Vetura

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Chevrolet Matiz 100 mij km
  Vetura

  Chevrolet Matiz 100 mij km

  Shitet - Marka : Chevrolet - Modeli : Matiz - Motorri : 1.0 benzin - Viti i Prodhimit : 2008 -

  Ferizaj 19 shtator 10:04
  3.200 €
 • 10 foto
  Range rover sport 2.7 HSE
  Vetura

  Range rover sport 2.7 HSE

  - Shitet - Marka : Land Rover - Modeli : Range Rover Sport - Motorri : 2.7 Dizell - Viti i Prodh

  Ferizaj 19 shtator 10:04
  9.999 €
 • 4 foto
  Jaguar 3.0 benzin (CH)
  Vetura

  Jaguar 3.0 benzin (CH)

  Shitet jaguar 3.0(2998cc)ne super gjendje i sapo ardhur nga zvicra(pa dogan)shum i paster si mrena d

  Ferizaj 19 shtator 09:14
  2.000 €
 • 6 foto
  Opell astra 2.0 shitet Bajm dhe ndrrim
  Vetura

  Opell astra 2.0 shitet Bajm dhe ndrrim

  Shitet dhe ndrrohet astra G 2.0 disel viti 2003 esht ne gjendje shum te mir e pastert mbrenda dhe ja

  Ferizaj 19 shtator 08:24
  2.870 €
 • 10 foto
  shitet ford fokus viti 2004 dizell
  Vetura

  shitet ford fokus viti 2004 dizell

  Shitet kerri Ford fokus 1.8 TDCI Viti 2004.rks 2 muj kerri ka klimen servisin fellnet aluminit gomat

  Ferizaj 19 shtator 07:05
  3.000 €
 • 3 foto
  Bmw 318
  Vetura

  Bmw 318

  Bmw 318 1.8 benzin rigjistrin 02:10:2018 me klim bejm ndrrim. viber +37744243833.

  Ferizaj 19 shtator 01:18
  3.300 €
 • 0 foto
  AUTOSTOP=BLEJ VETURA NE GJITH KOSOVEN 24H
  Vetura

  AUTOSTOP=BLEJ VETURA NE GJITH KOSOVEN 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania " Auto stop" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Ferizaj 19 shtator 00:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI A6
  Vetura

  AUDI A6

  Audi a6 2.0T benxin I sapo ardhur nga amerika ne gjendje shum te mir teknike dhe optike ,full extra

  Ferizaj 18 shtator 23:26
  15.200 €
 • 0 foto
  Opel Zafira
  Vetura

  Opel Zafira

  Motorri i bllokum

  Ferizaj 18 shtator 23:25
  2.300 €
 • 11 foto
  VW Polo 1.6 TDI 2010
  Vetura

  VW Polo 1.6 TDI 2010

  VW Polo 1.6 TDI i sapoardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire, Dogane dhe Homologim te paguara. V

  Ferizaj 18 shtator 22:07
  6.600 €
 • 3 foto
  Shitet urgjent pasat cL
  Vetura

  Shitet urgjent pasat cL

  Pasati eshte ne gjendje perfekte shpenzimet shume te uleta , eshte pa asnje defekt , nuk keni nevoje

  Ferizaj 18 shtator 20:04
  1.500 €
 • 6 foto
  Kombi t4 dubell kabin 2.4 dizel
  Vetura

  Kombi t4 dubell kabin 2.4 dizel

  Shes kombin (kamioneten) t4 dizel 2.4 viti 1993 regjistrim 1 jav Dubell kabin ne gjendje tmir Veret

  Shtime 18 shtator 19:25
  1.750 €
 • 6 foto
  Nisan terrano 2.7TDI 4×4 klim 1vit rks
  Vetura

  Nisan terrano 2.7TDI 4×4 klim 1vit rks

  Nissan terrano 2.7TDI viti i prodhimit 2003 4×4 funksional klim air bag abs srs dritare elektrike pa

