Vetura

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shes golf 4 tdi i thjesht ne gjendje te rregullt mekanike me servisa te kryera me rregullt numri ko

  Ferizaj 12 nëntor 02:04
  4.500 €
 • 11 foto
  SHES CADDY 1.9 TDI 77-KW 👌👌
  Vetura

  SHES CADDY 1.9 TDI 77-KW 👌👌

  SHES CADDY 1.9 TDI 77-KW VITI PRODHIMIT 20-09-2006 NE GJENDJE SHUM TE MIR PER INFFO 044111088

  Ferizaj 12 nëntor 01:04
  3.650 €
 • 5 foto
  Opel corsa 1.5 dizel 5muaj rks
  Vetura

  Opel corsa 1.5 dizel 5muaj rks

  Shitet corsa ne gjendje te rregullt motorr japan ... viber +38649130514

  Ferizaj 11 nëntor 22:15
  900 €
 • 6 foto
  Skoda Octavia 2.0 tdi viti 2008
  Vetura

  Skoda Octavia 2.0 tdi viti 2008

  Skoda Octavia 2.0 dizell tdi viti I prodhimit 2008 posedon klim gjamat me rrym pasqyret me rrym rad

  Ferizaj 11 nëntor 17:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 6 1.6 tdi automatik dsg
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi automatik dsg

  Shes veturen e tipit golf 6 i vitit 2011 (09.12.2011), 1.6 Tdi automatik dsg 7 shpejtesi high line,

  Ferizaj 11 nëntor 14:27
  9.500 €
 • 9 foto
  GOLF 7 1.6TDI 2013
  Vetura

  GOLF 7 1.6TDI 2013

  SHITET GOLF 7 1.6TDI 2013 I POSA DOGANUAR DHE REXHISTRUAR 1 VIT TE PLOT GJENDJE PREFEKTE BLUEMOTION

  Ferizaj 11 nëntor 13:04
  12.700 €
 • 11 foto
  BMW 530-GT Dizell-Panoram
  Vetura

  BMW 530-GT Dizell-Panoram

  Shes Bmw 530 Modeli-GT Motorri:3.0-Dizell Automatik Panoram Lekur Nxemje ne karriga para dhe mbrapa

  Ferizaj 11 nëntor 10:25
  16.900 €
 • 4 foto
  shitet Opell astra G 1.8 ne xhedje te mire pune
  Vetura

  shitet Opell astra G 1.8 ne xhedje te mire pune

  shitet benzin + plin

  Ferizaj 10 nëntor 22:17
  1.550 €
 • 4 foto
  Audi A3 Automatik
  Vetura

  Audi A3 Automatik

  Shitet Audi A3 tdi sportback 140ps, e ardhun prej zvicrres regjistrimi I pare ne kosove. Viti prodhi

  Ferizaj 10 nëntor 20:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Gjip Honda Crv ,2,2 diesel ,vp 2005,4x4 ....4 WD
  Vetura

  Gjip Honda Crv ,2,2 diesel ,vp 2005,4x4 ....4 WD

  Shitet Gjipi Honda Crv 4X4 viti i prodhimit 2005 , .. Posedon Klime funksionale .. Abs .. 4x4 ..

  Ferizaj 10 nëntor 20:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamjonet
  Vetura

  Kamjonet

  Shes ose ndrroj me gjip

  Shtime 10 nëntor 17:16
  1.500 €
 • 9 foto
  Audi Q7 3.0 TDI S-Line i Doganuar Full Extra -2008
  Vetura

  Audi Q7 3.0 TDI S-Line i Doganuar Full Extra -2008

  Audi Q7 3.0 TDI i Doganuar viti i prodhimit 21-12-2007 ngjyr te zeze metalike posedon : klimatronik

  Ferizaj 10 nëntor 16:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  (*Auto s.Arianiti)Blejm Vetura Dergo oferten Tende
  Vetura

