Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Bmw 318is e30

  Bmw 318is e30

  Shitet Bmw 318 iS 1-Gjamat e par me rrym 2-Gjamat mrapa i qelen 3-Fellnet e veta original 4-interierin e ka shum te mir 5-Motorrin 318is shum te mir karoseri te mir Servisin e kryer komplet Vetura kre

  3.000 €
  Ferizaj
  Sot, 17:18
 • Bmw 318i e30

  Bmw 318i e30

  Shitet bmw 318i benxin ne gjendje te mir trxhistrim deri ne gusht 2018

  1.500 €
  Ferizaj
  Sot, 17:17
 • Bmw 318 i karavan

  Bmw 318 i karavan

  Shes Bmw 318i benxin karavan Shum e rujshme ne karoseri Motorrin shum te mir me 161 000 km te kalune Me libra te servisit me krejt Bmw ka: Abs /hidrolik vollanin / centrall Vetura eshte pa dogan Info

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 17:17
 • Bmw 520i benxin plin

  Bmw 520i benxin plin

  Shitet bmw 520i benxin plin 6 cilindra12 v Bmw ka :Abs centrall hidrolik timonin E Qlajmruar me koh pa denim Baj Ndrrim me ndonje pikap Info:wiber +37745608122

  1.200 €
  Ferizaj
  Sot, 17:17
 • Bmw 520i

  Bmw 520i

  Shitet Bmw 520i Benxin viti 1990 Vetura eshte ne gjendje shum te mir si ne motorr ashtu dhe në karoseri . Vetura :ka. Alarm /Abs Fellne te aluminit Motorrin 6 cilindra 12v Plin nuk ka pas kurr ne gjen

  1.200 €
  Ferizaj
  Sot, 17:16
 • motorra per dyer kifa mont 044681559

  motorra per dyer kifa mont 044681559

  motorra per dyer oborri

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 08:14
 • Bmw 330 xd rks

  Bmw 330 xd rks

  Bmw 330xd rks 8 muj goma t reja 4 copa fellne 18 likur komanda n timon cd ulset me nxemje senzora parkingi shiber etje Viber +37744670064

  3.999 €
  Ferizaj
  16 janar 16:15
 • BMW X6 35D X-DRIVE 5 ULSE

  BMW X6 35D X-DRIVE 5 ULSE

  * Shitet * Marka : BMW * Modeli : X6 * Motorri: 35d XDrive * Viti i prodhimit 2008 * Senzora parkimi * Me Dogan i sapo ardhur * Xenona * Ulset lekur * Ulset me nxemje * Shiber * Komanda ntimo

  24.900 €
  Ferizaj
  16 janar 09:05
 • Bmw

  Bmw

  Bmw 116B. Ne gjendje shum te mir teknike Poseson te gjitha senet si dhe me dy pal goma dimer+veres Rks 11 muj.

  5.700 €
  Ferizaj
  16 janar 00:25
 • BMW 524 TD - SHITET 1VIT RKS

  BMW 524 TD - SHITET 1VIT RKS

  SHITET URGJENT.ME KESH MA LIRE ME NDRRIM 2300 NE GJENDJE TE MIRE.. PUNON PERFEKT.. HARGJIMET SHUM TE VOGLA.. NUK KA PIKË KORRIZIONI SERVISIN E KRYER.. ABS.. HIDRAULIK CENTRALL BATERIN E RE KARRIKAT LI

  2.000 €
  Ferizaj
  15 janar 18:04
 • BLEJM VETURA AUTO LAVDA

  BLEJM VETURA AUTO LAVDA

  BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN TE AKSIDETURA ME DEFEKT E TJ NR KONTAKTUS +38649899484 VIBER WCAP

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 16:14
 • Bmw 320 dizell 2002

  Bmw 320 dizell 2002

  Bmw 320 dizell viti 2002 manual 5 shpejci kamda vallan i rujten si mrena edhe jasht rks i posa skaduar

