Vetura

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Rajoni i Elbasanit

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  VW Touran 1.9 Diesel Automat 2007
  Vetura

  VW Touran 1.9 Diesel Automat 2007

  Shitet vw touran viti i prodhimit 2007 motor 1.9 Diesel. Kamio automatike.Navigator, Makina eshte ne

  Elbasan 14 shkurt 14:22
  6.600 €
 • 10 foto
  Touran Atomat
  Vetura

  Touran Atomat

  :  SHITET VW TUARAN MOTORR 2.0 TDI NAFTE. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK DSG. VITI 09 2005. 244 KM ORIGJIN

  Elbasan 9 shkurt 19:30
  4.300 €
 • 8 foto
  Okazion! VW Touran Full Opsion. Mundesi nderrimi
  Vetura

  Okazion! VW Touran Full Opsion. Mundesi nderrimi

  Volkswagen Touran vp 2006 ne super gjendje dhe me gjithe sherbimet e bera. Kilometra origjinale mund

  Elbasan 8 janar 10:33
  5.300 €
 • 5 foto
  SHITET VW TOURAN AUTOMAT 2006
  Vetura

  SHITET VW TOURAN AUTOMAT 2006

  SHITET VW TOURAN VITI 2006 AUTOMAT NAFTE 2.0 TDI ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PREFEKTE DHE ME TE G

  Elbasan 7 janar 08:37
  5.300 €
 • 10 foto
  volksvagen toura
  Vetura

  volksvagen toura

  Shitet:volksvagen touran ,1.6 nafte,automatike,sensor parkimi,navigator,tapiceri lekure,7 vendesh Pè

  Elbasan 27 dhjetor 22:06
  9.500 €
 • 7 foto
  touran 2.0 viti 2012
  Vetura

  touran 2.0 viti 2012

  shitet vw touran 2.0 Nafte kambio manuale 4+1 vende letra per 1 vit makina eshte ardhur nga gjerm

  Elbasan 4 dhjetor 11:56
  9.999 €
 • 9 foto
  Wv Touran 1.9 nafte kamio manuale 7 vendeshe
  Vetura

  Wv Touran 1.9 nafte kamio manuale 7 vendeshe

  Wv touran 2.0 nafte kamio manuale (6 marshe) me 7 vende 220.000km me liber sherbimes

  Elbasan 25 nëntor 09:22
  5.200 €
 • 8 foto
  ??VW Touran 2.0 Diezel Automat nga Zvicra??
  Vetura

  ??VW Touran 2.0 Diezel Automat nga Zvicra??

  🇨🇭WV Touran 2.0 Diezel Automat KM 219000 VP 2007 Makina Disponon Fener me Lupa dhe Bi Xenon Krom Lin

  Elbasan 20 tetor 18:15
  6.200 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz-08
  Vetura

  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz-08

  SHITET TOURAN I VITIT DHJETOR 2007 ME MOTOR 1.4 BENZIN TURBO KOMPRESSOR 140 KUAJ FUQI,KOMPJUTER NE B

  Elbasan 4 tetor 19:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI

  Shitet Volkswagen Touran i sa po ardhur nga Italia me dogane te paguar, i vitit 2004 me motorr 2.0 t

  Peqin 27 shtator 17:57
  3.500 €
 • 9 foto
  VW TOURAN 1.6 BENZINE GAS  NGA FABRIKA 2007-2008
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 BENZINE GAS NGA FABRIKA 2007-2008

  VW TOURAN E ARDHUR NGA ZVICRA 145000 KM 1.6 BENZINE GAS NGA FABRIKA 2007-2008 ESHT SHUM E PAST

  Elbasan 21 shtator 22:45
  6.700 €
 • 1 foto
  Tauran
  Vetura

  Tauran

  Shitet turan viti 2008 6+1vende 2.0 naft kamje Automatike DSG kasetofon me Navigator Bagazhjere se

