Vetura
Prishtinë

Peugeot | Model tjetër | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Citroen Berlingo
  Vetura

  Citroen Berlingo

  Shes citroen berllingo viti 2008 doganohet klim gumat e reja dizel 1.9 numri kontaktus 045 582 582

  Prishtinë 25 janar 15:55
  2.400 €
 • 0 foto
  Peugeot 2008
  Vetura

  Peugeot 2008

  Peugeot 2008 Puretech 1.2, viti 2018, Automatik. Çmimi € 15000. Garancion shtesë 5 vjeçar. 049274460

  Prishtinë 25 janar 08:49
  15.000 €
 • 4 foto
  Shitet Urgjent Pikapi
  Vetura

  Shitet Urgjent Pikapi

  Shitet urgjent me cmim te volitshem. Eshte ne gjendje te rregullt. Regjistrimi i skaduar. Goma te re

  Prishtinë 15 gusht 16:58
  1.450 €
 • 5 foto
  pikap n shitje
  Vetura

  pikap n shitje

  pikap n gjendje super t mir shitet me qmim shum t mir info 044836715

  Prishtinë 12 gusht 11:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Peugeot boxer
  Vetura

  Peugeot boxer

  Mjeti eshte ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 1 korrik 11:37
  6.000 €
 • 4 foto
  Shes peugeot boxer disell rks
  Vetura

  Shes peugeot boxer disell rks

  Shes peugeot boxer 2.5 disell 4 dyer 7 ulse ne gjendje te mire viti i prodhimit 1996 rks perkthimi m

  Prishtinë 14 qershor 12:14
  1.600 €
 • 4 foto
  Pasat benzins 1 but regjistrim
  Vetura

  Pasat benzins 1 but regjistrim

  Shitet pasati 1.8 me benzin ne gjendje shum te mir si brenda dhe jasht 1 vit regjistrin qmimi me mar

  Prishtinë 2 prill 20:53
  1 €
 • 4 foto
  VW Passat 1 vit regjistrim
  Vetura

  VW Passat 1 vit regjistrim

  Shes pasatin 1.8 benzin 1 vit regjistrim i rujtur si brena dhe jasht ne gjendje sgum te mir qmimi me

  Prishtinë 2 prill 17:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot Ranch
  Vetura

  Peugeot Ranch

  Shes Peugeot Ranch 1.9 disel vitit 2005 ne gjendje te mire esht me filter te naftit me filter te ule

  Prishtinë 2 prill 17:51
  1.600 €
 • 3 foto
  SHITET PEUGEOT 307 1.6 HDI 2008
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 307 1.6 HDI 2008

  SHITET PEUGEOT 307 HDI, VITI 2008, 195,000 KM, MANUAL

  Prishtinë 29 shtator 22:44
  4.700 €
 • 15 foto
  Shitet Peugeot 407
  Vetura

  Shitet Peugeot 407

  Shitet Peugeot 407 2.0 Dizell as 200 mij tkalume me liber servisimi te fabrikes Tabelat KS Full pano

  Prishtinë 12 korrik 21:37
  5.800 €
 • 3 foto
  Peugeot 206+ 1.4 benzin 2011
  Vetura

  Peugeot 206+ 1.4 benzin 2011

  Shes peugeot 206+ 1.4 benzin 2011 e ardhur nga zvicrra pronari i pare ne ks, ka vetem 81000 kilometr

  Prishtinë 24 maj 17:00
  5.850 €
 • 2 foto
  Shitet PEUGEOT 307 HDI 2008
  Vetura

  Shitet PEUGEOT 307 HDI 2008

  Shitet PEUGEOT 307 HDI, Viti 2008. Vetura eshte e mirembajtur dhe eshte ne gjendje shume te mire tek

  Prishtinë 19 maj 19:03
  5.800 €
 • 4 foto
  Peugeot 207
  Vetura

  Peugeot 207

  Me mundesi ndrimi me audi ose me naj pasat

  Prishtinë 13 maj 17:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot 407 2004
  Vetura

  Peugeot 407 2004

  Shitet peugeot 407 Ne gjendje te rregullt 2.0 naftë Kontakti:045508216

  Prishtinë 4 maj 18:21
  5.000 €
 • 5 foto
  shitet pezho 205 dizell 400ero
  Vetura

  shitet pezho 205 dizell 400ero

  Shes pezho 205 dizell1.9 ngjendje shum te mir regjistrimi i skaduar qe 5 muj. Ska as gjam te krist

  Prishtinë 2 mars 13:08
  400 €
 • 12 foto
  SHES PEZHO 607 DIZELL 2.0 hdi FULL viti 2007
  Vetura

  SHES PEZHO 607 DIZELL 2.0 hdi FULL viti 2007

  Pej Kosovo SHES PEZHO 607 DIZEL 2.0 Hdi Full viti 2006 vetura Pezho 607 eshtë e viti 2006 funtë vi

  Prishtinë 24 tetor 13:16
  Me Marrveshje