Vetura

Vetura në shitje në Rajoni i Dibrës

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet Nissan X-trail
  Vetura

  Shitet Nissan X-trail

  Shitet Nissan X Trail . Viti 2006 2.2 diesel Manual

  Librazhd Sot, 17:42
  3.700 €
 • 5 foto
  Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende
  Vetura

  Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende

  Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende kamio manuale 6 marshe me klima letra te p

  Librazhd Sot, 13:08
  2.800 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune Eshte me dokumenta te rregullta Sherbime te bera Makin

  Dibër Sot, 12:53
  1.277 €
 • 8 foto
  OPEL ASTRA 1.7CDTI
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7CDTI

  Makina eshte e ardhur nga Zvicera Eshte me dogane te paguar Makina eshte ne gjendje shume te mire p

  Dibër Sot, 12:53
  2.930 €
 • 8 foto
  Sharan në gjendje super
  Vetura

  Sharan në gjendje super

  Letra të sapo prera. Rripi i motorrit i ndërruar kit bashk me pomp uji. 6+1 vende. Çmimi i pa diskut

  Librazhd Dje, 22:04
  3.000 €
 • 11 foto
  Mitsubishi l200  4x4.
  Vetura

  Mitsubishi l200 4x4.

  Shitet mitsubishi l200.4x4. Kambio ;; manuale. Motorri ;; 2477.. Ftohja ;: klima Km ;: 215000. (

  Dibër Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes makinen
  Vetura

  Shes makinen

  Makina eshte ne gjendje shum te mir nuk ka asnji gervishtje as jash as brenda tapiceri shum e paster

  Mat Dje, 13:12
  1.600 Lek
 • 0 foto
  Mercedes Sprinter
  Vetura

  Mercedes Sprinter

  shitet Furgoni sprinter 316 cdi me letra paguar 1 vit 5+1 xhama te zi 247000km gjendje shum te mire

  Mat Dje, 11:42
  8.500 €
 • 5 foto
  shitet ose ndrohet
  Vetura

  shitet ose ndrohet

  makina ska nevoj per asgje mund ta kontrolloni ku te doni me dekumeta te rregullta deri ne fund te v

  Librazhd Dje, 10:57
  1.700 €
 • 11 foto
  FORD FIESTA 1.4 NAFT
  Vetura

  FORD FIESTA 1.4 NAFT

  Shitet Ford fiesta 1.4 cdti naft viti 2006 ne super gjendje me dogane te paguar, makina disponon kon

  Dibër Dje, 10:49
  2.200 €
 • 3 foto
  Polo 1.4 nafte bluemotion
  Vetura

  Polo 1.4 nafte bluemotion

  Polo bluemotion 130 mij km nafte teper ekonomike me letra me gjitha.

  Dibër Dje, 09:34
  4.300 €
 • 3 foto
  Ford galaxy
  Vetura

  Ford galaxy

  Shitet Ford galaxy e 2001.me gjitha sherbimet e bera. Me navigation me bagazhier dhe me letra deri m

  Dibër Dje, 08:34
  2.250 €
 • 1 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Sprinter 412 vizion 1997 me letra ne gjendje te mir vende17 shitet per arsye mosperdorimi cmimi7000

  Librazhd Dje, 02:18
  7.000 €
 • 7 foto
  opel astra 1.7 naft
  Vetura

  opel astra 1.7 naft

  opel astra 1.7 nafte viti 2009 ne gjendje super e sapoardhur me dogan te paguar dhe siguracion per

  Dibër 24 maj 23:33
  3.300 €
 • 8 foto
  Ifa
  Vetura

  Ifa

  Shiten ifa l50 4x4 ne gjendje pune shiten me cmim te arsyshem te 2 ja

  Bulqizë 24 maj 23:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fiat Doblo Okazion
  Vetura

  Fiat Doblo Okazion

  Shitet fiat doblo 1.3 multijet viti 2004 gjendje te mir motorike dhe xhenerike goma 80% t reja vaj f

  Dibër 24 maj 14:05
  2.200 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz C220 EVO Automatike 2007 Sport
  Vetura

  Mercedes-Benz C220 EVO Automatike 2007 Sport

  C class 220 avangarde Evo.viti fundi 2006. Kambio automatike(+ -) ne timon comfort,sport manuale,Tim

  Dibër 24 maj 13:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mercedez benz
  Vetura

  mercedez benz

  shitet e klas 211 320 avangard lok evo 2009 ne gjendje shum te mire.

