Vetura
Mitrovicë

Vetura në shitje në Mitrovicë | Automatik |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Audi A7 3.0 tdi quattro per marakli
  Vetura

  Audi A7 3.0 tdi quattro per marakli

  Shes ose bej ndërrim Audi a7 prej Suedie Kerri asht ne gjendie perfekte Mrenda full asht Dritat

  Mitrovicë Dje, 21:11
  18.500 €
 • 11 foto
  Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep
  Vetura

  Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

  ☎️☎️☎️ 049604426 Shes veturen Passat dsg automatik i sapo importuar nga gjermania, Pa d

  Mitrovicë Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi Q7 Sline
  Vetura

  Audi Q7 Sline

  Audi Q7 3.0 Premium Plus me te gjitha opsionet super luksoz me shpejtsi ne timon , Panoram , pasqyre

  Mitrovicë Dje, 19:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes c220 AVANTGARDE U SHIT FLM MERRJEP
  Vetura

  Mercedes c220 AVANTGARDE U SHIT FLM MERRJEP

  Mercedes c220 170ps automatik viti fund 2008 seria 2009 Vetura esht e sapo doganuar dhe regjistruar

  Mitrovicë Dje, 16:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUTU PJESĒ FIDI
  Vetura

  AUTU PJESĒ FIDI

  Kemi shume lloje te bmw Bmw E28, E30, E34, E36, E38, E39, E46, X5

  Mitrovicë Dje, 14:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bëjm blerjen e vetures  BMW
  Vetura

  Bëjm blerjen e vetures BMW

  Bejme blerjen e llojit BMW qfare do me Kon ne targa te huja edhe te aksidentume etj prej viti 1980de

  Mitrovicë Dje, 14:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë
  Vetura

  Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë

  Pjesë vetem per BMW te Fidi Mitrovicë-Rekë tel 049584868 ose 049494549 +Viber

  Mitrovicë Dje, 14:20
  555 €
 • 5 foto
  X5 per pjes Auto PjesServis Fidi
  Vetura

  X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

  Kemi pjes te shumllojshe te bmw's prej viti 1980 deri 2005 te seris 316-318-320-323-325-328-330-520

  Mitrovicë Dje, 14:20
  999 €
 • 11 foto
  Mercedes C220 CDI Automatik U SHIT FLM MERRJEP
  Vetura

  Mercedes C220 CDI Automatik U SHIT FLM MERRJEP

  ☎️☎️☎️☎️049604426 Mercedes c220 170ps automatik viti fund 2008 seria 2009 Vetura esh

  Mitrovicë Dje, 13:08
  11.800 €
 • 10 foto
  Mercedes c220 80.000km U SHIT FLM MERRJEP
  Vetura

  Mercedes c220 80.000km U SHIT FLM MERRJEP

  ☎️☎️☎️049604426 Mercedes c220 170ps automatik viti 2009 Vetura esht e sapo doganuar qe

  Mitrovicë Dje, 13:06
  11.800 €
 • 9 foto
  Audi Q7 4L S-Line
  Vetura

  Audi Q7 4L S-Line

  Audi Q7 3.0 Premium Plus me te gjitha opsionet super luksoz me shpejtsi ne timon , Panoram , pasqyre

  Mitrovicë 5 qershor 22:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mbules bagazhi opel zafira B
  Vetura

  Mbules bagazhi opel zafira B

  Shitet Mbules bagazhi per "OPELL ZAFIRA ,B," Eshte shum e rujtne. Kontakt nga ora 10:00 deri 22:00.

  Mitrovicë 5 qershor 20:54
  70 €
 • 5 foto
  Mercedes CDI280 3.2
  Vetura

  Mercedes CDI280 3.2

  Shitet vetura Mercedes Benz CDI 280 me motor 3.2 , Automatik , viti 2005 , 254000km , ulset e lekur

  Mitrovicë 5 qershor 18:56
  7.950 €
 • 3 foto
  Mercedes - Benz (Actros 2543) Tandem
  Vetura

  Mercedes - Benz (Actros 2543) Tandem

  Shes kamionin së bashku me rimorkio në gjendje të mirë teknike, i kontrolluar rregullisht, serviset

  Mitrovicë 5 qershor 15:09
  15.000 €
 • 5 foto
  Audi a5 3.0 Naftë Automatik
  Vetura

  Audi a5 3.0 Naftë Automatik

  vetura esht ne gjendje Super te rregullt

  Mitrovicë 5 qershor 11:27
  17.000 €
 • 8 foto
  Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014
  Vetura

  Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014

  Golfi 7 GTD 2.0 184 PS eshte me 24.11.2014 me garancion deri ne 24. 11. 2019 ne servis te autorizu

  Mitrovicë 4 qershor 19:15
  24.900 €
 • 11 foto
  Mercedes E350 CDI AMG Sapo doganuar U SHIT
  Vetura

  Mercedes E350 CDI AMG Sapo doganuar U SHIT

  Mercedes E350 Amg Line 265ps automatik i sapo doganuar Posedom:Drita led para mrapa ,Drita bi xenon

