Vetura
Pejë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Gollf 2 turbo
  Vetura

  Gollf 2 turbo

  Golf 2 1.6 turbo iqlajmrum ngjedje tmir viberi +37745607385

  Pejë 17 korrik 23:07
  500 €
 • 5 foto
  VW GOLF VI 1.6 TEAM ME DOGAN DHE HONOLOGIM
  Vetura

  VW GOLF VI 1.6 TEAM ME DOGAN DHE HONOLOGIM

  Shitet vw golf vi 1.6 tdi team 77 kw I te kuqe ne gjendje perfekte senzora para mrapa mu parku vet l

  Pejë 17 korrik 22:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES GOLF 2/ 1.6 BENZIN SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES GOLF 2/ 1.6 BENZIN SHUM I RUJTUN

  SHES GOLF 2/ 1.6 BENZIN SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE SIBER 5 SHPEJTESI, NE GJENDJE TE RREGU

  Pejë 17 korrik 19:26
  1.150 €
 • 2 foto
  Golf 6 shitet
  Vetura

  Golf 6 shitet

  Shitet golf 6

  Pejë 14 korrik 19:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE FULL EKSTRA RKS
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE FULL EKSTRA RKS

  SHES VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE NE GJENDJE PERFEKTE POSEDON KLIM TRONIKE KARRIGA ME NXEMJE PARK ASIS

  Pejë 14 korrik 15:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Pasat 3C
  Vetura

  VW Pasat 3C

  Shitet Pasati 3C 2.0 dizell me ni bregasne viti 2006 minjaq DSG Klimatronik senzora para mbrapa goma

  Pejë 14 korrik 09:17
  6.500 €
 • 8 foto
  Volkswagen Golf VII GTD / DSG / NAVI PRO / XENON "
  Vetura

  Volkswagen Golf VII GTD / DSG / NAVI PRO / XENON "

  Volkswagen Golf VII GTD / DSG / NAVI PRO / XENON " Viti 2014 *Liber Servisi te gjitha serviset i k

  Pejë 14 korrik 01:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Passat 1.9 TDI Highline 131Ps 6 Shpejtesi
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI Highline 131Ps 6 Shpejtesi

  Shes veturen VW Passat Highline 1.9 TDI 131Ps 6 shpejtesi.Motorri AVF pa te kuqe facelift me 131ps.V

  Pejë 13 korrik 19:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes veturen
  Vetura

  Shes veturen

  shes veturen:i qlajmrum 2.0 viber +37744295989

  Pejë 13 korrik 12:15
  650 €
 • 9 foto
  VW Golf 4 1.9 TDI 74 Kw 2003 Pacific
  Vetura

  VW Golf 4 1.9 TDI 74 Kw 2003 Pacific

  Shes Golf 4 1.9 TDI 74 Kw Pacific Viti Prodhimit 26/05/2003 Regjistrim deri me 30-04-2019.
Ne Gjen

  Pejë 13 korrik 12:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet pasati 1.9 tdi
  Vetura

  Shitet pasati 1.9 tdi

  Shitet Urgjent pasati i sa po ardhur qmimi me marveshje

  Pejë 12 korrik 22:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Passat 2 1.9td
  Vetura

  Passat 2 1.9td

  Ne gjendje tmir pune ,shpenzime minimale ,abs ,centrall,shiber elektronik ,kuk terheqse ,Regjistrim

  Pejë 12 korrik 01:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 1.9 TDI viti i prodhimit 2005
  Vetura

  Passat 1.9 TDI viti i prodhimit 2005

  FULL EKSTRA KARIGA ME NXEMJE KARIGA LEKURES MBESHTETSE TE DORES PARA MBRAPA FOLI TE ZEZA ME DOKUMEN

  Pejë 11 korrik 02:25
  3.700 €
 • 4 foto
  URGJENT - Shitet Passat 2 Turbo dizel interkolor.
  Vetura

  URGJENT - Shitet Passat 2 Turbo dizel interkolor.

  Shitet Passat 2 turbo dizel 1.6 interkolor hargjimet shum tvogla , regjistrim deri ne muajin maj te

  Pejë 10 korrik 21:26
  1.600 €
 • 5 foto
  VW Golf 6 2.0 GTD -RKS
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 GTD -RKS

  Golf 6 GTD Full extra.

