 4 qershor 12:39
  12.990 €
 • 0 foto
  passat 2.0 tdi DSG me dogan viti 2011
  Vetura

  passat 2.0 tdi DSG me dogan viti 2011

  passati medogan te pagume 1.automatik DSG 2. senzora para e mrapa 3. shpejcit vollan4 4.auto hold

  Mitrovicë 4 qershor 12:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 807
  Vetura

  Peugeot 807

  Ne gjendje shume te mire i vitit 2010 me 244000 te kalume. Setil i llamelles komplet i ndrum, kaisha

  Mitrovicë 4 qershor 12:22
  6.500 €
 • 11 foto
  Golf 7
  Vetura

  Golf 7

  Golf 7 Highline 2.0 TDI, automatik tiptonic, shpejtsei ne timon, pulla ne timon, xenon, big xenon, d

  Mitrovicë 4 qershor 12:16
  17.400 €
 • 5 foto
  VW Caddy
  Vetura

  VW Caddy

  Shitet vetura caddy vetura eshte 1.9 tdi e sapo ardhur nga suedia 2008 me fellne te mira me nje fjal

  Mitrovicë 4 qershor 10:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hyundai i20
  Vetura

  Hyundai i20

  Shum i mir

  Mitrovicë 3 qershor 23:47
  2.600 €
 • 3 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Golf 3 1.9tdi AC klima Regjistrim deri n dhjetor Teper i ruajtur Servisin e kryer komplet Goma 80%

  Mitrovicë 3 qershor 22:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Polo 1.9T(DI)
  Vetura

  Polo 1.9T(DI)

  Polo 1.9T(DI) 74kw/101hp Vetura posedon: Vitin e prodhimit 2002 RKS deri 21/09/2020 Klimatronic ABS,

  Mitrovicë 3 qershor 22:50
  3.850 €
 • 2 foto
  Blejme urgjent vetura risiii qmime te mira
  Vetura

  Blejme urgjent vetura risiii qmime te mira

  Urgjent blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme blejme vetura me defekte te aksident

  Mitrovicë 3 qershor 22:42
  2.222 €
 • 3 foto
  Urgjent blejme vetura tere kosoven
  Vetura

  Urgjent blejme vetura tere kosoven

  Urgjentisht blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme si Bmw audi opel mercedes peugeo

  Mitrovicë 3 qershor 22:42
  1.999 €
 • 0 foto
  Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro
  Vetura

  Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro

  Urgjent Blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme urgjent me rks, te aksidentuara me d

  Mitrovicë 3 qershor 22:42
  2.000 €
 • 7 foto
  Shitet Bmw X5 Rks benzin 3.0
  Vetura

  Shitet Bmw X5 Rks benzin 3.0

  Shitet Bmw X5 Rks Benzin 3.0 ne gjendje shume te mire teknike dhe optike vetura posedon : Klimatron

  Mitrovicë 3 qershor 22:41
  4.300 €
 • 5 foto
  Shitet rks 1.4 benzin 2 muaj rks bej ndrrim
  Vetura

  Shitet rks 1.4 benzin 2 muaj rks bej ndrrim

  Shitet renault thalia benzin 1.4 Rks 2 muaj regjistrim viti 2001 timon hidraulik abs air bag 4 dyer

  Mitrovicë 3 qershor 22:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shes Touran 2.0 TDI 140 PS V.P 2005 7 ULSE
  Vetura

  Shes Touran 2.0 TDI 140 PS V.P 2005 7 ULSE

  Shes Touran 2.0 TDI v.p 2005 Rks 11.2020. 7 ulse gjitha serviset e kryera Vetura ka kto karakterist

  Mitrovicë 3 qershor 22:00
  5.000 €
 • 3 foto
  Opel astra
  Vetura

  Opel astra

  Shes veturen Opel Astra (Vauxhal) 1.7 dizel viti 1999 regjistrim i skaduar në gjendje të rregullt vi

  Mitrovicë 3 qershor 21:57
  1.300 €
 • 3 foto
  Audi A7 3.0 tdi quattro per marakli
  Vetura

  Audi A7 3.0 tdi quattro per marakli

  Shes ose bej ndërrim Audi a7 prej Suedie Kerri asht ne gjendie perfekte Mrenda full asht Dritat

  Mitrovicë 3 qershor 21:11
  18.500 €
 • 11 foto
  Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep
  Vetura

  Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

  ☎️☎️☎️ 049604426 Shes veturen Passat dsg automatik i sapo importuar nga gjermania, Pa d

  Mitrovicë 3 qershor 20:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 3 karavan viti 99 1.9 tdi  048 883 048
  Vetura

  Golf 3 karavan viti 99 1.9 tdi 048 883 048

  Golf 3 1.9 tdi viti 99 karavan abs hidrolik gomat e mira ngjendje shum tmir per info shtes +38348883

