Vetura
Pogradec

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Pogradec

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  VW GOLF PLUS 1.9
  Vetura

  VW GOLF PLUS 1.9

  VW golf plus viti 2006 1.9 nafte automatik shume e paster si brenda dhe jashte.Makina eshte vetem m

  Pogradec Sot, 11:07
  4.800 €
 • 4 foto
  VW Golf 5
  Vetura

  VW Golf 5

  shitet golf 5 2.0 tdi sport i vitit 2004 6 marsha me dokumenta te rregullta taksa siguracion te prer

  Pogradec Dje, 09:06
  4.500 €
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN GOLF 5 VITI 2007 MANUALE NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF 5 VITI 2007 MANUALE NAFTE

  VOLKSWAGEN GOLF 5 VITI 2007 MANUALE NAFTE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DOGANE E PAGUAR SUPER GJENDJE

  Pogradec 2 nëntor 12:10
  4.800 €
 • 2 foto
  VW Navi golf 5 6 touran passat
  Vetura

  VW Navi golf 5 6 touran passat

  Radio navigacion për Golf 5 6 Passat Polo Touran Tiguan Sharan Beetle Plus Variant GTI GTD Skoda Sea

  Pogradec 2 nëntor 11:13
  299 €
 • 2 foto
  Shiten disqe 17
  Vetura

  Shiten disqe 17

  Shiten disqe 17 me goma te perdorura jan me 4 dadicek per golf 3 golf 2 polo passat jeeta pezho cotr

  Pogradec 27 shtator 21:34
  200 €
 • 7 foto
  Shitet golf 4
  Vetura

  Shitet golf 4

  Shitet vw wolsvagen golf 4 1.9 nafte letra deri ne maj 2020 siguracjoni deri ne korrik 2020 shitet p

  Pogradec 27 shtator 16:13
  1.950 €
 • 6 foto
  Golf 5 2.0 GTI FABRIKE
  Vetura

  Golf 5 2.0 GTI FABRIKE

  Volkswagen Golf 5 2.0 GTI TURBO,viti dhjetor 2007,ngjyre e kuqe,kambio manuale,disqe alumini18 ich o

  Pogradec 27 shtator 11:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 5 2.0 GTI BENZIN-GAZ OKAZION URGJENT
  Vetura

  Golf 5 2.0 GTI BENZIN-GAZ OKAZION URGJENT

  Volkswagen Golf 5 2.0 GTI,viti dhjetor 2007,ngjyre e kuqe,kambio manuale,disqe alumini,goma te reja,

  Pogradec 26 shtator 20:57
  5.700 €
 • 8 foto
  Shitet per arsye emigrimi
  Vetura

  Shitet per arsye emigrimi

  Shitet vw wolsvagen golf 4 1.9 nafte letra deri ne maj 2020 siguracjoni deri ne korrik 2020 shitet p

  Pogradec 24 shtator 16:37
  2.300 €
 • 6 foto
  Wolksvagen Golf 5 1.9 nafte super i paster!
  Vetura

  Wolksvagen Golf 5 1.9 nafte super i paster!

  Wolksvagen golf 5 1.9 nafte viti 2008 ne gjendje shume te mire,me karta te prera per nje vit,goma te

  Pogradec 22 shtator 19:43
  4.500 €
 • 8 foto
  VW GOLF IV AUTOMAT 2002
  Vetura

  VW GOLF IV AUTOMAT 2002

  VW GOLF IV NE SUPER GJENDJE AUTOMAT TRONIK ME SHERBIME TE SAPO BERE SALLON LEKURE TE PASTER SEDILJE

  Pogradec 22 shtator 18:56
  2.600 €
 • 5 foto
  vw golf
  Vetura

  vw golf

  Vw golf, viti 2002, kamio automatike tip tronic, abs, esp, air bag, pilot automatik, kasetofon te ma

  Pogradec 21 shtator 11:31
  2.700 €
 • 5 foto
  VW Golf 4 1.9
  Vetura

  VW Golf 4 1.9

  VW Golf 4 1.9 pa te kuqe 66 kuaj fuqi shume ekonomike viti 2002.Makina eshte ne gjendje shume te mir