  Pejë 9 korrik 01:05
  12.700 €
 • 11 foto
  VW Passat 3BG 2005
  Vetura

  VW Passat 3BG 2005

  Shes VW Passat 3 bg 1.9 TDI viti i prodhimit 2005 full ekstra. Karika lekurë dhe me nxemje, pasqyre

  Pejë 8 korrik 22:05
  3.700 €
 • 5 foto
  Golf 3 1.9 turbo diesel full extra
  Vetura

  Golf 3 1.9 turbo diesel full extra

  Shes golf 3 1.9 turbo diesel full extra viti 92 regjistrim deri me 25-09-2018 centrall idraulik qmi

  Pejë 8 korrik 19:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PASSAT 1.9 TDI BLUEMOTION 2008
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI BLUEMOTION 2008

  PASSAT 1.9 TDI BLUEMOTION I PO AS ARDHUN ME TE GJITHA SERVISAT E KRY LIBER SERVIST PA DOGAN GJENDJ

  Pejë 7 korrik 15:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes golf 2 turbo dizell 1.6 rks
  Vetura

  Shes golf 2 turbo dizell 1.6 rks

  Shes golf 2 dizell 1.6 turbo dizell rks deri me 20.07.2018 ne gjendj super te mir me felln me goma t

  Pejë 7 korrik 01:04
  700 €
 • 10 foto
  Passat 3C 1.6 Dizel 2010 BlueMotion
  Vetura

  Passat 3C 1.6 Dizel 2010 BlueMotion

  Shes Veturen Passat 3C 1.6 Dizel 2010 BlueMotion Vetura Posedon Xhama Elektronik Airbag Esp Shiber C

  Pejë 5 korrik 22:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 7 R LINE Automatik
  Vetura

  Golf 7 R LINE Automatik

  Golf 7 R line viti 2015 me 118 mi km te garantuar me liber servisi ne gjendje perfekte qmimi 19 mije

  Pejë 5 korrik 10:04
  19.000 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 4 1.9 TDI RKS 9 muj
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.9 TDI RKS 9 muj

  shitet golfi 1.9 tdi i thjesh pa te kuqe i sapo servisuar rrypi dhemzor te ndrum servisi e ulejs

  Pejë 3 korrik 19:14
  3.500 €
 • 6 foto
  Passat 1.6tdi 77kv viti 2011 (ME .DOGAN TE PAGUAR)
  Vetura

  Passat 1.6tdi 77kv viti 2011 (ME .DOGAN TE PAGUAR)

  Passat 1.6tdi 77kv viti 2011 vetura ne gjedej per fekte sapo ardhur nga jashti ( ME DOGAN TE PEGUAR

  Pejë 3 korrik 11:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Passat 1.9 dizell 2006
  Vetura

  Passat 1.9 dizell 2006

  Shes pasatin 1.9 tdi Viti 2006 regj deri ne 11.2018 Ka klimatronik mbyllje qendrore navigacion Bejme

  Pejë 3 korrik 01:15
  5.350 €
 • 5 foto
  Passat 2 1.9 td 1991
  Vetura

  Passat 2 1.9 td 1991

  Passat 1.9 td hidraolik gjendje shum te mir goma te para te reja shum ekonomik i gaqem per gjdo ll

  Pejë 1 korrik 17:25
  1.600 €
 • 6 foto
  Passat 1.9 TDI
  Vetura

  Passat 1.9 TDI

  Shitet pasati ne gjendje shum te mir 1.9tdi viti 91 regjistrim deri ne Nentor 2018 049 549 520

  Pejë 1 korrik 15:14
  1.500 €
 • 7 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shes golfin ne gjendje te rregullt Vetura eshte dizel 1.6 i thjesht Ka kater goma te reja Rexhist

  Pejë 1 korrik 15:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Vetura ne gjendje te mire

  Pejë 28 qershor 13:04
  600 €
 • 7 foto
  Golf Vll GTD 2.0
  Vetura

  Golf Vll GTD 2.0

  Golf 7 GTD 2.0 NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE !!!! VITI I PRODHIMIT : 2014 DSG KM TE KALUARA : 1400

  Pejë 28 qershor 07:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  t4 2001 Friz
  Vetura

  t4 2001 Friz

  kombi T4 Friz 2.5 tdi Me i Kaltert diesel viti 2001 me Km te sakta 230mij Km per informata thirr

  Pejë 28 qershor 00:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET VW PASSAT B7 2.0 BMT
  Vetura

  SHITET VW PASSAT B7 2.0 BMT

  Shitet passat ne gjendje perfekte i ardhur nga zvicra i sapo doganuar Me liber te servisit Full ex

  Pejë 26 qershor 14:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 5 I sapo Doganuar 2008
  Vetura

  Golf 5 I sapo Doganuar 2008

  Golf 5, 2.0 TDI, Modeli i fundit i Golfit V - UNITED - I Posa ardhun i doganuar me 24.04.2018-Regjis

  Pejë 24 qershor 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW t4
  Vetura

  VW t4

  VE t4 2001 2.4 dizell 4 goma treja me c regjistrim 6 muj 200.000 km me liber tservisig abs centrall

