Vetura
Mitrovicë

Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Vw caddy Life 1.9 tdi viti 2010
  Vetura

  Vw caddy Life 1.9 tdi viti 2010

  Vw caddy Life. 1.9 tdi Viti 2010 230 km me liber servisi I ardhur nga gjermanija pa dogan Tel: 0

  Mitrovicë 3 qershor 11:39
  4.800 €
 • 6 foto
  opel vektra c 2.0 dizel viti 2004
  Vetura

  opel vektra c 2.0 dizel viti 2004

  shitet ose ndrohet tip top

  Mitrovicë 3 qershor 11:09
  1 €
 • 10 foto
  Shes golf 6 2.0 TDI Vp 09 rks
  Vetura

  Shes golf 6 2.0 TDI Vp 09 rks

  Shes golf 6 2.0 TDI viti 2009 rks Clim centrall abs ajr bek Tempo mat senzor parkingu Perpara dhe

  Mitrovicë 3 qershor 10:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi a3 sline
  Vetura

  Audi a3 sline

  Shes Audi A3 2.0TDI, 3x S-Line Facelift S-Tronic 06.2010 Diesel sapo regjistruar 1 vit rks Vetura ka

  Mitrovicë 3 qershor 09:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi a4 2.0 tdi model spot back
  Vetura

  Audi a4 2.0 tdi model spot back

  Audi a4 2.0 tdi model spot back 📞 tel 049/589/451 📞 vibe

  Mitrovicë 3 qershor 09:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zamajaca per DSG te Ardhur Nga zvicrra ch
  Vetura

  Zamajaca per DSG te Ardhur Nga zvicrra ch

  Zamajaca per DSG te Ardhur Nga Zvicrra CH per golf passat touran skoda audi a3 etj Me garancion --

  Mitrovicë 3 qershor 09:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Golf 4 1.9 tdi pikap 2004 sapo ardhur
  Vetura

  Golf 4 1.9 tdi pikap 2004 sapo ardhur

  Golf 4 1.9 tdi ( pikap ) sapo ardhur pa dogan Vetura mund te registeohet edhe doganohet Per pikap

  Mitrovicë 3 qershor 09:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  GOLF IV 1.9 SDI ME CLIM RKS
  Vetura

  GOLF IV 1.9 SDI ME CLIM RKS

  Gjendje super te mire nuk ka nevoj per investim, me regjistrim shoenzime shume te vogla. Nuk esht hi

  Mitrovicë 3 qershor 09:02
  2.990 €
 • 6 foto
  Chrysler Grand Voyager 2.8 diesel
  Vetura

  Chrysler Grand Voyager 2.8 diesel

  shes Chrysler Grand Voyager 2.8 diesel me tabela te huaja pa dogan

  Mitrovicë 3 qershor 07:47
  2.000 €
 • 8 foto
  Porsche Cayenne 3.0 diesel
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 diesel

  shes Porsche Cayenne 3.0 diesel targa te huaja ne gjendje shume te mire fizike dhe optike

  Mitrovicë 3 qershor 07:43
  27.500 €
 • 7 foto
  Alfa romeo
  Vetura

  Alfa romeo

  Shitet vetura ne gjendje te rregullt 1.9 diesel 150 PS JTD regjistrimi i skaduar para 1 jave perkthi

  Mitrovicë 2 qershor 23:25
  2.800 €
 • 6 foto
  BMW 320d Touring
  Vetura

  BMW 320d Touring

  Shitet bmw 320d ekstrem e rujtne pa dogan per ma shum kontaktoni viber: +4915205313538

  Mitrovicë 2 qershor 20:04
  6.000 €
 • 4 foto
   Audi a3
  Vetura

  Audi a3

  Shes audi a3 2.0 140 ps ne targa te hujaa,(Germany)ne gjendje perfekte autumatik pulla n timon e ser

  Mitrovicë 2 qershor 18:10
  6.800 €
 • 5 foto
  Shes golf 6
  Vetura

  Shes golf 6

  Shes golf 6 1.6 tdi 105 ps 5 shpejtesi 152.000km te garantura i servisuar viti i prodhimit 2011 Tre

  Mitrovicë 2 qershor 18:02
  6.500 €
 • 7 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Audi A6 2.5 dizell viti 2001 me 1 vit regjistrim Quattro S_Line Komfori: facelift Dritat: facelift

  Mitrovicë 2 qershor 17:25
  4.300 €
 • 9 foto
  mersedes clas 2.2 benzin automatik pa dogan
  Vetura

  mersedes clas 2.2 benzin automatik pa dogan

  shes mersedes 2.2 benzin pa dogan automatik fellne tmira me goma ne gjendje te rregullt punon mir i