  Ferizaj 18 shtator 18:04
  5.400 €
 • 2 foto
  Passat 3c 1.9 tdi pa dogan viti 2008
  Vetura

  Passat 3c 1.9 tdi pa dogan viti 2008

  Shes passat 3c 1.9 tdi ne fund te 2008 Posedon Klim atronik Liber te servisit 2 qelsa I pa diganu

  Ferizaj 18 shtator 17:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pezho 307 ne gjendje te mir
  Vetura

  Shes pezho 307 ne gjendje te mir

  Shes pezho 307 benzin 1.6 shum gjendje te mir qe tre muj i regjistrume me karoton te xhelbert per ja

  Ferizaj 18 shtator 16:06
  2.800 €
 • 5 foto
  Fiat 500 n gjendje t rregullt. Rks i skadum
  Vetura

  Fiat 500 n gjendje t rregullt. Rks i skadum

  Shes fiat 500. 900 kubik. N gjendje t mir. Punon shum mir hargjon extrem pak. Rexhistrimi i ska

  Ferizaj 18 shtator 15:25
  550 €
 • 9 foto
  SHES GOLF 5 2.0 TDI RKS
  Vetura

  SHES GOLF 5 2.0 TDI RKS

  SHES GOLF 5 2.0 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2005 ESHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI

  Ferizaj 18 shtator 13:06
  5.900 €
 • 9 foto
  Ushit flm merrjep  BMW-MPOWER AutoArt
  Vetura

  Ushit flm merrjep BMW-MPOWER AutoArt

  Shes BMW per Autoservise lokale me licens te BMW-s. Eshte i prefeksionum ne gjdo sen osht si real fe

  Ferizaj 18 shtator 12:04
  120 €
 • 8 foto
  shes vw sharan 1.9 dizel rks viti 2000
  Vetura

  shes vw sharan 1.9 dizel rks viti 2000

  shes vw sharan 1.9 dizel ne fund te 2000 posedon klimatronik gjamat me rrym pasyret me rrym gjamat

  Ferizaj 18 shtator 11:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Carvolet captiva 2.0 ctsi 2008 automatik tiptronik
  Vetura

  Carvolet captiva 2.0 ctsi 2008 automatik tiptronik

  Carvolet captiva 2.0 cdti 2008 automatik tiptronik 7 ulse vetura posedon libra servisi prjeardhje ng

  Ferizaj 18 shtator 11:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw X1 2.0D Automatik 2011
  Vetura

  Bmw X1 2.0D Automatik 2011

  Bmw X1 2.0 d Automatik karika likur me nxemje navigacion klim tronik xenon bi xenon RKS ne gjendje s

  Ferizaj 18 shtator 09:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Fiat stilo 1.9 dizell ndrrohet me 814 kamio
  Vetura

  Shitet Fiat stilo 1.9 dizell ndrrohet me 814 kamio

  Shitet fiat stillo ne gjendje shum te mir teknike i regjistrum rks bajm ndrrim me vetur nga jasht me

  Ferizaj 18 shtator 05:06
  2.950 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz 2.1 C220 CDI Elegance
  Vetura

  Mercedes Benz 2.1 C220 CDI Elegance

  Mercedes Benz 2.1 C220 CDI ka 172.000 tkalume me letra angleze esht ne gjendje tmir pune keni intere

  Ferizaj 18 shtator 02:06
  2.600 €
 • 9 foto
  VW GOLF 5 2.0 TDI 6 SHPEJTSI 4MOTION RKS
  Vetura

  VW GOLF 5 2.0 TDI 6 SHPEJTSI 4MOTION RKS

  Shes golfin ne gjendje shum te mir , i paqt si jasht ashtu edhe mrena, posedon: Klimatronic,tempomat

  Ferizaj 18 shtator 00:04
  5.400 €
 • 3 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  Shes veturen toyota 4runner 3.0 turbo Disel Ne gjendje shum te mir si mrena edhe jasht servis i kryn

  Ferizaj 17 shtator 22:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Touran DSG full full ✳️I RI✳️ 👁👁
  Vetura

