Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Renault clio rks

  Renault clio rks

  Shes renault clio diesel rks i skadun 3 jav posedon:klim abs aibag gjama me rrym ne gjendje shum te mir teknike kontakt nr:049348346 viber:+38649348346.

  2.000 €
  Ferizaj
  Sot, 22:07
 • Taoreg 3.0 v6

  Taoreg 3.0 v6

  shitet taoregi 3.0 v6 gomat e dimrit regjistrim deri ne shkurt

  7.500 €
  Ferizaj
  Sot, 22:07
 • Audi A4

  Audi A4

  Audi A4 1.9 tdi viti i Prodhimit 12.1999 klimatronic goma te reja rexhistrim i skaduar 18.01.2018

  3.000 €
  Ferizaj
  Sot, 21:06
 • SHES MERCEDES E-300 AUTOMATIK RKS

  SHES MERCEDES E-300 AUTOMATIK RKS

  Shes Mercedes E 300 Dizell , Automatik , Viti i prodhimit 97 , Ngjyr e kaltert metalike , I regjistruar RKS( rks i skaduar) , Vetura posedon : - ABS , AirBag , ESP - Tempomat , Telefon - Senzor s

  1.850 €
  Ferizaj
  Sot, 20:05
 • Mercedes 190-2.5

  Mercedes 190-2.5

  Shitet mercedes 2.5 ne gjendje te mir 4 goma te mira ne gjendje te mir regjistrim deri ne gusht

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 19:14
 • SHES GOLF 4 1.9 TDI AUTOMATIK PACIFIK 3 MUJ RKS 03

  SHES GOLF 4 1.9 TDI AUTOMATIK PACIFIK 3 MUJ RKS 03

  SHES GOLF 4 1.9 TDI I TE KUQE RKS 3 MUJ AUTOMATIK TIPTRONIK PACIFIK NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME GJITHA SERVISET E KRYERA POSEDON KLIMA TRONIC 4 GUMA TREJA 360 ER TE BLERA SAHATA CROM VALLAN 3 GJAMA ME

  5.500 €
  Ferizaj
  Sot, 17:27
 • Nissan Navara 2.5Di viti 2003

  Nissan Navara 2.5Di viti 2003

  Nisan navara 2.5Di viti i pridhimit 2003 4×4 funksional klim funksionale air bag abs srs pasqyret me rrym gjamat me rrym i regjistrum rks 1 vit asht ngjendje tmir teknike

  4.900 €
  Ferizaj
  Sot, 17:25
 • GOLF 5 1.9TDI BLUEMOTION 4 MOTION

  GOLF 5 1.9TDI BLUEMOTION 4 MOTION

  044442222 049666668

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:24
 • Bmw 330 xd rks

  Bmw 330 xd rks

  Bmw 330xd rks 8 muj goma t reja 4 copa fellne 18 likur komanda n timon cd ulset me nxemje senzora parkingi shiber etje Viber +37744670064

  3.999 €
  Ferizaj
  Sot, 16:15
 • Opel combo 2003

  Opel combo 2003

  Shitet opel combo 2003 1.7 dizel motor japan Pikapi posedon abes gjamat me rrym regjistrim 5 muj

  2.600 €
  Ferizaj
  Sot, 16:05
 • VW Touran 2.0 dizel 7 ulse dogan te pagur 05

  VW Touran 2.0 dizel 7 ulse dogan te pagur 05

  shes touran 2.0 dizel ne fund te 2005 posedon Dogan te paguar klimatronik navigavion te madh tempomat bord kopjuter komanda ne timon shazher muzikav telivizor mbrapa senzor parkingi 7 ulse airbe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:24
 • Opel Zafira 1.9 Cdti AUTOMATIK Doganuar

  Opel Zafira 1.9 Cdti AUTOMATIK Doganuar

  Opel Zafira 1.9 Cdti 88kw ME DOGAN AUTOMATIK - TIPTRONIK 7 ulese Tel 044 41 42 43

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:24
 • Mazda MPV 2.0 dizell 7ulese

  Mazda MPV 2.0 dizell 7ulese

  Shes mazda MPV 7 ulese 2.0 dizell. I doganuar ne dhjetor te 2016tes regjistrimi i pare ne rks. Te gjitha serviset e kryera, 2 par goma ver dhe dimer. Gmc r32 audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.pa

