Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Fiat Still 1.9 Jtd

  Fiat Still 1.9 Jtd

  Vetura esht ne gjendje te rregullt esht elektronike ka Abs Klima etj..

  3.000 €
  Ferizaj
  5 janar 17:25
 • Audi A8 3.0 TDI Quattro RKS Automatik Full Opsione

  Audi A8 3.0 TDI Quattro RKS Automatik Full Opsione

  Audi A8 3.0 TDI QUATTRO 4X4 e Regjistruar RKS e Qlajmruar viti i prodhimit 10/2005 posedon : klimatronik (funksionale) airbaga centrall timon servo Start/Stop perde elektronike gjama elektronik pasqyr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 17:24
 • Citroen berlingo

  Citroen berlingo

  Shitet citroeni 1.6 hdi ne gjendje te rregullt me liber te servisit me tabela te zvicrres 87000 km te garantuara dy par guma te reja

  2.000 €
  Ferizaj
  5 janar 16:27
 • Golf IV 1.9 TDI Viti 2003

  Golf IV 1.9 TDI Viti 2003

  Golf IV 1.9 TDI (I Tkuqe ) Viti I Prodhimit 2003 Regjistrim Rks Gumat E Reja Klim Vollanin Me Levizje Fellne I Paqt Mrena Jasht

  3.900 €
  Kaçanik
  5 janar 16:25
 • Shitet kombi t2

  Shitet kombi t2

  Shitet kombi t2 ne gjendje te mir teknike motor 1.9 dizel denim full

  799 €
  Ferizaj
  5 janar 16:24
 • Golf 6 TDI 2.0

  Golf 6 TDI 2.0

  Golf 6 2.0 TDI, 110PS I sapoardhur nga Gjermania, I posedon Klim, ABS, Airbag, bordkompjuter, fellne te aluminit, senzor para/mbrapa, pasqyret me rrym, Navigacion DVD Player, komandat ne timon etjj.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 16:24
 • Audi A4 2.0 Tdi LED AUTOMATIK

  Audi A4 2.0 Tdi LED AUTOMATIK

  Audi A4 2.0 Tdi Automatik ne gjendje shum te mir E servisuar komplet Tel : 045 838 083

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 15:26
 • shitet urgjent qmimi 1100€

  shitet urgjent qmimi 1100€

  shitet golf 2 ne gjendje shum te mir regjistrim edhe 10 muaj 1.6disel

  1.100 €
  Ferizaj
  5 janar 15:24
 • Shitet

  Shitet

  Shitet fors fiesta benxin 1.3 ngjedje trregullt permashum nr 044 216 127 ose viber + 38643726808

  350 €
  Ferizaj
  5 janar 15:05
 • opel vectra b

  opel vectra b

  shitet vetura 1.6 benzin plin 1vjet rexhistrim me klim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 14:24
 • 🔴URGJENT GOLF TURBO-DIESEL ME REGJISTRIM TOP

  🔴URGJENT GOLF TURBO-DIESEL ME REGJISTRIM TOP

  🔴Golf Posedon 4Goma për Dimer Treja Para 1 muaji I kum Ble Me Faktur...🔴REGJISTRIMIN E PAR QÈ ÈSHT BÈR GOLF E KA NE VITIN 2003 KA DAL NE RRUG👌4 EURO 110 KM TESTOHET ... 🔴5--SHPEJTESI+Drita LLeD..+AMER

  1.090 €
  Ferizaj
  5 janar 14:24
 • Golf 4 sdi disel

  Golf 4 sdi disel

  Shiitet golf 4sdi ne gjendje shum te mir 1 vit regjistrim me goma te reja centrall abs etj per me shum kontakto ne ner 044405676 injeti numer viber

  3.200 €
  Ferizaj
  5 janar 14:15
 • Golf 7. 1.6 TDI. Bluemotion. Doganuar

  Golf 7. 1.6 TDI. Bluemotion. Doganuar

  Golf 7. 1.6 Diesel. Bluemotion Ngjyr bardh metalike. 5 dyer. Sapo doganuar. Posedon: lKlimatronik(Dual) Abs. Esp. Servo. Boardcomputer. Tempomat. Karrikat me nxemje. Navigationsystem. Park asisten. .

