Vetura

Audi | Vetura në shitje në Rajoni i Ferizajit | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Audi a4 2.0 tdi 2015 automatik Esline iposadoganua
  Vetura

  Audi a4 2.0 tdi 2015 automatik Esline iposadoganua

  Auti a4 2.0 tdi 2015 automatik tip tronik iposadoganuar vetura asht ne gjendje te mir optike teknike

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️
  Vetura

  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️

  Blejm

  Ferizaj Sot, 10:39
  25.000 €
 • 0 foto
  JAP VETURA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 15.00 PER 24 O
  Vetura

  JAP VETURA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 15.00 PER 24 O

  JAP VETURA ME QERA AUTOMATIK DHE MANUAL

  Ferizaj Sot, 10:32
  15 €
 • 7 foto
  Audi A3 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2006
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2006

  Audi A3 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG e Regjistruar RKS Viti 12-12-2006 full opcione me te gjitha

  Ferizaj Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO
  Vetura

  SHES AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO

  SHES AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT 2010 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MREN

  Ferizaj Sot, 10:19
  12.900 €
 • 10 foto
  SHES AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK FULL ELKSTRA
  Vetura

  SHES AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK FULL ELKSTRA

  SHES AUDI A6 3,0 TDI (4x4) AUTOMATIK MULTITRONIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJEND

  Ferizaj Sot, 10:18
  8.300 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.7 Automatik S-line
  Vetura

  Audi A4 2.7 Automatik S-line

  Audi A4 B8 full s-line automatik,i mbajtur ne servis me rregull kilometrat e garantume, karrikat gj

  Ferizaj Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4
  Vetura

  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shu te mir teknike Tfsi 2.0 benzin 4x4 Posedon :karrika likur me nxemje me

  Ferizaj Sot, 09:16
  6.600 €
 • 9 foto
  Audi A4 2.0-TDI Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.0-TDI Automatik

  Shes Audi A4 Motorri>2.0-TDI Automatik Klimatronik Komanda ne timon Senzora parkimi E rexhistruar

  Ferizaj Sot, 09:07
  8.800 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.7-TDI-Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.7-TDI-Automatik

  Shes Audi A4 Motorri>2.7-Dizell Automatik Lekur Navigacion Komanda ne timon Klimatronik Shiber Se

  Ferizaj Sot, 09:07
  9.600 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0-TDI-Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.0-TDI-Automatik

  Audi A4 Motorri>2.0-Dizell Automatik Klimatronik Komanda ne timon Viti i prodhimit-2010 E rexhist

  Ferizaj Sot, 09:07
  8.500 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 177PS (dogan te paguar)
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 177PS (dogan te paguar)

  Shitet audi a4 2.0 tdi automatik 177PS viti prodhimit 2013 i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te

  Ferizaj Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK

  -Shitet Audi Q3 2.0 TDI Automatik -Viti i prodhimit 2014 -KM te kaluara 178.000

  Ferizaj Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO
  Vetura

  SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO

  SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO SAPO INPORTUAR NGA JASHT.. GJUNDJE PERFEKTE, ZERO INVESTIME PER ME

  Ferizaj Sot, 07:56
  16.500 €
 • 8 foto
  Audi A4 2.0 Tdi automatik nga zvicrra
  Vetura

  Audi A4 2.0 Tdi automatik nga zvicrra

  Audi a4 2.0 tdi automatik me dogan te paguar me liber servisi me Km te garantume 049111214

  Ferizaj Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013

  SHITET AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK TEMPOMAT SENZORA KARRIKA ME NXEMJE DRITA ROBOT KLIMATRONI

  Ferizaj Dje, 16:39
  9.850 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.0 tdi
  Vetura

  Audi A4 2.0 tdi

  Vetura asht ne gjendje shum te mir teknike i ta te gjitha servisat e kryme me pump me rryp dhamzor p

  Ferizaj Dje, 13:44
  5.900 €
 • 7 foto
  Shitet Audi A6
  Vetura

  Shitet Audi A6

  Shes Audi A6 2.0 tdi ultra 190ps model i ri i ruajtur extrem si mbrenda dhe jasht km 142xxx me liber

  Ferizaj Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Trual ne shitje
  Vetura

  Trual ne shitje

  Shiten 4.25 ari truall ne rrugen 28 nentori (te gjukant)me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukt

  Ferizaj 17 nëntor 20:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A 8 ventilator
  Vetura