  Touran DSG full full ✳️I RI✳️ 👁👁

  shitet ne gjendje shum te mir shum i ruajtur 👁👁 vetura posedon keto gjera ✳️ model : tour ✳️

  Ferizaj 17 shtator 20:04
  5.500 €
 • 8 foto
  TOUAREG 3.0 TDI
  Vetura

  TOUAREG 3.0 TDI

  Shes touareg 3.0 tdi automatik tipronik hidraulik centrall gjamat electronik klima tronik senxora sh

  Ferizaj 17 shtator 18:24
  7.000 €
 • 11 foto
  BMW 325i Xdriver Automatik full opsion
  Vetura

  BMW 325i Xdriver Automatik full opsion

  Bmw 325i Xdriver Automatik karrika likur edhe me nxemje senzora parkingu RKS ne gjendje teper te mir

  Ferizaj 17 shtator 13:24
  6.500 €
 • 6 foto
  Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI

  Shes goof 5 1.9 tdi viti 2005 kilometrat 205000 me liber servisi te garantuara, rrypin dhembezor fil

  Ferizaj 17 shtator 11:16
  5.500 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0TDI 9800EURO
  Vetura

  AUDI A4 2.0TDI 9800EURO

  AUDI A4 2.0TDI VITI 2008 DIESEL MANUAL KS - 10MUAJ REGJISTRIM 9800 EURO KONTAKT: 049/550-888 049/456

  Ferizaj 17 shtator 11:15
  9.800 €
 • 11 foto
  MERCEDES B200 CDI
  Vetura

  MERCEDES B200 CDI

  MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK DIESEL 145.000 KM VITI 2008 SHITJE EDHE ME LIZING (KREDI) ME DOGAN TE P

  Ferizaj 17 shtator 11:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Tiguan
  Vetura

  VW Tiguan

  Vw tiguan 2.0 automatik dsg 4motion viti 2013 ne gjendje te shkelqyer pune i po sa ardhur nga zvicra

  Ferizaj 17 shtator 11:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel vecter
  Vetura

  Opel vecter

  Shitet ndrrohet opel vecter 1.8 benxin plin 2 at punon atestin e plinit rigjistrim deri me 24/04/201

  Ferizaj 17 shtator 10:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OPEL ZAFIRA 1.6 benzin
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 1.6 benzin

  Shes opel zafira 1.6 benzin e regjistruar per her ne kosov 149 mij te kalume te garantuar klima tron

  Ferizaj 17 shtator 08:24
  4.900 €
 • 9 foto
  Audi A4 2.0-TDI S-line
  Vetura

  Audi A4 2.0-TDI S-line

  Shes Audi A4 Motorri>2.0-Dizell S-Line Lekur Nxemje ne karriga Dritat me lleda Navigacion Komanda

  Ferizaj 17 shtator 06:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 320d ngjedje prefekte me RKS f30 viti 2013
  Vetura

  BMW 320d ngjedje prefekte me RKS f30 viti 2013

  BMW 320d ngjedje prefekte gjitha serviset ekryme 2 qelsa viti 2012 seri e 2013 klima tronik cenzor k

  Ferizaj 17 shtator 02:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jeep
  Vetura

  Jeep

  Jeep cheroke 2.5 diel, viti 2004, klim , abs centtrall Tel. P44687569

  Ferizaj 17 shtator 02:05
  4.700 €
 • 4 foto
  Mazda 5 vp 2008 i sapodoganuar .2.0 diesel,
  Vetura

  Mazda 5 vp 2008 i sapodoganuar .2.0 diesel,

  Shitet vetura Mazda 5 ,vp 2008 ,i sapo doganuar para 3 jave,vetura eshte ne gjendje te shkelqyer

  Ferizaj 17 shtator 00:25
  7.500 €
 • 0 foto
  Shitet opel corsa 1.2 benzin
  Vetura

