Vetura
Mitrovicë

Chrysler | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet komplet ose per pjes Chrysler
  Vetura

  Shitet komplet ose per pjes Chrysler

  Shitet Chrysler 3.3 benzin automatik ne gjendje te mir

  Mitrovicë 1 qershor 10:29
  500 €
 • 2 foto
  Chrysler voyager 2.4 benzin plin ndrrim shtoj pare
  Vetura

  Chrysler voyager 2.4 benzin plin ndrrim shtoj pare

  shes chrysler voyager 2.4 benzin plin me 7 ulse posedon elektronik gjama,klim,centrall,etj regjistri

  Mitrovicë 22 janar 08:10
  2.000 €
 • 6 foto
  Shes chrysler voyager
  Vetura

  Shes chrysler voyager

  Shitet chrysler voyager ne gjendje te mir 2.5 disell manual, 7 ulse ,klim ,abs, centrall , gjamat me

  Mitrovicë 11 dhjetor 19:07
  3.900 €
 • 7 foto
  Chrysler
  Vetura

  Chrysler

  Chrysler Voyager motor 2.5 crd me 95000 km te kaluara Automatik. Klimë Abs. Airbag ballor e a

  Mitrovicë 23 shtator 07:54
  2.520 €
 • 3 foto
  Shes veturen Chrysler
  Vetura

  Shes veturen Chrysler

  Shes veturen Chrysler. Modeli voyager, ne gjendje shume te mire. 2.5 kubikazh. Rregjistrim ka deri n

  Mitrovicë 21 shtator 18:07
  2.300 €
 • 6 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet

  Shitet ose ndrrohet

  Mitrovicë 10 gusht 19:28
  1.750 €
 • 4 foto
  chrysler grand
  Vetura

  chrysler grand

  shes chrysler grand 2.5 disel viti 99 ne gjendje te rregullt rigjistrimi i skaduar Urgjend 0492634

  Mitrovicë 9 gusht 11:16
  1.200 €
 • 6 foto
  Cheysler 300 2.7 b Mitrovice
  Vetura

  Cheysler 300 2.7 b Mitrovice

  Vetura eshtr ne gjendje shume te mire dhe posedon i sapo regjistruar Klime tempomat mbyllje qendrore

  Mitrovicë 8 gusht 21:27
  Me Marrveshje