Vetura
Pejë
Posto shpallje

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Shes Golf2 Turbo Dizel Interkulor 51 Kw

  Shes Golf2 Turbo Dizel Interkulor 51 Kw

  Shes Golf2 Turbo Dizel Interkulor 51 kw regjistrim deri me 31.10.2017 shum i rujten si mrena dhe jasht 4 gomat e reja fabrikisht dizel perkthimi behet menjher hipotek nuk asht te gjitha serviset i ka

  1.200 €
  Pejë
  21 shkurt 18:06
 • Shitet Opel Omega 2.5

  Shitet Opel Omega 2.5

  Shes opel Omegan 2.5 e sapo ardhur nga Zvicrra,vetura eshte me servise te kryera,frej te ri,karrikat lekur,karrikat me pulla,karrikat me nxemje,navigacion,e shume te tjera...pres bleres serioz,te inte

  1.100 €
  Pejë
  21 shkurt 18:05
 • Opel corsa 1.3 panoram navi full

  Opel corsa 1.3 panoram navi full

  Shitet opel corsa 1.3cdti i doganuar she i regjistruar ka edhe 1 vit regjistrim panoram navi karrikat me nxemje automatic ksenon ka 130000km tkalume shume ekonomik 4lmax 4.0l nlokal ka shpenzime eshte

  4.800 €
  Pejë
  21 shkurt 18:04
 • VW GOLF 5 1.9TDI UNITED 2007 RKS

  VW GOLF 5 1.9TDI UNITED 2007 RKS

  VW GOLF 5 1.9 TDI UNITED 27.12.2007 MODEL 2008 I SA PO REXHISTURA ME TE GJITHA PAISJET NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIM MENIHER . POSEDON KLIMA TRONIK BORD COMPJUTER TEMPOMAT ESP VOLLAN 3 HALOGENGA KOMFOR

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 16:04
 • Shes Mercedes E220 cdi rks

  Shes Mercedes E220 cdi rks

  Shes Mercedes E220 cdi rks deri me 10.02.2017 ne gjendje Shum Te Mir Ka klim fellne radio CD ne Emer timin personal ...ndrrim I mundshem ...044682588...044251602....Viber +38649577697

  3.555 €
  Pejë
  21 shkurt 14:18
 • Hyundai Galloper 4x4 2.5 diesel -99

  Hyundai Galloper 4x4 2.5 diesel -99

  Hyundai-Galloper 2.5 4X4 Viti i prodhimit 1999 Ka KLIM Eshte ne gjendje shum te mir posedon xhama elektronike CD,MP3,USB 4 goma te reja regjistrim deri 04.11.2017 wiber +377 44 506 535 regjistr

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 11:18
 • SHITET NISSAN PATHFINDER 2.5

  SHITET NISSAN PATHFINDER 2.5

  SHITET NISSAN NE GJENDJE PERFEKTE POSEDON KLIM-KLIMATRONIC 4X4 4 GUMA TE REJA ME LIBER TE SERVISIT REGJISTRIM 1 VJET 6 SHPEJTSI +R

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 11:18
 • Mercedes Benz GLK 320 CDI 2009

  Mercedes Benz GLK 320 CDI 2009

  Shitet ose nderojm me ndonji banes ne Prihtine

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 11:17
 • Pasat

  Pasat

  Shitet pasati 1.9 tdi.vetem I te kuqe.Klima tronik kuk CD etj. 5 shpejci. Vetura esht ne gjendje te mir. Per qdo info.ne tel nr 044 739 563 dhe 044 155 073 viber. 2700 I dikutushem. Ju mirpresim

  2.700 €
  Pejë
  21 shkurt 08:24
 • pezho

  pezho

  shes pezhon dizell 1.9 shum ne gjendje te mir boj edhe ndrrim asht me denim per me shum edhe ne viber+37745537299 boj edhe ndrrim

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 03:04
 • Shes Golf3 1.6 Benzin Shum I Rujten --URGJENT--

  Shes Golf3 1.6 Benzin Shum I Rujten --URGJENT--

  Shes Golf 3 1.6 Benzin Shum i rujten si mrena dhe jasht punon shum mir 5 shpejtsi fellne 15 shum te mira vetura asht gjithqka ne rregull Regjistrimi i ka skadu me 02.02.2017 Ska denim i mungon Regjist

  900 €
  Pejë
  21 shkurt 02:18
 • Shes Golf2 Turbo dizel interkulor 51kw

  Shes Golf2 Turbo dizel interkulor 51kw

  shes golf2 tyrbo dizel interkulor 51 kw regjistrim deri me 31.10.2017 shum i rujten si mrena dhe jasht 4 gomat e reja fabrikisht dizel perkthimi behet menjher hipotek nuk asht te gjitha serviset i ka

  1.250 €
  Pejë
  21 shkurt 00:14
 • MERCEDES BENZ E KLAS 320 CDI AVANTGARDE --- 05

  MERCEDES BENZ E KLAS 320 CDI AVANTGARDE --- 05

  - Mercedes Benz E 320 Cdi. - Viti 14.12.2004 Modeli 2005. - Modeli Me i Avansuari i Benzit Avantgarde. - I Po Sa i Ardhur Nga Gjermanija Pa Dogan. - Komplet Serviset e Kryera Ne Servis Te Autorizuar.

