Vetura

Audi | Vetura në shitje në Rajoni i Ferizajit | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4
  Vetura

  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shu te mir teknike Tfsi 2.0 benzin 4x4 Posedon :karrika likur me nxemje me

  Ferizaj Dje, 15:03
  6.600 €
 • 4 foto
  Fasader / Gipser (punojm edhe me mallter)
  Vetura

  Fasader / Gipser (punojm edhe me mallter)

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj 17 nëntor 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mbyllje Lokalit Vask 170x70 cm
  Vetura

  Mbyllje Lokalit Vask 170x70 cm

  Vaska Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,630 A,S,D,F,G,H,J,

  Ferizaj 15 nëntor 10:11
  350 €
 • 8 foto
  AUDI 80
  Vetura

  AUDI 80

  shitet audia ne gjendje te rregullt benzin 1.8 . baj ndrrim me dyr te dhomave ose me dritare te

  Ferizaj 12 nëntor 21:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Shitet Audia 100,c4 viti 92 benzin 2.8 nlibrez esht 2.3 regjistrimi i skaduar qe dymujè vetura esht

  Ferizaj 21 tetor 09:50
  1.800 €
 • 6 foto
  Audi -80
  Vetura

  Audi -80

  Shitet audia 1.8 benzin ne gjendje te rregullt teknike optike me regjistrim deri m::06.02.2020 shum

  Ferizaj 11 tetor 19:33
  750 €
 • 2 foto
  Shes Audi 80 cupe
  Vetura

  Shes Audi 80 cupe

  Shes Audi 80 cupe ne gjendje shumë të mirë sapo i është kryer servisimi ule filtera komplet frenat e

  Ferizaj 24 shtator 18:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A6 2005 v6
  Vetura

  Audi A6 2005 v6

  Audi A6 2005 v6

  Ferizaj 23 shtator 15:49
  4.890 €
 • 7 foto
  Audi A6 2005 2.4 V6
  Vetura

  Audi A6 2005 2.4 V6

  Audi A6 2005 2.4 V6

  Ferizaj 23 shtator 08:19
  4.890 €
 • 3 foto
  Audi a6
  Vetura

  Audi a6

  Audi a6 2.4 benzin Pa dogan ne gjendje te rregullt Viti i prodhimit 1998 044 281 169

  Ferizaj 19 shtator 19:22
  1.000 €
 • 4 foto
  Audi a8 3.7 v8
  Vetura

  Audi a8 3.7 v8

  Shes audin me targa thuaja e ardhur prej gjermanis krejt nregull ka klim nxemje qendrore karikat me

  Ferizaj 19 shtator 11:31
  1.300 €
 • 2 foto
  Fellne dhe bandash
  Vetura

  Fellne dhe bandash

  Foto-1-Shiten fellnet Alu origjinal per Citroen 15coll 4shtrafa qmimi100E Foto 2-bandash te thjesht

  Ferizaj 19 shtator 10:51
  200 €
 • 4 foto
  Shitet Ndrrohet Audi a3
  Vetura

  Shitet Ndrrohet Audi a3

  shes audi a3 ngjendje te rregullt 1.8 benzin z ndrrim me naj vetur mat vogel

  Ferizaj 18 shtator 08:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AUDI S5 3.0 V6
  Vetura

  AUDI S5 3.0 V6

  Shes Audin S5 i posa ardhur nga zvicrra Audi S5 V6 333PS viti 2011 140000Km

  Shtime 17 shtator 15:18
  18.900 €
 • 2 foto
  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS
  Vetura

  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS

  Audi A6 2.4 Benzin SportPaket Me Servis te Sapokryer ne gjendje Shum te mire, e sapo ardhur nga Sue

  Kaçanik 15 shtator 14:24
  2.500 €
 • 3 foto
  Mbyllje lokalit Jakuzi 170x115 cm
  Vetura

  Mbyllje lokalit Jakuzi 170x115 cm

  Vaska Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,630 A,S,D,F,G,H,J,

  Ferizaj 14 shtator 09:59
  680 €
 • 4 foto
  Mbyllje Lokalit Komod 80 cm PVC
  Vetura

