Vetura
Rahovec

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Rahovec

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet VW Golf IV TDI (DI) 2002 model Higline
  Vetura

  Shitet VW Golf IV TDI (DI) 2002 model Higline

  Shitet Golfi IV ne gjendje shume te mire teknike dhe mekanike, 131 ps/ 6 shpejci Vetem nje pronar ne

  Rahovec 11 nëntor 19:43
  5.350 €
 • 7 foto
  Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW
  Vetura

  Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

  Eshte ne gjendje te rregullt. I ardhur nga Zvicrra, regjistrimi i 3 ne Kosov. Per me shum info. 0453

  Rahovec 5 nëntor 11:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 5 Karavan 1.9 Tdi
  Vetura

  Golf 5 Karavan 1.9 Tdi

  Shes Golf 5 Karavan 1.9 tdi,serviset e kryera,setin e kuplungut te ndrum si dhe setin rypit me garan

  Rahovec 4 tetor 08:23
  5.950 €
 • 5 foto
  Golf 4-1.9TDI(i-kuqe)rks,fellne xenon etj
  Vetura

  Golf 4-1.9TDI(i-kuqe)rks,fellne xenon etj

  Shitet Golf 4 1.9 TD(I) 105 PS diesel me Klimë digjitale(climatronic) fellne të bukura R17 me 4 gom

  Rahovec 18 shtator 21:31
  3.800 €
 • 5 foto
  Golf4
  Vetura

  Golf4

  Ne gjendje te rregullt 11 muaj regjistrim per info kontakt 049342050

  Rahovec 18 shtator 20:11
  4.700 €
 • 11 foto
  Shes golf 5 2.0 175ps 6 shpejtsi
  Vetura

  Shes golf 5 2.0 175ps 6 shpejtsi

  Shes golf 5 2.0 175ps 6 shpejtsi ne gjendje te rregullt boj edhe ndrrim.

  Rahovec 17 shtator 18:03
  5.500 €
 • 0 foto
  SHES GOLF 2
  Vetura

  SHES GOLF 2

  1.6 TD 246 000 km i mir me klim dhe muzik Me kontaktoni ne viber ose whatsapp : +41 76 323 66 00

  Rahovec 16 shtator 17:44
  1.450 €
 • 6 foto
  Golf 2  1.6 Dizel
  Vetura

  Golf 2 1.6 Dizel

  Shes golf 2 1.6 dizel ne gjendje shum te mir edhe ne dokumenta esht Dizel Hipotek nuk esht denim nu

  Rahovec 16 shtator 16:23
  750 €
 • 0 foto
  SHES GOLF 2 1.6 TD
  Vetura

  SHES GOLF 2 1.6 TD

  Ne gjendje te mire me klim dhe muzik Me kontaktoni ne whatsapp ose ne viber : +41 78 646 51 17

  Rahovec 13 shtator 21:53
  800 €
 • 1 foto
  Radoste
  Vetura

  Radoste

  Shes kerrin Golf4TDI me dy te Kuqe viti i prodhimit 2002 me naft kerri esht shum ngjendje te mir Reg

  Rahovec 10 shtator 16:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 7 GTD
  Vetura

  Golf 7 GTD

  Shes Golf 7 Gtd manual per me shume info kontakto ne 049/154/164

  Rahovec 10 shtator 10:18
  150.000 €
 • 5 foto
  Shitet VV Golf 7 1.6 TDI 2013
  Vetura

  Shitet VV Golf 7 1.6 TDI 2013

  Shitet Vv Golf 7 1.6 Tdi 2013 Ps 105 Tempomat Blumotion Klimatik Bordkompjuter Pasqyra me nxemje

  Rahovec 10 shtator 07:36
  9.900 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 TDI - 1999
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI - 1999

  Golf 4 1.9 TDI 90 PS Viti i Prodhimit: 1999 KM: 250.000 Dyer 4

  Rahovec 6 shtator 13:16
  1.400 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 GTD
  Vetura

  Shitet Golf 6 GTD

  Shitet Golf 6 GTD 1.6 Makina asht shum ne gjendje te mir. Per info kontakt ne tel.

