Vetura
Novoberdë

Ford | Vetura në shitje në Novoberdë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Novoberdë Dje, 14:16
  10.000 €
 • 0 foto
  Shitet fordi
  Vetura

  Shitet fordi

  Shitet fordi n gjendje shum t mir

  Novoberdë 29 gusht 20:36
  800 €
 • 0 foto
  Ford Cabriolet
  Vetura

  Ford Cabriolet

  Viti 2004, me letra te bera dhe kualidim, 2 vendshe, cmimi i diskutushem 1.6 benzin

  Novoberdë 10 qershor 21:07
  2.300 €
 • 5 foto
  ford fiesta 2010
  Vetura

  ford fiesta 2010

  shes ford fiesta 2010 motor 1.6 naft 2000mij km makina ndodhet ne itali kamie manual

  Novoberdë 3 prill 02:06
  3.200 €
 • 4 foto
  Super okazjon
  Vetura

  Super okazjon

  Okazjon shitet ford focus I vitit 99 1.8 nafte superr ekonomike pompe dhe injektor mekanik gjendje g

  Novoberdë 3 prill 00:56
  1.800 €
 • 3 foto
  Ford mondeo 2.0
  Vetura

  Ford mondeo 2.0

  Be gjendje te mir regjistrimi i dyt ne kosov 9 muj rexhistrim

  Novoberdë 31 mars 23:12
  Me Marrveshje