  Pogradec 19 shtator 10:25
  2.300 €
 • 5 foto
  golf 4 ( Mundesi nderrimi ) + -
  Vetura

  golf 4 ( Mundesi nderrimi ) + -

  Golf 4 1.9 td i ekuqe , Dekumenta te prera per 1 vit , 230 mij km , ne gjende shum t mir si nga ana

  Pogradec 18 shtator 15:29
  2.300 €
 • 4 foto
  Shitet golf v
  Vetura

  Shitet golf v

  Shitet golf v viti 2006 motorr 2.0 nafte. Gjendje perfekte motorrike dhe estetike. Letra te paguara

  Pogradec 9 shtator 13:31
  4.800 €
 • 11 foto
  Super volkswagen golf plus
  Vetura

  Super volkswagen golf plus

  Super volkswagen golf plus 1.9 tdi 5+1me gjith serviset e sapo bera volant i ri bashk me freksion se

  Pogradec 7 shtator 21:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj te blej golf,audi,skoda por 4x4
  Vetura

  Kerkoj te blej golf,audi,skoda por 4x4

  Kerkoj te blej golf,audi,skoda,te jete me klima dhe 4x4

  Pogradec 4 shtator 12:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes makinen Golf 3 . Cmimi i padiskutueshem
  Vetura

  Shes makinen Golf 3 . Cmimi i padiskutueshem

  Shes makinen Golf 3 ne gjendje shume te mire.Ska nevoje per asnje sherbim.

  Pogradec 2 shtator 18:57
  1.400 €
 • 2 foto
  Golf V 2.0 TDI
  Vetura

  Golf V 2.0 TDI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe elektrike, look GTI , 2.0 nafte. Te gjitha sherbi

  Pogradec 28 gusht 15:38
  3.900 €
 • 5 foto
  golf 4,nafte motor i thjeshte
  Vetura

  golf 4,nafte motor i thjeshte

  Ne gjendje super te mire, nafte , motor i thjeshte. Nderrohet me makine benzine/gaz

  Pogradec 16 gusht 19:57
  3 Lek
 • 11 foto
  Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike (100% GAS) 2008
  Vetura

  Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike (100% GAS) 2008

  Shitet Vw Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike (100% GAS) Viti 2008 217.000 KM Origjinale Cmimi:5000 Euro I

  Pogradec 14 gusht 19:31
  4.999 €
 • 6 foto
  Golf 5 ..sport .2005... 2.0 naft
  Vetura

  Golf 5 ..sport .2005... 2.0 naft

  Shitet golf 5 ...2.0 naft,vit prodhim dhjetor 2005. Makina esht sh e vecante ne llojin e saj. Sallon

  Pogradec 14 gusht 16:15
  4.150 €
 • 8 foto
  Shitet Volkswagen Golf 4 combi 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf 4 combi 1.9 TDI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe gjenerike Me te gjitha sherbimet e bera

  Pogradec 11 gusht 21:33
  2.000 €
 • 9 foto
  Vw golf 2005 4x4 2.0 diezel cmimi 4800 euro
  Vetura

  Vw golf 2005 4x4 2.0 diezel cmimi 4800 euro

  vw golf 2,0 nafte 4x4 viti 2005 km 240 mije full opsion gjendja makines shum e mire prejardhja maki

  Pogradec 6 gusht 18:20
  4.800 €
 • 6 foto
  Super golf plus 1.9/2005
  Vetura

  Super golf plus 1.9/2005

  Super volkswagen golf plus 1.9 tdi 5+1me gjith serviset e sapo bera volant i ri bashk me freksion se

  Pogradec 4 gusht 18:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet golf 4 t(di) 6 marshe
  Vetura

  Shitet golf 4 t(di) 6 marshe

  Shitet golf 4 tdi (di) e kuqe 6masha ne super gjendje shitet ose nderroet me makine me te madhe

  Pogradec 4 gusht 13:47
  2.200 €
 • 9 foto
  NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORIKE VIZUALE VITI 2002
  Vetura

  NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORIKE VIZUALE VITI 2002

  SHITET GOLF 1.9 NAFTE TDI PA ASNJE TE KUQE DOKUMENTAT E PAGUARA DERI NE MAJ 2020 TE GJITHA SHERBIME

  Pogradec 1 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW GOLF 4 1.9 TDI MANUAL 2001 NE GJENDJE TE MIR
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9 TDI MANUAL 2001 NE GJENDJE TE MIR

  VW GOLF 1.9 TDI MANUAL 2001 NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE SHUME E PASTER

  Pogradec 1 gusht 01:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 7 AUTOMAT 1.6 DIESEL FUL EXTRA SAPO ARDHUR
  Vetura

  VW GOLF 7 AUTOMAT 1.6 DIESEL FUL EXTRA SAPO ARDHUR

  VW GOLF 7 AUTOMAT 1.6 DIESEL FULL EXTRA VITI 2013 ME 145000 KM ORIGJINALE SHUM I PASTER SKA NEVOJ PE

  Pogradec 31 korrik 13:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DOKUMENTAT E PAGUARA DERI NE MAJ 2020 VITI 2002
  Vetura

  DOKUMENTAT E PAGUARA DERI NE MAJ 2020 VITI 2002

  SHITET GOLF 1.9 NAFTE TDI PA ASNJE TE KUQE DOKUMENTAT E PAGUARA DERI NE 23 MAJ 2020 TE GJITHA SHERB

  Pogradec 22 korrik 21:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ve golf 5 sport...2005
  Vetura

  Ve golf 5 sport...2005

  Shitet golf 5 ...2.0 naft,vit prodhim dhjetor 2005. Makina esht sh e vecante ne llojin e saj. Sallon

  Pogradec 22 korrik 11:28
  4.300 €
 • 4 foto
  VW GOLF 4 1.6 BENXINE KONDISIONER SHUM NE GJENDJE
  Vetura

  VW GOLF 4 1.6 BENXINE KONDISIONER SHUM NE GJENDJE

  VW GOLF 4 1.6 BENXINE letrat per 1 vit kondisioner nuk do 1 lek sherbim GJENDJE SHUME TE MIRE SHU

  Pogradec 21 korrik 19:53
  1.699 €
 • 7 foto
  Shitet nuk nderohet!!
  Vetura

  Shitet nuk nderohet!!

  Shitet VW golf 5 2004/2005 1.9 nafte kamio manuale 6+1 181 000 km drita kseno xhama te zinj origjina

  Pogradec 21 korrik 09:32
  4.700 €
 • 6 foto
  VW Golf 3 diesel
  Vetura

  VW Golf 3 diesel

  shitet golf 3 1.9 tdi i e kuqe me 2 goma para 100% te reja makina eshte shderruar totalish me klima

  Pogradec 16 korrik 13:30
  2.300 €
 • 8 foto
  Golf 5 ne gjendje te shkelqyer
  Vetura

  Golf 5 ne gjendje te shkelqyer

  shitet golf 5 ne gjendje te shkelqyer ,makina ka motorr 2.0 TDI ,me kamjo manuale me 6 marshe ,te g

  Pogradec 15 korrik 20:25
  4.200 €
 • 8 foto
  Volkswagen golf 5
  Vetura

  Volkswagen golf 5

  Makina eshte ne gjendje super xhenerike,motorike dhe estetike,dokumenta dhe siguracion te prera ne d

  Pogradec 14 korrik 19:03
  4.400 €
 • 7 foto
  DOKUMENTAT E PAGUARA DERI NE MAJ 2020
  Vetura

  DOKUMENTAT E PAGUARA DERI NE MAJ 2020

  SHITET GOLF 1.9 NAFTE TDI PA ASNJE TE KUQE DOKUMENTAT E PAGUARA DERI NE 23 MAJ 2020 TE GJITHA SHERB

  Pogradec 14 korrik 14:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vlokswagen Golf Plus
  Vetura

  Vlokswagen Golf Plus

  Super volkswagen golf plus 1.9 tdi me gjith serviset e sapo bera volant i ri bashk me freksion set r