  Rahovec 5 shtator 12:53
  6.900 €
 • 5 foto
  Shes golf 4 1.6
  Vetura

  Shes golf 4 1.6

  Shitet golf 4 1.6 viti 2003 i ardhen nga zvicrra eshte i rujten shum gomat e mira per ma shum num

  Rahovec 3 shtator 12:00
  1 €
 • 0 foto
  Ndrrim me MK3.. NORMAL SHTOJ EDHE PARE
  Vetura

  Ndrrim me MK3.. NORMAL SHTOJ EDHE PARE

  viti 88 regjistrim. dej me 20shtator baterin e re qe 1muj e kom ble edhe nja 100euro ja kom shti qet

  Rahovec 3 shtator 08:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golft 6
  Vetura

  Golft 6

  Golf 6 Tdi i ardhur nga gjermania Per me shum —->Viber +37745420590

  Rahovec 3 shtator 03:29
  6.500 €
 • 0 foto
  Golf 2 gti 16v dohc 1.8 benzin
  Vetura

  Golf 2 gti 16v dohc 1.8 benzin

  Golf 2 gti 1.8 16v dohc Kerri esht me shasi motorr original gti 16v Vrejtje nuk ka karrika tapasira

  Rahovec 31 gusht 10:15
  1 €
 • 5 foto
  Shes Golf 5 automatik me targa kosovare sportline
  Vetura

  Shes Golf 5 automatik me targa kosovare sportline

  Shes Golf 5 automatik me targa kosovare sportline ne gjendje shumë të rregullt teknike.

  Rahovec 25 gusht 16:29
  6.900 €
 • 6 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Shitet Golf 6, 1.6 -105Ps Vetura posedon *Dual Klima *senzorat para dhe mbrapa *Park Asist *Shk

  Rahovec 22 gusht 21:20
  5.700 €
 • 8 foto
  Golf Gti
  Vetura

  Golf Gti

  ●● GOLF 5 ●● MODELI 2.0 GTI BENZIN ●● FSI TURBO 200 PS ●● VITI I PRODHIMIT 12.2005

  Rahovec 18 gusht 23:00
  6.000 €
 • 0 foto
  shiten fellne 18 me gooma
  Vetura

  shiten fellne 18 me gooma

  shiten fellna

  Rahovec 16 gusht 12:16
  200 €
 • 4 foto
  SHES GOLF 4 1.9 TDI
  Vetura

  SHES GOLF 4 1.9 TDI

  SHES GOLF 4 TDI 1.9 DIZEL NGJYRA KALTER METALIKE VITI PRODHIMIT 2002 246500 KM TE KALUARA NE GJ

  Rahovec 12 gusht 14:20
  4.200 €
 • 1 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Golf 4 Pacifc Disel 1.9 Klime 4Montion Rrypin e matorrit tani e ka te nrruar,Servis komplet....161.

  Rahovec 9 gusht 16:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET GOLF 5 DISEL 1.9 TDI 4×4 RKS 10 MUJ
  Vetura

  SHITET GOLF 5 DISEL 1.9 TDI 4×4 RKS 10 MUJ

  SHITET GOLF 5 DISEL 1.9 TDI 4×4 MATION I REGJTRUAR 10 MUJ VETURA POSEDON KLIMATRONIC KARIKA ME NX

  Rahovec 6 gusht 10:53
  6.500 €
 • 5 foto
  Shitet Vv Golf 4 1.9 TDI ME I TE KUQE
  Vetura

  Shitet Vv Golf 4 1.9 TDI ME I TE KUQE

  Shitet vv Golf 4 1.9 Tdi me I te kuqe ekstra Higline .Rrypin e nrrum te motorrit para 10.000 km dr

  Rahovec 31 korrik 22:33
  6.000 €
 • 1 foto
  Golf 4 pacific 6 shpejtesi
  Vetura

  Golf 4 pacific 6 shpejtesi

  Shitet golf 4 pacific 2003 6 shpejtesi, 96kw 131ps 4 dyer klima tronik goma te verer dhe te dimrit,

  Rahovec 30 korrik 18:20
  5.500 €
 • 0 foto
  SHITET Golf 4
  Vetura

  SHITET Golf 4

  Golf 4 TD-i tkuqe. Viti 2002- Rks 84kw-110ps I servisuar komplet,rrypi dhembzor etj. Fellne 16she me

  Rahovec 13 korrik 19:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  golf 2 1.6 i thjeshte
  Vetura

  golf 2 1.6 i thjeshte

  shes Golf 2 1.6 i thjeshte. Ngjyra eshte e kuqe (vishnje). 4 dyer Eshte pa regjistrim. Regjistrimi d

  Rahovec 10 korrik 13:33
  500 €
 • 0 foto
  golf 2
  Vetura

  golf 2

  shites golf 2 1.9 dizel motorri ne gjendje perfekte regjistrimi deri shtator vrejte ndrrusi shpejtsë

  Rahovec 7 korrik 12:50
  1.900 €
 • 9 foto
  shiten
  Vetura

  shiten

  shes golf 7. viti prodhimit 2013 (9000Euro) shef wv T5 viti prodhimit 2005 1.9 double kabin. 180.000

  Rahovec 7 korrik 11:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Golf 6 -10
  Vetura