  4.300 €
  Shtime
  11 janar 17:17
 • Shes Ndrroje bmw e39 Benzin-Plin Dizne

  Shes Ndrroje bmw e39 Benzin-Plin Dizne

  BMW BENZIN PLIIN I MONTUR NE DIZNE NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE ME HARXHIME TE VOGLA REGJISTRIM 1 VIT TE PLOTE POSEDON :::::: * KLIM * DVD * LIKUR * BORD KOMPJUTER * FELLNE X5 * XENON ETJ * LED

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 21:14
 • BMW

  BMW

  Bmw ngjyr e hirit benzin 2.8 gjamat me rrym pasqyret me rrym lekur karrikat me nxemje funktione ne timon tempomat senzor mbrapa dritat xenon te mesmet poashtu edhe te gjatat vetura shum e ruajtur si

  3.500 €
  Ferizaj
  10 janar 20:07
 • BMW 320 diesel

  BMW 320 diesel

  BMW e46 320diesel klim funksionale drita xenon fellne me goma te reja m+s senzor parkingu rks deri ne fund muajit janar ne gjendje perfekte +37745594601

  4.500 €
  Ferizaj
  10 janar 16:17
 • BMW e60 -530 d

  BMW e60 -530 d

  Shes BMW 530 me nje vit regjistrim deri me 24 dhjetor 2018, makina posedon goma te reja 2 qelsa , kuk ,montuse por rimorkijo , magacinen me 6 cd , ma shkurt i posedon te gjitha por info te metutje

  7.500 €
  Ferizaj
  10 janar 08:15
 • FLM U SHITT

  FLM U SHITT

  SHES BMW X6 VITI FUND 2010 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT E POSA ARDHUN NR KONTAKTI 045 368 718 ose 045 192 192

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 15:24
 • BMW X5 3.0 D FULL EXTRA

  BMW X5 3.0 D FULL EXTRA

  SHES BMW X5 3.0 D VITI FUND 2007 VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KARRIKAT NXEMJE PANARAM NALT KOMANDA NE VOLLAN NAVIG

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 15:14
 • Shitet BMW gjendje perfekte

  Shitet BMW gjendje perfekte

  Shitet BMW 530 viti 2011 3.0 245 kuaj/fuqi hargjimet i ka tvogla.Servisat i ka falas deri ne 100.000 km ne BMW eshte shume e rujtme si jasht edhe mrena Ndrrim nuk bajm

  35.000 €
  Ferizaj
  8 janar 21:24
 • Bmw 318

  Bmw 318

  Shes bmw 318 diesel me dogan te paguar ne gjendje shume te mire teknike presum blers serioz te interesuarit mund te kontaktojn ne ket nr tel po ashtu edhe ne viber 044868135

  10.000 €
  Ferizaj
  6 janar 20:07
 • Bmw x5

  Bmw x5

  Shitet bmw x5 ne gjendje shume te mire teknike optike me tabela te huja diesel 3.0 xDrive

  15.500 €
  Ferizaj
  6 janar 19:26
 • Bmw. 530

  Bmw. 530

  Bmw 530 D , viti nfund 2004 , regjistrim deri n’muajin maj Viber +37744437750

  7.600 €
  Shtime
  6 janar 01:25
 • Pronar Besnik Baftiu..

  Pronar Besnik Baftiu..

  Shes (BMW) Urgjentisht Ne Gjendje Te Rregullt Te Interesuart Let Kontaktojn Ne Numrin (045 550-412). Pronar Besnik Baftiu

  1.000 €
  Ferizaj
  5 janar 00:07
 • BMW

  BMW

  Shitet Bmw Regjistrim 8 muj Guma Te Reja

  3.100 €
  Kaçanik
  4 janar 23:24
 • shes bmw 320 2.0

  shes bmw 320 2.0

  Bmw posedon Klim Centrall fellne 18 goma te reja per me shum na konaktoni ne ket numer 044264250

  4.000 €
  Shtime
  4 janar 22:25
 • Shitet vetura bmw 318

  Shitet vetura bmw 318

  Shitet vetura BMW ne gjendje shumë t’mir,shpenzime minimale me dogan te paguar

  10.000 €
  Ferizaj
  4 janar 17:16
 • shes bmw x1

  shes bmw x1

  BMW X. 1.diezel dogan te paguar per me shum kontakto nr 044 286 671 ose 044 152 720

