Vetura
Novoberdë

Vetura në shitje në Novoberdë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë Sot, 16:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VTURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VTURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë Sot, 16:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/dite!!!
  Vetura

  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/dite!!!

  Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË! 
 TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +38345450454

  Novoberdë Sot, 14:31
  30 €
 • 5 foto
  shes Benz c class 220 cdi automat 2005 € 5300
  Vetura

  shes Benz c class 220 cdi automat 2005 € 5300

  Shes Benz Mercedes 220 CDI viti 06-2005 Model Elegance 263324 Km e veta me liber sherbimi. automa

  Novoberdë Sot, 11:22
  5.300 €
 • 5 foto
  Shiten syzat
  Vetura

  Shiten syzat

  Shiten syza ose ndrrohe me ndonje pikap apo vetur

  Novoberdë Sot, 01:54
  1.800 €
 • 10 foto
  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)
  Vetura

  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

  Shitet Land Rover Free Lander 2 ne gjendje shume te mire i vitit 2007 me 260000 km i perdorur vetem

  Novoberdë Dje, 12:45
  8.500 €
 • 6 foto
  Mjeti ndodhet ne Tiran
  Vetura

  Mjeti ndodhet ne Tiran

  Cmimi i diskutushem

  Novoberdë 25 maj 12:03
  8.500 €
 • 0 foto
  AUTO-LUKI= BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  AUTO-LUKI= BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  BLEJM TE GJITHA LLOJET E BETURAVE NE TER KOSOVEN 24/7 DERGO OFERTEN NE TEL 049405310 OSE VIBER +383

  Novoberdë 22 maj 00:30
  1 €
 • 4 foto
  C clas 203
  Vetura

  C clas 203

  Makina ndodhet ne korce eshte ne gjebdje prefekte

  Novoberdë 21 maj 14:30
  3.800 €
 • 11 foto
  shes mercedes ML 320 CDI 10.000 euro
  Vetura

  shes mercedes ML 320 CDI 10.000 euro

  shes mercedes ML 320 cdi ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerik, mjeti esht i sapo targuar

  Novoberdë 16 maj 21:15
  10.000 €
 • 7 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë 11 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  goma me bandasha te thjesht 205/55/16
  Vetura

  goma me bandasha te thjesht 205/55/16

  shiten gomat ne gjendje te mir

  Novoberdë 27 prill 20:01
  85 €
 • 2 foto
  *SHES FELLNET URGJENT*?
  Vetura

  *SHES FELLNET URGJENT*?

  SHES URGJENT FELLNET 225/45/17 ME GUMA TE VERES TE SAPO ARDHURA NGA GJERMONIA BOJN PER GOLF 4 AUDI A

  Novoberdë 25 prill 22:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma 235/55/17
  Vetura

  Goma 235/55/17

  Shes 4 goma goma jan ne gjendje shum te mir te posa ardhura nga gjermani veten dy muaj te përdorura

  Novoberdë 15 prill 21:05
  140 €
 • 2 foto
  Shitet Pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis
  Vetura

  Shitet Pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis

  shitet pllaci 5 Ari e 27 kfadrat ne peje afer Qarshi Gjamis posedon dukumentacion perkthim i menjehe

  Novoberdë 11 prill 07:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis
  Vetura

  Shitet Pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis

  shitet pllaci 5 Ari e 27 kfadrat ne peje afer Qarshi Gjamis posedon dukumentacion perkthim i menjehe

  Novoberdë 11 prill 04:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis
  Vetura

  shitet pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis

  shitet pllaci 5 Ari e 27 kfadrat ne peje afer Qarshi Gjamis posedon dukumentacio perkthim i menjeher

  Novoberdë 9 prill 07:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shite pasati 2.0
  Vetura

  Shite pasati 2.0

  Shitet pasati 2.0 krejt nrregll shit kush asht interesun me lajmroni nr 044223152