  VW Golf 6 -10

  shes golf 6 2.0 tdi viti 2009 ne gjendje shum te mirë . 230mij km te garantuara regjistrim

  Rahovec 28 qershor 17:00
  9.300 €
 • 4 foto
  Golf 4 1.6
  Vetura

  Golf 4 1.6

  Shes golf 4 1.6 ne gjendje te mire viti 2002 i ruajtur mire serviset krejt te kryme me kohe me 2 par

  Rahovec 26 qershor 08:55
  2.900 €
 • 3 foto
  Golf 2 Turbo Dizell
  Vetura

  Golf 2 Turbo Dizell

  Golf 2 Ne gjendje te Mir. i rujten regjistrim nuk ka

  Rahovec 25 qershor 16:31
  780 €
 • 3 foto
  Shitet Golf 4 - Manual - Cmimi sipas marreveshjes
  Vetura

  Shitet Golf 4 - Manual - Cmimi sipas marreveshjes

  Shitet Golf 4, viti i prodhimit 2000, manual, 223000 km, targa kosovare, diesel

  Rahovec 24 qershor 20:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 3, 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 3, 1.9 TDI

  Shitet Golf 3, 1.9 TDI, viti 1992, 3 dyersh thirrni ne nr.044 466 709, ose shkruani nviber 0038344 4

  Rahovec 22 qershor 11:48
  1.650 €
 • 3 foto
  Golf 4 1.9
  Vetura

  Golf 4 1.9

  Shitet golf 4 me tabela te Germanis vetur esht ne rregull esht me klim per me shum info kontakt / 04

  Rahovec 16 qershor 14:22
  1.000 €
 • 2 foto
  Golf 3 1.8 gt
  Vetura

  Golf 3 1.8 gt

  Shitet Golf 3 1.8 benzin Regjstrimi i ka dale punon super flm shum permirkuptim +38649107113

  Rahovec 9 qershor 14:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 2 1.6 Diesel
  Vetura

  Golf 2 1.6 Diesel

  shitet golf 2 1.6 Diesel ne gjendje te mir puna i regjistruar deri ne shkurt 2019 4 goma te reja

  Rahovec 9 qershor 00:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes veturen golf4
  Vetura

  shes veturen golf4

  shitet golf 4 1.9 me dy tkuqe 131ps viti i prodhimit 2002 karrika lekur me nxemje vullanin e drurit

  Rahovec 8 qershor 20:54
  5.000 €
 • 3 foto
  shes golf 6 2.0
  Vetura

  shes golf 6 2.0

  shes golf 6 2.0 automaik

  Rahovec 7 qershor 16:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten fell a
  Vetura

  shiten fell a

  shiten fellna 18

  Rahovec 28 maj 16:34
  330 €
 • 12 foto
  Golf 2 G60 caroserie
  Vetura

  Golf 2 G60 caroserie

  Golf 2 G60 caroserie motorin e golf 3 1,9thjesht posedon hidraulik abs muzik radio cd mp3 bluetooth

  Rahovec 26 maj 14:51
  1.500 €
 • 12 foto
  Golf 2 G60 1,9 ithjesht
  Vetura

  Golf 2 G60 1,9 ithjesht

  Golf 2 G60 caroserie motorin e golf 3 1,9 i thjesht posedon hidraulik abs muzik radio cd mp3 bluetoo

  Rahovec 26 maj 14:51
  1.500 €
 • 10 foto
  Golf 1
  Vetura

  Golf 1

  Golf 1 2.0 16 v ABF Aromtizerat gvint Karrrike recaro Fellne goma te reja Nuk ka nevoi per asnje inv

  Rahovec 25 maj 10:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 2 G60 1,9 i thjesht
  Vetura

  Golf 2 G60 1,9 i thjesht

  Golf 2 G60 1,9 i thjesht ne gjendje te mir posedon hidraulik abs alufelga muzik radio cd mp3 bluetoo

  Rahovec 24 maj 18:03
  1.500 €
 • 2 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shitet golf 2 n gjendje shum t kir 1.6 dizell shpenzime t vogla me serisa t kryer komplet amrtizera

  Rahovec 24 maj 17:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shitet golf 2 n gjendje t rregullt 1,6 motorrin dizell

  Rahovec 17 maj 12:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf 2 dizel
  Vetura

  VW Golf 2 dizel

  shitet golf 2 ne gjende perfekte i servisuar 1992 viti regjistrimi edhe 8 muaj

  Rahovec 16 maj 18:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 6 Bluemotion 2011
  Vetura

  Golf 6 Bluemotion 2011

  Golf 6 Bluemotion 1.6 Tdi,2011, Full Opcione, i sapo doganuar ,Goma te reja te veres Fellne te reja

  Rahovec 16 maj 10:40
  Me Marrveshje