  3.500 €
  Ferizaj
  Sot, 14:05
 • Passat 3b 1.9 TDI 2001

  Passat 3b 1.9 TDI 2001

  Passat 3b 1.9 tdi viti i prodhimit 2001 klim funksionale airbag abs esp Radi cd pasqyret me rrym dritaret elektrike mbyllje qendrore serveset e kryme goma te reja rks kkkkk

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 13:04
 • C4 1.6 hdi rks

  C4 1.6 hdi rks

  Citroen c4 1.6 hdi klim funksionale komanda n timon goma t reja serviset e kryme ne gjendje shum t mir Viber +37744670064

  3.999 €
  Ferizaj
  Sot, 09:14
 • BMW X6 35D X-DRIVE 5 ULSE

  BMW X6 35D X-DRIVE 5 ULSE

  * Shitet * Marka : BMW * Modeli : X6 * Motorri: 35d XDrive * Viti i prodhimit 2008 * Senzora parkimi * Me Dogan i sapo ardhur * Xenona * Ulset lekur * Ulset me nxemje * Shiber * Komanda ntimo

  24.900 €
  Ferizaj
  Sot, 09:05
 • Audi A8 3.0 TDI RKS 1 Vit

  Audi A8 3.0 TDI RKS 1 Vit

  * Shitet * Marka : Audi * Modeli : A8 * Motorri : 3.0TDi Dizell * Marshi : Automatik * Viti i Prodhimit 2004 * I Regjistruar RKS * Ulset me Nxemje * Ulset Lekur * Komanda N'timon * Navi *

  5.900 €
  Ferizaj
  Sot, 09:04
 • Seat Altea 2.0 Tdi me dogan nga Zvicra

  Seat Altea 2.0 Tdi me dogan nga Zvicra

  Seat Altea 2.0TDI ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. Nga Zvicra me dogan Viti prodhimit:2004 Kmh:220.000 Fellne Senzor parkingu Per me shum info kontakto nr:+386 49 73 99 99 Ju mirpresim A

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 09:04
 • Renault CLIO

  Renault CLIO

  Vetura ne shitje, 1.9 Diesel, gjendje te mire, E clajmeruar, mundesi per negocijim

  1.699 €
  Ferizaj
  Sot, 08:04
 • Audi A6 1.9tdi ndrrim

  Audi A6 1.9tdi ndrrim

  ndrrim i mundshëm Viber 004917682268337

  3.200 €
  Ferizaj
  Sot, 06:04
 • Audi A6

  Audi A6

  Shes Audin A6 3.0 TDI 2009

  13.000 €
  Ferizaj
  Sot, 02:04
 • Golf 1.9 TDI te kuqe. 150 HP

  Golf 1.9 TDI te kuqe. 150 HP

  Shitet Golf viti 2001 Diesel 1.9 TDI 150HP ngjyra Blue sendilje me nxemje pasqyra sportive amortizator sportiv parakolp sport frena sport ne gjendje super cmimi 3600 i Disk🇦🇱

  3.600 €
  Ferizaj
  Sot, 00:24
 • Golf 6

  Golf 6

  Shitet Golf 6 tdi ,,, 
Vetura posedon: automatik dsg me shpejtsi ne timon , nxemje karrika, nxemje ne pasqyre , senozora parkingu , navigon Me fellge nga fabrika po ashtu dhe fellge per dimer me

  10.800 €
  Ferizaj
  Sot, 00:06
 • Opel ASTRA 1.7CDTI Viti-2012

  Opel ASTRA 1.7CDTI Viti-2012

  OPEL ASTRA 1.7CDTI Viti-2011 - Manual - 6Shpejtesi 102,000 KM me liber servisi Me dogan te paguar Tel +377 45 500 196

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 23:15
 • GOLF V  2.0-Tdi GT  2008

  GOLF V 2.0-Tdi GT 2008

  GOLF V 2.0 TDI GT-SPORT Viti-2008 - Manual - 6Shpejtesi Me dogan te paguar Tel +377 45 500 196

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 23:14
 • TOUARAN 2.0TDI DSG Viti-2009

  TOUARAN 2.0TDI DSG Viti-2009

  TOUARAN 2.0 TDI COMFORTLINE Viti-2009 - Automati/DSG - 7Ulëse /Goma te reja /Liber servisi/Karriga me nxemje/Tempomat. Me dogan te paguar Tel +377 45 500 196

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 23:14
 • VW Passat 1.9sdi rks ni vit