  Shitet opel corsa 1.2 benzin

  Shitet opel corsa -1.2 benzin shum ne gjendje te mir Ka timon hidraolik ,airbag+EPS kater goma e

  Ferizaj 16 shtator 21:17
  1.400 €
 • 0 foto
  fellne
  Vetura

  fellne

  fellne 15 coll me 4 shtrafa +38344250189

  Ferizaj 16 shtator 21:16
  99 €
 • 4 foto
  Golf 4 1,9 Tdi Klimatronik 1Vit Regjistrim
  Vetura

  Golf 4 1,9 Tdi Klimatronik 1Vit Regjistrim

  Golf 4 1.9 Tdi 1Vit Regjistrim Klimatronik Fellne te aluminit Viti Prodhimit 98 model99 Ne gje

  Ferizaj 16 shtator 20:24
  3.200 €
 • 5 foto
  skuter 150Cc HSI viti 2008 perfekt me dokumeta
  Vetura

  skuter 150Cc HSI viti 2008 perfekt me dokumeta

  shitet skuteri 150 kubik HSI viti 2008 ne gjendje perfekte me (dokumenta) i punojn dritat frenat edh

  Ferizaj 16 shtator 19:14
  330 €
 • 5 foto
  Shitet ose bejm ndrrim me golf 2 ose 3
  Vetura

  Shitet ose bejm ndrrim me golf 2 ose 3

  Shitet vetura Mitsubishi galant i vitit 1987 benzin 2.4 çmimi sipas marrveshjes ose bejm ndrrim me g

  Ferizaj 16 shtator 18:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Passat CC 2.0 TDI - DSG Automatik
  Vetura

  VW Passat CC 2.0 TDI - DSG Automatik

  Shes VW Passat CC 2.0 TDI - Highline , DSG-Automatik/Tiptronik , Viti i prodhimit 12.2009 , Ngjyr e

  Ferizaj 16 shtator 18:24
  11.500 €
 • 5 foto
  Golf 2 Benzin 1.3 Regjistrim 11 muaj
  Vetura

  Golf 2 Benzin 1.3 Regjistrim 11 muaj

  Shes Golf 2 (benzin 1.3) , Golfi është në gjendje të mirë, i sa po regjistruar, Golfi është i paqt s

  Ferizaj 16 shtator 18:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  bmw x5 3.0 dizel 2003 AUTOMATIK me rks 1 vit
  Vetura

  bmw x5 3.0 dizel 2003 AUTOMATIK me rks 1 vit

  ne gjendje te mir full opsione +38344111367

  Ferizaj 16 shtator 16:14
  5.130 €
 • 7 foto
  VW Golf 4 tdi 2003
  Vetura

  VW Golf 4 tdi 2003

  Shitet golfi I vitit 2003 1.9 tdi me gjith serviset E kryera central radio CD fellne te mira regjis

  Ferizaj 16 shtator 14:28
  4.500 €
 • 9 foto
  Pasat 3c 2.0 tdi DSG 103 kw 2008 dogan homolgim
  Vetura

  Pasat 3c 2.0 tdi DSG 103 kw 2008 dogan homolgim

  Pasat 3c 2.0 tdi nje bregasno automatik DSG 2008 103 kw 140 pes klima funksionale ulset lekur me nxe

  Ferizaj 16 shtator 12:24
  6.600 €
 • 9 foto
  shitet audi a4 tdi 2.7 autmatik 2008
  Vetura

  shitet audi a4 tdi 2.7 autmatik 2008

  shitet audi 2.7 tdi klim tronik navigacijon lleda para mbrapa senzora parkingu komanda vollan fellne

  Ferizaj 16 shtator 09:18
  8.200 €
 • 8 foto
  Shitet polo 1.4 tdi 10 muj tks
  Vetura

  Shitet polo 1.4 tdi 10 muj tks

  Shitet Vetura polo 1.4 tdi 10 muj rks me klim abs cental gomat E mira Vetura esht ne emrin Tim perso

  Ferizaj 16 shtator 08:27
  4.500 €