Vetura
Prishtinë

Peugeot | 207 | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

207

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  PEUGEOT 207 HDI 2009
  Vetura

  PEUGEOT 207 HDI 2009

  WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM Peugeot 207 HDI 2009, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * PEUGEO

  Prishtinë Dje, 17:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.6 HDI Viti 2009 Importuar Nga Zvicra
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 HDI Viti 2009 Importuar Nga Zvicra

  Peugeot 207 1.6 HDI Viti 2009 Km 183000 LIBER SERVISI Km Garantume Klima Panorama Importuar Nga Zv

  Prishtinë 4 dhjetor 13:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peugeot 207 1.6 hdi 109 ps ??
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 hdi 109 ps ??

  Shitet 207 1.6 hdi 109 ps,posedon klimafunksionale,karrika me nxemje,pulla ne timon,boardkompjuter,t

  Prishtinë 29 nëntor 11:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pezho 207 2010
  Vetura

  Pezho 207 2010

  Shitet (ndrrohet me naj bmw) pezho 207 muajin e 11 2009 model 2010 ne gjendje prefekte pa asnje inve

  Prishtinë 9 nëntor 17:49
  4.300 €
 • 8 foto
  Peugeout 207 1.4 HDI
  Vetura

  Peugeout 207 1.4 HDI

  Peugeout 207 1.4 HDI Viti 2007 diesel. Vetura eshte ne gjende te rregullt. Ka shpenzime shume te vo

  Prishtinë 16 tetor 20:47
  3.999 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 1.4HDI
  Vetura

  Peugeot 207 1.4HDI

  Shes Peugeoten ne gjendje te mire teknike -Klimatronij -Xhama elektrik -Goma Dimrit -Tash i servisu

  Prishtinë 11 tetor 15:14
  3.990 €
 • 5 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  shes Peugeot 207, 1.6HDI. Viti 2009, regjistrimi i pare Rks. Ka 80Kw, 108ps, manual, panoramë, me kl

  Prishtinë 26 shtator 07:37
  5.300 €
 • 8 foto
  Peugeot 207hdi
  Vetura

  Peugeot 207hdi

  Shitet peugeot 207 1.4 hdi dizel 5dyer klima tronic abs gjamat me rrym pasqyret elektronike tempoma

  Prishtinë 22 shtator 13:01
  4.800 €
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.6 benzin
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 benzin

  Në gjendje të mirë , e gatshme për qdo kontrollë.

  Prishtinë 20 shtator 12:44
  3.600 €
 • 4 foto
  Pevgeot 206
  Vetura

  Pevgeot 206

  Shitet Pevgeot 206 ne gjendje te mir optike,teknike viti 2002,1.9 dizell,te gjitha serviset e bera..

  Prishtinë 20 shtator 11:03
  2.500 €
 • 11 foto
  Shitet Vetura Pezho 207 viti i prodhimit 2011
  Vetura

  Shitet Vetura Pezho 207 viti i prodhimit 2011

  Shes veturen pezho 1.6 disel viti i prodhimit ne fund te 2011 regjistrimi i par ne kosove para 7 mu

  Prishtinë 18 shtator 09:29
  6.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 207 HDI-Diesel VAN -09
  Vetura

  Peugeot 207 HDI-Diesel VAN -09

  Shitet Vetura Peugeot 207 HDI-Diesel, VAN-Transportues me 2 ulese, Klima, Xhamat dhe pasqyret elektr

  Prishtinë 17 shtator 10:18
  3.800 €
 • 7 foto
  Peugeot 207 1.6 HDI - Ne gjendje si te re.
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 HDI - Ne gjendje si te re.

  2010 Peugeot 207 1.6 HDi FAP 90 99g Economique Shpenzimet jasht qytetit: 3.8 L/100km Shpenzimet ko

  Prishtinë 16 shtator 19:52
  5.700 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008

  Shes Veturen Peugeot 207 1.6 HDI viti i prodhimit 2008 me dogane te paguar dhe ne gjendje shum te mi

  Prishtinë 13 shtator 09:01
  5.700 €
 • 4 foto
  Shitet vetura Peugeot 207
  Vetura

  Shitet vetura Peugeot 207

  Shitet vetura Peugeot 207, 1.4 Diesel, viti i prodhimit: 2007

  Prishtinë 11 shtator 19:13
  4.600 €
 • 7 foto
  Shes Veturen Peugeot 207 1.4 HDI Disel 2011
  Vetura

  Shes Veturen Peugeot 207 1.4 HDI Disel 2011

  Shes Veturen Peugeot 1.4 HDI Disel Manual Rigjistrimi i pas rks Klim dy zonale Navi Bord kompjuter K

  Prishtinë 9 shtator 11:59
  5.800 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 - 1.4Hdi
  Vetura

  Peugeot 207 - 1.4Hdi

  Shitet Peugeot 207 viti 2007 1.4 Hdi Dizell me targa Rks 1-vit ne gjendje shume te mire. QMIMI 4400€