  VW Passat 1.9sdi rks ni vit

  shitet vetura rks 12 01 2019 ne gjendje shum te mir si karoseri ashtu dhe motor motor shum te mir sdi viti 97 hargjime shum te vogla ndrim me vetur limozin me ndrim qmim tjeter

  1.450 €
  Ferizaj
  Dje, 23:04
 • Golf 4, 1.9 dizell Tdi thjesht

  Golf 4, 1.9 dizell Tdi thjesht

  Golf 4 dizell , 1.9 Tdi i thjesht pa te kuqe Viti prodhimit ne fund te 1999 Esht me nje par dyer Klim airbag abs navi timonin 3 sh Xhamat me rrym Ne gjendje te mire Sigurim nuk ka Mund te perkthehe

  3.500 €
  Shtime
  Dje, 22:24
 • Shes T5 transporter me 5 Ulës

  Shes T5 transporter me 5 Ulës

  Shes kombin T5 me 5 ulëse në gjendje shume te mire teknike me kilometra te garantuara dhe serviset e kryne, posedon gomat te dimrit si dhe gomat e veres me fellne te mira shih fotot. Prejardhje nga Gj

  9.900 €
  Ferizaj
  Dje, 22:04
 • Audi a8 4.2 tdi face lift 2008 full opcione

  Audi a8 4.2 tdi face lift 2008 full opcione

  Audi a8 4.2 tdi quattro face lift vp 07/2008 rks 10 muaj servisin e bom me 05/01/2018 4 gomat e dimrit treja ne gjendje perfekte per me shum info 044604065. KKKKK

  13.900 €
  Ferizaj
  Dje, 20:17
 • shes citroen c3 1.4 dizel hdi 5 muj RkS

  shes citroen c3 1.4 dizel hdi 5 muj RkS

  shes citroen c3 1.4 dizel ne fund te 2002 posedon klim funksionale gjamat me rrym pasqyret me rrym goma te mira muzik te mira tempomat bord kompjuter airbeg abes esp centrall servo etj. Vetura esh

  3.700 €
  Ferizaj
  Dje, 20:04
 • BMW 524 TD - SHITET 1VIT RKS

  BMW 524 TD - SHITET 1VIT RKS

  SHITET URGJENT.ME KESH MA LIRE ME NDRRIM 2300 NE GJENDJE TE MIRE.. PUNON PERFEKT.. HARGJIMET SHUM TE VOGLA.. NUK KA PIKË KORRIZIONI SERVISIN E KRYER.. ABS.. HIDRAULIK CENTRALL BATERIN E RE KARRIKAT LI

  2.000 €
  Ferizaj
  Dje, 18:04
 • shite golfi 1.9 tdi 74 kw 2003

  shite golfi 1.9 tdi 74 kw 2003

  shitet golf 1.9 tdi 74 ke klim abs me dogan t paguar asp n gjendje shum t mir per ma shum info 044150483

  4.800 €
  Ferizaj
  Dje, 16:04
 • Passat 1.9 (di t kuqe ) automatik

  Passat 1.9 (di t kuqe ) automatik

  Passat 1.9 tdi automatik pa dogan ne gjendje shum t mir Viber +37744670064

  2.199 €
  Ferizaj
  Dje, 15:24
 • SHES OPEL ZAFIRA 1.9CDTI ME DOGAN TE PAGUAR PREJ Z

  SHES OPEL ZAFIRA 1.9CDTI ME DOGAN TE PAGUAR PREJ Z

  Shes opel zafira 1.9cdti me dogan te paguar e sa po ardhur prej zvicrres Vetura poesdon liber servisit 2qelsa senzora parkingut para mbrapa karrikat me nxemje e ruajtur si mbrenda dhe jasht per ma shu

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 14:25
 • Shes Opel Zafira 1.9 CDTI me dogan te paguar -CH

  Shes Opel Zafira 1.9 CDTI me dogan te paguar -CH

  Shes Opel Zafira 1.9 CDTI e sapo ardhur nga Zvicrra me dogan te paguar.Vetura posedon:librin e servisit,dy qelsa,gomat e dimrit,fellne te aluminit.Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt e ruajtur s

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 14:25
 • Land Rover Freelander 2.2 TD Automatik

  Land Rover Freelander 2.2 TD Automatik

  * Shitet * Marka: Land Rover * Tipi: Freelander * Motorri: 2.2 TD Dizell * Viti i prodhimit 2007 * I Regjistruar RKS * Navi * Xenona * Lekur * Automatik * Qmimi 10400 euro * Kontakti 04415