  Elbasan 19 shtator 20:19
  6.200 €
 • 7 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  shitet Volkswagen Touran i sa po ardhur nga italia dhe me dogane te paguar, i vitit 2004, euro 4, ka

  Peqin 17 shtator 11:55
  3.500 €
 • 5 foto
  touran 2.0 naft 2004 3200 €
  Vetura

  touran 2.0 naft 2004 3200 €

  makina shitet per arsyeje emigrimi eshte ne gjendje sh te mire rripi i fazaes i bere dhe me garanci

  Elbasan 16 shtator 17:41
  3.200 €
 • 0 foto
  shitet touran 20tdi automat dsg
  Vetura

  shitet touran 20tdi automat dsg

  touran 20 dti automat dsg vende 4+1 letrat deri ne shkurt 2020

  Elbasan 8 shtator 08:06
  4.400 €
 • 10 foto
  Wv touran 2.0 nafte Kamio Auotmatike (model i ri)
  Vetura

  Wv touran 2.0 nafte Kamio Auotmatike (model i ri)

  Wv touran 2.0 nafte kamio automatike 170.000 km viti 12/2006 (model i ri) xhama te zi origjinal i sa

  Elbasan 5 shtator 17:59
  5.400 €
 • 3 foto
  Volkswagen touran viti 2003.
  Vetura

  Volkswagen touran viti 2003.

  Shitet makina. Ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. 6+1 .e mirmbajtur Letrat deri ne dhj

  Elbasan 31 gusht 11:56
  3.000 €
 • 5 foto
  SHITET VW TOURAN AUTOMAT
  Vetura

  SHITET VW TOURAN AUTOMAT

  SHITET VW TOURAN 1.6 NAFTE AUTOMAT VITI 2013 ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA MAKINA ESH

  Elbasan 23 gusht 17:36
  11.500 €
 • 1 foto
  Wolkswagen Touran
  Vetura

  Wolkswagen Touran

  Shitet wolkswagen Touran, i sapo ardhur nga gjermania me te gjitha servisat e kryera, me letra per n

  Elbasan 22 gusht 15:50
  4.000 €
 • 6 foto
  Volswagen Touran
  Vetura

  Volswagen Touran

  VW - TOURAN - V 2008 - 1.4 BENZIN TSI - KAMBIO AUTOMAT, R-LINE - ME SENCOR PARKIMI - AUTO KLIMA - Ma

  Elbasan 19 gusht 11:47
  7.800 €
 • 6 foto
  VW Touran 2004, 2.0, super gjendje
  Vetura

  VW Touran 2004, 2.0, super gjendje

  Shitet VW Touran ne gjendje perfekte. Viti i prodhimit 2004, kambio manuale me 6 nivele shpejtesie,

  Elbasan 3 gusht 01:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz
  Vetura

  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz

  SHITET TOURAN I VITIT DHJETOR 2007 ME MOTOR 1.4 BENZIN TURBO KOMPRESSOR 140 KUAJ FUQI,KOMPJUTER NE B

  Elbasan 1 gusht 23:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Turan 1.4 benzin- gas TSI
  Vetura

  VW Turan 1.4 benzin- gas TSI

  VW turan 1.4 benzin gas i 2008 impjanti ka nje muaj qe eshte vendosut ke eltori redi ne fush kruj me

  Elbasan 28 korrik 19:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TOURAN 1.6 nafte automat
  Vetura

  TOURAN 1.6 nafte automat

  Shitet ndrohet Tourani , viti prodhimit 20012 , karburanti Nafte , Motorr 1.6 shume ekonomik , Autom

  Elbasan 27 korrik 17:15
  9.400 €
 • 7 foto
  VW TOURAN SHITET OSE NDROHET
  Vetura

  VW TOURAN SHITET OSE NDROHET

  Shitet ndrohet Tourani , viti prodhimit 20012 , karburanti Nafte , Motorr 1.6 shume ekonomik , Autom