  Mbyllje Lokalit Komod 80 cm PVC

  Vaska Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,630 A,S,D,F,G,H,J,

  Ferizaj 12 shtator 09:45
  200 €
 • 4 foto
  Garniturat
  Vetura

  Garniturat

  Shiten Ganitura 5 dit e perdorur arsye e shitjes sum konven ne dhom vendi shum i vogel 550 i kam bl

  Ferizaj 3 shtator 13:31
  250 €
 • 9 foto
  shitett
  Vetura

  shitett

  shitet audi ngjendje perfekte pa as ni vrejtje

  Ferizaj 2 shtator 20:37
  1.300 €
 • 0 foto
  Still Motor
  Vetura

  Still Motor

  Shes Motor still dhe motorr partener Dhe Motorr Orgen Te ardhur Nga zvicrra Gjendeje Perfekte

  Ferizaj 2 shtator 14:46
  1 €
 • 4 foto
  Ganitura
  Vetura

  Ganitura

  Shitet Ganitura Urgjent eshte E Reee e pa perdorur Modeli fundit i ganiturave pres blersin serioz

  Ferizaj 2 shtator 14:38
  250 €
 • 5 foto
  MOTORR STILL
  Vetura

  MOTORR STILL

  Shiten urgjent Motorrat still & DHE Motorr Partner & Motorr Orgen be gjendje Perfekte Te Ar

  Ferizaj 1 shtator 17:00
  1 €
 • 4 foto
  Ganitur
  Vetura

  Ganitur

  Shitet Ganitura e pa perdorur E Ree 3 dit ka qe e kam bleee vendi spe nxen per ku e kam ble 550€ i k

  Ferizaj 1 shtator 15:00
  250 €
 • 2 foto
  Shes Audi 80 cupe
  Vetura

  Shes Audi 80 cupe

  Shes Audi 80 cupe në gjendje jo tē mirë tē interesuarit të lajmrohen ne ketē nr 045925258

  Ferizaj 25 gusht 02:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Shitet vetura Audi A6 , Benzin 1.8 e rujtur jashtzakonisht shume ne gjendje te jashtzakonshme , nje

  Ferizaj 22 gusht 10:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet audi 80
  Vetura

  Shitet audi 80

  Shes audin 80 ne xhendje shum te mir benxin me karburator 4 gima te reja ulje filtera te ndrrum me k

  Ferizaj 21 gusht 15:38
  1.200 €
 • 7 foto
  Shes Audi A8 benzin
  Vetura

  Shes Audi A8 benzin

  Audi A8 3.7 V8 1995 Punon pa kurrfar problemi Posedon Klim , Karrika elektronike me nxemje Automat

  Ferizaj 19 gusht 16:45
  1.500 €
 • 3 foto
  Audi 80 1.8
  Vetura

  Audi 80 1.8

  Shitet audia ne gjendje te rregullt me kejt senet regjistrim i skadum. Per ma shum info kontaktoni n

  Ferizaj 19 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Audi 80 1.8 benzin ne gjendje teper te mire
  Vetura

  Shitet Audi 80 1.8 benzin ne gjendje teper te mire

  Shitet Audi 80 1.8 benzin ne gjendje teper te mire teknike. Tel. 045445166

  Shtime 8 gusht 12:32
  800 €
 • 4 foto
  Shitet ose ndrrohet Audi a4 1.8
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet Audi a4 1.8

  Shes ose ndrroj Audi A4 1.8 T benzin eka edhe plinin.Automatik ngjendje te rregullt regjistrim 10

  Ferizaj 4 gusht 21:22
  3.700 €
 • 6 foto
  Lyejm shtepi me glet dhe fasad
  Vetura

  Lyejm shtepi me glet dhe fasad

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj 2 gusht 13:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.
  Vetura

  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

  Bejm lyerjen e shtepive me ngjyr po ashtu edhe dekorime te ndryshme sipas deshires tuaj. Bejm suvat

  Ferizaj 2 gusht 13:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.
  Vetura

  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

  Bejm lyerjen e shtepive me ngjyr po ashtu edhe dekorime te ndryshme sipas deshires tuaj. Bejm suvat