  16.500 €
  Ferizaj
  4 janar 11:19
 • Bmw 320 i

  Bmw 320 i

  Shes bmw 320 i e regjistruar rks klima tronik funcsionale centrall hidraulik gjamat electronik abs esp ne gjendje te mir teknike

  6.700 €
  Ferizaj
  4 janar 11:19
 • Shes BMW 320d me dogan te paguar -CH

  Shes BMW 320d me dogan te paguar -CH

  Shes BMW 320d e sapo ardhur nga Zvicrra me dogan te paguar.Vetura posedon:gomat e dimrit,fellne te BMW,komanda ne vollan,sensora parkimi para dhe mbrapa,navigacion,karriget lekure dhe me nxemje,dritat

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 11:04
 • Bmw 116 1.6 benzin 2005

  Bmw 116 1.6 benzin 2005

  Shes bmw 1.6 benzin viti 2005 ne gjendje perfekte full extra alu felne goma te dimrit +veres rexhistrim 1 vit bajm ndrrim

  5.700 €
  Ferizaj
  3 janar 08:04
 • BMW 530 D 2007

  BMW 530 D 2007

  FLAMURI

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 janar 15:06
 • BMW 520i benxin Plin

  BMW 520i benxin Plin

  Shitet bmw 520i benxin plin 6 cilindra12 v Bmw ka :Abs centrall hidrolik timonin E Qlajmruar me koh pa denim Baj Ndrrim me ndonje pikap Info:wiber +37745608122

  1.100 €
  Ferizaj
  2 janar 11:25
 • Bmw 118 D E Doganuar

  Bmw 118 D E Doganuar

  Bmw 118 Dizel 100 kw e doganuar Tel : 044 41 42 43

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 janar 09:04
 • BMW

  BMW

  kerri esht ne gjendje shum te mir teknike.Full ekxtra,me goma dimrit +goma te veres te reja. regjistrim 1vit.

  5.600 €
  Ferizaj
  2 janar 00:14
 • BMW e30 318 is

  BMW e30 318 is

  Shitet Bmw 318 iS 1-Gjamat e par me rrym 2-Gjamat mrapa i qelen 3-Fellnet e veta original 4-interierin e ka shum te mir 5-Motorrin 318is shum te mir karoseri te mir Servisin e kryer komplet Vetura kre

  3.400 €
  Ferizaj
  1 janar 16:05
 • BMW 120 D MODEL 2005

  BMW 120 D MODEL 2005

  Shitet BMW 120 D ne gjendje te rregullt i cili posedon ,motorr 2.0 DIESEL 6 shpejtesi, Posedon 2 qelsa , Rexhistrim deri ne qershor / 2018, Senzor shiu, Senzor parkingu para dhe prapa , Tempomat , ko

  6.600 €
  Ferizaj
  31 dhjetor 19:14
 • BMW X3 2.0 d xDrive - Automatik , me Dogan

  BMW X3 2.0 d xDrive - Automatik , me Dogan

  Shes BMW X3 2.0 d (dizell) xDrive , Automatik / Tiptronik 8+1 shpejtsi , Viti i prodhimit 12/2011 , Ngjyr e bardh metalike , Vetura osht e inportuar nga Gjermania dhe ka Doganen e paguar , Posedon : -

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 14:24
 • BMW 320

  BMW 320

  -BMW 320 -Motorri 2.0 -Viti i prodhimit 5.12.2007 -Dizel -Me dogan te paguar -Sensora parkingi -Klimatronic -Fellne -Motorr te modelit te ri -Shume ne gjendje te mire -Shume i paqt si mrena ashtu d

  8.300 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 09:25
 • SHES BMW X5 3.0 DIESEL VITI 2003 RKS 8 MUAJ

  SHES BMW X5 3.0 DIESEL VITI 2003 RKS 8 MUAJ

  Shitet BMW X5 3.0 Dizell Automatik tiptronik ne gjendje perfekte teknike BMW-ja permban: klim altronik karrika me lekur dhe me nxemje senzora parkingu drita ksenon navigacion te madh, shiber, komand

  6.400 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 22:06
 • BMW 118d M Paket