  Mitrovicë 3 qershor 20:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  blej komba transporter pa dogan dhe rks
  Vetura

  blej komba transporter pa dogan dhe rks

  blej komba transporter rks dhe pa dogan me qmim te arsyshem tel 043915937 viber +38343915937

  Mitrovicë 3 qershor 18:27
  1.000 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.9tdi 2002 regjistrim deri 2021
  Vetura

  Golf 4 1.9tdi 2002 regjistrim deri 2021

  Vetura ka klim tronike fellne goma te mira etj. I regjistruar deri ne 02. 2021

  Mitrovicë 3 qershor 17:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese per Opel Astra G 2.0DTI
  Vetura

  Pjese per Opel Astra G 2.0DTI

  Astra G 2.0 DTI Pjese per Opel Astra G 2.0Dti, vetem boshpumpa defekt.

  Mitrovicë 3 qershor 17:47
  1 €
 • 0 foto
  ?Blej vetura
  Vetura

  ?Blej vetura

  Blej te gjith veturat pa dogan rks qlajmrume per pjes 100-500 euro fotografit e veturav dergoni vib

  Mitrovicë 3 qershor 17:31
  450 €
 • 12 foto
  Ford Focus C-MAX 2.0 CDTi
  Vetura

  Ford Focus C-MAX 2.0 CDTi

  Shitet nderrohet ford focus c maz 2.0cdti ngjendje tmir 2004 me klim rks i skaduar

  Mitrovicë 3 qershor 16:46
  2.900 €
 • 12 foto
  Shitet tauran 1.9 tdi 75 kw 105 pk
  Vetura

  Shitet tauran 1.9 tdi 75 kw 105 pk

  Shitet tauran ende skan ardhur nga holanda shum ne gjendje te mir per infor viber 0031642055578

  Mitrovicë 3 qershor 16:41
  2.600 €
 • 3 foto
  BMW 520
  Vetura

  BMW 520

  shes bmw 520d e39 diesel nje pronar ne ks ne gjendje te mir

  Mitrovicë 3 qershor 15:05
  4.000 €
 • 11 foto
  Mercedes C Classe AMG Line I sapo doganuar
  Vetura

  Mercedes C Classe AMG Line I sapo doganuar

  ☎️☎️☎️☎️ 049604426 Shes veturen Mercedes full AMG brenda dhe jasht,fjala e mramt e Mercedesit , C20

  Mitrovicë 3 qershor 15:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  opel vivaro
  Vetura

  opel vivaro

  N gjendje t rregullt

  Mitrovicë 3 qershor 14:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw T5 MAXI 2.5 TDI 2007
  Vetura

  Vw T5 MAXI 2.5 TDI 2007

  Shitet Vw T5 Maxi shum ne gjendje te mire kombi . Karrikat me rrym xhamat me rrym 6 shpejtsi shofers

  Mitrovicë 3 qershor 14:12
  3.850 €
 • 4 foto
  VW Passat 3C, 2.0, TDI, DSG, 2009!
  Vetura

  VW Passat 3C, 2.0, TDI, DSG, 2009!

  Shitet vetura Passat, 3C, 2.0, TDI. DSG, 140 PS, (model i ri i motorit). Vetura ka ardhur nga Zvicra

  Mitrovicë 3 qershor 13:16
  7.400 €
 • 9 foto
  SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI 2007 ME KLIM
  Vetura

  SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI 2007 ME KLIM

  SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI PRODHIMIT 2007 NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE VETURA POSE

  Mitrovicë 3 qershor 13:13
  4.000 €
 • 10 foto
  mercedes benz glk 350 amg line
  Vetura

  mercedes benz glk 350 amg line

  shes mercedes benz glk 350 amg line viti i prodhimit 2015 kiliometra te kaluara 100.000 + km te gar

  Mitrovicë 3 qershor 12:50
  1 €
 • 4 foto
  SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA B 1.9
  Vetura

  SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA B 1.9

  Vetura ka rigjistrim deri ne janar 2021,rigjistrimi i dyte ne Kosove Servisin e ndrrusit te shpejtes

  Mitrovicë 3 qershor 12:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Golf 2 1.6
  Vetura

  VW Golf 2 1.6

  Shitet gold 2 ne gjendje te rregullt. Per me shum informata na kontaktoni ne numrin 049-409-322

  Mitrovicë 3 qershor 12:04
  1.100 €
 • 0 foto
  Vetura ne shitje
  Vetura

  Vetura ne shitje

  Shesë veturen Passat 1.6 Benzin viti i prodhimit,shasia 1988 kurse motorri 1994,Ka sigurim dhe regji

  Mitrovicë 3 qershor 11:59
  860 €