  Mitrovicë 2 qershor 15:38
  650 €
 • 9 foto
  Shitet urgjent golf 6, 2.0 Automatik 2010
  Vetura

  Shitet urgjent golf 6, 2.0 Automatik 2010

  Shes golf 6, 2.0 Urgjent Automatik Klimtlatronik Pulla ne vollon Gjamat elektronik Regjistrim deri

  Mitrovicë 2 qershor 15:20
  7.200 €
 • 8 foto
  Renault Laguna
  Vetura

  Renault Laguna

  Renault Laguna 2.2 DCI vitii 2003 model 2004 Marka: Reno Modeli: Laguna Kupikazh: 2.2 Viti i pro

  Mitrovicë 2 qershor 15:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  INVENTAR I ALPEDES
  Vetura

  INVENTAR I ALPEDES

  Shitet inventari per sallon ondulimi inventari eshte i Alpedes dhe posedon 4 karika profesionale dhe

  Mitrovicë 2 qershor 14:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PASSAT BLUEMOTION 2012 AUTOMATIK
  Vetura

  PASSAT BLUEMOTION 2012 AUTOMATIK

  Passat 2.0 TDI Viti: 12.2011 e sapodoganaur dhe regjistruar , 140 Kuaj fuqi, Bluemotion (Ekonomik).

  Mitrovicë 2 qershor 13:18
  9.400 €
 • 6 foto
  VW POLO 1.9 TDI RKS
  Vetura

  VW POLO 1.9 TDI RKS

  Vetura eshte komplet e servisuar Ne gjendje shum te mire shum e shterngume Motor ectrem te mire 1.9

  Mitrovicë 2 qershor 12:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Citroen Jumpy viti 2009 i doganuar. Citroeni osht ne gjendje shum te mire i ruajtun shumm. 1

  Mitrovicë 2 qershor 11:48
  4.600 €
 • 12 foto
  Shese opel zafira 1.7 dtci dizell 7 ulse viti 2009
  Vetura

  Shese opel zafira 1.7 dtci dizell 7 ulse viti 2009

  Shes opel zafira 17 dizell viti 2009 7 ulse kerri eshte shume xhendje te mire 1.7 6 shpejci motorre

  Mitrovicë 2 qershor 11:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Caddy
  Vetura

  VW Caddy

  Shitet vetura ‘caddy’ pikap. Ne gjendje te rregullt. Viti 2006, SDI (1.9) diesel , vetura eshte e ru

  Mitrovicë 2 qershor 11:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Seat Ibiza i posa ardhur prej finlande 1.6 tdi pa dogan Viti 11-it muj 2011 klima tronik karrikat

  Mitrovicë 2 qershor 10:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Opel INSIGNIA 2.0 4X4
  Vetura

  Shitet Opel INSIGNIA 2.0 4X4

  Shitet vetura, e importuar nga Gjermania. Vetura eshte ne gjendje, shume te mire teknike dhe optike.

  Mitrovicë 2 qershor 09:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 1.4 diesel
  Vetura

  Golf 1.4 diesel

  Shitet vetura golf 2 . 1.4 disel ne gjendje shum te mir Ka regjistrim guma treja nuk osht I kalbur

  Mitrovicë 2 qershor 08:48
  900 €
 • 5 foto
  Shes fiat punto 1.2 B viti 2003 rks 4 muj
  Vetura

  Shes fiat punto 1.2 B viti 2003 rks 4 muj

  Shes fiat punto 1.2 benxin viti 2003 Rks 4 muj Clim centrall abs ajr bek gjamat me rrym interjer te

  Mitrovicë 2 qershor 08:47
  1.850 €
 • 6 foto
  BMW 330 xd 4x4 vp 02.2002
  Vetura

  BMW 330 xd 4x4 vp 02.2002

  Shitet vetura Bmw 330 xd 4x4 Vp 02.2003 Automatik Karavan Klimatronik 3qelsa te dhezjes Fellne me

  Mitrovicë 2 qershor 03:03
  2.100 €
 • 6 foto
  Passat 2.0tdi DSG 2011
  Vetura

  Passat 2.0tdi DSG 2011

  Vetura posedon gjendje shume te mir teknike dhe optike. Mund te provohet dhe verifikohet per gjendje

  Mitrovicë 2 qershor 03:03
  10.200 €
 • 6 foto
  Fiat stillo 2003 1.9 d me klime ne gjendje te mir
  Vetura

  Fiat stillo 2003 1.9 d me klime ne gjendje te mir

  Vetura ka gjendje te mir teknike dhe optike Ka klime funksionale dhe gjendje te rregullt tekike dhe