  BMW 118d M Paket

  BMW 118d M Paket ne gjendje shume te mire teknike dhe optike i sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar. - Klimatronik Dyzonal - Bord Kompjuter - Timon Multifunksional - Senzor Parkingu - Senzor

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 dhjetor 17:24
 • BMW 530D AUTOMATIK FULL OPSIONE

  BMW 530D AUTOMATIK FULL OPSIONE

  Shitet bmw 530 3.0 diesel automatik viti prodhimit ne muajin e 12 2010 ne gjendje shum te mir teknike . Vetura eshte pa dogan . Vetura posedon : klimatronik , karrika me nxemje para dhe mbrapa , senzo

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 dhjetor 14:16
 • Bmw 530 d 2004

  Bmw 530 d 2004

  Bmw 530 d 2004 i sa pa ardhur na gjermanija me dogan ne gjendje shum te mir Klimatronik abs asr asp karrikat lekur me ngjemje Navi komanda ne vallan tempomat exenon full extra per info 0455305

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 dhjetor 11:15
 • U SHITTTTTTTTT

  U SHITTTTTTTTT

  SHES BMW 320 d VITI FUND 2007 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME TABELA TE HUAJA NR KONTAKTI 045 368 718 ose 045 192 192

  3.999 €
  Ferizaj
  28 dhjetor 18:24
 • Shes veturën BMW 120 diezel

  Shes veturën BMW 120 diezel

  Shes vetirën BMW 120 dizel 200.000km e sapoardhur nga Zvicrra e doganuar tabela RKS rexhisrim deri 18 dhjetor 2018 . Vetura ka cenzor mbrapa karriget me nxemje shibedah 2 par goma me felne te alumini

  8.800 €
  Ferizaj
  27 dhjetor 15:26
 • SHES BMW 330D M-PAKET 2003

  SHES BMW 330D M-PAKET 2003

  SHES BMW 330D M-PAKET NE GJENDJE TEPER TE MIR TEKNIKE E RUAJSHEM I JASHT ASHTU EDHE MRENA REGJISTRIM RKS POSEDON;KLIM ATRONIK,GJAMA ME RRYM,ULSE LIKUR,BRANIKIN M-PAKET,FELLNE 18 SHUM TE BUKURA,ABS,ESP

  5.500 €
  Ferizaj
  27 dhjetor 15:26
 • Pjes per bmw

  Pjes per bmw

  Shes pjese te pordorura te bmw si E36 E38 E39 E46 Shiten dy Motor pa dizne pa boshpump : Bmw E39 525 TDS bmw E46 2.0 E46 : posedon kompressorin e klimes . Krena te Timonit per bmw e30 , e36 , e39 , e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  27 dhjetor 14:14
 • BMW 320 2006

  BMW 320 2006

  -BMW 320 -Viti i prodhimit 2006 -Hera e par e regjistruar 2007 -Motorri 2.0 -Dizel -Korrika sport -Pulla n vollon -Fellne -Gomat e reja te dimrit -Cd player -Drita xenon -Dritat me llupe -Sensora

  7.900 €
  Ferizaj
  24 dhjetor 14:25
 • BMW 530D M-PACKET DIESEL AUTOMATIK

  BMW 530D M-PACKET DIESEL AUTOMATIK

  Shitet bmw seria 5 3.0 diesel M packet viti prodhimit 2003 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon : karrika lekur , karrika me nxemje , karrika levizese ne menyr elektronike , navigacion , sen

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  23 dhjetor 17:14
 • Bmw X5 Modifikant

  Bmw X5 Modifikant

  Shitet bmw x5 1 vit regjistrim 4 gumat e reja serviset e kryne karrikat likur me nxemje dy panarama as ni investim se ka tip top esht kerri full esht

  8.500 €
  Ferizaj
  23 dhjetor 14:14
 • shes bmw 2.8 benzin

  shes bmw 2.8 benzin

  shes bmw 2.8 benzin regjistrim 1 vit posedon klim karrika me nxemje telefon centrall komanda timon gumat dimri senzora magazin 6cd ne gjendje fort te mir bojm edhe ndrrim por ma shum info na kontakto

  2.800 €
  Ferizaj
  21 dhjetor 20:24