Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Golf 1.9 TDI te kuqe. 150 HP

  Golf 1.9 TDI te kuqe. 150 HP

  Shitet Golf viti 2001 Diesel 1.9 TDI 150HP ngjyra Blue sendilje me nxemje pasqyra sportive amortizator sportiv parakolp sport frena sport ne gjendje super cmimi 3600 i Disk🇦🇱

  3.600 €
  Ferizaj
  16 janar 00:24
 • shesh pezhon 607

  shesh pezhon 607

  shes pezho 607 turbo dizel 2,2 me tabla te shipris.. per mashum +38649459577

  3.300 €
  Ferizaj
  4 janar 23:11
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Emri im është Antoine Vasquez, gjithashtu konfirmoj se kam marrë një hua prej 85,000 € në Znj. Chantal Petit-Jean një hua midis individit pas një mendimi të favorshëm të marrë brenda kohës së premtuar

  700 €
  Shtime
  23 dhjetor 00:32
 • SHES GOLF IV 1.9 TDI DIESEL AUTOMATIK

  SHES GOLF IV 1.9 TDI DIESEL AUTOMATIK

  Shes golf 4 diesel 1.9 tdi ne gjendje te mir teknike i rujshem si brenda ashtu dhe jasht automatik golfi posedonm klim altronik abs central fellne etj motori i punon shum mir menjaqin perfekt vetura

  1.350 €
  Ferizaj
  9 dhjetor 18:06
 • UNIKONZUM AUTO DEKOR SHTOPA LLED GOLF 6 KOMPLET

  UNIKONZUM AUTO DEKOR SHTOPA LLED GOLF 6 KOMPLET

  UNIKONZUM AUTO DEKOR SHTOPA LLED GOLF 6 KOMPLET

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 20:05
 • UNIKONZUM AUTO DEKOR FAR LLED GOLF 6 ORGINAL

  UNIKONZUM AUTO DEKOR FAR LLED GOLF 6 ORGINAL

  UNIKONZUM AUTO DEKOR FAR LLED GOLF 6 ORGINAL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  28 nëntor 11:24
 • Peugeot 307 dizel

  Peugeot 307 dizel

  makina eshte ne gjendje shum te mir si na ana motorike po ashtu dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove makina ndodhet ne vlore

  3.000 €
  Kaçanik
  24 nëntor 12:25
 • Audi A4 2.0 TDI Sline

  Audi A4 2.0 TDI Sline

  Audi A4 2.0 TDI Sline Viti 2008 Me Dogan Te Paguar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 nëntor 17:16
 • Opel astra 1.7 mator japan

  Opel astra 1.7 mator japan

  Shes opel astren 1.7 turbo interkulle dezel fabrikisht ne gjendje perfekte guma dimrit me ponu shum mir entrall alarm vallanin servo por ma shum.info 044 410 621

  1.480 €
  Ferizaj
  19 nëntor 15:26
 • Shes vento 1.6 benzin gjende te mir

  Shes vento 1.6 benzin gjende te mir

  Shes vento 1.6 benzin ne gjendje te mir hidraulik central guma dimrit ipaster shum ska nevoj por investim

  1.380 €
  Ferizaj
  9 nëntor 19:16
 • VW Golf 5 1.9 TDI

  VW Golf 5 1.9 TDI

  Shes Veturen VW Golf 5 1.9 TDI Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike RKS Qmim 6200 Euro

  6.200 €
  Ferizaj
  3 nëntor 15:10
 • Nissan Murano

  Nissan Murano

  Shitet Vetura Nissan Murano 3.5 Benzin viti 2005 Per pyetje shihni fotografit si dhe librezen e vetures.regjistrimi asht bere me 10.10.2017 dmth ka edhe ni vit.ju lutem vetem ne viber se asht nr i jas

  5.850 €
  Ferizaj
  17 tetor 04:05
 • Shitet Peugeot 607 HDI 2,7, viber +37744152077

  Shitet Peugeot 607 HDI 2,7, viber +37744152077

  Shitet pezho 607 hdi 2.7 viti 2006 Automatik tip tronik Full opsione Cenzor parkimi Cenzor shiu Karriga lekur me nxemj para mrapa Navi te madh E shum te tjera Vetura esht teper ne gjendje te rregull

  4.800 €
  Ferizaj
  16 tetor 00:04
 • Shitet vetura

  Shitet vetura

  Shitet vetura Mercedes C220 ne gjendje perfekte shum i ruajtur i sa po ardhur ne Kosov vetura posedon gjitha gjerat qe i nevoiten nje vetures klimatronik karrika me nxemje senzor parkingu para mrapa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 tetor 21:17
 • Audi A6

  Audi A6

  Audi A6 1.9 disel shum gjendje t mir

  3.800 €
  Ferizaj
  11 tetor 23:06
 • Shitet Urgjend opel astra 1 wjet regjitrim

  Shitet Urgjend opel astra 1 wjet regjitrim

  shtet opel astra 1 wjet regjitrim ne emer tem

  1.050 €
  Ferizaj
  17 shtator 18:15
 • Peugeot 607 hdi 2.7 disel v6

  Peugeot 607 hdi 2.7 disel v6

  shes veturen peugeot ne gjendje shum te mir e servisuar dhe posedon air kondicioner (AC) ulset me ngrohse sediljet likur navigacion fenerat me senon automatik tiptronik cencor parkingu para dhe mbrapa

