Vetura
Mitrovicë

Fiat | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Fiat Seicento 2007
  Vetura

  Fiat Seicento 2007

  Fiat 600 Seicento 1.1 benzin ne gjendje te mir RkS regjistrim ska perkthimi behet menjeher interie

  Mitrovicë Sot, 13:11
  1.000 €
 • 5 foto
  Fiat punto
  Vetura

  Fiat punto

  Shitet fiat punto 1.1 benzin ngjendje shum te mir Rks regjistrim ska perkthimi behet menjehere hipot

  Mitrovicë 18 janar 10:00
  780 €
 • 4 foto
  Fiat Punto 1.3 Dizell 2005
  Vetura

  Fiat Punto 1.3 Dizell 2005

  Osht ngjendje te rregullt 1 vit regjistrim

  Mitrovicë 17 shtator 15:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiati 1.9 Dizell e Perdori vetem 3 jave ne Kosove
  Vetura

  Fiati 1.9 Dizell e Perdori vetem 3 jave ne Kosove

  Fiatin ka nje gjendje Teknike 100% te mire dhe te Rujtne Ngjyren eka shum te rujtne se ka qendru vet

  Mitrovicë 16 shtator 20:37
  2.800 €
 • 6 foto
  Shes ndrroj fiat
  Vetura

  Shes ndrroj fiat

  Shes ose ndrroj fiat 1.9 td ngjendje tmir pune i rujtun 5 dyr rexh deri nmars 2019 boj edhe ndrrim:

  Mitrovicë 15 shtator 22:33
  1.250 €
 • 10 foto
  Shes Fiat Punto 1.3 Dizel Multijet V.p 29.11.2005
  Vetura

  Shes Fiat Punto 1.3 Dizel Multijet V.p 29.11.2005

  Shes Fiat Punto 1.3 Dizel Multijet V.p 29.11.2005 ne gjende shum te mir vetura posedon 1 vit regjist

  Mitrovicë 9 shtator 22:45
  3.100 €
 • 4 foto
  Fiat Punto 1.3 Dizell 2005
  Vetura

  Fiat Punto 1.3 Dizell 2005

  Osht ne gjendje te rregullt 1 vit regjistrim

  Mitrovicë 9 shtator 15:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Fiat Punto 1.3 diezel
  Vetura

  Shitet Fiat Punto 1.3 diezel

  Shitet fiat punto 1.3 ne gjendje te rregullt 1vjet rigjstrim per kthimi behet me nje her

  Mitrovicë 9 shtator 14:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes fiat multipla
  Vetura

  Shes fiat multipla

  Shes fiat multipla viti i prodhimit ne fund te 2001 vetura osht 1.9 turbo dizell gjama elektrik fell

  Mitrovicë 8 shtator 21:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat Bravo 1.9 jtd
  Vetura

  Fiat Bravo 1.9 jtd

  ..

  Mitrovicë 28 gusht 19:10
  1.300 €
 • 7 foto
  Foat Brava 1.9 JTD
  Vetura

  Foat Brava 1.9 JTD

  Shitet

  Mitrovicë 20 gusht 18:34
  670 €
 • 6 foto
  Fiat Punto 1.1-97
  Vetura

  Fiat Punto 1.1-97

  Fiat punto Motorri 1.1 benzin plin punon ne te dy sistemet dhe shpenzon shum pak Viti i prodhimit 19

  Mitrovicë 19 gusht 01:42
  390 €
 • 1 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  shes Fiat 500 Viti 2012 1.4 benzin ne gjendje te rregullt teknike e sapo ardhur nga Kanada Vetura

  Mitrovicë 16 gusht 19:49
  4.200 €
 • 3 foto
  Kombi
  Vetura

  Kombi

  Shitet kombi fiat 2.8 vitit 2001 ne rks kombi osht ne gjendje te rregll na kontaktoni ne ket nr 0492

  Mitrovicë 15 gusht 19:38
  1.550 €
 • 4 foto
  Pershendetje
  Vetura

  Pershendetje

  Shitet kombi Fiat.Eshte ne gjendje te rregullt! 1.9 Diesel Tif ka deri ne 2020.

  Mitrovicë 31 korrik 14:51
  1.300 €
 • 5 foto
  Fiat Punto 1.2-95
  Vetura

  Fiat Punto 1.2-95

  Fiat Punto 1.2 benzin, viti 1995 Vetura eshte e inportuar nga jasht ( pa dogan ) Vetura eshte ne gj

  Mitrovicë 31 korrik 09:38
  340 €
 • 7 foto
  Fiat Ducato 2.8
  Vetura

  Fiat Ducato 2.8

  shes minibusin Fiat Ducato 2.8 me klime ne gjendje shume te mire me tabela te huaja

  Mitrovicë 21 korrik 19:46
  9.500 €
 • 2 foto
  Fiat
  Vetura

  Fiat

  Shitet fiat 500 1.4 benzin i ardhur nga zvicrra qmimi me marveshje

  Mitrovicë 16 korrik 10:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vetur me 5 dyer
  Vetura

  Vetur me 5 dyer

  Fiat doblo 1.9 disel I pershtatshem per pun dhe familje

  Mitrovicë 8 korrik 17:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fiat Marea 1.9JTD 1VJET REGJISTRIM ME KLIM
  Vetura

  Fiat Marea 1.9JTD 1VJET REGJISTRIM ME KLIM

  Ne gjendje shume te mire ne pergjithesi. Te gjitha serviset e kryera. Para nje jave. Centrall hidrau

  Mitrovicë 1 korrik 19:43
  1.850 €