  Elbasan 26 korrik 20:23
  9.400 €
 • 8 foto
  Shitet vw touran 1.9 tdi automat 2006
  Vetura

  Shitet vw touran 1.9 tdi automat 2006

  Shitet vw touran 1.9 naft kamje automatik 207.000km viti 2006 ne gjendje perfekt letra te paguara pe

  Elbasan 22 korrik 10:04
  4.400 €
 • 11 foto
  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike
  Vetura

  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike

  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike Kamio Manuale 2008 Cmimi:6700 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+3

  Elbasan 19 korrik 04:06
  6.700 €
 • 5 foto
  Volkswagen 1.9 naft
  Vetura

  Volkswagen 1.9 naft

  WolzvagenTuran. Viti 2004 Motorr 1.9 Radio.Disk.Usb.Makina ka doganen te paguar. Çmimi 4100 Euro p

  Elbasan 18 korrik 10:11
  4.100 €
 • 7 foto
  Shitet & Ndrohet
  Vetura

  Shitet & Ndrohet

  Shitet ndrohet Tourani , viti prodhimit 2012 , karburanti Nafte , Motorr 1.6 shume ekonomik , Automa

  Elbasan 12 korrik 18:30
  9.400 €
 • 5 foto
  Touran 2.0 nafte 2012
  Vetura

  Touran 2.0 nafte 2012

  Shitet vw touran 2.0 nafte 2012 manuale 4+1 vende leje qarkullimi makina eshte shum e paster si nga

  Elbasan 12 korrik 14:15
  9.990 €
 • 0 foto
  Volkswagen Touran 2016 Okazion
  Vetura

  Volkswagen Touran 2016 Okazion

  shitet Touran i vitit 2017 1.6 tdi me i te kuqe xhama te zinj origjinal 130mij km origjinale te cert

  Elbasan 12 korrik 01:06
  18.000 €
 • 4 foto
  VW Touran 2007 Benzin 1.4
  Vetura

  VW Touran 2007 Benzin 1.4

  Wv touran i 2007 full ekstra ne lloin e vet, kamjo automat DSG,automatik pilot,mershin,sensor parkim

  Elbasan 26 qershor 19:45
  6.100 €
 • 6 foto
  VW Touran 1.9 naft automat
  Vetura

  VW Touran 1.9 naft automat

  Okazion!! Touran 1.9 naft automat dsg viti 10.2004 goma te reja 100% 192174 klm orgjinale sendiljet

  Elbasan 18 qershor 16:50
  4.100 €
 • 8 foto
  Shitet vw touran 2.0  2005
  Vetura

  Shitet vw touran 2.0 2005

  Shitet vw touran 2.0 Viti 2005 manual euro 4 sapo ardhur nga gjermania Eshte lekur nga brenda send

  Elbasan 11 qershor 21:00
  4.300 €
 • 6 foto
  VW Touran 2006
  Vetura

  VW Touran 2006

  VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMAT +TRONIK KLIMA DIGITALE BIZONE PILOT AUTOMATIK KOMPIUTER BORDI MBYLLJE QE

  Elbasan 8 qershor 17:22
  5.300 €
 • 10 foto
  Wv Touran 2.0 nafte kamio Automatike
  Vetura

  Wv Touran 2.0 nafte kamio Automatike

  Wv touran 2.0 nafte kamio automatike sensor parkimi xhama te erret origjinal komjuter bordi 187.000k

  Elbasan 8 qershor 11:45
  5.700 €
 • 11 foto
  Okazion vw touran 2005  2.0  3950€
  Vetura

  Okazion vw touran 2005 2.0 3950€

  Vw touran 2005 Manual diesel Dritat xenon Me lekur nga brenda Sendiljet me ngrofje Sensor parki

  Elbasan 7 qershor 21:58
  3.950 €
 • 2 foto
  Shitet Vw Turan Automat 2007 me dogan
  Vetura