  Prishtinë 9 shtator 09:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.4 HDI-Diesel -09
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 HDI-Diesel -09

  Peugeot 207 1.4 HDI-Diesel, 50 KW / 68 PS, Viti i prodhimit 11/2009, Xhamat elektronik, Abs, esp, et

  Prishtinë 6 shtator 11:43
  4.500 €
 • 5 foto
  Peguot 207 HDI
  Vetura

  Peguot 207 HDI

  Shes peguot 207 1.6 disel facelift 2009 modeli 2010 reqistrimi i par para 6 muje ne gjendjete mir l

  Prishtinë 4 shtator 17:00
  1 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 207
  Vetura

  PEUGEOT 207

  PEUGEOT 207 1.6 16v 133.000 km Regjistrim deri me 05.2020 Sigurim full kasko

  Prishtinë 3 shtator 17:50
  5.500 €
 • 7 foto
  PEUGEOT 207 1.6HDI SPORT
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6HDI SPORT

  Vetura eshte e ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir ka liber servi

  Prishtinë 1 shtator 14:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugot 1,6 gti 2007
  Vetura

  Peugot 1,6 gti 2007

  Vetura esht super xhendje vetura ka regjistim deri mujn e 5 Krej servisat e krym etj bg Nr 045-972

  Prishtinë 27 gusht 21:47
  4.400 €
 • 1 foto
  PEUGEOT 207 1.6 HDI 5 DYER I DOGANUAR 2010
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 5 DYER I DOGANUAR 2010

  PEUGEOT 207 1.6 HDI VITI I PRODHIMIT : 2009 I SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë 26 gusht 20:02
  5.300 €
 • 9 foto
  Peugeot-SW-veq-96mij-km-panoram-v.p.2010 CH
  Vetura

  Peugeot-SW-veq-96mij-km-panoram-v.p.2010 CH

  Shitet peugeot-sw-karavan, modeli Ma i avancum Lion special edition me 96 mij-km-tkalume dhe garantu

  Prishtinë 23 gusht 09:47
  6.100 €
 • 10 foto
  Peugeot 207 Dizell1.6 viti 2011 nga??Zvicra??
  Vetura

  Peugeot 207 Dizell1.6 viti 2011 nga??Zvicra??

  044503950 0038344503950 Viber 📲 -Qmimi Vetures me Dogan 5900€- Peugeot 207 1.6 HDI Dizell -MANUAL-

  Prishtinë 20 gusht 21:49
  5.900 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes pezho 207 1.4 benzin ne gjendje te shkelqyer Vetura osht me timon anglez. Klim centrall abs rr

  Prishtinë 7 gusht 17:23
  1.480 €
 • 8 foto
  Pezho 207
  Vetura

  Pezho 207

  Shes pezho 1.6 hdi dizell viti 2006/2007 rigjistrim deri ne janar 2020 posedon klimatronik,senzor sh

  Prishtinë 4 gusht 23:24
  3.300 €
 • 9 foto
  Peugeot 207
  Vetura

  Peugeot 207

  Shitet peugeot 207 1.6 dizel viti 2006 regjistrim ka 11 muj vetura asht e importune nga zvicra vetur

  Prishtinë 4 gusht 08:56
  5.900 €
 • 5 foto
  shes peugeot 207 -06
  Vetura

  shes peugeot 207 -06

  Shes peugeot 207 1.6 hdi viti i prodhimit 2006 regjistrim ka deri ne maj 2020 posedon podedon gjamat

  Prishtinë 31 korrik 20:00
  4.600 €
 • 3 foto
  Peugeot 207 SW panoram 1.6 HDI
  Vetura

  Peugeot 207 SW panoram 1.6 HDI

  Shitet vetura peugeot 207SW 1.6 hdi panoram e sapo improtuar nga Zvicra me te gjitha serviset e krye

  Prishtinë 29 korrik 19:39
  3.550 €
 • 6 foto
  Pezho 207 1.6 Benzin Viti 2012 Dogan Homologim
  Vetura

  Pezho 207 1.6 Benzin Viti 2012 Dogan Homologim

  Pezho 207 1.6 Benzin viti 2012 Me Dogan dhe homologim Per m shum Infoo 044-936-936 BOJJ EDHE NDRRIM

  Prishtinë 26 korrik 13:22
  7.000 €
 • 7 foto
  Pezho 207 1.6 benzin Automatik Me Dogan
  Vetura

  Pezho 207 1.6 benzin Automatik Me Dogan

  Pezho 207 1.6 Benzin Viti Prodhimit 2009 Automatik Me Dogan dhe homologim Per m shum INFOO..044-936-

  Prishtinë 26 korrik 13:22
  7.400 €
 • 3 foto
  Pezho 207
  Vetura

  Pezho 207

  Shes pezhon 207 viti i prodhimit 2006/2007 posedon psqyre me rrym tampomat senzor parkingu gjysem Le

  Prishtinë 19 korrik 08:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Peugeot 207 cc-1.6 HDI-59.870km-1Pronar-Zvicer
  Vetura

  Peugeot 207 cc-1.6 HDI-59.870km-1Pronar-Zvicer

  --AKTION---URGJENT---MIR---LIR--- >>> 59.870km <<<<>>>> 1 PRONAR &l

  Prishtinë 18 korrik 18:01
  4.444 €
 • 10 foto
  Peugeot 207 1.6 Hdi 2009 me dogan????
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 Hdi 2009 me dogan????

