Vetura
Mitrovicë

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Mitrovicë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Bora 1.9TDI pa dogan
  Vetura

  Bora 1.9TDI pa dogan

  Bora 1.9 TDI ne gjendje te mir vetura nuk ka klim e ardhur nga austria

  Mitrovicë 18 shtator 20:07
  990 €
 • 6 foto
  VW Bora 1.9 TDI.
  Vetura

  VW Bora 1.9 TDI.

  Shes Veturen VW Bora. 1.9TDI (di) Viti 2000. Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike. Vetura po

  Mitrovicë 7 shtator 10:19
  1 €
 • 4 foto
  VW Bora. 1.9 TDI (DI).
  Vetura

  VW Bora. 1.9 TDI (DI).

  Vetura eshte ne gjendje shum te mir. Vetura posedon: Klime funksjonale, Gjama elektronik, pasqyre e

  Mitrovicë 3 shtator 13:15
  3.900 €
 • 1 foto
  Vw Bora 1,9 Tdi Rks
  Vetura

  Vw Bora 1,9 Tdi Rks

  Vetura esht ne gjendje te mir teknike dhe optike Vetura posedon klim ac 4 gjamat me rym abs Fellge

  Mitrovicë 8 gusht 13:14
  3.650 €
 • 9 foto
  WV BORA 1.9 TDI RKS SHUM E RUJTNE
  Vetura

  WV BORA 1.9 TDI RKS SHUM E RUJTNE

  WV BORA 1.9 TDI POSDEON KLIM FUNKISON XHAMA ME RRYM KARRIKA NXMEJE KASTEFON TMADH =USB

  Mitrovicë 1 korrik 09:04
  4.400 €
 • 10 foto
  VW BORA
  Vetura

  VW BORA

  Shitet VW BORA viti 2005, km te kaluara 265.000, kerri eshte ne gjendje te mire, eshte i thjesht, sh

  Mitrovicë 22 qershor 17:18
  5.000 €