  Audi A 8 ventilator

  Audi. A8 4E 07.03 deri 07.10

  Ferizaj 16 nëntor 19:12
  150 €
 • 10 foto
  AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK 2011
  Vetura

  AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK 2011

  SHITET AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK 2012 I POSA DOGANUAR DHE REXHISTRUAR FULL EXSTRA S-LINE GJENDJE P

  Ferizaj 16 nëntor 10:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Komod 120 cm Nga 430 Ne vetem 250 Euro
  Vetura

  Komod 120 cm Nga 430 Ne vetem 250 Euro

  Vaska Komod 120 cm Nga 430 Ne vetem 250 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,

  Ferizaj 15 nëntor 10:13
  250 €
 • 9 foto
  Audi A5 2.0 Tdi Automatik nga zvicra
  Vetura

  Audi A5 2.0 Tdi Automatik nga zvicra

  Audi A 5 2.0 tdi automatik e ardhur nga zvicra me liber servisi me km te garantume me dogan te pagua

  Ferizaj 12 nëntor 19:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A4 (2.0 TDI) 2015
  Vetura

  AUDI A4 (2.0 TDI) 2015

  Shes (Audi A4 2.0 TDI VITI 2015) Vetura Posedon:Automatik,Drita Robot Xenon,Posedon sistemin e Star

  Ferizaj 12 nëntor 15:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes Audi A4 Aoutomatik
  Vetura

  Shes Audi A4 Aoutomatik

  Shes audi a 4 viti prodhimit 2001 1 vjet regjistrim ne emrin tim ka klimtroni abes centeal 4 gjama m

  Ferizaj 12 nëntor 15:01
  3.200 €
 • 5 foto
  Audi A6 Allroad 3.0 tdi quatro 4x4 bej Ndrrim
  Vetura

  Audi A6 Allroad 3.0 tdi quatro 4x4 bej Ndrrim

  Shitet audi a6 alroad kuatro 4x4 3.0 tdi 2007 full opsione posedon xenon big xenon dyrt me senzora

  Ferizaj 12 nëntor 08:45
  10.500 €
 • 5 foto
  Audi a4 2.0 tdi 2011 automatik iposadoganuar
  Vetura

  Audi a4 2.0 tdi 2011 automatik iposadoganuar

  Audi a4 2.0 tdi 2011 automatik tiptronik i posadoganuar veturvetura gjendet ne gjendje te mir optike

  Ferizaj 11 nëntor 15:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO 2005
  Vetura

  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO 2005

  SHES AUDI A8 3.0 TDI I REGJISTRUAR RKS 11 MUJ KLIMA TRONIK CENTRALL HIDRAULIK GJAMAT ELECTRONIK ABS

  Ferizaj 7 nëntor 11:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUDI A6 2.7
  Vetura

  AUDI A6 2.7

  Shitet Audi A6 2.7 Diesel Automatik Getriebe Ps 190 ne gjendje shum te mir, Dora e 2, Full Extra,Me

  Ferizaj 6 nëntor 20:48
  7.999 €
 • 5 foto
  Audi a4 tdi automatik
  Vetura

  Audi a4 tdi automatik

  Shes pjes per audi a4 1.9 tdi automatik tip tronik 6 shpejtsi ne gjendje shum te mir per ma shum 044

  Ferizaj 5 nëntor 10:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  japim karrika tavolina me qera 24or online
  Vetura

  japim karrika tavolina me qera 24or online

  japim karrika tavolina me qera dhe shesim 24 or online +37744380085

  Ferizaj 3 nëntor 20:35
  1 €
 • 9 foto
  Audi A5 2.0 Tdi Sportback
  Vetura

  Audi A5 2.0 Tdi Sportback

  Audi A5 S-line 2.0 TDI 190 ps Automatik Viti 2013 ME DOGAN 📞044-153-239 044-721-341 autosallo

  Ferizaj 2 nëntor 11:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI Q3
  Vetura

  AUDI Q3

  AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK S-TRONIK VITI 2012 ME DOGAN PAGUAR FULL OPSION 📞044-153-239 📞044-721 -341

  Ferizaj 2 nëntor 11:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A8-Dizell-Automatik
  Vetura

  Audi A8-Dizell-Automatik

  Shes Audi A8 Motorri 2.5-TDI Automatik Klimatronik Nxemje ne karriga Ulset-Lekur E rexhistruar Rks V