  Mat 24 maj 11:24
  5.200 €
 • 4 foto
  RENAULT SCENIC
  Vetura

  RENAULT SCENIC

  Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo lloj sherbimi te kryer gje e cila mund te vertetohet lehtesi

  Dibër 24 maj 10:04
  2.200 €
 • 6 foto
  Ford Focus 1.8 TDDI (Stage 1, +50 hp)
  Vetura

  Ford Focus 1.8 TDDI (Stage 1, +50 hp)

  Shitet Ford Focus 1.8 TDDI (motori me i mire i kesaj gjenerate) Injektorë mekanik, zero probleme me

  Dibër 24 maj 07:23
  2.300 €
 • 4 foto
  Shitet minibus 17+1
  Vetura

  Shitet minibus 17+1

  Per informacione me te detajshme kontaktini ne numrin e telefonit ose ne adresen e emailit .

  Librazhd 24 maj 01:57
  5.000 €
 • 8 foto
  Opel Mariva
  Vetura

  Opel Mariva

  Shitet opel meriva motorr 1.3 viti 2007 shum e mbajtir vaj e filtra te ndruara

  Bulqizë 24 maj 01:53
  3.900 Lek
 • 6 foto
  Shitet sharan 1.9 viti 2006
  Vetura

  Shitet sharan 1.9 viti 2006

  makina esht ne gjendje shum te mir shum shum e paster e sapo ardhur nga findlanda marsha 6+1 me doga

  Dibër 23 maj 17:58
  4.000 €
 • 4 foto
  Shitet mercedes c220 viti 2003
  Vetura

  Shitet mercedes c220 viti 2003

  makina esht ne gjendje shum te mir shum e paster me dokumenta per nje vit e gateshme per cdo lloj pr

  Dibër 23 maj 17:57
  3.000 €
 • 6 foto
  Shitet c220 viti 2005
  Vetura

  Shitet c220 viti 2005

  makina esht ne super gjendje shum e paster e sapo ardhur nga gjermania full extra, me dogan te pagua

  Dibër 23 maj 17:57
  4.000 €
 • 6 foto
  Shitet touran 1.9 viti 2005
  Vetura

  Shitet touran 1.9 viti 2005

  makina esht ne super gjendje shum shum e paster e sapo ardhur nga gjermania, sendiljet me ngrohje se

  Dibër 23 maj 17:57
  3.500 €
 • 7 foto
  Mercedez-Benz SPRINTER 616 Cdi
  Vetura

  Mercedez-Benz SPRINTER 616 Cdi

  Mercedes-Benz Sprinter 616Cdi Viti: 2003 Km: 244524 Motorr 2.8 cdi 5 Pistona (I vecant me sprinera

  Bulqizë 23 maj 13:41
  1 €
 • 5 foto
  Benz 220
  Vetura

  Benz 220

  Shes Benz 220 cdi i vitit 99 eshte ne gjendje shum te mire shebime te bera Kamjo automat.ka ekstra b

  Librazhd 22 maj 21:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet fugon
  Vetura

  shitet fugon

  shitet fugon çmimi 2.5 miljon i padiskutushem me letra te paguara

  Dibër 22 maj 18:48
  2.500 Lek
 • 6 foto
  Fiat Panda benzin
  Vetura

  Fiat Panda benzin

  gjendje prefekte

  Mat 22 maj 14:20
  2.300 €
 • 6 foto
  Shitet golf v 1.6
  Vetura

  Shitet golf v 1.6

  golf 5 1.6 benzin/gaz motorr i thjesht super ekonomik ne gjendje shum te mire shitet per arsye mos

  Librazhd 22 maj 12:48
  3.900 €
 • 7 foto
  M benz E220
  Vetura

  M benz E220

  Me letra te paguara deri ne qershor.