  Mitrovicë 4 qershor 18:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shes Passat 2013 variant 2.0 DSG BMT
  Vetura

  shes Passat 2013 variant 2.0 DSG BMT

  Shes veturen ne gjendje shum te mir vetura posedon Klim ,tempomat, navigation rns510 Bluetooth 4×Gja

  Mitrovicë 4 qershor 12:39
  12.990 €
 • 9 foto
  PASSAT BLUEMOTION 2012 AUTOMATIK
  Vetura

  PASSAT BLUEMOTION 2012 AUTOMATIK

  Passat 2.0 TDI Viti: 12.2011 e sapodoganaur dhe regjistruar , 140 Kuaj fuqi, Bluemotion (Ekonomik).

  Mitrovicë 2 qershor 13:18
  9.400 €
 • 5 foto
  Shitet komplet ose per pjes Chrysler
  Vetura

  Shitet komplet ose per pjes Chrysler

  Shitet Chrysler 3.3 benzin automatik ne gjendje te mir

  Mitrovicë 1 qershor 10:29
  500 €
 • 4 foto
  Pjes per Jaguar S-Type 3.0 B V6 4x4 V.p 2004 (ch)
  Vetura

  Pjes per Jaguar S-Type 3.0 B V6 4x4 V.p 2004 (ch)

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë 28 maj 13:56
  1.888 €
 • 1 foto
  Shes Pjes Ford Mondeo 2.0 Tdci Automatic 2001 2006
  Vetura

  Shes Pjes Ford Mondeo 2.0 Tdci Automatic 2001 2006

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë 28 maj 13:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Pjes Per Bmw E46 320 b Box motorr Automatic
  Vetura

  Shes Pjes Per Bmw E46 320 b Box motorr Automatic

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë 28 maj 13:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Renault Laguna 3.0 V6 Automatic
  Vetura

  Renault Laguna 3.0 V6 Automatic

  Viber+38349358144

  Mitrovicë 28 maj 13:54
  3.000 €
 • 1 foto
  4 goma 255/50/19 michelin vetem 120 euro.viber
  Vetura

  4 goma 255/50/19 michelin vetem 120 euro.viber

  Shiten 4 goma 255/50/19 te katertat vine vetem 120 euro.viber

  Mitrovicë 25 maj 23:51
  120 €
 • 4 foto
  Shitet VW-t4-2.5 TDI me klim i ardhur nga zvicrra
  Vetura

  Shitet VW-t4-2.5 TDI me klim i ardhur nga zvicrra

  SHITET VW t4 2.5 tdi viti 2002 Gjama me rrym Automatik Pasqyra me rrym Klim Vetura eshte pa dogan

  Mitrovicë 19 maj 14:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI A3 2.0 DIZEL DSG RKS FULL EXKTRA
  Vetura

  AUDI A3 2.0 DIZEL DSG RKS FULL EXKTRA

  Shes AUDI A3 2.0 DIZEL DSG FULL EXKTRA Viber +38649717869 049717869

  Mitrovicë 30 prill 18:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE
  Vetura

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

  blej te gjitha llojet e veturave pa regjistrim te qlajmrune pa dogan te aksidentune etj nr +38349555

  Mitrovicë 30 prill 10:12
  1.000 €
 • 0 foto
  shitet makina me qmim te mire
  Vetura

  shitet makina me qmim te mire

  shitet makina per pjekje te farave kikirikave etj makina osht e rujtne qmimi i mir boj ndrrim edhe m

  Mitrovicë 12 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Veturë me baterija dhe dirigjues për fëmijë/bebe
  Vetura

  Veturë me baterija dhe dirigjues për fëmijë/bebe

  Veture Audi me baterija dhe dirigjues per femije dhe bebe. Shume pak e perdorne, jasht nuk eshte qit

  Mitrovicë 30 mars 23:28
  170 €
 • 8 foto
  mercedes benz Glk 350
  Vetura

  mercedes benz Glk 350

  Shes mercedes benz Glk350 ne gjendje te rregullt teknike dhe optike model special i porositun prej f

  Mitrovicë 28 mars 17:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes e320
  Vetura

  Mercedes e320

  Shes mercedes-benz e320 ne gjendje shum shum te rregullt i ruajtun si jasht ashtu edhe brenda eshte

  Mitrovicë 21 mars 16:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Citroen c5
  Vetura

  Citroen c5

  Shitet citroen c5 karavan, viti 2002 diesel 2.0 , automatik ,n gjendje shum t mir motorrike, servisi

  Mitrovicë 25 shkurt 19:39
  2.550 €
 • 10 foto
  RANGE ROVER
  Vetura

  RANGE ROVER

  Range Rover 2.2 190ps shum i mirmbajtur i servisuar ne servis te autorizuar me liber, dy par goma ve

  Mitrovicë 23 shkurt 22:07
  31.500 €
 • 5 foto
  Shitet citroen ds5 2.0 diesel viti2012 full opsion
  Vetura