  Ferizaj 2 gusht 13:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maic+ Shorce 13€
  Vetura

  Maic+ Shorce 13€

  Nje komplet kushton 13€. Bejm transport kudo ne Kosov kushton vetem 2€. Ne qoftese jeni te interesua

  Ferizaj 2 gusht 13:32
  13 €
 • 4 foto
  Audi B4 2.6 V6 Benzin V.p1993 Rks 3 Muj
  Vetura

  Audi B4 2.6 V6 Benzin V.p1993 Rks 3 Muj

  Audi B4 2.6 V6 Benzin V.p1993 Rks 3Muj Plot Vetura Osht Nje Pronar Ne Kosov Osht MShum E Garazhume S

  Ferizaj 22 korrik 22:02
  1.600 €
 • 5 foto
  Audi S5 4.2
  Vetura

  Audi S5 4.2

  Audi s5 4.2 benzin ne gjendje perfekte ks vetura gjindet ne klin ju mir presim

  Ferizaj 20 korrik 09:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ??? BLEJM VETURA???VOLLON ANGLEZ
  Vetura

  ??? BLEJM VETURA???VOLLON ANGLEZ

  BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE ME TIMON ANGLEZ ----------------------------------------------

  Ferizaj 13 korrik 08:51
  3.322 €
 • 2 foto
  Audi 80
  Vetura

  Audi 80

  Shes Audi 80 viti prodhimit ne fund 1991 i importuar nga gjermania dhe ka pas veq nje shofer prej vi

  Ferizaj 11 korrik 21:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Vetura Audi 80
  Vetura

  Shitet Vetura Audi 80

  Shitet Vetura Audi 80

  Ferizaj 7 korrik 14:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Vetura Audi 80
  Vetura

  Shitet Vetura Audi 80

  Shitet Vetura Audi 80

  Ferizaj 6 korrik 17:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Blejm Vetura Bmw Audi Mercedes⚠️ Defekt
  Vetura

  Blejm Vetura Bmw Audi Mercedes⚠️ Defekt

  Prishtinë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VE

  Ferizaj 6 korrik 17:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Vetura Audi 80
  Vetura

  Shitet Vetura Audi 80

  Shitet Vetura Audi 80

  Ferizaj 5 korrik 15:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Vetura Audi 80
  Vetura

  Shitet Vetura Audi 80

  Shitet Vetura Audi 80

  Ferizaj 4 korrik 18:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Audi 80 , 1.6 benzin ne gjendje te mire
  Vetura

  Shitet Audi 80 , 1.6 benzin ne gjendje te mire

  Shitet Audi 80 ne gjendje teper te mire teknike. Tel:045445166

  Shtime 1 korrik 11:28
  800 €
 • 4 foto
  Urgjent shes kerrin
  Vetura

  Urgjent shes kerrin

  Shes kerrin fiat tipo ngjendje prefekte R.Xh tej me 02.07.2019 kerri asht shum ne gjendje te mir b

  Ferizaj 1 korrik 10:59
  455 €
 • 7 foto
  Shitet Vetura Audi 80
  Vetura

  Shitet Vetura Audi 80

  Shitet Vetura Audi 80

  Ferizaj 27 qershor 13:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A6 1.8
  Vetura

  Audi A6 1.8

  Shitet Audia A6 1.8 Benzine me targa RKS regjistrim i skaduar me datë 23.06.2019 Ne gjendje te rregu

  Ferizaj 27 qershor 11:02
  2.300 €
 • 7 foto
  Shitet Vetura Audi 80
  Vetura

  Shitet Vetura Audi 80

  Shitet Vetura Audi 80

  Ferizaj 26 qershor 10:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  Shitet Audi A4 1.6 benzin ne gjendje te rregullt, Regjistrim deri ne Prill 2020 Per cdo info shtes

  Ferizaj 26 qershor 08:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Vetura Audi 80
  Vetura

  Shitet Vetura Audi 80

  Shitet Vetura Audi 80

  Ferizaj 25 qershor 19:11
  Me Marrveshje