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 23:05
 • Peugeot 607 Turbina defekt 2.2 hdi FULL R:17mars

  Peugeot 607 Turbina defekt 2.2 hdi FULL R:17mars

  Ma ka nsh turbina qysh jom kon tu ec normal vet ma ka mar gazin deri ne fund full Exta esht per dokumenta garantoj te tjerat i shifni ve ku te doni e qoni ju faliminderit per mirekuptim ju mirkpres Nd

  3.150 €
  Pejë
  20 shkurt 22:26
 • golf 2

  golf 2

  Shes golfin 2 viti 90 1.6 dizel ngjyra kuqe ka rigjistrim deri me 23-09-2017 nuk ka nevoj per investim si jasht po ashtu edhe mrena asht i rujten Pres blers serioz faliminderit 044553038 egzon pant

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 21:26
 • audi 80 turbo disel 1.6 1990 rks

  audi 80 turbo disel 1.6 1990 rks

  shes audi 80 gjendje tmir 1.6 turbo disel ngjyr e zez intercooler viti1990 denim ska rks

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 21:21
 • VW GOLF 5 1.9 TDI SPORTLINE 1VIT RKS

  VW GOLF 5 1.9 TDI SPORTLINE 1VIT RKS

  VW GOLF 1.9 TDI SPORTLINE 1VIT RKS I SA PO REXHISTRUAR ME GJITHA PAISJET

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 21:18
 • Ne I Blejm veturat e Aksidentune Bllokune Defekt

  Ne I Blejm veturat e Aksidentune Bllokune Defekt

  Ne i Blejm qdo lloj veture me defekt dhe aksident bllokume rrotullume djegur etj, veturat qe i marrun parasysh mund te jen pa dhe me dogan nuk osht me rendsi kubikazha apo defekti per ma shum kontakto

  8.000 €
  Pejë
  20 shkurt 20:14
 • Shes Golf 2 Benzin 1.6 Shum i Rujten

  Shes Golf 2 Benzin 1.6 Shum i Rujten

  Shes Golf 2 Benzin 1.6 Punon shum Mir Rigjistrim deri me 13.09.2017 Osht shum i Rujten Si Jasht po Ashtu edhe Mbrenda 5 Shpejtsi,Centrall Kuk per Terheqje,Branika te Gjan Muzik Tmir shum Gomat e Mira

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 20:04
 • Shes Golf 2

  Shes Golf 2

  Shes golf2 i vitit 1990 osht shum i rujtur. Regjistrim ka edhe 11 muaj, eshte hidrolik, central. Gomat i ka te katertat te reja. qmimi sipas mareveshjes.

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 19:04
 • Shes Golf2 Turbo Dizel Interkulor TDI 51 kw

  Shes Golf2 Turbo Dizel Interkulor TDI 51 kw

  Shes Golf 2 Turbo Dizel Interkulor Tdi 51 kw shum i rujten si mrena dhe jasht hipotek nuk asht perkthimi bohet menjeher regjistrim deri me 15.10.2017 korrikat e golf 3 shit shum i mir per me shum na

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 18:15
 • Sod 17:50

  Sod 17:50

  Shes Golf ll viti prodhimit 1990 1.6 Dizell interkoller regjistrim deri me 14-06-2017 ka Klim Abs Karige nxemje ne gjendje shum te mir... Besi 049233113

  1.900 €
  Pejë
  20 shkurt 18:10
 • opel zafira

  opel zafira

  shitet opel zafira tdi eshte ne gjendje te regull eshte tip top dizel

  3.900 €
  Pejë
  20 shkurt 12:25
 • Audi a6 2.7tdi

  Audi a6 2.7tdi

  Shitet vetura Audi a6 : vetura posedon : motorr 2.7tdi , sensora para mbas , sensora shiu , komanda ne vollan + shpejtsi ne vollan , LIFT ( ngrihet , ulet ) , fellga tmira , vollan sline , bordin e ba

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 09:29
 • Shes veturen e tipit audi a6