  5.800 €
  Ferizaj
  16 shtator 23:08
 • Shitet polo urgjent

  Shitet polo urgjent

  Shitet pollo ne gjendje perfekte me 2 par fellne te dimrit edhe te veres me qmim te volitshem per me shum na kontaktoni 045569955 Viber +37745569955

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  6 shtator 21:14
 • Shitet urgjent

  Shitet urgjent

  Shitet polo 1.2 benzin ne gjende teper te mir ka 2 par fellne ni par per ver nipar per dimer per me shum na kontaktoni ne viber +37745569956

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  6 shtator 13:20
 • Mercdes

  Mercdes

  Mercdes 2.5 disel shum gjendje t mir regjistrim ika skaduar qe 8 dit me guma t reja

  1.450 €
  Ferizaj
  21 gusht 15:22
 • BMW 2.5 benzin

  BMW 2.5 benzin

  Bmw 2.5

  600 €
  Ferizaj
  13 gusht 16:24
 • Mercdes 190

  Mercdes 190

  Mercdes 190 disel shum gjendje t mir regjistrim ka 14 11 2017

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 korrik 20:16
 • Gum per golf

  Gum per golf

  Guma e re esht per golf 4 e ardhur nga zvicrra guma esht 14

  25 €
  Ferizaj
  11 korrik 21:04
 • Audi A3

  Audi A3

  Shes veturen Audi A3 1.8 Benzin Turbo Klima tronic 2 par guma Me regjistrim Radio CD, MP3 , Aux Karrika sport Rekario Timon 3sh ESP Me liber servisi 3 qelsa fabrikisht

  3.600 €
  Ferizaj
  26 qershor 23:25
 • VW Passat 3c 2 DSG

  VW Passat 3c 2 DSG

  Shes pasat 3c DSG shpejtesit timon seria e fundit e pasatit full extra karrikat gjysme lekur vetura eshte vetem e Doganuar ndrrim nuk bojm

  7.800 €
  Ferizaj
  10 qershor 22:14
 • Shes

  Shes

  Shes karrocen antike shum e mbikqyrur mir erujtme

  1 €
  Ferizaj
  31 maj 20:07
 • Bmw cmim u volitshem

  Bmw cmim u volitshem

  Shitet ose ndrrohet bmw ka cmimin 700 euro esht disel punon mir regjistrim ka edhe 1 muj

  700 €
  Ferizaj
  29 maj 17:38
 • Shes Nisan Terrano 4×4 n Gjendje Shum t'mir

  Shes Nisan Terrano 4×4 n Gjendje Shum t'mir

  Shes gjipin Nisan terrano 2 n gjendje shum t mir i regjistruar deri në dhjetor fellne, abs, klim, 7 ulse Goma t mira 4×4 i funksionon shum mir.

  5.400 €
  Ferizaj
  20 maj 01:05
 • Shitet Opel Omega 2.0 Benzin

  Shitet Opel Omega 2.0 Benzin

  Shes Opel Omegen 2.0 Benzin Eshte ne xhendje te rregullt Me Klim , Automatik Rixhistrim deri met 09-09:2017 Viber +37744497229

  1.500 €
  Ferizaj
  17 maj 23:25
 • VW Golf 2 viti 89 regj 6 muj

  VW Golf 2 viti 89 regj 6 muj

  Shes golf 2 benzin benzin ne gjendje te mir shummm njr prinar qe 16 vite i posedin me libra servisit me kontrat qe u ble ne gjermani me flet doganes kerr familjar 4 goma te mira hargjimet e vogla

  1.200 €
  Ferizaj
  17 maj 16:14
 • shitet pezho me 7 muj regjistrim  Urgjent shitet

  shitet pezho me 7 muj regjistrim Urgjent shitet

  eshte n gjendje te rregullt perveq brisaqve t mbrapshem qe si bojn gjithqka n rregull regjistrim ka edhe 7 muj . numri kontaktus : 045929263

  350 €
  Ferizaj
  5 maj 12:25
 • Audi a4 2.4 benzin me tabela t shipris

  Audi a4 2.4 benzin me tabela t shipris

  Audi a4 2.4 benzin me tabela t shipris klim tempomat goma t reja sava gjama me rrym etj n gjendje perfekte viber +37744550509

  1.099 €
  Ferizaj
  4 maj 18:15
 • Tauran

  Tauran

  Shitet tauran 2.0 Dizell ATUMTIK DSG viti 2006 me ks 1vit regjistrim

  6.200 €
  Ferizaj
  2 maj 10:24
 • shitet vektra 1,7 dizell

  shitet vektra 1,7 dizell

  vektra eshte eqlajmrune nuk esht hipotek as denim me kontrat shit blerje me felltne te mira dhe guma te mira motorrin dizell 1.7 hidraolik vollanin meqmi te vlitshum 370 ero, na kokntaktoni ne viber

  370 €
  Ferizaj
  8 shkurt 12:36