Vetura
Rahovec

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Rahovec

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Vwt4
  Vetura

  Vwt4

  Shitet wwt4 1.9 tdi

  Rahovec Dje, 08:48
  2.500 €
 • 3 foto
  Vw passat i ardhur prej gjermanis pa dogan
  Vetura

  Vw passat i ardhur prej gjermanis pa dogan

  Nr kntaktus +38345506715

  Rahovec 7 dhjetor 11:11
  1.350 €
 • 5 foto
  VW T5
  Vetura

  VW T5

  Eshte ne gjendje te rregullt.

  Rahovec 1 dhjetor 12:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  》AUTO KOSOVA?? BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME?
  Vetura

  》AUTO KOSOVA?? BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Rahovec 28 nëntor 20:42
  7.999 €
 • 4 foto
  Golf 5 Karavan 1.9 Tdi
  Vetura

  Golf 5 Karavan 1.9 Tdi

  Shes Golf 5 Karavan 1.9 tdi,serviset e kryera,setin e kuplungut te ndrum si dhe setin rypit me garan

  Rahovec 22 nëntor 07:56
  5.950 €
 • 5 foto
  Shitet VW Golf IV TDI (DI) 2002 model Higline
  Vetura

  Shitet VW Golf IV TDI (DI) 2002 model Higline

  Shitet Golfi IV ne gjendje shume te mire teknike dhe mekanike, 131 ps/ 6 shpejci Vetem nje pronar ne

  Rahovec 11 nëntor 19:43
  5.350 €
 • 5 foto
  Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011
  Vetura

  Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011

  Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 105 Ps Klim Ac Xhama me rrym Fellna te mira Dy qelsa Ne gjendhe shim t

  Rahovec 10 nëntor 09:51
  5.500 €
 • 7 foto
  Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW
  Vetura

  Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

  Eshte ne gjendje te rregullt. I ardhur nga Zvicrra, regjistrimi i 3 ne Kosov. Per me shum info. 0453

  Rahovec 5 nëntor 11:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Caddy
  Vetura

  VW Caddy

  VW Caddy 1.9 TDI Regjistrimi i pare ne Kosove Ulset me nxemje Klim funksionale Regjistrim deri 09

  Rahovec 4 nëntor 10:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi viti 2001
  Vetura

  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi viti 2001

  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi 2001 Pasqyrat me levizje Rd me cd Dy gjama anash Kuk per bartje Ne gje

  Rahovec 19 tetor 07:42
  1.990 €
 • 9 foto
  Kombi T5
  Vetura

  Kombi T5

  Shes kombin transporter T5,me kubikazh 2.5 TDI,viti prodhimit 2004.Kombi esht ardh nga Zvicra dhe es

  Rahovec 15 tetor 19:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Vv Cadyy 1.6 Tdi 2012
  Vetura

  Shitet Vv Cadyy 1.6 Tdi 2012

  Shitet Caddy 1.6 Tdi 105 ps Klim Tempomat Xhama me rrym Ulset me nxemje Dy qelsa Kuke Fellne t

  Rahovec 11 tetor 19:21
  5.500 €
 • 5 foto
  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi me klim DSG
  Vetura

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi me klim DSG

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi Dsg Klim Xhama me rrry. Ulset me nxemje Fellna te mira Ne gjendje shum

  Rahovec 9 tetor 20:23
  3.400 €
 • 4 foto
  VW T4 Kombi
  Vetura

  VW T4 Kombi

  Shitet vw kombi ne gjendje perfekte Eshte vetem i doganuar

  Rahovec 30 shtator 20:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet VV CADDY 1.9 TDI ME KLIM
  Vetura

  Shitet VV CADDY 1.9 TDI ME KLIM

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 77 Kw Klim Tempomat Bord kompjuter Xhama me rrym Ulset me nxemje Qels me

  Rahovec 30 shtator 19:39
  3.500 €
 • 5 foto
  Shitet Vv Caddy 1.9 tdi 2005 me klim
  Vetura

  Shitet Vv Caddy 1.9 tdi 2005 me klim

  Shitet Vv Caddy 19 Tdi 77 Kw Klim Xhama me rrym Ulset me nxemje Gama te mira Kuk per bartke Qel

  Rahovec 25 shtator 19:42
  2.800 €
 • 2 foto
  busi me shitje
  Vetura

  busi me shitje

  Shitet busi ne gjendje perfekte busi last rigjistrim deri ne mar 2020

  Rahovec 22 shtator 22:39
  2.000 €
 • 0 foto
  Transporter
  Vetura

  Transporter

  Transporter ngjyr bardhë, i ruajtur. Telefononi per me shumë informata

  Rahovec 22 shtator 20:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet vv caddy 1.9 Tdi
  Vetura