  Shes veturen e tipit audi a6

  Vetura ka sistem te kompletuar FULL SISTEM : Klime te persosur,servo,nxemje te karrigave,gomat e reja,sistem modern senzoresh parkingu,navigaton te madh,ka ngjyre te zeze i servisuar , i doganuar dhe

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 23:17
 • Opel meriva 1.7 cdti

  Opel meriva 1.7 cdti

  Shitet opel meriva 1.7 cdti viti 2005 ne gjendje shum te mire i ardhur nga zvicra me libra te servisit komanda ne vollan klim pasqyre me rrym 4 goma te mira te dimrit ju lutem mos shkruni sms

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 21:26
 • VW Polo benzin

  VW Polo benzin

  vw polo 1.4 benzin 2003 model 2004 e ardhur prej zvicrres regjistrimi i dyt nkosov nuk osht hipotek dhe mund te perkthehet menjehere serviset te gjitha te kryera gjithqka ne rregull fellne te mira 4gu

  3.800 €
  Pejë
  19 shkurt 20:16
 • Golf 2

  Golf 2

  golf 2 ne gjendje perfekte 1.6 dizell i thjesht. per gollf 2 nuk ki ma tmir veq lodhesh. hargjime shum shum te vogla ka regjistrim deri 10 muj. ka centrall fabrikisht goma te reja ms fellne 14. as nji

  30 €
  Pejë
  19 shkurt 19:17
 • Audi 80 turbo disel 1.6

  Audi 80 turbo disel 1.6

  shes audi 80 ne gjendje te mir turbo disell 1.6 intercooler per ma shum info-viber viber:+37744289545 045517165

  480 €
  Pejë
  19 shkurt 18:14
 • Opel zafira 1.9 cdti-ti te kuqe

  Opel zafira 1.9 cdti-ti te kuqe

  Shes Opel zafira 1.9 diesel 6 shpejtsi 7 ulse goma te dimrit dhe felne me goma te veres regjistrim edhe 9 muj rks klim tempomat. Per me shum info na kontaktoni ne Tel 049-833-712

  4.700 €
  Pejë
  19 shkurt 18:06
 • Opel.astra.

  Opel.astra.

  Shes opel astra 2.0 dizel viti prodhimit 2002 sapo i.ardhur nga gjermania

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 17:07
 • NISSAN MURANO 4X4 RKS 2005

  NISSAN MURANO 4X4 RKS 2005

  NISSAN MURANO 3.5B VITI 2005 5 ULSE LEKUR ME NXEMJE KLIMATRONIK AUTOMATIK PULLA NE TIMON SENZOR PARKIMI I REGJISTRUAR RKS NR KONTAKTUES 049 671 471 VIBER

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 16:04
 • FIAT UNO 1.4 TURBO DIZEL BEJM NDRIM

  FIAT UNO 1.4 TURBO DIZEL BEJM NDRIM

  SHES FIAT UNO TURBO DIZEL 1.4 PUNON SHUM MIR DHEZ GJYS QELCI MASI KA DHEZ KET DIMER SKA PROBLEM ME MOTOR KJO VETUR PA PIK KASAVETI E MERNI VETURA KA REGJSTRIM DEJ MUAJIN E 10.2017 GJOMAT ME PULLA ESHT

  900 €
  Pejë
  19 shkurt 15:07
 • Opel Zafira1.9 cdti ti t'kuqe

  Opel Zafira1.9 cdti ti t'kuqe

  Shes Opel zafira 2006 manual 1.9 diesel 6 shpejtsi 7 ulse 9 muj sigurim en rks vetura është ne gjendje te rregullt per me shum informata na kontaktoni ne numrin 049-833-712.

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 15:06
 • Golf 6 2.0 tdi viti 2011 me dogan

  Golf 6 2.0 tdi viti 2011 me dogan

  Golf 6 2.0 tdi 100kw vetura osht full ekstra vetura osht me dogan tpagume etj 049487488

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 14:26
 • Ford Mondeo 2.0 tdci 16v dizell

  Ford Mondeo 2.0 tdci 16v dizell

  Ford mondeo ne shitje arsyja hekjes osht se kam vetur tjeter ee me duhet me doganu keri osht tip top servisa te sa po kryera guma te reja klim fonksjonale fellne meni fjlal full ekstra vetura osht 2

  4.300 €
  Pejë
  19 shkurt 13:14
 • VW Jetta Dizell RKS

  VW Jetta Dizell RKS

  Shitet Gjeta Dizell Viti 30.04.1991 RKS Ne Gjendje te Mire Telefon 044774637 Cmimi 700 Euro