  Pogradec 9 korrik 15:25
  5.500 €
 • 4 foto
  NE GJENDJE TE SHKELQYER 2200 EURO I DISKUTUSHEM
  Vetura

  NE GJENDJE TE SHKELQYER 2200 EURO I DISKUTUSHEM

  SHES GOLF NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORIKE DHE VIZUALE 1.9 NAFTE PA ASNJE TE KUQE TE GJITHA SHERBIM

  Pogradec 5 korrik 19:12
  2.200 €
 • 0 foto
  golf 4 Tdi (I tkuqe ) nafte
  Vetura

  golf 4 Tdi (I tkuqe ) nafte

  Golf 4 1.9 TDI me I te kuqe manual super ekonomik viti 2002 TARGA AA makina eshte shum e mirmbajtur

  Pogradec 30 qershor 14:57
  2.300 €
 • 3 foto
  Okazion golf IV Benzin+Gaz shitet nderrohet
  Vetura

  Okazion golf IV Benzin+Gaz shitet nderrohet

  VW golf IV viti 99 4 porta ngjyre gri xhamat te 4 elektrrik.1.4 . 16 valva G.T.I benzine+gaz sekuen

  Pogradec 28 qershor 19:50
  1.910 €
 • 5 foto
  VW Golf 5 2.0 Nafte Manual Perfekt
  Vetura

  VW Golf 5 2.0 Nafte Manual Perfekt

  VW Golf 5 2.0 TDI Manual 2004 Perfekt 248.000 Km Dokumenta Te Rregullta Der Ne Fund Te Vitit ( Sig

  Pogradec 25 qershor 16:03
  3.900 €
 • 2 foto
  GOLF4
  Vetura

  GOLF4

  Shitet golf 4 1.9 tdi letrat te sa po prera gjitaha sherbimet e bera rrip faze vaj filtra 4 gomat m

  Pogradec 22 qershor 10:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Al
  Vetura

  Al

  Shitit golfi ..sherbimet e bera 1.9 tdi i thjeshte pa te kuqe ne gjendje te mire motorrike shum eko

  Pogradec 21 qershor 22:50
  2.400 €
 • 8 foto
  Shitet golf
  Vetura

  Shitet golf

  Shitet golf 4 nafte 1.9 tdi i e kuqe me letra te sapo prera shitet per arsye emigrimi golfi eshte ne

  Pogradec 14 qershor 14:53
  2.200 €
 • 5 foto
  VW GOLF 4 E VITIT 2003 MOTORR 1.9
  Vetura

  VW GOLF 4 E VITIT 2003 MOTORR 1.9

  WOLKSVAGEN GOLF 4 E VITIT 2003 ME LETRA PER NJE VIT NE GJENDJE PERFEKTE PER ME TEPER NR 0693499444 Ç

  Pogradec 11 qershor 13:54
  2.700 €
 • 4 foto
  VW Golf 4 1.4 Benzine Manual
  Vetura

  VW Golf 4 1.4 Benzine Manual

  VW Golf 4 1.4 Benzine Manual 1999 Dokumenta Te Sapo Paguara , 290.000 Km , Tek Der , Kondicioner F

  Pogradec 8 qershor 14:50
  1.400 €
 • 11 foto
  Vw golf 1.9
  Vetura

  Vw golf 1.9

  Golf 4 1.9 TDI me I te kuqe manual super ekonomik viti 2002 TARGA AA makina eshte shum e mirmbajtur

  Pogradec 6 qershor 23:12
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet golf 4 viti 2002 specifik super gjendje
  Vetura

  Shitet golf 4 viti 2002 specifik super gjendje

  Okazion shitet golf 4 specifik 1.9 viti 2002 me dokumenta te paguara per nje vit super gjendje maki

  Pogradec 21 maj 08:42
  2.800 €
 • 4 foto
  Shitet golf
  Vetura

  Shitet golf

  Golfin esht ne gjendje super 10 kartat sa jan prer per 1 vit goma te reja te sapo vena esht me 5 mas

  Pogradec 16 maj 11:13
  1.000 €