  10.400 €
  Ferizaj
  Dje, 13:26
 • T4 tek kabin 2.5 tdi 4×4 3 metra

  T4 tek kabin 2.5 tdi 4×4 3 metra

  Modeli t4 Viti 99 Motori 2.5 tdi 4×4 3 metra gjat 049191718lt sprinter iveko lt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 13:26
 • golf 5

  golf 5

  shes golf 5 kb 2.0 dizell ne gjendje prefekte regjistrim edhe 10 muj viti i prodhimi. 2005

  5.750 €
  Ferizaj
  Dje, 12:05
 • renault clio 1.9 dizel

  renault clio 1.9 dizel

  shes renault clio n gjendje perfekte 9 muj rks goma te reja te dimrit me gjitha paisjet kkkkk

  2.500 €
  Ferizaj
  Dje, 11:05
 • Audia a4 2.0 tdi 2007 automatik iposadoganuar nga

  Audia a4 2.0 tdi 2007 automatik iposadoganuar nga

  Audi a4 2.0 tdi 2007 automatik iposadoganuar nga zvicrra vetura posedon libra servisi dhe gjendet ne gjendje te mir optike teknika pr mateper na kontaktoni 044120305 autosalloni dardania ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 10:24
 • Mercedes 2.5

  Mercedes 2.5

  Shitet mercedes 2.5 ne gjendje te mir regjistrim deri ne gusht 4 goma te mira dyert me centeall etj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 08:14
 • Shitet reno kango 1.9 d

  Shitet reno kango 1.9 d

  Shitet reno kango 1.9 d rks i shlajmrum esht ne gjendje mir shum si dhe bajm nrrim me vetur me tabela huja

  1.200 €
  Ferizaj
  Dje, 07:25
 • Shitet Ford Ranger

  Shitet Ford Ranger

  Shitet Ford Ranger Dogan Klim Gjitha sherbimet vaj,filtera dhe frena Km 139.000 me liber servisi 1 pronar dej tash Goma te reja Off road 4×4

  5.300 €
  Kaçanik
  Dje, 01:15
 • Castrol EDGE 5w-30 orginal

  Castrol EDGE 5w-30 orginal

  Oil orginal castrol gjerman prej fabrike 20 euro per liter kanta ika 5 litra100 euro me porosi mrena mujit vjen per austris oil pershatet per ato vetura qka jan ne tiket

  20 €
  Ferizaj
  Dje, 01:05
 • reno

  reno

  reno ll aguna 19 dizell viti 2003 regjistrim 0110 2019 tip top me kejt serviset ekrym dypar guma baj drrim meqa mkoveon

  3.300 €
  Ferizaj
  Dje, 01:04
 • Shitet Pasati 2003 Dizell 4x4.RKS

  Shitet Pasati 2003 Dizell 4x4.RKS

  Shitet Passati 2.5 Dizell 2003 4x4 Regjstrim deri 28.08.2018..ATUMATIC Atumatic Likur karrikat me klimatronic Fella mira guma mira ule fliter ndrrum Xhama me rrym esht kerr familar me Hargjime vogla

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 23:15
 • ML 320 CDI 4 MATIC

  ML 320 CDI 4 MATIC

  Vetura asht ne gjendje shum te mir teknike Mujna me ndrru me naj vetur Per informata ne tel 044870070

  12.500 €
  Ferizaj
  14 janar 23:04
 • Shitet Pikapi Fave Kadi 1.9 Sdi Rks shum imir

  Shitet Pikapi Fave Kadi 1.9 Sdi Rks shum imir

  Shes Fave Kadi 1.9 Dizell Sdi shum Motorrin emir Ashtu edhe ne Kareseri shum xhendje te mir Ndrrim nese me konvenon 044 673 862 Per kthimi bahet Menjeher Rixhistrim nuk ka qe 2 jav ika skadu

  1.400 €
  Ferizaj
  14 janar 22:04
 • PEUGEOT 207 1.6HDI 90 PS >>AUTO SALLON ''ANESI''>>

  PEUGEOT 207 1.6HDI 90 PS >>AUTO SALLON ''ANESI''>>

  PEUGEOT 207 1.6HDI 90 PS VITI>>2008 109.080KM TE GARANTUARA FULL OPCION ne gjendje jasht zakonisht e mire per shum info na kontaktoni>>044828753>>045602836 Mund ta vizitoni ne bibaj-

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 21:14