  Librazhd 22 maj 00:36
  2.000 €
 • 7 foto
  Fiat panda
  Vetura

  Fiat panda

  Te gjitha sherbimet e bera e sapo kualiduar , ne gjendje perfekte

  Dibër 21 maj 16:39
  2.300 €
 • 6 foto
  Fiat Punto 1.9 Nafte
  Vetura

  Fiat Punto 1.9 Nafte

  Te gjitha sherbimet e bera bateri te re vaj filtra goma te reja 4 stinet 95% 1.9 nafte teper ekonom

  Librazhd 21 maj 15:42
  1.500.000 Lek
 • 8 foto
  Mercedez-Benz
  Vetura

  Mercedez-Benz

  Shitet Benz E class CDI 220 viti 2001 Kambio automatike_tip tronic. Ne gjendje te shkelqyer. Çmimi

  Dibër 21 maj 15:10
  3.500 €
 • 2 foto
  Shes makinen per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shes makinen per arsye mosperdorimi

  Shitet LANCIA LYBRA 1.9 JTD naft per arsye mosperdorimi 00306994487869 watsap

  Mat 20 maj 15:07
  1.500 €
 • 7 foto
  Shitet per arsye personale
  Vetura

  Shitet per arsye personale

  Shes makinen tip .benx c200 viti 98 shum e mirmbajtu te interesuarit tel..... 0685728639

  Librazhd 19 maj 20:51
  1.500 €
 • 0 foto
  Makine
  Vetura

  Makine

  Shitet Makina Opel Corsa 1.4Si shum evecant ne llojin e vet.Makines i jane bere te gjitha sherbimet.

  Dibër 19 maj 14:42
  1.500 Lek
 • 7 foto
  BMW 315 ALPINA
  Vetura

  BMW 315 ALPINA

  Makina eshte ne gjendje shum te mire gjithqka origjinale eshte ne gjendje pune dekomentat gati per d

  Mat 19 maj 14:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Caddy ??
  Vetura

  VW Caddy ??

  Shitet Vw caddy 1.4 benzin Makina esht ne gjendje shume te mire si nga ana motorike po ashtu edhe x

  Dibër 18 maj 14:15
  3.200 €
 • 11 foto
  Shitet-Benz Vito
  Vetura

  Shitet-Benz Vito

  Shitet Benz vito i vitit 2004 me kamio manuale ne gjendje shume te mire motorrike me motor 220,me k

  Librazhd 17 maj 21:55
  4.700 €
 • 4 foto
  Shitet Volvo V40, 1.9, mjet ne super gjendje, Full
  Vetura

  Shitet Volvo V40, 1.9, mjet ne super gjendje, Full

  Makina eshte shume e mirembajtur dhe i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe. Gjendje motorrike dhe

  Librazhd 17 maj 13:33
  2.690 €
 • 5 foto
  Golf 6 2010 1.6 nafte
  Vetura

  Golf 6 2010 1.6 nafte

  Shitet golf 6 naft 1.6 ne gjendje shume te mire estetike edhe motorrike .Makina esht me sensore park

  Librazhd 17 maj 12:20
  7.200 €
 • 5 foto
  VW caddy
  Vetura

  VW caddy

  Shitet VW caddy Makina eshte e ardhur nga zvicra Ka 5 goma rezerve 100% misheline bashk me disqe h

  Dibër 17 maj 11:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi a3 2.0 tdi
  Vetura

  Audi a3 2.0 tdi

  Audi a3 2.0 tdi 2007 dhjetor 2019 i ardhur nga Gjermania per me shum 0676631999

  Dibër 17 maj 04:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BMW 320 2.0 diesel e 2008
  Vetura

  Shitet BMW 320 2.0 diesel e 2008

  Per me shum info 0684519400

  Dibër 17 maj 04:15
  5.000 €
 • 4 foto
  Audi a3 2.0 tdi
  Vetura

  Audi a3 2.0 tdi

  Audi a3 2.0 tdi 2007

  Dibër 15 maj 15:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat Punto 1.9 Nafte
  Vetura

  Fiat Punto 1.9 Nafte

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e viti 1999 1.9 nafte shume ekonomike Letrat e paguara deri

  Librazhd 15 maj 13:46
  1.600.000 Lek
 • 3 foto
  Mitsubish 4x4 v6 3000 benzin.
  Vetura

  Mitsubish 4x4 v6 3000 benzin.

  Makina ne gjendje shume të mire.me timon anglez dhe pa letra.shitet ose ndërrohet me makinë të vogël

  Dibër 14 maj 15:21
  1.200 €
 • 0 foto
  Acura
  Vetura

  Acura

  MerrJep

  Bulqizë 13 maj 19:42
  Me Marrveshje