  (*Auto s.Arianiti)Blejm Vetura Dergo oferten Tende

  = NE BEJM BLERJEN E VETURAVE GJINDEMI N PRISHTIN QMIMI I BLERJES SE VETURAVE FILLON PREJ 120 ERO der

  Ferizaj 10 nëntor 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mb 100
  Vetura

  Mb 100

  Shitet mb 100 viti i prodhimit 1992 esht ne gjendje shum te mir regjistrim ka edhe 9 muaj dritat xen

  Ferizaj 10 nëntor 13:04
  1.650 €
 • 8 foto
  Golf 7 dsg
  Vetura

  Golf 7 dsg

  Golf 7 H-line dsg full opsion 135000 km te garantuara me liber servisi Sapo i doganuar dhe rexhistru

  Ferizaj 10 nëntor 13:04
  17.200 €
 • 7 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK RKS 1 VIT
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK RKS 1 VIT

  044442222 049666668

  Ferizaj 10 nëntor 12:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GOLF 3 1.9 SDI RKS 5 MUAJ TIP TOP
  Vetura

  GOLF 3 1.9 SDI RKS 5 MUAJ TIP TOP

  SHES GOLF 3 1.9 SDI DIZELL NE GJENDJE TEPER TE MIR TEKNIKE HARGJIME SHUM SHUM TE VOGLA MATORR PREI M

  Ferizaj 10 nëntor 11:17
  1.850 €
 • 3 foto
  Mazda 626 1988 2.2 Piln Benzin
  Vetura

  Mazda 626 1988 2.2 Piln Benzin

  Shitet mazda 626 viti prodhimit 1988 motori 2.2 plin benzin regjistrimi i skaduar vetura esht ne gje

  Shtime 10 nëntor 11:05
  500 €
 • 9 foto
  VW BEETLE BENXIN ME KLIM RKS 10 MUJ
  Vetura

  VW BEETLE BENXIN ME KLIM RKS 10 MUJ

  Shes betle ngjendje shum te mir i paster si mrena edhe jasht posedon, Klima Ac , centrall, abs , esp

  Ferizaj 10 nëntor 10:14
  2.500 €
 • 5 foto
  Rent a car jap me qera
  Vetura

  Rent a car jap me qera

  Jap kerre me qera rent a car Qmimi sipas marrvjeshjes Viber:+38344499038 +38345514845 Me

  Ferizaj 9 nëntor 19:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN FELLNE ME GOMA-- VW TIGUAN
  Vetura

  SHITEN FELLNE ME GOMA-- VW TIGUAN

  Shiten fellne mw goma per VW Tiguan, etj etj.

  Ferizaj 9 nëntor 17:29
  300 €
 • 8 foto
  AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO DABELL LLED
  Vetura

  AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO DABELL LLED

  RKS 5 MUJA SHUM GJENDJA E MIR 044442222 049666668

  Ferizaj 9 nëntor 16:25
  23.500 €
 • 8 foto
  W TOUARAN 1.9 TDI 7 ULSE DSG I DOGANUAR
  Vetura

  W TOUARAN 1.9 TDI 7 ULSE DSG I DOGANUAR

  044442222 049666668

  Ferizaj 9 nëntor 16:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes golf 4 1.8Benzin plin ne dizne 5 muaj RKS
  Vetura

  Shes golf 4 1.8Benzin plin ne dizne 5 muaj RKS

  Shes golf 4 1.8Benzin plin ne dizne viti 1998 rexhistrim deri ne mars 2019 4 dyer ne gjendje shum te

  Ferizaj 9 nëntor 13:15
  2.450 €
 • 5 foto
  Touran DSG
  Vetura

  Touran DSG

  Touran Viti 2007 Motorr 2,0 Automatik- DSG - 6 shpejtsi Km 260 mij Posedon : Karrika me nxemje F

  Ferizaj 8 nëntor 22:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2007 Highline
  Vetura

  VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2007 Highline

  VW PASSAT 3C 2.0 TDI Highline Viti i prodhimit: 2007 Vetura e posedon servisin e madh te kryer. Ju