  Pejë 22 qershor 08:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet Golf 4 ne gjendje te mir 1.9 Dizell me I te kuqe ne rks ka qen kerr i Autoshkolles,Bejm edhe

  Pejë 21 qershor 17:15
  3.800 €
 • 8 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Shitet urgjent Golf 3 1.9 dizell ,ngjyre vjollce 3 dyer Perkthim i menjehershem

  Pejë 19 qershor 22:17
  1.400 €
 • 0 foto
  shes ose ndroj pasat
  Vetura

  shes ose ndroj pasat

  Shes ose ndroj pasat benzin shum ngjendje tmir iardhur para 2 mujve osht ngjendje tmir klimatronik g

  Pejë 19 qershor 07:25
  900 €
 • 8 foto
  Golf 1.6 tdi automatik viti 2010
  Vetura

  Golf 1.6 tdi automatik viti 2010

  Golf 6 1.6 tdi dsg viti 2010 vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan te pagume etj 049487488

  Pejë 18 qershor 18:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Pasat 1.9 Dizell i thjesht Shum i Rujten
  Vetura

  Shes Pasat 1.9 Dizell i thjesht Shum i Rujten

  Shes Pasat Dizell 1.9 i thjesht viti i prodhimit 1991 Fabrikisht Dizell 1.9 Rigjistrim 3 muj Osht s

  Pejë 18 qershor 07:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golfi 2
  Vetura

  Shitet Golfi 2

  Au lodht ju A ini mir

  Pejë 18 qershor 03:05
  250 €
 • 6 foto
  GOLF 7
  Vetura

  GOLF 7

  GOLF 7 2.0 TDI 150 PS 17,12,2015 LONGUE BLUEMOTION,136,KMH,DSG,CENZOR,KAMER,DISTANC,PASQYRE ME PALOS

  Pejë 16 qershor 03:16
  17.500 €
 • 7 foto
  SHES GOLF 2/ 1.6 MINI TURBO 44 KW
  Vetura

  SHES GOLF 2/ 1.6 MINI TURBO 44 KW

  SHES GOLF 2/ 1.6 MINI TURBO 44 KW SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE 5 SHPEJTESI, SIBER, HIDROLI

  Pejë 14 qershor 13:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf 3 1.9
  Vetura

  VW Golf 3 1.9

  Shitet Golfi, 1.9 turbo diesel, eshte kerr familjar, ne gjendje te rregullt, i pastert, regj. deri n

  Pejë 13 qershor 15:30
  2.100 €
 • 4 foto
  Shes golf 2 benzin 1.3
  Vetura

  Shes golf 2 benzin 1.3

  Shes golf 2 benzin 1.3 ne gjendje shum te mir goma te mira i qlajmrum me koh ..ndrrim i mundshem ...

  Pejë 11 qershor 17:14
  600 €
 • 11 foto
  Shes Golf 2 Benzin 1.8 GTI Shum i Rujten
  Vetura

  Shes Golf 2 Benzin 1.8 GTI Shum i Rujten

  Shes Golf 2 Benzin 1.8 Gti Fabrikisht Punon shum mir Rigjistrim deri me 16.10.2018 Osht shum i Rujt

  Pejë 10 qershor 21:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shes golfin ne gjendje shum te mir dizell 1.9 me DI te kuqe klimatronik me rryp te motorrit te ndrru

  Pejë 10 qershor 06:16
  4.300 €
 • 4 foto
  Shes pasat 1.9 turbo dizell rks
  Vetura

  Shes pasat 1.9 turbo dizell rks

  Shes pasat 1.9 turbo dizell rks edhe 2 dit regjistrim ne gjendje shum te mir ...+38345585364

  Pejë 9 qershor 02:06
  1.100 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.6 benzin Rks
  Vetura

  Golf 2 1.6 benzin Rks

  Golf 2 1.6 benzin rks deri tetor gjendje te mir qmimi 650 euro

  Pejë 8 qershor 17:06
  650 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI - DSG - 2010 - RKS
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI - DSG - 2010 - RKS

  Shes VW Passat 2.0 TDI,103 KW, 140 PS.Viti i prodhimit 2010.Vetura është e importuar nga GJERMNIA dh

  Pejë 7 qershor 14:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Kombi T4 2.4 Dizell
  Vetura

  VW Kombi T4 2.4 Dizell

  Kombi osht ne gjendje te mire pune I Saposervisuar ne ule filtera dhe rrypin e ndrum rebrasni me 90

  Pejë 7 qershor 01:27
  1.900 €
 • 7 foto
  shitet ndrohet ne gjendje shum te mire
  Vetura

  shitet ndrohet ne gjendje shum te mire

  shes ndroj turbo dizel 1.6 karikat e golfit 4 dritat Led gomat e reja karaseri i mir me ni fjal tip

  Pejë 6 qershor 14:16
  750 €