  Shitet vv caddy 1.9 Tdi

  Shitet vv caddy 1.9 tdi 77 kw Klim Xhama me rrym Ulset me nxemje, Fellne Kuku per bartje Qels me

  Rahovec 20 shtator 07:33
  3.100 €
 • 5 foto
  Golf 4-1.9TDI(i-kuqe)rks,fellne xenon etj
  Vetura

  Golf 4-1.9TDI(i-kuqe)rks,fellne xenon etj

  Shitet Golf 4 1.9 TD(I) 105 PS diesel me Klimë digjitale(climatronic) fellne të bukura R17 me 4 gom

  Rahovec 18 shtator 21:31
  3.800 €
 • 5 foto
  Golf4
  Vetura

  Golf4

  Ne gjendje te rregullt 11 muaj regjistrim per info kontakt 049342050

  Rahovec 18 shtator 20:11
  4.700 €
 • 11 foto
  Shes golf 5 2.0 175ps 6 shpejtsi
  Vetura

  Shes golf 5 2.0 175ps 6 shpejtsi

  Shes golf 5 2.0 175ps 6 shpejtsi ne gjendje te rregullt boj edhe ndrrim.

  Rahovec 17 shtator 18:03
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet VV CADDY 1.9 TDI me klim 2005
  Vetura

  Shitet VV CADDY 1.9 TDI me klim 2005

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 105 Ps Klim Gjama me rrym Ulset me nxemje Vebasni Pasqyrat me nxemje Mbyllj

  Rahovec 17 shtator 08:16
  3.000 €
 • 0 foto
  SHES GOLF 2
  Vetura

  SHES GOLF 2

  1.6 TD 246 000 km i mir me klim dhe muzik Me kontaktoni ne viber ose whatsapp : +41 76 323 66 00

  Rahovec 16 shtator 17:44
  1.450 €
 • 6 foto
  Golf 2  1.6 Dizel
  Vetura

  Golf 2 1.6 Dizel

  Shes golf 2 1.6 dizel ne gjendje shum te mir edhe ne dokumenta esht Dizel Hipotek nuk esht denim nu

  Rahovec 16 shtator 16:23
  750 €
 • 5 foto
  Shitet Vv acaddy 1.9 Tdi me Klim 2007
  Vetura

  Shitet Vv acaddy 1.9 Tdi me Klim 2007

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 105 Ps Klim Xhama me rrym Ulset me nxemje Pasqyret me levizje Central Ku

  Rahovec 15 shtator 18:24
  3.300 €
 • 0 foto
  SHES GOLF 2 1.6 TD
  Vetura

  SHES GOLF 2 1.6 TD

  Ne gjendje te mire me klim dhe muzik Me kontaktoni ne whatsapp ose ne viber : +41 78 646 51 17

  Rahovec 13 shtator 21:53
  800 €
 • 6 foto
  VW Sharan Automatik
  Vetura

  VW Sharan Automatik

  -VW Sharan . -Motorrin 1.9 T(DI)t’kuqe. -Automatik Tiptronik. -Viti 2003. -Posedon 7ulse .

  Rahovec 13 shtator 21:40
  4.200 €
 • 2 foto
  T4 vw 1,9 dizel
  Vetura

  T4 vw 1,9 dizel

  Busi esht ne gjendje shum te mire , i sjellur nga zvicrra dhe i perdorur per qeshtje familjare, nuk

  Rahovec 13 shtator 19:43
  2.550 €
 • 6 foto
  Shitet VV CADDY 1.9 TDI me klim 2006
  Vetura

  Shitet VV CADDY 1.9 TDI me klim 2006

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi Klim Xhama me rrym Ulset me nxemje Mbyllje qendrore Kuk per bartje Lib

  Rahovec 13 shtator 07:32
  3.000 €
 • 1 foto
  Radoste
  Vetura

  Radoste

  Shes kerrin Golf4TDI me dy te Kuqe viti i prodhimit 2002 me naft kerri esht shum ngjendje te mir Reg

  Rahovec 10 shtator 16:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 7 GTD
  Vetura

  Golf 7 GTD

  Shes Golf 7 Gtd manual per me shume info kontakto ne 049/154/164

  Rahovec 10 shtator 10:18
  150.000 €
 • 5 foto
  Shitet VV Golf 7 1.6 TDI 2013
  Vetura

  Shitet VV Golf 7 1.6 TDI 2013

  Shitet Vv Golf 7 1.6 Tdi 2013 Ps 105 Tempomat Blumotion Klimatik Bordkompjuter Pasqyra me nxemje

  Rahovec 10 shtator 07:36
  9.900 €
 • 3 foto
  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2008
  Vetura