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 13:25
 • renault clio 1.4 16v

  renault clio 1.4 16v

  renault clio ne gjendje te rregullt 1 vit rks 4 koma te reja gjitha serviset e kryera hargjimet 5.5 100km kontak +37745857940

  2.450 €
  Ferizaj
  5 janar 12:05
 • shite pikapi

  shite pikapi

  Shitet pikapi opel combo 1.7 dizel ne gjendje te rregullt viti prodhimit 2002 regjistrim rks ndrrim i mundshem vetem me t4 per meshum kontakt +37745681618

  2.600 €
  Ferizaj
  5 janar 12:05
 • Peugeot 206 1.4 bezin

  Peugeot 206 1.4 bezin

  Peugeot 206 •Derivati: Bezin •Madhesia e motorrit : 1.4 Viti prodhimit : 2003 •Transemtuesi : Manual 5 shpejtesi •Te kaluara : 190300km •Shpenzime minimale: -Lokal : 5.5L/100KM -Tranzit: Ve

  2.300 €
  Ferizaj
  5 janar 11:14
 • SHITET CADDY SDI

  SHITET CADDY SDI

  SHITET PIKAP W CADY 1.9 DIESEL SDI MOTOR .
PIKAPI ASHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME TE GJITHA SERVISAT E KRYER E REXHISTRUAR RKS .ME 8 MUJ REXHISTRIM 08.09.2018

  1.650 €
  Ferizaj
  5 janar 11:05
 • Suzuki vitara 1.6 benzin

  Suzuki vitara 1.6 benzin

  Shitet urgjent kerri esht ne gjendje perfekte 4x4 regjistrim ka deri ne shkurt

  1.900 €
  Ferizaj
  5 janar 10:24
 • POLO

  POLO

  shes polon 1.2 benxin 4 dyr, viti 2002 punon shum mir pa asni defekt, (veture familjare), esht komode ,ka regjistrim deri me 21.08.2018 abes, mbyllje e dyrve centrall ne dor, klim fuksionale, pasqyret

  3.450 €
  Ferizaj
  5 janar 08:24
 • Mercedes c250

  Mercedes c250

  Shitet mercedes c-class 2013 shume ne gjendje te mire me 30 mi te kaluara me motor 1.8 benzin vetura esht e ardhur nga amerika presum blers serioz

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 00:07
 • Pronar Besnik Baftiu..

  Pronar Besnik Baftiu..

  Shes (BMW) Urgjentisht Ne Gjendje Te Rregullt Te Interesuart Let Kontaktojn Ne Numrin (045 550-412). Pronar Besnik Baftiu

  1.000 €
  Ferizaj
  5 janar 00:07
 • BMW

  BMW

  Shitet Bmw Regjistrim 8 muj Guma Te Reja

  3.100 €
  Kaçanik
  4 janar 23:24
 • DIHATSU 1999 prodhim japan

  DIHATSU 1999 prodhim japan

  Shes veturen dihatsu viti prodhimit 1999 benzin Asht automatik. Airbag . Abs. Klim. tabelat 05 rigjistrim gati i skadu edhe 20 dit Asht e rujtne defekt nuk ka 044342025

  1.800 €
  Ferizaj
  4 janar 23:16
 • Golf 4 - 1.9 TDI i thjesht

  Golf 4 - 1.9 TDI i thjesht

  me rks klimatronik 1.9 tdi i thjesht

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 janar 23:14
 • shesh pezhon 607

  shesh pezhon 607

  shes pezho 607 turbo dizel 2,2 me tabla te shipris.. per mashum +38649459577

  3.300 €
  Ferizaj
  4 janar 23:11
 • VW CADDY1.6TDI KLIM DSG NAVI

  VW CADDY1.6TDI KLIM DSG NAVI

  CADDY 1.6 TDI KLIM NAVI DSG SENZORA PARKINGU DRITARE ME KOMAND 102PS NGA ZVICRRA 159 MIJ KM TE GARANTUARA 3 QELSA LIBER SERVISI REGJISTRIMI I PAR QE 1 JAV 2 ULSE