  Mitrovicë 1 qershor 19:17
  2.100 €
 • 0 foto
  opel corsa C
  Vetura

  opel corsa C

  shes opel corsa c 1.7 DTI disel ne gjendje te rregullt

  Mitrovicë 1 qershor 18:47
  3.000 €
 • 10 foto
  Shitet golf 5
  Vetura

  Shitet golf 5

  Shitet golf 5 2.0 Tdi v.p 2004 ne gjendje shum te mir 049777660

  Mitrovicë 1 qershor 17:04
  1 €
 • 8 foto
  Shitet opell frontera
  Vetura

  Shitet opell frontera

  Shitet opell frontera ne gjendje shum te mir e gatshme per off road motorri 2.0 plin-benzin.Vetura p

  Mitrovicë 1 qershor 16:10
  2.200 €
 • 5 foto
  Golf 2 dizell
  Vetura

  Golf 2 dizell

  Shitet golf 2 dizell 1.6 i thjesht Rks i skadun N gjendje te rregullt pa defekt Ec mir n trapa i

  Mitrovicë 1 qershor 15:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel Combo dizel
  Vetura

  Opel Combo dizel

  shesh opel combo pikap 1.7 dizell motori japan vetura eshte ne gjendje te rregullt per ma shum na k

  Mitrovicë 1 qershor 14:20
  1.300 €
 • 7 foto
  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan-viti 2005
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan-viti 2005

  Per info ; ipko-viber 049666799 ose 045987797

  Mitrovicë 1 qershor 13:57
  2.950 €
 • 10 foto
  VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2007 me klim
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2007 me klim

  Me dogan te paguar Per info ipko-viber 049666799 ose 045987797.

  Mitrovicë 1 qershor 13:56
  3.100 €
 • 8 foto
  VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2007
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2007

  me dogan te pagune . per info ipko-viber 049666799 ose 045987797

  Mitrovicë 1 qershor 13:56
  3.100 €
 • 5 foto
  VW TOURAN 2010
  Vetura

  VW TOURAN 2010

  Shes touran ne gjendje te rregullt Viti Prodhimit 2010 2.0 Dizell 7 ulse Pa dogan Senzora para mr

  Mitrovicë 1 qershor 13:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ford fukus
  Vetura

  Ford fukus

  Shes ford fukus ne gjendje te rregull viti 2004 motorri 1.8 dizel sigurim deri ne shtator gjdo gje n

  Mitrovicë 1 qershor 12:31
  3.800 €
 • 3 foto
  Shes Auspuh Sport
  Vetura

  Shes Auspuh Sport

  Shes auspuhin sport

  Mitrovicë 1 qershor 12:01
  50 €
 • 2 foto
  She\'s qumsht te dhive
  Vetura

  She\'s qumsht te dhive

  Dhit Jan te kuqe atoktone qumsht shum te shendetshem dhe me garancjon

  Mitrovicë 1 qershor 11:41
  2 €
 • 1 foto
  Auto Pjes Te Naseri VW
  Vetura

  Auto Pjes Te Naseri VW

  Shesim pjes per golf 2-3 , audi , cady , opel , t2 , t4 , polo , pasat 2 etj gjindemi ne Shipol afer

  Mitrovicë 1 qershor 10:29
  500 €
 • 5 foto
  Shitet komplet ose per pjes Chrysler
  Vetura

  Shitet komplet ose per pjes Chrysler

  Shitet Chrysler 3.3 benzin automatik ne gjendje te mir

  Mitrovicë 1 qershor 10:29
  500 €
 • 12 foto
  VW Tiguan 2010 Automatik Full Opsion
  Vetura

  VW Tiguan 2010 Automatik Full Opsion

  - Mob : +38344294285 - Tiguan 2.0 TDI 4Motion Offroad ***FULL OPSIONE*** - Euro 5. - 260,000 km TË G

  Mitrovicë 1 qershor 10:14
  11.500 €
 • 11 foto
  Touran 2.0 tdi 2008 united full extra
  Vetura

  Touran 2.0 tdi 2008 united full extra

  Touran 2.0 tdi United 2008 📞 049/23/2015 📞 viber +383 49/23/2015 Po

  Mitrovicë 1 qershor 09:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes c220 Karavan
  Vetura

  Mercedes c220 Karavan

  shesim mercedesin C220 karavan dizel Automatik viti 2016 te kalune 21000 I sa po ardhur nga gjermani

  Mitrovicë 1 qershor 09:20
  18.500 €
 • 5 foto
  Shitet Skoda SuperB, DSG, 2010
  Vetura

  Shitet Skoda SuperB, DSG, 2010

  Vetura eshte ne gjendje perfekte.

  Mitrovicë 1 qershor 09:20
  6.250 €
 • 5 foto
  shitet Skoda SuperB
  Vetura

  shitet Skoda SuperB

  Vetura eshte ne gjendje perfekte

  Mitrovicë 1 qershor 09:00
  Me Marrveshje