  Shitet Vw Turan Automat 2007 me dogan

  Ne gjendje te shkelqyer sa ka ardhur nga Gjermania shitet per arsye emigrimi. Esht gati per tu targu

  Elbasan 7 qershor 16:28
  5.400 €
 • 11 foto
  VW Touran 1.6TDi vitit 2017 Automat Super Gjendje
  Vetura

  VW Touran 1.6TDi vitit 2017 Automat Super Gjendje

  VW Touran 1.6TDi vitit 2017 Kamjo Automatike 7+1 , e sapo targuar , 130mij KM Te Çertifikuara tek Vo

  Elbasan 7 qershor 12:10
  21.500 €
 • 9 foto
  Full opsinal
  Vetura

  Full opsinal

  Fundi i 2006. Ne gjendje perfekte. E sapo e ardhur nga Zvicra. e bere me letra shqipetare per nje vi

  Elbasan 3 qershor 12:54
  5.200 €
 • 4 foto
  Volkswagen Touran 1.9tdi
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9tdi

  Shitet touran 1.9 naft kamje manuale me dogan te paguar e ardhur nga gjermania kasetofon aux cd radi

  Elbasan 2 qershor 11:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Volkswagen Touran
  Vetura

  VW Volkswagen Touran

  Shitet ose Nderrohet VW Touran 2.0 Benzine+Gas Fabrikisht e shkruajtur dhe ne leje Viti 2009 ne leje

  Elbasan 28 maj 21:42
  7.500 €
 • 8 foto
   Vw Touran Automatike 2005 1.9 Nafte
  Vetura

  Vw Touran Automatike 2005 1.9 Nafte

  Shitet Vw Touran Automatike 2005 1.9 Nafte E Sapo Ardhur Nga Gjermania Makina Posedon Keto Opsione:

  Elbasan 26 maj 11:10
  3.999 €
 • 6 foto
   Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte
  Vetura

  Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte

  Shitet Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte Makina Posedon: ->Klima Dixhitale ->Kase

  Elbasan 26 maj 11:10
  5.200 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 2008 Gaz- Benzin
  Vetura

  Volkswagen Touran 2008 Gaz- Benzin

  shitet touaran 1.6 i thjesht benzin-Gaz sekuencial kamje manuale me letra te paguara deri ne nentor

  Elbasan 20 maj 10:46
  6.000 €
 • 9 foto
  VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI DSG *FULL* 06
  Vetura

  VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI DSG *FULL* 06

  Viti 10/2006 Motor 2.0 TDI naftë BMN 170kw Euro 4. 212 mijë KM origjinale 100%. Kambjo Automat DSG

  Elbasan 17 maj 11:24
  5.000 €
 • 9 foto
  VW Touran 1.4 benzin gaz full extra vet parkim
  Vetura

  VW Touran 1.4 benzin gaz full extra vet parkim

  ne gjendje prefekte e gacme per cdo lloj prove

  Elbasan 17 maj 07:58
  8.700 €
 • 5 foto
  TOURAN 1.4 TSI AUTOMAT NDERROHET
  Vetura

  TOURAN 1.4 TSI AUTOMAT NDERROHET

  SHITET NDERROHET touran 1.4 t si-kuqe viti 2009 automat marshe f1 158 mi km orgjinale me liber sherb

  Elbasan 16 maj 20:39
  5.850 €
 • 10 foto
  VW Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte
  Vetura

  VW Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte

  Shitet Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte Cmimi:5500 Euro Nr cel:+355682594618 Makina Po

  Elbasan 15 maj 09:02
  5.500 €
 • 4 foto
  Vw Touran 2007 benzin 1.4
  Vetura

  Vw Touran 2007 benzin 1.4

  Vw Touran i 2007 full ekstra ne lloin e vet, kamjo automat DSG,automatik pilot,mershin,sensor parkim

  Elbasan 12 maj 12:17
  6.300 €