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2008

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi Tempomat Bord kompjuter Klim Xhama me rrym Ulset me nxemje Goma te mira L

  Rahovec 10 shtator 07:36
  3.300 €
 • 9 foto
  wv touran 2.0 tdi 7 ulse
  Vetura

  wv touran 2.0 tdi 7 ulse

  shes wv touran ne gjendje shum te mir pres bleres serioz ju lutem vetem ne viber ose whatsap +417680

  Rahovec 9 shtator 22:37
  2.500 €
 • 5 foto
  Pik Up Caddy 1.9 Diesel SDI viti 2002
  Vetura

  Pik Up Caddy 1.9 Diesel SDI viti 2002

  Ne gjendje shume te mire, me harxhimet minimale. Pik Up Caddy 1.9 Diesel SDI viti 2002 Pres bleres

  Rahovec 7 shtator 11:19
  1.300 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 TDI - 1999
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI - 1999

  Golf 4 1.9 TDI 90 PS Viti i Prodhimit: 1999 KM: 250.000 Dyer 4

  Rahovec 6 shtator 13:16
  1.400 €
 • 1 foto
  Shitet VW T4
  Vetura

  Shitet VW T4

  Shitet VW T4 1.9 Turbo. Ne gjendje te rregullt teknike i gatshum per pun. Per ma shum informata 0441

  Rahovec 6 shtator 07:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 GTD
  Vetura

  Shitet Golf 6 GTD

  Shitet Golf 6 GTD 1.6 Makina asht shum ne gjendje te mir. Per info kontakt ne tel.

  Rahovec 5 shtator 12:53
  6.900 €
 • 0 foto
  Vw polo 1.4 benzin 2003
  Vetura

  Vw polo 1.4 benzin 2003

  Vw polo 1.4 benzin 2003 ne gjendje te mire shitet pa dogan qmimi i diskutushum

  Rahovec 5 shtator 12:13
  1.000 €
 • 5 foto
  Shes golf 4 1.6
  Vetura

  Shes golf 4 1.6

  Shitet golf 4 1.6 viti 2003 i ardhen nga zvicrra eshte i rujten shum gomat e mira per ma shum num

  Rahovec 3 shtator 12:00
  1 €
 • 0 foto
  Ndrrim me MK3.. NORMAL SHTOJ EDHE PARE
  Vetura

  Ndrrim me MK3.. NORMAL SHTOJ EDHE PARE

  viti 88 regjistrim. dej me 20shtator baterin e re qe 1muj e kom ble edhe nja 100euro ja kom shti qet

  Rahovec 3 shtator 08:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golft 6
  Vetura

  Golft 6

  Golf 6 Tdi i ardhur nga gjermania Per me shum —->Viber +37745420590

  Rahovec 3 shtator 03:29
  6.500 €
 • 2 foto
  Passat 1.8 benzin
  Vetura

  Passat 1.8 benzin

  Shes Passat 1.8 benzin asht shum gjendje te rregullt

  Rahovec 2 shtator 22:14
  600 €
 • 1 foto
  Shiten felnet seat vw
  Vetura

  Shiten felnet seat vw

  Shiten fellnet me goma te veres 205/45R16 jan te ardhura prej zvicres

  Rahovec 2 shtator 09:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw tiguan 4x4 lekur
  Vetura

  Vw tiguan 4x4 lekur

  Keri ne gjendje te re, me krejt opcionet qe ka tiguan.

  Rahovec 1 shtator 03:14
  9.000 €
 • 0 foto
  Golf 2 gti 16v dohc 1.8 benzin
  Vetura

  Golf 2 gti 16v dohc 1.8 benzin

  Golf 2 gti 1.8 16v dohc Kerri esht me shasi motorr original gti 16v Vrejtje nuk ka karrika tapasira

  Rahovec 31 gusht 10:15
  1 €
 • 2 foto
  Siroco
  Vetura

  Siroco

  Shite siroco ne gjendje te mir regjistrim i ka skaduar qe 1 vite punon shum mir ka mator 1.9 i thje

  Rahovec 29 gusht 00:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kombi VW T4
  Vetura

  Kombi VW T4

  Shitet Kombi Wolkswagen T4 1.9 Dizel, rks 1 muaj Eshte ne gjendje shume te mire Numrat kontaktues:

  Rahovec 26 gusht 18:56
  2.000 €
 • 5 foto
  Shes Golf 5 automatik me targa kosovare sportline
  Vetura

  Shes Golf 5 automatik me targa kosovare sportline

  Shes Golf 5 automatik me targa kosovare sportline ne gjendje shumë të rregullt teknike.

  Rahovec 25 gusht 16:29
  6.900 €