  Ferizaj 21 tetor 13:20
  3.100 €
 • 12 foto
  Audi A6 quattro
  Vetura

  Audi A6 quattro

  Shitet Audi A6 quattro e doganuar ne Janar. Vetura posedon kamera, goma te reja Pirelli 4 goma te di

  Ferizaj 20 tetor 20:15
  18.200 €
 • 8 foto
  AUDI Q5 3.0 TDI
  Vetura

  AUDI Q5 3.0 TDI

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI Quattro Full Ekstra ne fund te vitit 2008, Regjistrimi i par ne RKS deri na J

  Ferizaj 20 tetor 19:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A4 dizel
  Vetura

  Audi A4 dizel

  Audi a4 automatic klimatronic quatro 3.0 tdi

  Ferizaj 20 tetor 14:10
  5.900 €
 • 10 foto
  AUDI Q7 3.0 TDI
  Vetura

  AUDI Q7 3.0 TDI

  Audia asht ne gjendje shum te mir teknike ka fellne 20 coll guma te mira asht pa asni defekt regjist

  Ferizaj 18 tetor 15:14
  9.500 €
 • 11 foto
  Audi A4 Quattro SLine S-Tronic EURO 6
  Vetura

  Audi A4 Quattro SLine S-Tronic EURO 6

  Audi A4 2.0 TDI me 190 PS fabrikisht (motor seri 2016) BlueMotion. Full sport opcion. Posedon te gj

  Ferizaj 17 tetor 22:21
  1 €
 • 8 foto
  Audi A4 2.0TDI Me dogan
  Vetura

  Audi A4 2.0TDI Me dogan

  •Audi A4 2.0TDI •Viti 2009 •Automatik •Led para mbrapa •Senzor parkimi para mbrapa •247

  Ferizaj 16 tetor 08:26
  10.500 €
 • 3 foto
  Lvaman nga 90 Euro ne vetem 45 Euro
  Vetura

  Lvaman nga 90 Euro ne vetem 45 Euro

  Vaska Lvaman nga 90 Euro ne vetem 45 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,

  Ferizaj 11 tetor 17:16
  45 €
 • 10 foto
  SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

  SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2008 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJS

  Ferizaj 9 tetor 23:24
  9.800 €
 • 11 foto
  audi a3 automatic 2x Sline
  Vetura

  audi a3 automatic 2x Sline

  Audi A3 2.0 TDI S-line Automatik S-tronik SportBack 150 PS Viti 2014 Full Opsion 📞 044 153 239 📞

  Ferizaj 7 tetor 17:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  audi a3 automatic Stronik 2016
  Vetura

  audi a3 automatic Stronik 2016

  Audi A3 2.0 TDI SportBack Automatik S-tronik Viti 2016 KM-167203 Me Dogan 📞044 153 239 📞 044 721

  Ferizaj 7 tetor 17:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes audi a3
  Vetura

  Shes audi a3

  Audi a3 s-tronic 2.0 dizel viti 2013 ne gjendje shum te mir per ma shum na kont ne nr 044309989

  Ferizaj 7 tetor 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Komod 80 cm nga 220 Ne Vetem 150 Euro
  Vetura

  Komod 80 cm nga 220 Ne Vetem 150 Euro

  Vaska Komod 80 cm nga 220 Ne Vetem 150 Euro E prodhuar nga Alumini rezistent ndaj ujit Rruga Vllez

  Ferizaj 4 tetor 16:40
  150 €
 • 11 foto
  AUDI Q7 3.0 TDI FACELIFT 7 Ulse I Doganuar
  Vetura

  AUDI Q7 3.0 TDI FACELIFT 7 Ulse I Doganuar

  AUDI Q7 3.0 TDI FACELIFT 7 Ulse Viti 09.12.2012 I DOGANUAR ( CH ) Tel : 044442222 049666668

  Ferizaj 4 tetor 16:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO I DOGANUAR
  Vetura

  AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO I DOGANUAR

  044442222 049666668

  Ferizaj 4 tetor 16:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 3.0 TDI Quattro -doganuar
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI Quattro -doganuar

  Marka :AUDI Tipi : A4 3.0 TDI Quattro Viti i Prodhimit :2010 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve

  Ferizaj 4 tetor 15:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi Q5 3.0 TDI Quattro -doganuar
  Vetura

  Audi Q5 3.0 TDI Quattro -doganuar

  Marka :AUDI Tipi :Q5 3.0 TDI Quattro Viti i Prodhimit :2009 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:

  Ferizaj 3 tetor 12:11
  Me Marrveshje