  Shitet citroen ds5 2.0 diesel viti2012 full opsion

  Shitet citroen ds5 ne gjendje shume te mir i ardhur nga suedia me servise te kryera .full opsion me

  Mitrovicë 23 shkurt 12:21
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Citroën C4 Grand Picasso 2.0 Automatic me 7 ulëse
  Vetura

  Citroën C4 Grand Picasso 2.0 Automatic me 7 ulëse

  Citroen C4 Grand Picasso 2.0 2007 automatik me komplet serviset e kryera. I ka 220000 km të kaluara

  Mitrovicë 9 shkurt 18:44
  6.300 €
 • 6 foto
  Pjes per Golf 4
  Vetura

  Pjes per Golf 4

  shes per golf 4 fara maska dekoruse lidhmaska llanja te klimes te ujit branik shtopa te bardh dhe

  Mitrovicë 28 janar 08:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet makina per pjekje
  Vetura

  shitet makina per pjekje

  shitet makina per pjekjen e kikirikave fara miser etj makina osht ne gjendje te rregullt siq shihet

  Mitrovicë 19 janar 11:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel vectra
  Vetura

  Opel vectra

  Shes opel vectra 89 Automatik 1.8 benzin+Plin shum mir punon ne dy sisteme,ësht shum e rujtum si mbr

  Mitrovicë 11 janar 18:55
  1.600 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Avantgarde E 250 CDI Bluefficency.
  Vetura

  Shitet Mercedes Avantgarde E 250 CDI Bluefficency.

  Shes Mercedes Avantgarde me targa te Gjermanisë. Viti i prodhimit 2010 ne fund te vitit 2011. Vetura

  Mitrovicë 8 janar 06:59
  15.000 €
 • 12 foto
  Shes BMW X6 35D 2011 (Targa te huaja)
  Vetura

  Shes BMW X6 35D 2011 (Targa te huaja)

  Shitet BMW X6 35D Full Extra, 2011, e sapo ardhur nga Suedia. Vetura eshte Diesel, 3.0 dhe shpenzon

  Mitrovicë 4 janar 19:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI A6 3.0 QUATTRO 2011 S-TRONIC
  Vetura

  AUDI A6 3.0 QUATTRO 2011 S-TRONIC

  Shes audi a6 3.0 TDI 2011 ne gjendje shum te mir vetura posedon LLEDA PARA LLEDA MBRAPA VOLLON 3 ST

  Mitrovicë 2 janar 09:27
  18.000 €
 • 11 foto
  Shitet E350 mercedes 4 matik
  Vetura

  Shitet E350 mercedes 4 matik

  Shitet ose me mundis ndrrimi viti 2010 e350 4 matik gjendje prefeket i po sa ardhur me panaram senzo

  Mitrovicë 18 dhjetor 20:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW 535 dizel
  Vetura

  BMW 535 dizel

  Shitet Gt 535 dy turbo, 3.5 viti 2010 regjistrim edhe 6 muj gumaa t rejaa ekzstraa 6 kamera 360

  Mitrovicë 18 dhjetor 15:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A3 Sportback 2.0 S LINE DSG
  Vetura

  Audi A3 Sportback 2.0 S LINE DSG

  Shitet Audi A3 2.0TDI automatik DSG, viti i prodhimit 11/2008. Makina eshte full opsion Timon multif

  Mitrovicë 6 dhjetor 00:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES ML 320 AMG LINE
  Vetura

  MERCEDES ML 320 AMG LINE

  Shitet ML 320 CDI ne fund te 11/2006 (model 2007), ndrrues te shpejstise ne dore automatik, shum i

  Mitrovicë 25 nëntor 20:28
  10.600 €
 • 11 foto
  Mercedes c220 AMG LINE 2011 i doganuar
  Vetura

  Mercedes c220 AMG LINE 2011 i doganuar

  Mercedes c220 cdi i doganuar gjendja perfekte viti i prodhimit 12-2010 , shpejtesi ne timon , amg li

  Mitrovicë 24 nëntor 22:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Volvo 2.4 diesel
  Vetura

  Volvo 2.4 diesel

  Volvo 2.4 diesel Klima Xhamat me rrym Ulset me rrym Ulset me nxemse Tempomat Ne gjedje shume te mire

  Mitrovicë 18 nëntor 17:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Taureg 5.0 Dizel Rks 6 muaj
  Vetura

  Taureg 5.0 Dizel Rks 6 muaj

  shes kerin ne gjendje shum tmir per ma shum info

  Mitrovicë 18 nëntor 15:15
  4.600 €
 • 1 foto
  4 goma 255/50/19 michelin vetem 130 euro.
  Vetura

  4 goma 255/50/19 michelin vetem 130 euro.

  Shiten 4 goma 255 50 19 te firmes michelin jan te tujtne. Te katertat 130 euro.

  Mitrovicë 17 nëntor 17:31
  130 €