  9.500 €
  Ferizaj
  4 janar 23:04
 • shes bmw 320 2.0

  shes bmw 320 2.0

  Bmw posedon Klim Centrall fellne 18 goma te reja per me shum na konaktoni ne ket numer 044264250

  4.000 €
  Shtime
  4 janar 22:25
 • Shes Golf 5 Me dogan

  Shes Golf 5 Me dogan

  shes golf 5 1.9 tdi me dogan te paguar 190mij te kaluar me liber te servisit Ne gjendje shum te mir pune per ma shum info 045 657 798

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 janar 22:16
 • shes golf 7

  shes golf 7

  golf 7 , 1.6 me shpejtsi , 2013 , senzora para dhe mbrapa me ekran , karrikat me nxemje dhe masazh, me liber servisi dhe kilometra te garantuara

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 janar 22:07
 • Renault Clio benzin

  Renault Clio benzin

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike 1.4 Benzine,posedon Klime,airbag, Abs, Centrale Automatike etj.

  2.800 €
  Ferizaj
  4 janar 22:06
 • VW Passat cc

  VW Passat cc

  Vetura eshte ne gjendje shum te rregullt,posedon marsh automatik,drita robot,airbag,central automatike,klime dy zonale automatike etj.

  7.000 €
  Ferizaj
  4 janar 22:05
 • Opel Vectra 2.2 Diesel 2004 Ndrrim me kerr pa doga

  Opel Vectra 2.2 Diesel 2004 Ndrrim me kerr pa doga

  Opel Vectra 2.2 Diesel viti 2004 Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike vetura posedon:Guma te reja M+S,klimatronike, Sensora para dhe mbrapa per parking, shofer shajmen me senzor, Dritat xenon

  4.300 €
  Ferizaj
  4 janar 21:14
 • Audi A3 1.9 TDI S-line - extra

  Audi A3 1.9 TDI S-line - extra

  Shes Audi A3 1.9 TDI Sline , Viti i prodhimit 12/2008 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Vetura Posedon : - Board kompjuter - Klim - Tempomat , Telefon - Cd-Radio , MP3 , Bluetooth - ESP , A

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 janar 20:27
 • VW Passat 3C 2.0 TDI - Me Dogan

  VW Passat 3C 2.0 TDI - Me Dogan

  Shes VW Passat 3C 2.0 TDI Variant model , 103 kw , 6 shpejtesi , Viti i prodhimit 09.2008 , Ngjyr e zez metalike , Vetura osht e inportuar nga Zvicrra dhe ka Doganen e paguar , Posedon : - Board kompj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 janar 20:26
 • 🛑 AUTO NOARI 🛑 BLEJM VETURA

  🛑 AUTO NOARI 🛑 BLEJM VETURA

  🛑 AUTOMOBILE NOARI 🛑 Blejm Vetura , Me Dogan , Pa Dogan , RKS , Vetura Duhet Te Posedoj Dokumenta Te Rregullta , Qmimi Sipas Marrveshjes ... Ju Mirepresim BMW MERCEDES AUDI VW GOLF

  7.777 €
  Ferizaj
  4 janar 18:04
 • SHES VW TAURAN 2.0 TDI VITI 2005 RKS 12 MUAJ

  SHES VW TAURAN 2.0 TDI VITI 2005 RKS 12 MUAJ

  SHES TAURAN 2.0 TDI DIESEL I SAPO DOGANUAR DHE I REGJISTRUAR NI VIT.VETURA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE E RUJTUN SI BRENDA ASHTU DHE JASHT ME HARXHIME TE VOGLA DHE POSEDON :KLIM ALTRONIK 6 SHP

  5.700 €
  Ferizaj
  4 janar 17:26
 • Shitet vetura bmw 318

  Shitet vetura bmw 318

  Shitet vetura BMW ne gjendje shumë t’mir,shpenzime minimale me dogan te paguar

  10.000 €
  Ferizaj
  4 janar 17:16
 • Citroen Jumpy

  Citroen Jumpy

  Citroen jumpy -i ardhur nga zvicrra me dogan dhe homologim te paguar

  5.500 €
  Ferizaj
  4 janar 17:16
 • ndrrim i mundshem

  ndrrim i mundshem

  shitet -ndrrohet vetura audi a8 ne gjendje shum te mir disel regjistrim deri ne mujin shtator