  Novoberdë 5 prill 15:06
  9.000 €
 • 8 foto
  C klas
  Vetura

  C klas

  Shitet mercedez benx c class 200 cdi evolution prodhim 2006 targa shqiptare kambio manule elegance g

  Novoberdë 4 prill 18:44
  5.000 €
 • 3 foto
  ne gjendje perfekte
  Vetura

  ne gjendje perfekte

  me te gjith sherbimet te bera me letra per nji vit ne gjendje shum te mir 3300 euro i diskutushem

  Novoberdë 4 prill 17:56
  3.300 €
 • 5 foto
  Malesi e madhe sepse aty e nxjerr komunen palidhje
  Vetura

  Malesi e madhe sepse aty e nxjerr komunen palidhje

  Motor 1.2 benzine,5-vendeshe,me letra deri ne fund te nentorit.

  Novoberdë 4 prill 11:23
  1.400 €
 • 2 foto
  Fugon mercedes benzMb100
  Vetura

  Fugon mercedes benzMb100

  Shitet fugon Mercedes Benz i bardhe 8+1 vende .Fier. Cmimi i arsyeshem . Shitet me ose edhe pa let

  Novoberdë 4 prill 09:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes detelin 1euro.e50cent duki
  Vetura

  Shes detelin 1euro.e50cent duki

  Detelin 1.euro.e 50cent duji. +38345639307

  Novoberdë 4 prill 07:05
  2 €
 • 1 foto
  Fiat Doblo - 1500 Euro
  Vetura

  Fiat Doblo - 1500 Euro

  Fiat doblo - 2005 , 1+1 , Conditioner, Letrat e paguara. Tirane

  Novoberdë 3 prill 21:20
  1.500 €
 • 3 foto
  Shitet okazion
  Vetura

  Shitet okazion

  Makina esht full ekstra ndodhet n shqiperi n gjendje shum t mir pune mund t shitet ka taksat pa pagu

  Novoberdë 3 prill 20:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opel Signum 1.9cdti
  Vetura

  Opel Signum 1.9cdti

  auto je na Niske tablice, dobro ocuvan i nije havarisan, uvezen iz Svajcarske, vozen 1 godinu, 110kw

  Novoberdë 3 prill 18:19
  4.500 €
 • 0 foto
  Makine
  Vetura

  Makine

  Makind

  Novoberdë 3 prill 14:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi a7 2011
  Vetura

  Audi a7 2011

  Shitet A7 3.0 250k viti 11/2011,me 180 km,7 marsha,sensor para mbrapa edhe camera,goma 80%, navi Blu

  Novoberdë 3 prill 13:12
  22.000 €
 • 4 foto
  VW T5
  Vetura

  VW T5

  Volkswagen T5 Transporter 8+1 1.9 Nafte Viti 2005 e sapo ardhur Nga Gjermania. Dogane e paguar Ndr

  Novoberdë 3 prill 12:20
  6.700 €
 • 2 foto
  opel signum 1.9cdti URGJENT
  Vetura

  opel signum 1.9cdti URGJENT

  urgjent. alu felne 17 (goma të reja) dhe dimër 16. 110kw, 150hp. shumë i mirë dhe i ruajtur.

  Novoberdë 3 prill 11:51
  4.000 €
 • 1 foto
  Makine e vjeter por e mire
  Vetura

  Makine e vjeter por e mire

  Benz 190 E viti i prodhimit 1986 nafte komuna bulqize me sherbime te sapo bera me letra deri me 25

  Novoberdë 3 prill 09:41
  1.000 €
 • 0 foto
  halukalu
  Vetura

  halukalu

  Ta pshurrsha ket faqe ti qe e ke hape, arsyeja, as smuj kerkon ate qe dua po i ke perzie krejt les

  Novoberdë 3 prill 08:51
  1 €
 • 7 foto
  volsvagen golf
  Vetura

  volsvagen golf

  shitet golf 4 me letra per nje vit deri ne dhjetor te 2019 e pre ne servis cmimi 2200€ vendodhja Tir