  Peugeot Outdoor (model cross) 207 SW 1.6 hdi 2009 i sapo ardhur nga Zvicra me dogan dhe homologim te

  Prishtinë 15 korrik 11:27
  6.200 €
 • 12 foto
  Peugeot 207CC-1.6HDI-58.000km-1Pronar-Zvicer
  Vetura

  Peugeot 207CC-1.6HDI-58.000km-1Pronar-Zvicer

  ---AKTION---URGJENT---MIR---LIR--- >>> 58.000km <<<<>>>> 1 PRONAR &

  Prishtinë 13 korrik 15:48
  4.444 €
 • 5 foto
  pezho 207 hdi 1.4 Dizel, Pa Dogan
  Vetura

  pezho 207 hdi 1.4 Dizel, Pa Dogan

  shes pezho hdi 207, 1.4 dizell, pa dogan, ne gjendje perfekte,

  Prishtinë 10 korrik 17:05
  3.400 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 HDI 99G serie LLEDA RKS
  Vetura

  Peugeot 207 HDI 99G serie LLEDA RKS

  Peugeot 207 / 99G serie. Viti i prodhimit: 2011 1.6 hdi 90 ps. Posedon: LLeda mbrapa Fellne 16’â

  Prishtinë 7 korrik 19:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PEUGEOT 207 2010 PA DOGAN
  Vetura

  PEUGEOT 207 2010 PA DOGAN

  Peugeot 207 1.4 benzin Viti 2009 nfund Manuall Panoram Full opsion 044891496 044703604VIBER BEJ

  Prishtinë 1 korrik 15:51
  3.300 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 1.6 dizell 2008
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 dizell 2008

  Peugeot 207 1.6 dizell 2008 4400€ i ardhun nga ch ngjendje extra te mir me liber servisi

  Prishtinë 28 qershor 19:04
  4.400 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 1.4 2010 rks
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 2010 rks

  Shes peugeot 207 1.4 benz 5 dyer Viti prodimit 2010 Rks Ne gjendje perfekte Posedon librat e servisi

  Prishtinë 26 qershor 10:03
  5.000 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008 RKS 7 MUJ
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008 RKS 7 MUJ

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008 RKS 7 MUJ NE GJENDJE SHUM TE MIR E SERVISUME KLIM ABS GJAMA ME RRYM ESP BO

  Prishtinë 25 qershor 23:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.6 2008
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 2008

  Shitet peugeot 207 1.6 dizel Viti 2008 I ardhun nga CH Ne gjendje ekstra te mire

  Prishtinë 25 qershor 20:32
  4.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 1.6 dizell 2008 4500
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 dizell 2008 4500

  Peugeot 207 1.6 dizell 2008 4500 €

  Prishtinë 25 qershor 14:42
  4.500 €
 • 8 foto
  Peugeot 207 1.6HDI \"2009\"
  Vetura

  Peugeot 207 1.6HDI \"2009\"

  Shitet Peugeot 207 1.6HDI , viti i prodhimit 2009. Vetura ka 180,000km te garantuar me liber te serv

  Prishtinë 25 qershor 12:16
  2.850 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 1.6 dizell 2008 4650€
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 dizell 2008 4650€

  Peugeot 207 1.6 dizell 2008 4650 ngjendje extra te mir mundesi ndrrimi

  Prishtinë 20 qershor 16:46
  4.650 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 207 1.4 HDI
  Vetura

  Shitet Peugeot 207 1.4 HDI

  Shitet Peugeout 207 1.4 HDI Viti 2007 ne gjendje te rregullt. Ngjyra vishnje. Shpenzime shume te v

  Prishtinë 15 qershor 01:42
  4.300 €
 • 6 foto
  Peugeot 207 HDI 2011 facelift.i ardhur nga CH-RKS
  Vetura

  Peugeot 207 HDI 2011 facelift.i ardhur nga CH-RKS

  Peugeot 207 99G serie. 1.6 HDI me zingjir. Viti i prodhimit : 2011. Regjistrimi i pare ne rks / I ar

  Prishtinë 14 qershor 20:17
  5.300 €
 • 10 foto
  Peugeot 207
  Vetura

  Peugeot 207

  Peugeot 207 1.6 HDi dizell Viti Prodhimit 2006 5 shpejtsi manual Xhama me rryme Pasqyre me rryme

  Prishtinë 18 maj 09:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 207 1.6 Hdi me RKS
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 Hdi me RKS

  Peugeot 207 1.6 Hdi Limited Edition 2007 me targa RKS Posedon: ClimaTronic,sensor parkimi,tempomat,k

  Prishtinë 17 maj 10:10
  4.400 €