  3.300 €
  Ferizaj
  4 janar 17:15
 • Citroen berlingo 1.9 dizell

  Citroen berlingo 1.9 dizell

  Shes Citroen Berlingo 1.9 dizell viti prodhimit 2001 ne gjendje te rregullt. Regjistrim i skaduar bajm edhe ndrrim per mashum info kontakto ne tel 044149177 ose viber +37744149177

  850 €
  Ferizaj
  4 janar 16:14
 • Cady 2.0 SDI

  Cady 2.0 SDI

  CADY 2.0 SDI Viti-2004 me Klim 223,453 KM Karriga me nxemje ,Goma te reja,Der mbrapa, ne gjendje perfekte Tel +377 45 500 196

  3.400 €
  Ferizaj
  4 janar 15:26
 • Vw polo 1.4 tdi

  Vw polo 1.4 tdi

  Shes vw pollo 1.4 tdi e regjistruar rks 1 vit klima funcsionale centrall hidraulik gjamat electronik abs esp ne gjendje te mir teknike

  4.300 €
  Ferizaj
  4 janar 11:19
 • shes bmw x1

  shes bmw x1

  BMW X. 1.diezel dogan te paguar per me shum kontakto nr 044 286 671 ose 044 152 720

  16.500 €
  Ferizaj
  4 janar 11:19
 • Bmw 320 i

  Bmw 320 i

  Shes bmw 320 i e regjistruar rks klima tronik funcsionale centrall hidraulik gjamat electronik abs esp ne gjendje te mir teknike

  6.700 €
  Ferizaj
  4 janar 11:19
 • Peugeot 206 2.0 Dizell

  Peugeot 206 2.0 Dizell

  Shitet peugeot 206 2.0HDI Viti 2001 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike Centrall Hidraolik Goma me fellne tmira Per me shum info kontakt nr tel... 044 471 553 049 745 126

  1.999 €
  Ferizaj
  4 janar 10:24
 • SHES MERCEDES 250 DIZEL VITI 1994

  SHES MERCEDES 250 DIZEL VITI 1994

  Shes mercedes 250 dizel viti i prodhimit ne fund te 1994 esht shum ne gjendje te mir teknike dhe i rujshem si mrena dhe jasht hargjimet e vogla posedon abs centrall gjamat me rrym goma te dimrit regji

  2.300 €
  Ferizaj
  4 janar 10:04
 • Shes ose Ndërroj VW Volkswagen Caddy SDI

  Shes ose Ndërroj VW Volkswagen Caddy SDI

  Shes ose Ndërroj VW Caddy SDI Viti 1998 I Rigjistrim ka deri me 16.01.2018 Esht në gjendje të Mir Teknike i shtrënguar si dhe shpenzime shum të vogla. Ndrroj edhe me vetura të tjera të cila më ko

  1.500 €
  Ferizaj
  4 janar 03:16
 • VW Golf 6 dizel 2.0 manual iposa ardhur

  VW Golf 6 dizel 2.0 manual iposa ardhur

  Golf 6 dizel 2.0 manual iposa ardhur prej zvicrre pa dogan viti 2009 ngjedje prefekte gjitha serviset ekryar liber servisi 2 qelsa klima tronik fellne guma treja kamanda timon tempomat etj per mashum

  6.900 €
  Ferizaj
  4 janar 03:04
 • Mercedes Benz E320 CDI EVO

  Mercedes Benz E320 CDI EVO

  Shes Veturen Mercedes Benz E320 CDI , viti prodhimit 12tin muj 2006 , me tabela te Austris , posedon Klimautomatik , Karrigët gjusem Lekur , shiber , Bi Xennon , Alufelge 17 Coll me goma tmira dimrit

  7.300 €
  Ferizaj
  4 janar 02:24
 • shitet mercedes 190

  shitet mercedes 190

  shes mercedes 190 dizell 1 vit regjesitrim esht ne gjendje te rregulltt gjithqka qmim 1800 per me shum info +37745446531 vib ?

  1.800 €
  Shtime
  3 janar 22:25