  Ferizaj 8 nëntor 21:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES MERCEDES C-KLAS 2.0 BENXIN+PLIN DIZNE RKS 9MU
  Vetura

  SHES MERCEDES C-KLAS 2.0 BENXIN+PLIN DIZNE RKS 9MU

  Shitet ne gjendje te rregullt 2.0 BENXIN plin dizne punon dyat perfekt regjistrim 9muj pet info 045

  Ferizaj 8 nëntor 15:24
  1.700 €
 • 5 foto
  Golf 4 dizell 1.9 rexhistrimi par ne RKS
  Vetura

  Golf 4 dizell 1.9 rexhistrimi par ne RKS

  Gollf 4 TDI 1.9 regjistrimi i parë ne RKS Ngjyr e hirtë metalike 4 dyer Ne gjendje shum të rregullt

  Ferizaj 8 nëntor 11:15
  3.800 €
 • 11 foto
  Mercedes B180 Cdi AUTOMATIK ' Me Dogan '
  Vetura

  Mercedes B180 Cdi AUTOMATIK ' Me Dogan '

  Mercedes B-Class 180 Cdi AUTOMATIK - TIPTRONIK 7G Me Dogan te paguar 044 41 42 43

  Ferizaj 8 nëntor 10:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nissan terrano 2.7TDI 4×4 klim 1vit rks 130.000 km
  Vetura

  Nissan terrano 2.7TDI 4×4 klim 1vit rks 130.000 km

  Nissan terrano 2.7TDI 4x4 funksional klim funksionale air bag abs komanda ntimon radio cd dritare e

  Ferizaj 7 nëntor 17:16
  4.900 €
 • 5 foto
  Renault megane 1.6b 70.000 km 2005
  Vetura

  Renault megane 1.6b 70.000 km 2005

  Renault megane 1.6 benzin manual 70.000 km te garantuara me te gjitha serviset me rregull 4 gomat e

  Ferizaj 7 nëntor 17:07
  3.400 €
 • 9 foto
  AUDI A4
  Vetura

  AUDI A4

  # Alufellne # Klimatronik # Senzor Parkingu (para dhe prapa) # Airbag # ABS # ESP # Pasqyre elektron

  Ferizaj 7 nëntor 16:27
  9.700 €
 • 7 foto
  Pasat 3C Dizel 2.0 Automatic
  Vetura

  Pasat 3C Dizel 2.0 Automatic

  Shes pasatin 3C ne gjendje shum te mir viti prodhimit 2005 dizel 2.0 automatik dsg karrikat me mxemj

  Ferizaj 7 nëntor 12:26
  6.500 €
 • 11 foto
  Passat B7 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Passat B7 2.0 TDI DSG

  Shitet Passat B7 Viti Prodhimit 17/12/2012 2.0 TDI Blumotinon 140pss Automatic DSG Komonda ne Timo

  Ferizaj 6 nëntor 18:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf V Plus UNITED/AUTOMATIK DSG/2008#VUSHTRRI
  Vetura

  VW Golf V Plus UNITED/AUTOMATIK DSG/2008#VUSHTRRI

  #VW Golf V Plus 1.9 UNITED/LED/ AUTOMATIK DSG/Viti 2008 ■I sapoardhur nga Gjermania ■I Dogan

  Kaçanik 6 nëntor 18:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw polo 1.9 dizel 136.000 km vp 2004 rks
  Vetura

  Vw polo 1.9 dizel 136.000 km vp 2004 rks

  Vw polo 1.9 dizel manual 136.000 km me gjdo garancion me rks 4 gomat e reja te dimrit servisin e kry

  Ferizaj 6 nëntor 17:24
  4.499 €
 • 11 foto
  Passat 3C 2.0-TDI
  Vetura

  Passat 3C 2.0-TDI

  Shes Passat 3C Motorri 2.0-Dizell Klim Nxemje ne karriga Dritat Xenon I rexhistruar Rks Viti i prodh

  Ferizaj 6 nëntor 13:26
  5.400 €
 • 8 foto
  Audi A4 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI

  Audi A4 2.0 TDI Viti prodhimit 10.2007 e importuar nga zvicrra e regjistruar ne RKS deri me 13.06.20

  Ferizaj 6 nëntor 13:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 4 1.9 tdi black edition
  Vetura

  Golf 4 1.9 tdi black edition

  shitet ne gjendje te mir perkthimi i menjehershem +38344111367

  Ferizaj 6 nëntor 13:23
  3.500 €
 • 11 foto
  Citroen C3 picaso 1.6 Dizel V.p 2010 me Dogan
  Vetura

  Citroen C3 picaso 1.6 Dizel V.p 2010 me Dogan

  Citroen C3 Picaso 1.6 Dizel V.p 2010 me Dogan te paguar i ardhur prej Zvicrre me liber servisi me km

  Ferizaj 6 nëntor 12:26
  5.800 €
 • 7 foto
  SHES TOUARAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2012
  Vetura

  SHES TOUARAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2012

  SHES TOUARAN 2.0 TDI VITI 2012 ESHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJ

  Ferizaj 6 nëntor 12:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf VI 2.0tdi Automatik DSG me dogan prej CH
  Vetura

  Golf VI 2.0tdi Automatik DSG me dogan prej CH

  Shes Golf VI 2.0 tdi bluemotion me dogan te paguar i sapo ardhur prej zvicrres Vetura posedon 2 qel

  Ferizaj 6 nëntor 10:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Golf 4 1.9 DISEL Rks 2 Muj I Rujtun
  Vetura

  Shes Golf 4 1.9 DISEL Rks 2 Muj I Rujtun

  Sha Golf 4 1:9 Disel Rks 2 muj Ne gjendje te mir teknike posedon 4 guna trejaa kul terheqke felne vr

  Ferizaj 6 nëntor 10:17
  3.300 €
 • 5 foto
  Hyundai i30 1.4b 79.000km vp 2011
  Vetura

  Hyundai i30 1.4b 79.000km vp 2011

  Hyundai i30 1.4 benzin manual 79.000 km me gjdo garancion vp 2011 me dogan rks 4gomat e reja servisi

  Ferizaj 6 nëntor 08:26
  5.999 €
 • 8 foto
  BMW 320 viti 213 manual 132 mi kilometra
  Vetura

  BMW 320 viti 213 manual 132 mi kilometra

  BMW 320 manual ngjendje trregullt 132 mi kilometra viti 2012 serie 2013 Full opcione per mashum 044

  Ferizaj 6 nëntor 02:25
  18.400 €
 • 11 foto
  VW T5 Transporter
  Vetura

  VW T5 Transporter

  Shes kombi T5 transporter 1.9 TDI ne gjendje shume te mire dhe regjistrim 10 muaj. Per me shume info

  Ferizaj 5 nëntor 22:25
  5.500 €
 • 9 foto
  VW Passat 1.9 tdi automatik vp 2003
  Vetura

  VW Passat 1.9 tdi automatik vp 2003

  shitet pasat 2003 1.9 tdi automatik tiptronik me klim senzora parimi shiu xhamat,pasqyret elektron

  Ferizaj 5 nëntor 21:19
  3.990 €
 • 7 foto
  Touran 2.0 TDI
  Vetura

  Touran 2.0 TDI

  Shes Touran 2.0 TDI ne gjendje shum te mir teknike me 7 ulse dhe me te gjitha serviser e kryera ule

  Ferizaj 5 nëntor 21:18
  4.800 €
 • 10 foto
  Audi Q5 3.0 Tdi Quattro
  Vetura

  Audi Q5 3.0 Tdi Quattro

  audi q5 me dogan te paguar nga zvicra me liber servisi me km te garantume full opcion 3 qelca 049111

  Ferizaj 5 nëntor 15:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   Golf 5 1.9 TDI DSG
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI DSG

  Wv Golf 5 1.9 TDI Automatic Dogan te paguar Viti: 2008/09 Km/ 275.000 Full Opsion I ardhur prej C

  Ferizaj 5 nëntor 14:24
  Me Marrveshje