  Novoberdë 3 prill 06:30
  2.200 €
 • 0 foto
  Leshoj me qira makinen për heqjen e lageshtis dh m
  Vetura

  Leshoj me qira makinen për heqjen e lageshtis dh m

  Leshoj me qira makinen e cila ben largimin dhe thithjen e lageshtis dhe mykut nga muret e shtepive,b

  Novoberdë 3 prill 04:56
  15 €
 • 5 foto
  ford fiesta 2010
  Vetura

  ford fiesta 2010

  shes ford fiesta 2010 motor 1.6 naft 2000mij km makina ndodhet ne itali kamie manual

  Novoberdë 3 prill 02:06
  3.200 €
 • 3 foto
  ?. ?GOMA 195 -70 -14 M+S ??
  Vetura

  ?. ?GOMA 195 -70 -14 M+S ??

  TE PERDORURA 195-70-14 2- COPA 30$-FULDA- BAJN EDHE PER KOMBI 4-COPa CONTINENTAL 65€ +383 45-620-61

  Novoberdë 3 prill 01:21
  100 €
 • 4 foto
  Super okazjon
  Vetura

  Super okazjon

  Okazjon shitet ford focus I vitit 99 1.8 nafte superr ekonomike pompe dhe injektor mekanik gjendje g

  Novoberdë 3 prill 00:56
  1.800 €
 • 5 foto
  Unë shes audi a6
  Vetura

  Unë shes audi a6

  Unë shes audi a6 quattro mbajtur mirë. 3.0 td ajer te kondicionuar bizone pezullimi sportive kontakt

  Novoberdë 3 prill 00:08
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet Golf 2
  Vetura

  Shitet Golf 2

  Shitet Golf 2 - ne gjendje te rregull. Per hollsi kontaktoni ne nr,tel: 045336037

  Novoberdë 3 prill 00:06
  1.300 €
 • 4 foto
  Seat Cordoba 2006, 1.4 benzine + gas
  Vetura

  Seat Cordoba 2006, 1.4 benzine + gas

  Seat Cordoba 2006, 1.4 benzine + gas (mjaft ekonomike), 164 000 km. Sherbime periodike, makina eshte

  Novoberdë 2 prill 18:56
  2.900 €
 • 4 foto
  Saab
  Vetura

  Saab

  Letra te paguar der ne shtato 2019 gjende shum te mir shebime te ber cmim 2000€

  Novoberdë 2 prill 18:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Shitet AUDI A3 2.0TDI Sportback,kambio manuale,xhama te zi origjinal,drita kseno te gjata te shkurte

  Novoberdë 2 prill 17:34
  5.900 €
 • 3 foto
  Mersedes-benz super gjendje
  Vetura

  Mersedes-benz super gjendje

  Mersedes-benz (204) kambio manual viti 18/11/2008 sapo e ardhur nga italia me dogan te paguar super

  Novoberdë 2 prill 13:26
  8.000 €
 • 7 foto
  Autobartje
  Vetura

  Autobartje

  AutoBartje 24/7 ne qdo vend dhe qdo kohe

  Novoberdë 2 prill 13:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport R
  Vetura

  Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport R

  I want to sell my neatly used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof, in good and perfect shape f

  Novoberdë 2 prill 09:38
  7.060 €
 • 0 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Urgjent shitet per me shum tel 045314955 plus viber

  Novoberdë 2 prill 07:28
  243 €
 • 0 foto
  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN
  Vetura

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë 1 prill 21:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Novoberdë 1 prill 20:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 306
  Vetura

  Peugeot 306

  Shes pezho 306 2.0 benzin eshte ne gjendje te rregullt mundesi ndrrimi me vetura,lop,traktor apo gje

  Novoberdë 1 prill 10:16
  750 €
 • 2 foto
  Dyr garzhdes
  Vetura

  Dyr garzhdes

  Dyr garazhdes jan ardh nga zvicra jannpa perdorne te teja 500 euro 2 copa 2.50x2.30 ndrrim i munshe

  Novoberdë 1 prill 06:17
  500 €