  700 €
  Pejë
  19 shkurt 09:25
 • PEUGEOT 407 2.0 HDI I PO SA I ARDHUR PA DOGAN - 05

  PEUGEOT 407 2.0 HDI I PO SA I ARDHUR PA DOGAN - 05

  - Shes Peugeot 407 2.0 Hdi 6 Shpejtsi + R. - Viti i Prodhimit 2004. - I Po Sa i Ardhur Nga Jasht Pa Dogan. - Ngjyra Vishnje Ekstra e Ruajtne. - Te Gjitha Serviset e Kryera Ne Servis Te Autorizuar. - E

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 09:25
 • mercedes 200 E isapo ardhur nga jasht

  mercedes 200 E isapo ardhur nga jasht

  shes veturen mercedes benz isapo ardhur nga gjermanija vetura esht ne gjendje shum shum te mir per me shum info na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 09:18
 • Audi A3 1.9TDI Automatik Tiptronik URGJENT

  Audi A3 1.9TDI Automatik Tiptronik URGJENT

  Audi A3 1.9TDI Automatik Tiptronik Tempomat Abs Klimatronik Servo airbag tabela te zvicrres servisa te krym Ne Motorr OK ne Automatik OK KUJDESSSS?? Breshri e ka kap per informata thirrni

  1.700 €
  Pejë
  19 shkurt 09:17
 • OLDTIMER FIAT 1300 1977

  OLDTIMER FIAT 1300 1977

  per iinformata thirrni 049860014 viti 1977 rks i qlajmruar

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 09:16
 • Audi a3

  Audi a3

  Shitet audi a3 me targa të huaja është në gjendje shum te mire inspekcionin ë ka të krym gumat i ka të reja 224 mi tkalume i ka. Është 1.9 tdi viti 03.12.2004 +48729663709 viber

  4.200 €
  Pejë
  19 shkurt 07:14
 • Reanult Megane 1.9

  Reanult Megane 1.9

  Shes Renault Megane 1.9 Diesel -Ekonomik -Dritare Elektrike -10 Muaj Regjistrim -Ne Gjendje te Rregullt -Qmimi i Diskutueshem -Per me shum kontaktoni : 049233629 dhe 049153877

  2.700 €
  Pejë
  19 shkurt 03:04
 • Golf 4 Automatik tiptronik 1.9 TDI me DI te kuqe

  Golf 4 Automatik tiptronik 1.9 TDI me DI te kuqe

  servo klim abs espe airbag servisa te krym ne motorr dhe automatik per informata Thirrni 049860014

  2.600 €
  Pejë
  19 shkurt 00:19
 • urgjent skoda superb 07 shitet

  urgjent skoda superb 07 shitet

  shes shkoden superb viti 11.2006 mtorr 2.5 diesel ne gjendje te mir teknike e ardhur nga gjermania pa dogan po njekosisht baj edhe ndrrim me ndonje vetur edhe me te shtrejt shtoj pare .

  3.799 €
  Pejë
  19 shkurt 00:14
 • Shitet vetura Toyota

  Shitet vetura Toyota

  Shitet vetura toyota me 7 ulese. Viti i prodhimit 2003 2.0 D-4D Dizel Vetura eshte ne gjendje te rregullt, eshte e ardhur nga jasht, ka klime, airbag, central, nxemje ne karrige,etj

  2.500 €
  Pejë
  18 shkurt 23:06
 • Shes veturen passat

  Shes veturen passat

  Shitet vetura passat 1.6 benzin ne gjendje te rregullt. Vetura ka klime, airbag, nxemje ne karrige, pasqyret ne pull, central, xhamat elektronik ne pull, eshte ne gjendje te rregullt. Vetura ka regjis

  2.600 €
  Pejë
  18 shkurt 23:05
 • opel diesel 1,6 regj.11/11/17

  opel diesel 1,6 regj.11/11/17

  Opel ne gjendje perfekte teknike 1.6 diesel goma te reja akumulator i ri per me shume kontaktoni 044713263 motorri i bom generallk .rregjistrim deri 11/11/17

  1.100 €
  Pejë
  18 shkurt 22:07
 • Toyota 2.5 dizell

  Toyota 2.5 dizell

  Eshes toyoten si eshin ne foto ne gjedje te mir 2.5 dizell motor singir ka regstrim edh 3 muj Ka nevoj karser ka pak me gyros ja muncojm Naj vetur mate vogel drim per mashum na kotakton Ne tel.049

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 shkurt 22:06
 • Renault 2.2 benzin plin

  Renault 2.2 benzin plin

  Shes ose ndroj me naj cros renault

  400 €
  Pejë
  18 shkurt 22:06